Categories
Pažintys Vyriškas patarimas

Kaip bendrauti su moterimis, kad būtum Jos vertas?

Sveiki, perskaičiau Jūsų atsakymą į klausymą „Ką daryti, kai mergina tiesiog netikėtai nutraukia bendravimą su tavimi?“ ir iškilo keletas klausimų.
Visų pirma nemanau, kad įmanoma su panele bendrauti kaip lygus su lygiu, kai ji tau patinka ir kai yra bandoma ją užkariauti, nes jau automatiškai vaikinas turi jai rodyti kažkokį dėmesį, domėtis ja daugiau nei kitomis, kad panelė visa tai pajaustų ir suprastų.
Ir iš vis, jei jau vaikinas pradeda rodyti dėmesį tam tikrai panelei, tai jis joje įžvelgė kažką tokio, kas jį traukia prie jos, todėl jau mergina tampa kažkuo ypatinga ir automatiškai ji iškeliama aukščiau negu kitos, bei su ja elgiamasi daug mieliau, o vaikinas dėl jos sugeba daryti tokius dalykus, kurie jam yra nebūdingi, netgi jei mergina ir nerodo jokio dėmesio.
Tai va, manau, kad tie visi dalykai yra užfiksuoti vyrų pasąmonėje ir jei bandysime taip nesielgti vis vien ankščiau ar veliau nejučiomis pradėsime daryti tokius dalykus. 🙂 Išsakykite savo nuomonę apie tai. 🙂 

Dėkui už laišką.

 
Kalbant bendrai, reiktu žinoti, kad moterys yra skirtingos ir jos skirtingi gali reaguoti į tuos pačius poelgius. Tai labai priklauso nuo to kokioje šeimoje užaugo, kiek jai metų, kaip save ji vertina ir t.t. Yra daugybę faktorių, bet yra baziniai dalykai kurie galioja beveik visada.
 
Nėra blogai, merginą, kuri tau patinka, iškelti aukščiau kitų, tai yra normalu, nes nori rodyti jai daugiau dėmesio, vadinasi kitoms jo nebelieka. Blogiausia yra tai, kad vyrai iškelia moteris aukščiau savęs, būtent tai ir norėjau pasakyti praeitam atsakyme. Tada prasideda disbalansas, nes jeigu mergina yra aukščiau manęs, vadinasi aš esu blogesnis, mano savi-vertė žemesnė nei jos, vadinasi man reikia labai stengtis, kad mano vertė būtu lygi jos vertei.

Karalius su Karaliene kaip bendrautu?

O kaip bendrautu pasiuntinys arba vergas su karalienę? Matai skirtumus?

Karalius gerbia save ir Karalienę, jis karalienės nelaikys aukščiau visko, ji jam bus aukščiau visų moterų, lygi jam, jis su ja atitinkamai bendraus ir elgsis. Nebijos jai pasakyti NE, nebijos jos apsikabinti, nebijos būti švelnus arba griežtas kai to reikia. Karalius sustabdys karalienę, jeigu ji netinkamai elgiasi ir karalienė sustabdys karalių. Yra pagarba, priimtinumas vienas kito.
[adrotate group=“3″] 
O kaip bendraus pasiuntinys arba vergas su karalienę? Nuolankiai. Jis stengsis įtikti ir patikti būtinai jai. Nekels bangų, neprieštaraus, pritars jai nuolat. Dažnai savo nuomonę pasilaikys sau, kad tik nereiktu pyktis su karalienę, nors ir matys, kad ji neteisi. Jausis jos nevertas, todėl ir bendraus taip, kad čia jam garbė su ja bendrauti ir būti. Pasiuntinys manydamas, kad moteris geresnė už jį, tikės, kad jam reikia ją išlaikyti bet kokia kaina, netgi tuo atveju, jog aukoja savo esybę. 
 
Viską aprašiau vaizdžiai, nes norėjau, kad pajustum, koks yra skirtumas, kai su moterimis bendrauji kaip vertas jos ir kaip norintis jai įtikti, norintis būtinai patik. Yra skirtumas tarp to, kad esi vertas moters ir tarp to, kad vaizduoji, jog toks esi. 
 
Kai jautiesi vertas norimos moters tu jai rodai dėmesį kaip natūralų dalyką, ji tampa reikšmingesnė už kitas, bet tai dar nereiškia, kad turi eiti keliais ir ignoruoti jos šaltumą.
 
Čia yra mano nuomonė, dabar taip suvokiu viską.

Klausk vyriško patarimo.