Categories
Pažintys

Kaip nebijoti merginos atstūmimo?

Baimė suklysti, gauti meginos atstūmimą

Nesvarbu, kur tai atsitiktų – ringe ar už ringo ribų, pralaimėti nėra blogai. Blogai yra nebesistengti pakilti. (Muhammad Ali)

Šią baimę turintys žmonės bijo suklysti visur – darbe, mokslo sferoje, namuose ir asmeniniame gyvenime, nes jie be galo bijo pasirodyti nevykėliais. Jie abejoja savimi ir nenori pasinaudoti progomis, dvejoja, kai reikia priimti sprendimą. Visą tai trukdo užsibrėžti kokius tikslus ir siekti jų. Kartais ši baimė sukelia drebulį, kuris ypač kliudo dirbantiems rankomis ar pirštais.

Ši „juodoji skylė“ – baimė žudikė kiša koją vyrams. Visi vyrai Lietuvoje bijo moters atstūmimo. Bijau ir aš. Tik retas, kuris moka su šia „baime“ susitvarkyti. Iš patirties ir darbo su vyrais sakau, jog vyrui reikia bent užkalbinti apie 150 merginų, jog jis jau pradėtų nebijoti merginos atstūmimo. Kai iš tų 150 veneriečių pavyksta „pakabint“ bent 10, marsietis supranta, jog mane gali atstumti nors ir dešimt merginų, bet vienuolikta vis tiek ant manęs užkibs. NES TAIP JAU MAN BUVO ATSITIKĘ. Vadinasi, vyras tam, kad taip jaustųsi, jau turi būti susidūręs su tokia situacija. Štai kodėl visos baimės yra UŽMUŠAMOS per PRAKTIKĄĄĄ.

Tokiu būdu Alfa patinėlio kūne pradeda formuotis tikrasis vidinis pasitikėjimas savimi, nesvyruojantis sinusoidės ar kosinusoidės dėsniu. Tikro vyro pasitikėjimas savimi yra – TIESĖ. Norint savyje išugdyti rimtą, stabilų pasitikėjimą savimi, reikia pasimylėti bent su 7-8 merginomis, būti suklupus (gavus daugiau merginų atstūmimų) daugiau nei pasisekus (gavus telefono numerių). Kodėl?

Tas vyras, kuris ragavęs yra 1 arba 2 merginas, ar gali gerai suprasti kaip reikia vilioti moterį? Ir kokie tipažai jų yra? Ir ar tikrai jo viliojimas duoda rezultatus? Jei per savo gyvenimo trukmės metų suviliojo dvi moteris? Prie kitų jis bijo eiti, nes už viską labiau bijo susigadinti dabartinį pasitikėjimą savimi ir nuotaiką.

TIESEI išgauti, reikia būti ant tiek kietu, jog negavus sekso pusei metų, TAVO PASITIKĖJIMAS SAVIMI NESVYRUOTŲ. Jis išliktų toks pat. Nei sumažėjęs, nei padidėjęs. Tai kaip gi tokį rezultatą pasiekti? „hmm.. aš galiu nesimylėti su mergina pusei metų ir vis tiek pasitikėti savimi, jausti seksualiu vyru?.. kas čia per nesąmonė?“ – turbūt paklausei savęs.

Taip, tai galima. Bet reikia prieš tai jau būti mačiusiam daug. Susidūrus su kuo daugiau situacijų, ragavus visokiausių merginų. Po tokių „baikų“ nebelieka tokio noro – pulti į moteris. Tu supranti, jog pirmas dalykas tavo gyvenime – TAVO AISTRA. Antru numeriu – moteris, kaip puošmena, būsima tavo vaikų motina.

Pas mane yra TIESĖ, ir žinokite, jog tai yra pats geriausias gyvenime jausmas. Tu esi laisvas, nieko nebijai daryti, tu visiškai nebijai susimauti, gauti merginos atstūmimą, kažko bijoti, nes tu giliai savimi tiki, kad esi SĖKMINGAS. Tikras vyras niekada nesuabejoja savimi. Tik TIESĖ, tau gali tai duoti. Neturėsi Tiesės, ateis momentas, kai pradėsi abejoti savo jėgomis ir SUSIMAUSI. Vidinis pasitikėjimas savimi yra galingiausias ginklas, spinduliuojantis vyro charizmą iš vidaus.

Ar žinote, kas daro vyrą tikru VYRU???

Tai bet kokiomis aplinkybėmis susiklosčius situacijai, NIEKADA NESUABEJOTI SAVIMI IR SAVO IDĖJA!!! (Aloyzo žodžiai) Ant tavęs visi drėbs šūdą, netikės tavimi, tavo idėja, net tavo artimi draugai, vėliau netgi šeima ir tik VIENAS žmogus galės tikėti ja – TAI TU!! Mano idėją ignoravo draugai, iš pradžių mama gėdyjosi, jog aš vedu paskaitas apie moterų viliojimą, buvo neigiamos nuomonės patėvis, sesė – JIEMS geriau buvo, jog aš baigčiau mokytis statybą. Po pusės metų, pajautė, jog man sekasi ir jie pradėjo manimi TIKĖTI. Mama pradėjo didžiuotis, tuom ką aš darau, nors prieš jos norus mečiau universitetą.

Rekomenduojama Mantra: „Netikėsi savimi, netikės tavimi niekas“

Mano mergina mane paliko po klaidžiojimo ir suabejojimo savimi: „rinktis universitetą ar savo veiklą ? ir aš suvokiau, jog NIEKADA NIEKADA, daugiau savimi NESUDVEJOSIU nei minutėle, nes prie nelaimingo vyro, kuris gyvena pagal kitų norus, o ne pagal savo, nenori glaustis nei viena moteris. Moterys nuo tokių vyrų BĖĖĖĖGA.

Viliokite, ragaukitės moterų, susidurkite su kuo didesniais iššūkiais, nekontroliuojamomis situacijomis IR  įgaukite savyje TIESĘ!!!! ir MARRRRRŠŠŠŠŠ NUO KOMPO!!!!!!!  ŠPANAS Į šiknąąąąą!!!! Tik tuomet tobulėsite..

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą