Categories
Pasimatymų patarimai

Kaip pabučiuoti merginą, kad paskui ji nuolat lauktu tavo bučinių, netgi jeigu nuolat bijai pradėti bučinį?

Bučiniai priskiriami prie fizinio kontakto rūšies. Fizinis kontaktas yra labai svarbus faktorius, įtakojantis jūsų santykių kūrimą ar jų išlaikymą, procesas. Bučiuotis turime mokėti kiekvienas, to nenuginčysime, tačiau ar darome tai tinkamai? Šiame straipsnyje atskleisiu kaip bučiuoti merginą ir ko reiktų vengti.

Pradėkime nuo to, ko reiktų vengti.

 1. Bučinio pasimatymo pabaigoje. Šio bučinio reikia vengti tik tada, kai per visą pasimatymą su mergina, tu jos nebučiavai, ir nutarei tai padaryt „banaliuoju būdu“ – pasimatymo pabaigoje. Kodėl šitoks bučinys yra netinkamas? Visų pirmą jis yra nuspėjamas, dauguma merginų to tikisi.
  Antra, šitoks bučinys, paprastai, būna labai nejaukus. Kadangi per visą pasimatymą jūs abu galvojot apie bučinį, abu jo norėjot, o tu ją bučiuoji tik atsisveikindamas? Pirmas bučinys su mergina neturi būti toks, jis turi būt nenuspėjamas ir aistringas. Tačiau, jei su mergina pasimatymo eigoje bučiavaisi, tuomet šį punktą gali ignoruot.

 2. Suplanuotų bučinių. Tai reiškia, jog esi suplanavęs pasimatymo momentą, laiką ar aplinkybes, per kurias turi pabučiuoti merginą. Tačiau bučinys, nėra tas dalykas, kurį gali suplanuoti.
  Situacija: atėjo momentas bučiuoti mergina, tačiau tu jauti, jog tai netinkama akimirka. Bet, prieš pasimatymą buvai sau prižadėjęs ją pabučiuot būtent šią akimirką. Tu pradedi nervintis ar tikrai teisingai pasielgsi, mergina pastebi tavo nervingą kūno kalbą ir sutrinka pati.
  Tuomet, visgi nutari sekti savo „planą“ ir ją pabučiuot. Tu po truputi linksti prie jos lūpų… Situacija atrodo netikra ir suvaidinta, merginos tai tikrai supranta ir pastebi, kas sugadina visą intrigą ir norą bučiuotis. Merginos labiau už viską nori, jog bučinys būtų natūralus ir tikras, nesuvaidintas. Todėl niekada neplanuok bučinio, tai turi įvykti nenuspėjamai tiek tau, tiek jai.

 3. Bučinių prieš jos draugus, drauges. Dauguma vyrų tai daro, tačiau kodėl tai yra netinkama? Jei tu esi vyras, susipažinęs su nauja mergina, jūs turėjot pasimatymą, kuriame bučiavotės. Tačiau kitame susitikime su ja, pastebi, jog ją supa draugės, arba kad pasimatymas bus grupinis, niekada nebučiuok jos prieš jos draugus.
  Kodėl? Todėl, jog merginos draugės, automatiškai tave statys į jos vaikino padėtį. Žinoma, tai gerai iš tavo pusės, tačiau iš merginos – ne. Galbūt ji dar nepasiruošus su tavim santykiams, galbūt ji tavęs net nenori kaip vaikino, o tu ją bučiuoji ir sugadini visą intrigą draugėms.
  Vėliau, merginos draugės, kalbėdamos su tavo išrinktąją, įtrauks visada tave į pokalbį. Jeigu tu joms nepatikai, jos pradės tave smerkti prieš tavo draugę. Pasipila daugybė įvairiausių scenarijų, kurių dauguma yra su nelaiminga pabaiga. Merginą prie jos draugų gali bučiuot tik tada, kai jūs jau esate pora.

  [adrotate group=“3″]

Gerai, dabar smagioji dalis. Kaip derėtų bučiuoti merginą.

