Categories
Vyriškumas

Kaip būti tokiu koks esi ir vis tiek patikti moterims?

Vyras klausia:

Iškilo toks klausimas, dilema galbūt supratime: kad but laimingu, turi priimt save tokiu, koks esi, tada priims ir kiti. Tarkim aš esu tinginys, silpnas, mamyčiukas ir pan, aš tai priimu. Bet iš kitos pusės žiūrint, kad būti vyrišku reikia tobulėt, nestovėt vietoj, nebijot suklyst ir pan. Tai visa tai, yra priešingai tam, kad būtum laimingas. Kaip aš galiu but toks kaip apibūdinau ir patikt moterims, jeigu tokie nepatinka. Kur čia tas vidurys yra?

Visus mokymus ir knygas vienoje vietoje rasi paspaudęs čia…

Categories
Vidinės problemos Vidinis Augims

Ar tikrai viskas taip blogai? Nuolat pergyveni dėl to koks nesi?

Šiandien pradėjau galvoti apie tai ko neturiu. Mintyse pradėjau matyti tai ko neturiu, bet noriu. Pastebėjau, jog galiu sau vardinti ir vardinti dalykus kurių neturiu. Kuo daugiau sau visko išvardinu, tuo blogiau jaustis pradedu.

O ką aš turiu? Mintyse pradėjau matyti tai ką turiu dabar, tai kas aplink mane. Mano savijauta iškart pasikeitė. Pradėjau jaustis geriau vien nuo to, kad pradėjau koncentruotis į tai kas YRA dabar. Tai atrodo banali tiesa, kurią šimtus kartų visi kartoja, bet tą tiesą reikia išgyventi, kad ji taptu tavo tiesa. Vien koncentraciją į tai ką turiu dabar (kojas, rankas, kad ir daiktus), leidžia būti dėkingu už viską ką turiu. 

Yra daug dalykų kurių aš neturiu ir jeigu pradėsiu juos visus sau vardinti – nebeliks laiko džiaugtis tuo kas dabar yra.

Kaip tai gali padėti bendraujant su moterimis?

Nuo to kaip tu jautiesi, dažnai priklauso ir bendravimas su merginomis.

Jeigu TU nuolat koncentruojiesi į tai ko neturi, tu pradedi dėl to blogais jaustis, nes tau atrodo, kad tai yra esminis dalykas kurio tu neturi, kad taptum laimingas ir sėkmingas.

 • Aš nesu pakankamai aukštas, man trūksta ūgio.
 • Man trūksta iškalbos.
 • Man nesiseka bendrauti.
 • Aš neturiu mašinos.
 • Aš nežinau ką noriu veikti gyvenime ir t.t.

Jeigu nuolat į koncentruojiesi į tai ko neturi arba koks nesi, Tu tampi nervingas ir neužtikrintas savimi.

Bet jeigu nusprendei pažiūrėti realybei į akis ir priimti ją tokią kokia ji yra, Tu supranti, kad turi viską ko reikia, kad judėtum į priekį.

 • Aš esu vidutinio ūgio. ( Nei minusas, nei pliusas, tokia realybė) 
 • Aš nemoku bendrauti, bet juk galiu išmokti.
 • Aš neturiu mašinos, tokia realybė. Ateis laikas ir turėsiu.
 • Aš nežinau ką noriu veikti gyvenime, todėl dabar darau tai ką DABAR noriu daryti.

Iš to taško – kai priimi realybę, gali labai sparčiai judėti į priekį, nes tada kai priimi realybę Tu pradedi nebemeluoti sau. Kai nemeluoji sau – pradedi iškart gerai jaustis. Ir kas juokingiausia: jeigu koncentruojiesi į tai ko neturi dabar, pradedi blogai jaustis. O ar blogai jaučiantis norisi ką nors daryti? Būk dėkingas už tai ką turi.

 

Categories
Sveika Gyvensena

Gera savijauta – kaip gerai jaustis kiekvieną dieną?

Vakar vykusiame vyrų klube supratau, kad visi mes žinome kaip gerai jaustis, bet vis tiek ieškome stebuklingos piliulės. Jeigu skaitydamas šį straipsnį nesijauti gerai – tai galimas daiktas, kad irgi ieškai stebuklingos piliulės.

 • Ar nuo to ką tu valgai priklauso tavo savijauta?
 • Ar rytinė mankšta, bei sportas leidžia pagerinti tau savo savijautą?
 • Ar skirdamas kas dieną po 10-15 min. meditacijai, jogai ar kvėpavimo pratimams tu jaustumeis geriau?
 • Ar koncentravimasis į tai kas bloga tau leidžia pasijusti geriau?
 • Ar koncentravimasis į tai kas gera tau leidžia pasijusti geriau?
 • Ar skaitymas apie nelaimes ir nužudymus tau leidžia pasijusti geriau?
 • Ar galvojimas, kad esi nieko vertas tau leidžia pasijusti geriau?
 • Ar galvojimas apie tai, kad esi vertas to ko nori, tau leidžia pasijusti geriau?

Vieni dalykai tau leidžia pasijusti daug geriau, nei kiti.

Tu žinai kas tau suteikia geras emocijas ir gerą savijautą. Tu žinai, jog nuolat puoselėdamas savo kūną, protą ir sielą tu gerai jausiesi. Tu žinai, kad nėra ilgalaikio stebuklingo metodo, stebuklingų vitaminų, kurių pagalbą tu gerai jaustumeis.  Niekas nepadės tau gerai jaustis jeigu tu nesirūpinsi savimi, neprižiūrėsi savęs, nesieksi harmonijos.

Jeigu blogai jautiesi, pagalvok apie tai ką valgai, kiek per dieną judi, apie ką nuolat mastai ir ar esi dėkingas už tai ką turi DABAR.

Tu žinai, kas tau leidžia pasijusti geriau, tad vietoj to, kad ieškotum stebuklingo sprendimo, vietoj to, kad skųstumeis kitiems, daryk tai kas tau leidžia gerai jaustis kas dieną.

Man gerai jaustis leidžia sportas, meditacija, platus požiūris į situacijas, nesureikš-minimas to kas vyksta, sveika mityba ir dėkingumas.

O kas tau padeda gerai jaustis kas dieną? Ir ar tu tai darai?