Categories
Motyvacija

Kodėl pasirinkus tinkamą aplinką galima pasijusti daug geriau?

Jeigu Tu nori pagerinti santykius su moterimis,  nori pradėti daryti tai ką iš tiesų myli, nori gerai jaustis, pradėk būti aplinkoje kur tai jau vyksta.

Kuo daugiau žinosi informacijos kuri skatina veikti, kuri atgaivina, tuo daugiau jos pasidalinsi su kitais. Moterys jaus tavo energiją, tavo nusiteikimą, tavo vidinį džiaugsmą. Ieškok tos kompanijos, tos aplinkos kuri tave skatina judėti į priekį.

Būdamas aplinkoje, kur žmonės Tau nuolat sako, kad tu esi niekam tikęs, Tu po kurio laiko pradėsi tuo tikėti, pradėsi elgtis kaip nevykėlis, pradėsi galvoti kaip nevykėlis, pradėsi bendrauti su moterimis kaip nevykėlis, pradėsi valgyti kaip nevykėlis, nes tu patikėsi, kad toks esi. Jeigu būsi aplinkoje kurioje žmonės vieni kitus skatina savo darbais judėti į priekį, po kurio laiko tu pajusi, jog ir tu gali daug daugiau. 

Tu negali pasirinkti šeimos, bet tu gali pasirinkti draugus, aplinką kurioje praleidi daugiausią laiko. Darbą gali pasirinkti. Tu turi daug pasirinkimų, nors kartais gali ir atrodyti, kad neturi nei vieno.

Apie Vyrų Klubą