 • Spontaniškas bučinys. Kai jūs leidžiat smagiai laiką, užsiimate kokia nors veikla, juokiatės, tiesiog mėgaujatės laiku, paimk ją už rankų, priglausk prie savęs ir greit pabučiuok į lūpas. Tada atsitrauk ir žiūrėk į akis. Jeigu matai, kad ji į tai sureagavo tinkamai, gali judėti prie antrojo – rimtesniojo – bučinio. Arba jeigu nori palikti intrigą ir sukelti dvejones merginai, grįžk prie savo veiklos, lyg niekur nieko.
 • Lydimas intrigos bučinys. Šis tipo bučinys yra visiškai priešingas spontaniškajam. Jūs sėdite kur nors kartu, kalbatės. Tuomet turi leisti pokalbiui numirti, kol pasieksi tylą. Tuomet priglaudi savo rankos pirštą jai prie smakro ir atsuki jos veidą į savo pusę, ir pradedi bučiuot. Šiuo būdu, norint gauti 100 proc. rezultatą, privalai sėdėti prie pat jos, kad nereiktų tau kaip idiotui prie jos slinkti, ir kad mergina būtų atsipalaidavus.
 • Pirmam nutraukti bučinį. Būtent šiuo būdu priversi merginą norėti dar. Tu neturi bučiuoti jos tol, kol jai atsibos. Bučinys privalo būt trumpas, tačiau įsimintinas. Kaip sakoma: „Geriau kokybė, negu kiekybė“, tas pats galioja ir su bučiniais. Todėl bučinio nutraukimas, padės tau išsaugoti jos norą bučiuotis. Priversk ją stengtis, dėl tavo bučinio.

 • Pasakyk jai, kas tau patinka. Po bučinio, privalai priversti ją pasijusti gerai, kadangi tas nejaukus momentas, kada baigiat bučiuotis ir negalit pradėt pokalbio kita tema, žudo. Pasakyk jai kelis komplimentus, pvz: tavo lūpos velniškai šviežios, arba tu sugebi puikiai bučiuotis… Šitokiu būdu ji bus sušildyta ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Be to tai sunaikins tą nejaukią akimirką po bučinio.

 • Mėgaukis akimirka su ja. Šis būdas apsaugos tave nuo įtampos pasimatymo pabaigoje, kada ateina laikas bučiniui. Kai tu esi pasimatyme su ja, ir jau esate pasidalinę savo bučiniais, vadinasi yra susikūręs šioks toks seksualinis ryšys, kurį privalai išsaugoti ir stiprinti. Bučiuok ją daugiau, liesk ją daugiau, tiesiog mėgaukis šia akimirka.

 • Padaryk savo bučinius šiek tiek nenuspėjamais. Dauguma vyrų, kurie bučiuoja merginas, iškarto neria prie prancūziško bučinio. Tai yra per daug nuspėjama ir dauguma merginų to tikisi. Tavo bučiniai privalo būti lėti, pradžioje apsiribok tik lūpom, erzink ją, neduok ko ji nori iš karto. Po truputi judėk link prancūziško, vis labiau ir labiau ją įkaitindamas.

 • Paįvairink savo bučinius. Bučiuok ne tik merginos lūpas, bet ir kaklą, ausis, lūpų kampus. Tai yra velniškai seksualu ir tiesiog puikiai veikia ir sukuria daug stipresnį seksualinį ryšį tarp jūsų. Dauguma vyrų šias vietas ignoruoja, kas iš jų velniškai daug atima.

 • Pasistenk ją bučiuoti intymesnėse vietose. Intymesnės vietos (parkas, kur nors užmiestį, prie upės ir t.t.) padės merginai dar labiau atsipalaiduoti ir visiškai mėgautis bučiniais. Jūsų nieks netrukdys, galėsit daryt ką tik norit. Jei bus parinkta netinkama vieta bučiniui, mergina jausis nervingai ir negalės visiškai atsipalaiduot, kas paveiks bučinio kokybę ir jo įtaką jai.
 • Po bučinio visada šypsokis. Šypsena sušildys merginą ir privers ją geriau jaustis. Kitų atvejų, jei nesišypsosi po bučinio, mergina gali pagalvot, jog tau tai nepatiko ir tu nenori su ja bučiuotis. Kieno pasekoje ji gali pradėt vengti bučinių su tavim.

 • Bučinio metu užmerk akis. Užmerktos akys padeda labiau įsijausti ir geriau pajusti bučinį. Kita vertus, jei bučiuojiesi atsimerkęs, mergina gali pradėt manyt, jog ji tau nepatinka ir bučiuojiesi su ja tik dėl to, kad ji to nori. Atmerktos akys labai greit sugadina norą bučiuotis ir sukelia nejaukumo jausmą ir įtampą tarp jūsų.

Išvada: Šie patarimai padės pasiekti geresnių rezultatų pasimatymuose ar ieškant naujos merginos santykiams. Žinoma, visų šių prieš tai išvardintų punktų, negali naudot iš karto. Tačiau ekspeirmentuok ir surask labiausiai veikiančius tau.

