Categories
Pažintys

Visa Tiesa, Ką Sakyti Merginai, kad Jai Patiktum?

Ar norėtum sužinoti, ką sakyti merginai, kad jai patiktum?

Video žemiau tu sužinoti:

  • Ką sakyti merginai, kad jai patiktum?
  • Kodėl žodžiai dažnai neturi reikšmės?
  • Kodėl svarbu, kad mergina jaustų komfortą ir seksualinę trauką tau?
  • Kaip sukurti komfortą su mergina ir seksualinę trauką?

Ką sakyti merginai – visa tiesa!

Papildymas: Komfortas ir susijaudinimas skirstomas į silpną ir stiprų. Komfortas ir susijaudinimas yra kuriamas žodžiais ir kūno kalba, prisilietimais.

Žodinis susijaudinimas prasideda nuo to, kad ją užkalbinai norėdamas susipažinti, drąsiai pasakei kodėl priėjai ir t.t.

Jei nori lengvai ir greitai susirasti tau patinkančią moterį ir jai būti ne tik draugu, bet ir mylimuoju, peržiūrėk mokymus Patikrinti Žingsniai, Kaip Mažai Bendraujančiam INTRAVERTUI, Susirasti Savo Svajonių Moterį?“ paspaudęs čia…

Categories
Pažintys

10 taisyklių, kaip susipažinti dieną

Panagrinėkime kaip žmonės susipažįsta. Dažniausiai pasitaikančios susipažinimo situacijos ir vietos:

1. Per draugus;
2. Klube;
3. Darbe;
4. Mokymo įstaigoje;
5. Atsitiktinai dienos metu.

Šiame straipsnyje pateiksiu patarimus, kaip susipažinti dienos metu. Įsivaizduok, kad susitinka dvi draugės ir viena sako:
– Žinai, penktadienį buvau klube ir prie manęs visą vakarą kabinėjosi vaikinai. Siūlė išgerti, pašokti, klausinėjo nuobodžių klausimų.

Galiausiai prisikabino išgėręs vaikinas, kuris buvo toks įkyrus ir prašinėjo numerio, tai neapsikentusi daviau iš gailesčio, kad tik atstotų. Kaip gailiuosi dabar, nes skambinėja ir neduoda ramybės -, nusiminusi pasiguodė viena draugė.
– Suprantu tave, man ir taip ne kartą buvo – pritarė antroji draugė. Bet žinai kas man visai nesenai nutiko?

-Vakar žingsniavau Gedimino prospektu ir prie manęs netikėtai priėjo vaikinas. Mes susipažinom, smagiai pasikalbėjom. Nesitikėjau, kad būna tokių drąsių vaikinų, nes dažniausiai mane „kabina“ tik girti vaikinai.

Jei nori su mergina susipažinti dieną, remkis šiais praktikoje išbandytais dalykais:

1. Šypsena;
2. Akių kontaktas;
3. Rami ir tiesi eisena;
4. Kalbėdamas daryk pauzes;
5. Būk geros nuotaikos;
6. Prisistatyk;
7. Sudaryk įspūdį, kad susitikote visiškai atsitiktinai;
8. Kalbėk apie tai kas tau tikrai įdomu;
9. Pasitikinčiai paimk iš jos numerį;
10. Užkalbinus merginą gali atsitikti tik du dalykai: bus įdomu arba nuobodu. Tai pastebėsi per pirmas 5 sekundes.

Tikiuosi šie patarimai padės susipažinti su merginomis dieną, o nuėjus į pasimatymą, gerai praleisti laiką.

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą

Categories
Ilgalaikiai santykiai

Intymumas: 5 klausimai, po kurių moteriai tapsi artimesnis


Nuo kai kurių klausimų moteris kiek sutrinka, pagalvoja ar atsakyti, tačiau jaučiasi laiminga, kad to paklausei. Jeigu atsako nuoširdžiai, Tavimi jau pasitiki, o po atsakymo jaučiasi šiek tiek „apsinuoginusi“…

Klausyk jos įdėmiai ir švelnia veido išraiška, jog tai, ką Tau sakys, bus labai intymu.

1. Kai buvai mažytė, kokį žaidimą mėgdavai labiausiai, kas buvo Tavo geriausi žaidimo draugai?

Atrodo, klausimas toks paprastas, jis gali moterį net prajuokinti ar nustebinti. Kita gali sureaguoti net stačiokiškai „kam tokių nesąmonių klausi?“ ir pan. Nesutrik, pasakyk, jog tai svarbu, įdomu, nori žinoti, kokia ji buvo vaikystėje. Netruksi pastebėti veide šypsenos, panirimo į prisiminimus. Tuo momentu žmogus grįžta į gražiausią savo gyvenimo periodą, vėl išgyvena tuos jausmus, kuriuos patiria vaikas, susigrąžina fantazijų pasaulį. Jai bus malonu papasakoti draugėms, kokį klausimą uždavei.

2. Įsivaizduok, jog darai kažką beprotiško. Kas tai būtų?

Be to, jog pašnekovei bus malonu, kad domiesi jos pomėgiais, sužadinsi seksualumą. Mintys, ką padarytų beprotiško, ekstremalaus, aktyvina adrenalino išsiskyrimą, o tai žadina intymiems nuotykiams.

3. Ko niekada nepasakojai savo tėvams?

Šiek tiek provokuoja. Todėl sušvelninti situaciją gali paprastu klausimu, pavadinkime jį įvadu, apie pirmą vaikišką susižavėjimą, bučinį. Vėliau vėl grįžk prie ankstesnio klausimo. Taip elgdamasis, leisi jai suprasti, kad esi artimas ir ketini atsiverti tiek pat.

4. Koks sapnas periodiškai kartojasi?

Netikėtas klausimas, tačiau taiklus. Jei matai, kad moteris nelabai supranta ar negali atsakyti, perfrazuok kitaip. Tiesą sakant tai klausimas, į kurį nereikia atsakyti sąžiningai, reikia protingai meluoti. Jei moteris Tavimi žavisi ar galvoja apie intymesnius santykius, ji būtinai atsakys kažką panašaus, jog galvoja apie Tave ar pasikartojančiuose sapnuose dominuoji Tu.

Atkreipk dėmesį į jos kūno kalbą. Jei kalbėdama apie sapnus ir svajones, sukryžiuoja rankas ar atsitraukia atgal – intymumui per anksti.

5. Ar Tu apie mane galvoji, kai manęs nėra šalia?

Jei Tau patinkanti moteris dar nesubrendusi, šio klausimo gali ir nesuprasti, tad išsisukinės nuo atsakymo ar atsakys neigiamai, nors meluos pati sau. Jei subrendusi ir drąsi, ji bus priversta atsiverti ir pasakyti, kad jai rūpi.

Būkite atviri, tačiau protingai ir atminkite, kad provokuojantys klausimai gerais tikslais gilina dviejų asmenų santykius.

www.vilioju.lt