Categories
Ilgalaikiai santykiai

Kaip suteikti merginai laimės?

Pirmiausia, nebūk vienas iš tų vaikinų, kuris merginą nori padaryti laiminga tik todėl, kad jai patiktum. Jeigu suteiksi merginai laimės, tai dar nereiškia, kad jai ir patiksi. Bet jeigu, tu jai jau patinki, tai suteikdamas laimės, sustiprinsi santykius su ja. Todėl šitas straipsnis, skirtas tiems, kurie jau turi santykius, o ne tiems, kurie nori susirasti merginą.

Tam, kad suteiktum merginai laimės, pirmiausia turi būti pats laimingas. Laimė yra ganėtinai užkrečiamas dalykas, jeigu tu džiaugiesi savo gyvenimu ir esi juo patenkintas, tavo skleidžiama energija aplink esantiems žmonėms, įžiebs pozityvumo. O žiūrint iš kitos pusės, ar kada tau yra tekę būti prie tikrai depresuoto žmogaus? Toks žmogus, pokalbį padeda žemesniu tonu, pasakodamas, kaip jam kas nors nesiseka gyvenime ir kaip blogai jis jaučiasi, tada jūs savaime pradedate prisiminti blogus dalykus ir kalbate apie tai, kaip jums yra blogai. Ir galiausiai jau abu depresuoti!
Taip pat ir su laime. Jeigu dirbate prie kokio nors projekto, kuris tiesiog jus žavi ar tiesiog džiaugiatės saulėta diena – žmonės jaučia. Visi nori būti prie laimingų žmonių, nes jie yra patrauklūs savo vidine „meilės energija“. Meilė darbui, meilė saulėtai dienai ir t.t.

Antrasis principas yra paremtas mažomis smulkmenomis. Vyrai dažnai tai užmiršta. Mažos ir netikėtos staigmenos, visada pakelia nuotaiką ir būna prisimenamos ilgai. Galite pasiklausti, bet kurios sutiktos moters. Jos vertina, tas mažas smulkmenas, kad ir kaip tai kvailai tau gali atrodyti. Kita vertus, dideli ir brangūs dalykai, retai turi tokį poveikį, nes verčia jaustis skolingai.
Suteikite jai daugiau dėmesio parašydami tiesiog: „Labas, aš galvoju apie tave“. (nebūtinai taip rašyti, tai tik pavyzdys). Leisk jai pasijusti ypatingai. Taip pat, visada turėkite omenyje, pirmąjį principą. Darydami tas mažas staigmenas įsitikinkite, kad tai kelia jums džiaugsmą iš tiesų, nes priešingu atveju, nebūdami laimingi dėl to, negalėsite laimės suteikti ir jai.

Taigi. Pirma būk pats laimingas, tada ir ji būdama šalia tavęs bus laiminga. Taip pat nepamiršk, kad didžiausia laimė randama mažuose dalykuose. Jau šiandien pat, gali savo merginai ar žmonai padaryti mažytę staigmeną, skiriant daugiau dėmesio nei įprastai, kad ji pasijustų vertinama ir laiminga. Pagalvok, kas ją pradžiugintu ir veik dabar pat. Tikiuosi nenori, kad ateitų laikas, kai ji pati pradės to prašyti? Nes jos prašo, kai vyras nesusipranta. Tik tada nebelieka staigmenos pojūčio.

Sėkmės tau, kapitone.

Jeigu nori sustiprinti pasitikėjimą savimi ir vyriškumą, dalyvauk 90 dienų mokymų programoje: Mokymai vyrams.