Categories
Pasimatymų patarimai Vyriškas patarimas

Su mergina buvau pasimatyme ir kažkur susimoviau. Kur?

Lankytojas uždavė klausymą skyrelyje „Vyriškas Patarimas“ ir mano atsakymas jam.

Klausimas:
Sveiki, norėjau glaustai papasakoti situaciją.  Susipažinau su mergina gatvėje, paėmiau numerį ir po kelių dienų pakviečiau į pasimatymą. Pasimatymas buvo mano galva įdomus, bent jau aš ir spėju ir panelė praleido neblogai vakarą. Pasimatyme buvau pasirinkęs tokio pusiau abejingą krypti. T.y. nerodžiau didelio dėmesio panelei. Šnekėjau, bet jokių apkabinimų, už rankos paėjimo.  (Nes ankstesniuose vėliau pasimatymuose  aš panom pasirodydavau per agresyvus, per daug dėmesį rodantis. Buvo turiningas vakaras , žvakių šviesoje su muzika. Taigi, vakare grįžęs po pasimatymo namo parašiau sms, koks įspūdis po susitikimo? Gaunu atsakymo, kad nemėgsta tokio tipo klausimo, tad neatsakys. Ji sakė, kad labai miego nori, nes anksti į darbą keltis ir panašiai. Susirašinėjome, kai ji jau lovoje buvo įsirangiusi.
Taigi, parašęs jai sms, nusprendžiau paskambinti. Nekėlė ragelio. Bandžiau skambinti antrą kartą, nekėlė ragelio. Galvoju, gal miega. Tiek to. Ryte nieko neparašė. Tad nusprendžiau ir aš nerašysiu. Kaip manote, ar kažką neteisingai padariau? Galbūt reiktų panelei paskambinti? Galbūt po pirmo susitikimo, jai dar kažkokių dvejonių yra? Gal reiktų paskambinti ir pakviesti į antrą susitikimą? Nes  ir požiūris išvaizda ir bendravimas atitiko mano visus lūkesčius. Net gi viršijo.
Tad ar ją lengvai paleisti, ar dar bandyti kažką?  Klausiu nes svarstau keletą variantų: pakviesti į antrą pasimatymą, jeigu ji sutinka, pašnekėti ir priklausomai nuo situacijos paklausti, dėl artimesnio bendravimo. ką ji galvoja šiuo klausimu. b. tiesiog paskambinti ir telefonu paprašyti, kad papasakotų, jeigu kažkas yra gerai/blogai. 🙂 c). nieko nedaryti su ja.

Atsakymas:

Sveikas,

Eisiu tiesiai prie reikalo ir pasakysiu tau tavo klaidas. Tokias klaidas kurias padarei tu, daro daugelis vaikinų – vyrų.

„Šnekėjau, bet jokių apkabinimų, už rankos paėjimo.  (Nes ankstesniuose vėliau pasimatymuose  aš panom pasirodydavau per agresyvus, per daug dėmesį rodantis.“ Tai šiame pasimatyme pasirodei per daug šaltas ir abejingas. VISADA turi būti balansas. Tu pasirenki kraštutinius variantus. Arba lieti, arba ne. Arba esi šaltas, arba labai karštas ir t.t. Turi būti balansas. Liesti mergina yra gerai, nes jinai pripranta prie tavo prisilietimų, jaučiamas ryšys, bendravimo laisvumas. Jeigu lieti per daug, rodai perdėta dėmesį, perdėta norą ją nusitempti į lovą ir t.t. Reikia liesti, bet ne per daug įkyriai. Tai parodai dėmesį, tai atsitrauki. Čia kaip pelės ir katės žaidimas. Niekada nesiimk kraštutinumų, būk dinamiškas ir elkis pagal situacijas.

