Categories
Vyriškas patarimas

Būti vyrišku, tai būti rimtu ir visada susikaupusiu?

Klausimas:
Sveiki,
Esu nuoširdus, atviras, draugiškas, GERAS, linksmas, kūrybingas,  pasiutėliškas, emocionalus, šypsausi. Žinau, kas yra gerai ir kas yra blogai. Prieš 3-4 metus rimtai pradėjau svarstyti vyriškumo tema. Dabar stengiuosi galvoti ką kalbu, būti rimtesnis, mažiau šypsausi, nesijaučiu jaukiai tarp draugu ir neturiu ką pasakyti, jaučiuosi suvaržytas, prarandu charizma ir kūrybiškumą. Juk visi vyriški vyrai daug nekalba, daug nesijuokia. Taip išeina, vyriškumas kertasi su mano natura? Beveik pusę metų sportuoju, rupinuosi karjera, skaitau. Noriu buti vyriškas, bet tada aš pasidarau rimtas, užgniaužiantis emocijas, galvojantis ką kalbu ir jaučiuosi suvaržytas. Turiu du atsakymus surasti balansą-kontroliuoti save, kad per daug neatsipalaiduočiau, bet tikiuosi kad yra kitas atsakymas. Žinau, kad žmogus ir charakteris gali keistis, todel buvimas savimi mano nuomone labai banalus atsakymas.

Atsakymas:

Sveikas Aleksai,

Iš pirmo panagrinėkime tavo įsitikinimus kuriuos nuo kažko, kažkur matyt perėmei ir jie nėra patys geriausi, nes daugiau mažiau tau trukto ir tave varžo. Tiksliau net pasakius, tu greičiausiai pasiėmei kraštutinius variantus to įsivaizduojamo vyriško vyro vaizdo.

„Juk visi vyriski vyrai daug nekalba, daug nesijuokia“ – Žodis daug yra labai abstraktus ir nieko nepasakantis. Todėl tau būtu sunku net orientuotis tarp daug šnekėjimo ir mažai šnekėjimo. Kiek yra tas daug? O kiek yra daug juoktis? O kiek yra mažai juoktis? Aš sutinku, kad nėra geras variantas būti tuo kuris visada šneka, dažnai nusišneka ir nieko nepasako, bet net ir jis gali turėti vyriškų savybių ir jomis traukti moteris.

Vyrišką vyrą nuo nevyriško skiria tam tikros labiau išreikštos savybės. Tokios kaip Valia, atsakomybė už save ir savo aplinką, duoto žodžio laikymasis, savikontrolė, jumoro jausmas ir t.t.

Iš man žinomų 28 vyriškų savybių nėra nei vienos kuri sakytu, jog vyriškas vyras turi mažai kalbėti, mažai juoktis, bei turi būti rimtas. Taip vyriška savybė yra santūrumas, bet ne rimtumas. Visur ir visada yra laikas ir vieta to pačio rimtumo (jeigu jo reikia) ir to pačio atsipalaidavimo.

Jeigu kalbėti apie kalbėjimą, tai daug ir įdomiai kalbėti gali būti vyriška savybė, tikriausiai net ir yra, bet kalbėti apie kitus (už akių), nešioti paskalas ir pnš., tai jau nieko vyriško nėra. Reikia neiti į kraštutinumus, bet rasti ta aukso vidurį.

„Taip iseina, vyriskumas kertasi su mano natura?“ – Tą vadinamą natūrą tu kažkaip įgavai. Dažnai mes daug ką, net beveik viską pasiimame iš aplinkos. Kokioje aplinkoje daugiausia būname, tokie daugiau mažiau ir tampame. Jeigu jauti ir matai, kad turi kažkokia savybę, kuri tau neatrodo vyrišką, pakeisk ją į vyrišką, arba bent jau patobulink.

Tu gali būti tas kuris daug kalba, bet ne nešioja pletkus ar tai amžinai skundžiasi, kažką peikia, gali daug juoktis jeigu iš tiesų tau juokinga ir nereikia savęs varžyti, nes manai jog atrodysi nevyriškai.

Atsimink. Jeigu kažką darai, bandai, kitaip elgiesi, bet tai neduoda reikiamų rezultatų vadinasi būtina kažką pakeisti ir vėl stebėti kokie iš to ateina rezultatai.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškumas

Vyriškumas. Būk vyriškas vyras.

Santykiuose su moterimis didelį vaidmenį vaidina vyro vyriškumas. Tikriausiai nenorite būti moteriškas vyras, kurio santykiuose, jūsų vaidmenį atlieka jūsų partnerė? Moterys nuolat testuoja vyrus, o šių testų neišlaikius, dailiosios lyties palankumas vyrui išblėsta. Kiekvienas iš mūsų galime tapti vyriškesni. Todėl dalinuosi  A. Guogos knygos “Išdrįskite būti vyriškas“  trumpa reziume, kuri gali jums praversti santykiuose su moterimis:

 • Moteris traukia ne turtai, išsilavinimas ir net ne išvaizda. Jas žavi įdomūs vyrai.
 • Jei nori užsitarnauti moters pasitikėjimą, pirmiausia reikia būti nuoširdžiam.
 • Kokias moteris pritrauki į savo gyvenimą priklauso tik nuo to, kiek gerbi pats save.
 • Moterys žymiai labiau reaguoja į emocinį pokalbį, nei į racionalų.
 • Kuo moteris moteriškesnė, tuo labiau linkusi kalbėti užuolankomis.
 • Moterims ne tiek svarbu, ką sakai, kiek tai, kokius jausmus tie žodžiai sukelia.
 • Moterys nori, kad vyrai kartais parodytų savo charakterį bei pasielgtų griežtai ir vyriškai. Kitaip jos pagarba vyrui greitai išblėsta.
 • Moteris jaučiasi vertinama, kai vyras tai parodo jausmais.
 • Moterims patinka humoro jausmą turintys vyrai.
 • Jei vyras nesugeba pasakyti moteriai “NE”, tuomet jų santykiai neturi jokios ateities.
 • Vyras visuomet turi žinoti, ką daro. Tai vyrų seksualumo esmė.
 • Metodai, kuriais vyrai nesėkmingai bando suvilioti moteris, nepaprastai gerai veikia vėliau – kuriant ir palaikant ilgalaikius santykius.
 • Save vertiname tik tiek, kiek įžvelgiame gero kituose žmonėse.
 • Nuo santykių su antrąja puse kokybės, priklauso sėkmė visose gyvenimo srityse.