Categories
Sveika Gyvensena

7 priežastys vyrams praktikuoti joga.

Iš pažiūros gali atrodyti, jog joga yra labiau moterų užsiėmimas ir vyrams čia ne vieta. Bet tai tik stereotipas. Todėl mes pateikiame 7 priežastis vyrams praktikuoti joga ir meditacija.

1.  Joga pagerina seksualinį gyvenimą.  Praktikuodami joga, jūs stiprinate kūną, gerinate kraujo apykaita, didinate ištvermę. Gera kraujo cirkuliacija, bei viso kūno raumenyno treniravimas stiprina erekcija. Joga gali padėti susitvarkyti su erekcijos disfunkcija be papildomų vaistų vartojimo (tokiu kaip viagra).  Joga taip pat suteikia daugiau energijos ir padeda jaustis pozityviu, kas savo ruoštu didini pasitikėjimą savimi ir seksualumą.

2. Joga padeda geriau galvoti apie save. Nuolat atlikdami jogą ir meditacija pamažu eliminuojate negatyvias emocijas ir dialogus kuriuos galvoje daugumą vyrų nešiojasi kiekvieną dieną.  Eliminuodami negatyvumą, į jo vieta stoja pozityvumas. Daugelis vyrų kurie praktikuoja joga turi labiau teigiamą savo įvaizdį.

3. Joga prailgina tavo gyvenimą. Nedaugelis gyvendami šia diena galvoja apie ilgesni gyvenimą, bet joga ir meditacija sumažina ir visai panaikina stresą. Kaip žinia, ilgiausiai gyvenantys žmonės yra tie, kurie patiria mažiausiai streso arba tie kurie sugeba su juo susitvarkyti. Taip pat gerina  kraujotaka, bei širdies darbą.

4.  Joga – puikus pagalbininkas  sportuojantiems. Jūs gal nežinojote, bet daug gerų sportininkų užsiiminėja joga.  Tokios žvaigždės kaip: Evander Holyfield  (boksas),  Wayne Gretzky (ledo rutulys), Pete Sampras (Tenisas) ir Ryan Giggs (futbolas) atlieka jogos pratimus norėdami palaikyti lankstumą bei sumažinti galimybę traumoms.

5.  Joga ir meditacija padeda susikaupti. Lengviau galėsite susikoncentruoti ir siekti savų tikslų bei svajonių. Mažiau blaškysitės. Blaškymasis atima labai daug energijos ir apsunkina darbų atlikimą.

6. Praktikuojant joga ir meditacija jūs jausitės laimingesni ir laimingesni. Jūsų kūnas bus tvirtesnis, savijauta geresnė, mažiau streso. Liks tik laimė ir džiaugsmas. Savo pagerėjusia energija pritrauksite daugiau galimybių, bei puikiai sutarsite su žmonėmis.

7. Dvasinis augimas. Kiekvienas tai suprantame savaip, kiekvienas jaučiame, kad už fizinio kūno yra kažkas daugiau ir norime tai pažinti, norime kuo labiau pažinti savo kūną, sielą, protą ir dvasią. Meditacijos ir jogos pagalba pažinimas ateis palengva ir savaime