Categories
Vyriškas patarimas

Turiu merginą, kuri ketina įšeiti pas kitą. Kaip reaguoti į tai?

Tema:

Santykiai ir Seksas

Vardas:

Gediminas

Klausimas:

Tai va turiu drauge su kuria kartu jau beveik metai. Viskas tarp mūsų galima sakyti buvo idealu. Aš ją myliu, ji sako mane taip pat.Tarp mūsų buvo visko sekso,romantikos, bendravimo, žodžiu viskas čikipiki:) BET neseniai grįžo jos draugas iš užsienio, nuvažiaves pas ją iškart pasiūlė būti kartu. man ji viską pasakę mes kalbėjom ir ji jam atsakė kad nežino kaip pasielgti.Ji pradėjo pasakoti kad jie geri draugai, kad jis jau norėtu kurti šeima, kad jeigu neišlaikytu egzaminu jis turi daug pažystamu ir t.t. Ji visiškai pasikeitė.Pasikeitė jos bendravimas ir t.t. Pradėjo kabinėtis dėl menkiausio Š. Ką pasiūliutumėt daryti? kaip pasielgti?

Atsakymas:

Sveikas Gediminai,Santykiuose iš esmės žmonės tenkinta viens kito poreikius. Ką jis jai siūlo, tai saugumą. Saugumas yra pats pagrindinis žmogaus poreikis. Būti saugiu, užtikrintu, gyventi komforte. Per metus laiko matyt to taip stipriai nesukūrei. Apskritai jeigu jinai išvis būdama su tavimi svarsto kitą variantą tai matyti, kad jūsų santykiuose kažko trūksta. Bet didelis pliusas tas, kad ji su tavimi apie tai pasišnekėjo, kas savo ruoštu parodo, jog ji atvira ir didesnė tikimybė, kad ji norėtu būti su tavimi, bet jai kažko trūksta iš tavęs.

Kita vertus manau, kad jinai labai naivi, kad tiki tokiom pasakom, kad atsirado vaikinas, kuris sutvarkys, bet kokias jai iškilusias problemas.

„Pradėjo kabinėtis dėl menkiausio Š.“ – Galimas daiktas, kad jinai jau norėtu skirtis, bet juk be jokių barnių, kai viskas gerai neina išsiskirti. Nes jeigu jinai tave taip paliktu, jaustųsi labai kalta dėl to, todėl geras būdas išsiskirti, tai iššaukti konfliktą ir tada kaltę užvertus ant tavęs viską nutraukti.

Gali būti ir kita medalio pusė, jog jai kažkas iš tiesų ilgą laiką nepatiko santykiuose arba trūko, o dabar puiki proga tai išreikšti.

„Ką pasiūliutumėt daryti? kaip pasielgti?“ – Išsiaiškinti ko jinai iš tiesų nori. Ko jai trūksta čia ir bandyti tai spręsti. Taip pat siūlau nesitaikstyti su visokiomis nesąmonėmis, o geriau paleisti ją, tegul eina jeigu taip nori.

Reziumė:

Išsiaiškink jos poreikius.
Pažiūrėk ar juos iš esmės patenkini.
Jeigu ne, tai pagalvok kaip galėtum patenkinti.
Žinok kokie tavo poreikiai.
Ar jinai juos patenkina.

Labai svarbu žinoti partnerio poreikius, nes jeigu jo poreikiai patenkinti, partnerė neis pas kitą. Kaip ir vyras neitu pas kitą moterį, jeigu jo poreikiai būtu patenkinti.

Sėkmės tau.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.