Categories
Moterys ir seksualumas

Kaip bučiuotis aistringai?

Kiekviena aistringa naktis prasideda nuo bučinių. Bučiniai gali būti tiek pat aistringi ir sutiekti tiek pat malonumo, kiek ir seksas. Nori būti geriausias bučiuokis savo teritorijoje?

Pirmas žingsnis: gerai išsivalyk dantis, praskalauk burną mėtiniu skalavimo skysčiu, pasipuršk gaivinamu purkštuku. Žodžiu, iš Tavo burnos turi sklisti malonus ir gaivus kvapas. Tiesiog privalo!

Antras žingsnis: susirask atokią vietelę. Žinoma, dalinai smagu bučiuotis ir matant kitiems, tačiau neilgai.

Trečias žingsnis: Atsipalaiduok, išvyk visas mintis. Susikoncentruok tik į priešais Tave esantį asmenį.

Įspėjimas: tokiu momentu nesugalvok rodyti kokios kvailos grimasos, kuri paprastai suveikia Tavo naudai.

Ketvirtas žingsnis: lėtai link į moterį, kol Tavo lūpos švelniai palies jos lūpas.

Penktas žingsnis: pradžioje bučiuokis labai švelniai, kiek atsitraukdamas, perbraukdamas liežuviu per lūpas.

Šeštas žingsnis: eksperimentuok su bučiavimosi technika. Čiulpk apatinę lūpą, paskui pakreipk veidą į šoną – judėk vis kitaip.

Septintas žingsnis: po truputį atverk burną – lengvai kyštelk liežuviuką, apvesk savuoju liežuviu jos lūpas, pakštelk į lūpų kampučius. Viską daryk lėtai, negrūsk liežuvio giliai į burną.

Įspėjimas: nepamiršk kvėpuoti.

Aštuntas žingsnis: netikėtai lūpomis priglusk prie jos kaklo, ausų spenelių, skruostų – bučiuok lengvai, mažiukais bučiniais.

SLAPTA vinis: paliesk rankomis jos plaukus, brauk per pakaušį žemyn, gali suimti vos vos stipriau. Tai moteris veda iš proto – naudokis.

Devintas žingsnis: naudok rankas, pirštus. Liesk partnerės veidą, švelniai pirštų pagalvėlėmis perbrauk per akių vokus, skruostikaulį, paliesk smilkinius, kaklą…

SLAPTA vinis: ar žinai, kad ilgiausias filme bučinys tęsėsi 3 min. 5 sekundes?

Vilioju.lt

Categories
Pasimatymų patarimai

Kada galima bučiuoti merginą? Bučinio testas.

Bučinys

Kada imtis “sekančio” žingsnio?

Situacija yra tokia, jog vyrai nesupranta kūno kalbos. Moterys ją supranta mažiausiai 10 kartų geriau. Vyrui reikia sakyti tiesiai šviesiai, o moteris viską kalba užuominomis. Jeigu moteris Jus tapšteli per petį, tai reiškia laaaabai daug. Kaip manote, ar ji visiems ką tik sutiktiems, naujai pažįstamiems žmonėms per petį tapšnoja? Tikrai ne. Tai yra ryškus susidomėjimo tavimi ženklas, nors ji to pati sąmoningai gal ir nesupranta (jei nepatiktų tai ir neliestų). Jos apie tai turi labai tvirtą nuomonę, kuri grįsta logika (o moterys su logika tikrai turi mažai ką bendro socialiniame elgesyje, kitaip jos Jums viską “gražiai” paaiškintų taip kaip aiškina vyrai). Jas, moteris, nori jos tą pripažint ar ne, valdo emocijos.

Bučinio testas

Tad, kada galima bučiuoti merginą? Išties siūlau ilgai nežaisti ir imtis veiksmo, kada mintys pakryps link bučinio. Na, bet jeigu dar neaišku, pasakysiu šiek tiek tiksliau. Ištaikykite akimirką, kada bus užmezgęs stiprus akių kontaktas , pirštų galais pataisykite jai plaukus ir švelniai perbraukdamami per skruostą vos vos palieskite lūpų kraštelį (negriebkite jai už veido, jokiu būdu nedarykite staigaus judesio). Jeigu visą tai pavyko – gerai, jeigu mergina neleido liesti savęs tai reikia vieno iš dviejų – flirto arba kitos merginos… Toliau. Atsakingas momentas. Jeigu ji nusišypsojo – pirmyn, jei ne (pvz. nusisuka), – viskas gerai, be panikos – reikia dar šiek tiek laiko(moterys apdovanoja atkaklumą, bet ne įkyrumą). Dabar imkite žiūrėti į jos akis, į lūpas, akis.. lūpas.. akis.. lūpas.. ir pakartoju prisilietimą prie veido. Šis derinukas yra tiesiog magiškas. Vėlgi, jeigu ji šypsosi – pirmyn, jeigu ne – ji dar nepasiruošusi, reikia dar šiek tiek paflirtuoti.

