Categories
Motyvacija

Kodėl pasirinkus tinkamą aplinką galima pasijusti daug geriau?

Jeigu Tu nori pagerinti santykius su moterimis,  nori pradėti daryti tai ką iš tiesų myli, nori gerai jaustis, pradėk būti aplinkoje kur tai jau vyksta.

Kuo daugiau žinosi informacijos kuri skatina veikti, kuri atgaivina, tuo daugiau jos pasidalinsi su kitais. Moterys jaus tavo energiją, tavo nusiteikimą, tavo vidinį džiaugsmą. Ieškok tos kompanijos, tos aplinkos kuri tave skatina judėti į priekį.

Būdamas aplinkoje, kur žmonės Tau nuolat sako, kad tu esi niekam tikęs, Tu po kurio laiko pradėsi tuo tikėti, pradėsi elgtis kaip nevykėlis, pradėsi galvoti kaip nevykėlis, pradėsi bendrauti su moterimis kaip nevykėlis, pradėsi valgyti kaip nevykėlis, nes tu patikėsi, kad toks esi. Jeigu būsi aplinkoje kurioje žmonės vieni kitus skatina savo darbais judėti į priekį, po kurio laiko tu pajusi, jog ir tu gali daug daugiau. 

Tu negali pasirinkti šeimos, bet tu gali pasirinkti draugus, aplinką kurioje praleidi daugiausią laiko. Darbą gali pasirinkti. Tu turi daug pasirinkimų, nors kartais gali ir atrodyti, kad neturi nei vieno.

Apie Vyrų Klubą

 

Categories
Vyriškas patarimas

Ką reikėtų pakeisti bendravime, kad ištaisyčiau visus santykius su klasiokais?

Tema:
Sėkmės psichologija

Vardas:
Jonas

Klausimas:
Sveiki. Turiu tokią didelę problemą klasėje. Taigi viskas nuo pradžiu. Nuo rugsėjo 1d. visi puikiai bendravome, kaip niekur nieko ir aišku pradėjo aiškėti visų veidai. Mano veidas, toks, kad mėgstų prie visų, kaip sakant prisikambinėti, kas ne taip, pasakau viską tiesiai šviesiai. Ir taip stipriai užsisėdau ant kelių klasiokių ir klasioko. Iki šios dienos aš nurimau, BET žmonės ant kurių buvau užsisėdęs, pradėjo atgalinį stumimą. Kai, tik noriu ką nors pasakyti jaučiu ironiškus pokalbius ar, net juokimasi. Taigi klausimas, ką reikėtų pakeisti, kaip kitaip bendrauti, kad ištaisyčiau visus santykiu su klasiokais (pacanai, taip pat sukasis nuo manęs), kad mėgtų mane visi?.
P.S Turiu humoro jausmą, daug ką prajuokina mano „prikolas:“. Atrodo dažnai keikiuosi, čia keičia ką nors? Ir dar daug kas mane laiko pasikėlusiu, nors toks nesu…
Turbūt supratot mano rašliavonę. Būčiau labai dėkingas, kad pagelbėtumęte šiuo klausimu.

Atsakymas:

Sveikas Jonai,

Žiūrint realiai, juk dabar turi tai ką kitiems davei visą laiką. Priežasties – pasekmės dėsnis suveikė kitaip sakant.

„Ką reikėtų pakeisti, kaip kitaip bendrauti, kad ištaisyčiau visus santykiu su klasiokais“ – Manyčiau čia tiktu labai puikus posakis. „Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi.“ Tad, dabar pagalvok, kaip norėtum, kad su tavimi kiti elgtųsi? Ir pradėk taip elgtis su kitais. Žinoma, bus sunku, nes tave ankščiau matė vienokį, o dabar tapsi kitoks, bet jeigu pereisi tą riba, kurioje vyksta kaip sakant išbandymas, galėsi vėl mėgautis puikiu bendravimu.

Turėk omenyje, kad tai nereiškia, jog tau reikia nusileisti ir būti pastumdėliu, bet žinok, kad visi yra žmonės ir elgtis reikia su visais kaip su žmonėmis. Būti tiesmukišku nėra blogai, kol tai neperauga į tyčiojimasi, net dažnai tiesmukiškumas yra gerbtina savybė, nes tokie vyrai aiškiai ir konkrečiai pasako, ką mano, be jokių nereikšmingų išvedžiojimų. Bet kitu atveju, diplomatija niekam dar nepakenkė.

„Atrodo dažnai keikiuosi, čia keičia ką nors?“ – O kaip tau atrodo? Ar tai suteikia kažkokia tai vertę? Dažnai žmonės keikiasi, nes mano, kad tai suteikia kietumo, ypač, jei aplinkiniai „pacanai“ dažnai keikiasi, o tu nenori atsilikti nuo kitų. Bet kam eiti kitų keliais, kai gali bristi savu?

„Ir dar daug kas mane laiko pasikėlusiu, nors toks nesu…“ – Pagalvok apie tai, koks tu esi? Kas tavo manymu, leidžia kitiems manyti ir galvoti, kad tu esi pasikėlęs? Gali net progai pasitaikius, paklausti žmogaus kuris mano, kad tu esi pasikėlęs. Kaip pvz. „Dėl kokių priežasčių tu manai, kad aš esu pasikėlęs?“ „Koks mano elgesys ar žodžiai priverčia tave manyti, kad aš pasikėlęs?“ Tada gausi geriausius atsakymus ir galėsi labai greitai pataisyti santykius su aplinkiniais.

Reziumė:
„…ką reikėtų pakeisti, kaip kitaip bendrauti…“ – Reikėtu bendrauti su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi bendrautu.