„parašiau sms, koks įspūdis po susitikimo“ – Vyras kuris pasitiki savimi niekada neklausk to. Čia iškart merginai signalizuoji, jog „aš nepasitikiu savimi ir noriu žinoti kaip praėjo pasimatymas ir ką galėčiau kitam kartui geriau padaryti„. Tau iš tikro neturi rūpėti jos nuomonė. Pasimatymas koks buvo toks. Viskas. Šioje vietoje augink kiaušinius ir neperdavinėk jų moters valdžiai ir nuomonei. Didink savo pasitikėjimą, užtikrintumą tuo ką darai. Moterys dažnai taip pat paklausia to ir tai yra signalas, jog jinai nėra užtikrinta savimi, trūksta pasitikėjimo.

O merginos nemėgsta tokio tipo klausymo, nes nenori meluoti ir skaudinti. O tiesa tikriausiai yra ta, kad pasimatymas nebuvo toks geras kaip tau atrodė. O tavo skambinėjimai tai jau tiesiog kaip maldavimai pasakyti koks buvo pasimatymas ir ką jinai mano apie tave. Taip Vyras neturėtu elgtis. Tu moterį laikai kaip deivę kažkokią, kurios nuomonė čia neapsakomai svarbi ir gali pakeisti tavo gyvenimą.

Ir tu kalbi apie kažkokias merginos dvejones ir t.t. Toks jausmas, kad jau vesti ją nori. Čia tik pasimatymas buvo, o tu jau savo galvoje ją įpareigoji su tavimi būti, kuri iliuzija. Mano manymų padarei daugybė nedovanotinų klaidų. Bet tai yra nuostabu. Man patinka kai žmonės daro klaidas, nes tik tada jie gali augti ir tobulėti. Kol nėra klaidų, nėra ir augimo.

Aš tau nenoriu meluoti ir tiesiai šviesiai sakau. SU JA VISKAS BAIGTA. GALI IŠTRINTI NUMERI IR JUDĖTI TOLIAU. Ir baik jai skambinėti, ji gal jau bijo tavęs net.

Pagrindinis dalykas tavo mąstyme kuris tau kenkia yra tas, jog merginą išauštini ir per daug dedi vilčių. Taip pat automatiškai jau kurį kažkokią ateitį. Kaip ir stengiesi ją įpareigoti. Tu turi būti laisvas ir atsipalaidavęs. Kai tu būsi atsipalaidavęs tai ir moteris būdama su tavimi jausis atsipalaidavusi ir norės su tavimi būti. Turi būti vyras kuriam nerūpi kaip praėjo pasimatymas ir tuo labiau neklausti to moters. Jeigu pasimatymas buvo puikus, jinai manau pati tai paminės. Arba iš jos elgesio tai suprasi.

Klausiu nes svarstau keletą variantų: pakviesti į antrą pasimatymą, jeigu ji sutinka, pašnekėti ir priklausomai nuo situacijos paklausti, dėl artimesnio bendravimo.“ Čia pacitavau, nes tu kalbi apie artimesnį bendravimą. Apie tokius dalykus nereikia kalbėti, ypač per antrą pasimatymą. Čia rimta ir nuobodi tema. Visi santykiai turi rutuliotis natūraliai, be jokio spaudimo, susireikšminimo ir t.t.

Dabar tu turi du variantas arba ir toliau bandyti kažką nuveikti su ja arba pasimokyti iš savo klaidų ir kviesti kitą merginą į pasimatymą. Jeigu pasirinksi pirmą variantą, tai dar ilgai kankinsiesi ir paskui dar labiau nusivilsi, nei dabar.

Dar vienas pastebėjimas. Tau mergina davė numerį ir su tavimi nuėjo į pasimatymą. Tai yra puiku, nes vadinasi su tavimi viskas tvarkoje, nes kitaip ji nebūtu ėjusi į pasimatymą. Turi kur tobulėti ir tikiuosi bent jau kažkiek pabudai iš savo susikurtos iliuzinės tikrovės. Būk Vyras.

Aš bent jau viliuosi, jog kažką naudingo tau pasakiau ir tau tai padės.

Sėkmės.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.