Iš esmės, jeigu ji leidžia prisiliesti prie savo veido – ji leisis pabučiuojama. Dažniausios išimtys yra viešose vietose, kompanijose, nes ka tik sutiktas vaikinas … O prieš savo draugus imti ir bučiuotis .. Ji juk ne kekšė… Moteriai labai svarbi aplinkinių nuomonė. Tad jeigu sugebėsi ją “izoliuoti” nuo jos draugų, tikrai galėsi tai padaryti. Joms patinka bučiniai tikrai ne mažiau nei Jums.
Kiek reikia laiko? Būna 3 minutės, būna 20, kartais ir daugiau.

Categories
Santykiai ir Seksas

Kaip pabučiuoti mergina?


Dažnai atsitinka taip, kad vaikinas su mergina pabendravęs jaučia, kad abu vienas kitam patinka, tačiau nesugeba ryžtis tolesniam žingsniui, pabučiuoti. Jei vaikinas delsia, tada tiesiog gali visam laikui likti draugu, nes mergina jausis patogiai, o pradžioje sukurtas potraukis bus išblėsęs. Jei nesiimi žengti šio žingsnio, nes bijai rizikuoti ir viską sugadinti, gausi atvirkščią rezultatą, delsdamas ir atidėliodamas pabučiuoti mergina tiesiog viską sugadinsi. Mergina pradės galvoti, jei jis nesiima iniciatyvos, turbūt aš jam taip nepatinku ir mes tiesiog liksime gerais draugais.

Taigi kaip žinoti, kad ji pasiruošusi bučiniui. Tiesiog nustok rūpintis apie ką ji galvoja. Jei galvosi, kad tai labai svarbus sprendimas, tai ir bus labai svarbus sprendimas, ne tik tau, bet ir jai. Jei galvosi, kad tai natūralus, paprastas dalykas, tuomet tu būsi tas kuris arba gauna bučinius arba ne, tačiau su tokiu požiūriu visada gausi daugiau bučinių nei iki šiol. Jei vis dar jauti baimę, tiesiog atsipalaiduok, pasakyk sau, kad dabar laikas imtis iniciatyvos ir galbūt tai nepatiks jai, tačiau tu tiesiog ramiai reguok. Žinok, kad aplinkui pilna merginų, kurios tikrai norėtų su tavim pasibučiuoti.

Pokalbio pradžioje, kai sukuri potraukį būtinai liesk merginą, kad ji priprastų prie tavo prisilietimų ir jaustusi patogiai, kai tu ją lieti. Jei ji taip pat tave liečia, žinok tu jai tikrai labai patinki. Liesti merginą turėtų būti natūralu ir tai neturėtų būti keista nei tau, nei jai. Mergina niekada pirma nesiims iniciatyvos apkabinti ar paimti tave už rankos, tai yra tavo užduotis. Jei ji nepatogiai jaučiasi, ar nelabai nori, kad ją liestum, tai rodo, kad ji yra nesusidomėjusi ir tu nesukūrei pakankamos vertės. Tuomet nepasirodyk reiklus, pratęsk ramiai pokalbį, o vėliau vėl pradėk ją liesti. Tavo prisilietimai turi sukelti jai gerus jausmus ir ji už savo gerą elgesį turi būti apdovanota tavo maloniais ir švelniais prisilietimais.

Prisilietimai sukuria aistrą, potraukį ir intrigą, tuomet kai tai yra, tada labai lengva pabučiuoti merginą, tau tiesiog reikia imtis iniciatyvos. Jei nežinai kaip tai padaryti tiesiog kalbėdamas su mergina, padaryk pauzę ir jei ji žiūri į tavo akis ir neprataria nei žodžio, vadinasi nori tave pasibučiuoti. Tiesiog nieko jai nesakyk, imk ir pabučiuok. Beje tu iki jos lūpų turi nueiti 90%, likusius 10% kelio ji turi pati pasistengti įveikti, tai parodys, kad ji tikrai nori tave pabučiuoti.