Categories
Vyriškas patarimas

Išsiskyrus su mergina pasireiškė bendravimo sutrikimai. Ką daryti?

Tema:
Tobulėjimas

Vardas:
Rokas

Klausimas:
Taigi išsiskyriau su mergina po vienerių metų draugystės. Po šito įvykio pradėjau nebemokėti bendrauti su kitom merginom, nebeturiu ką pasakyti nei buvusiai nei kitom merginom. Kartais neberandu bendros kalbos net su draugais. Ir taip jau tęsiasi jau apie 3 mėn. Daznai jauciuosi labai nepatogiai ir nemaloniai, nežinau kodėl. Mano karjeros(šiuo atveju mokslo) ir sporto taurės yra pilnos, nesiskundžiu bloga sveikata ar prastais pažymiais. Gal man reikėtu tiesiog pailsėti nuo visų merginų bei draugų ir praleisti daugiau laiko su savimi?

 

Atsakymas:

Sveikas Rokai,

Mano manymu taip dažnai atsitinka išsiskyrus, ypač žmonėms kurie labai daug tikisi iš santykių ir į juos įdeda daug energijos. Gal net per daug sureikšmina tiek santykius, tiek išsiskyrimą.

Aš visada sakau, jog išsiskyrimas dėl kažkokių priežasčių tai ženklas jog kažkas buvo blogai, jog gal nutolai nuo savęs. Gal per daug susikūrei įvairių iliuzijų ir t.t.

„Gal man reikėtu tiesiog pailsėti nuo visų merginų bei draugų ir praleisti daugiau laiko su savimi?“ – Bendravimas su žmonėmis yra neatsiejamas dalykas, bet kaip ir pats minėjai dažnai mums reikia tiesiog pabūti vieniems. Pajusti ta vidinę ramybę, harmonija kuri kažkaip išsibalansavo per ilgą laiką darant įvairius dalykus.

Atgauk jėgas, ramybę, vidinį balansą ir tikiu, kad viskas susitvarkys. Svarbu judėti pirmyn ir neleisti, jog tavo emocijos imtu viršų.

Kai atgausi jėgas, vidinę ramybę labiau pasitikėsi savimi, norėsis ir pačiam bendrauti, nes po išsiskyrimų žmonės dažnai įvykius ir jausmus suka savo galvoje vėl ir vėl, ir taip gyvena tuo dar labai ilgai.

Tikiuosi kažkiek užvedžiau ant kelio.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.