Categories
Įdomu

Kaip pakabinti merginą neištarus nė žodžio? Video!

Šiame video pamatysi ko reikia, kad pakabintum merginą neištardamas nė vieno žodžio. 

Kaip supratai, užtenka turėti tik Lamborghini ir atidaryti dureles, kad merginai pačiai nereiktu jų atidaryti. Paprasta ar ne?

Categories
Vyriškas patarimas

Patinka viena mergina ir nežinau ką daryti.

Mūsų klausia: Yra tokia ne itin komfortabili situacija: patinka viena mergina (su kuria mokausi ištisus 12 metų vienoje mokykloje, bet nė kart nepapuoliau į jos klasę), tačiau niekaip nerandu būdų Ją užkalbinti, pasikviesti ją į pasimatymą. Ji beveik gražiausia mergina mokykloje, o aš, švelniai tariant „čiut už velnią gražesnis“. Ji pastoviai vaikšto su keliomis geriausiomis draugėmis, jau nekalbant apie būrį klasiokų, su kuriais ji leidžia pertraukas, arba „langus“. Skaičiau Jūsų patarimus, ir žinau, kad elgiuosi negerai, kad nieko nedarau, bet nežinau nuo ko pradėti – nei numerio neturiu, nei „labas“ nepasakau susitikęs. Tačiau per FaceBook nesivaržau pasilabinti, šiek tiek pakalbinti. Tik ji atsako į mano klausimus, ir viskas. Nieko daugiau. Nesudominu jos net per internetą. Gal jūsų patarimų archyvuose yra koks nors geras, naudingas patarimas, kuris padėtų man? Dėkingas iš anksto.

Mes atsakome:

Sveikas,

Tu tiek laiko apie ją kuriai iliuzija, jog mano manymų užkalbindamas ją pamatysi, kad iš jos nieko gero arba realybė toli gražu neatitinka tavo susikurto paveikslo. Per tą laiką, kol svajojai ją užkalbinti ir t.t. Galėjai tapti tokiu, kurį jį pati norėtu užkalbinti. Todėl nebešvaistyk laiko nesąmonėm ir įdėmiai klausykis.

Tu ieškai sprendimo būdo išorėje. Kaip užkalbinti, ką sakyti ir t.t.  Sprendimas yra viduje, tavo mąstyme, tavo pasaulėžiūroje ir tavo suvokime apie moteris.

Nėra tos vienintelės ir nepakeičiamos merginos. Tai iliuzija. Laimės ir gyvenimo džiaugsmo tarp jos kojų nėra. Čia faktas kaip blynas. Todėl nustok apie ją kurti iliuzijas. Kol tu mąstai apie ją, galėtum būti su kitom ir rinkti patirtį ar ką tu tik nori jų atžvilgiu.

Tavo vidinė būseną atspindi tavo išorę ir kūno kalbą. Leisk sau būti užtikrintu tuo ką darai ir kuo gyveni.

Pradėk nuo paprastesnių dalykų ir palengva kilk aukščiau. Nes dabar tu elgiesi taip, jog norėtum ant penkto aukšto namo užšokti stovėdamas ant žemės. Statyk laiptus ir lipk. O ne šokinėk kaip pasimetęs vyras.

Nesiblaškyk. Vyrui svarbu žinoti ko jis nori iš gyvenimo ir to siekti. Kai tu kažko sieki, pas tave atsiranda ir pasitikėjimas ir užtikrintumo jausmas. Kurį pastebį moterys ir automatiškai nori to vyro kuris yra užtikrintas ir pasitikintis savimi.

Pradėk kalbinti ir bendrauti su įvairiomis merginomis. „Treniruokis“ su jomis. Tuo pačiu turėk aiškią savo gyvenimo vizija. Nedaryk moters svarbesnė už savo gyvenimo vizija. Jei turi darbo, eini ir darai, ji palauks. Jeigu nelaukia, tai ne tavo problema. Tu žinai ko nori ir to sieki. Moteris nori tapti tavo gyvenimo dalimi, o ne kad tu ją padarytum savo visu gyvenimu ir varvintum dėl jos seilė, kaip vilkas per multikus.

Čia yra pagrindiniai dalykai. Susikurk įdomų gyvenimą. Susikurk save tokį, kokį nori matyti ateityje ir tokios problemos kaip šį išnyks, nes tai net ne problema, o iliuzija.

Sėkmės tobulėjant.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Pažintys

Kaip pakabinti / suvilioti merginą klube. 1 dalis

Sveiki :). Šiame dienoraštyje papasakosiu, kaip man sekėsi pakabinti merginą klube.

Merginos, jūs geriau net neskaitykite. Ne jums čia patarimai ir motyvacija. Išjunkite šį  puslapį ir baikite megzti savo vilnones kojines :) .

Penktadienio vakaras, 21:00 h, aplinkui tamsu. Ruošiuosi vienas varyti į klubą. Išsitraukiu iš spintos juodus marškinius, juodą švarką. Nusimetu kasdieninius, persmelktus mano kūno kvapo drabužius  ir nužygiuoju į dušą.

Kūnu bėga šaltas vanduo, galvoje sukasi mintys – šiandiena aš padarysiu spektaklį. Viduje pilvo truputį kirba baimė. Stengiuosi blogas mintis ignoruoti, išlieku stiprus.

Grįžtu iš po dušo, pasikvepinęs krūtinę, kaklą ir ausis kvepalais. Žengiu į kambarį, padarau 360 apsisukimą prieš veidrodį  ir sau pasakau mirkteldamas akį: „tu esi šauniausias“. Įjungiu youtube: keletą mano mėgstamų dainų pumpuoja mane energija. Jaučiuosiu puikiai.

Tenka paskubėti, mano troleibusas tuojau atvažiuos. Išbėgu užsimetęs paltą ant pečių, gatvėje sankryžoje sušoku savo mėgstamą šokį pagal Pitbul`io dainą, taip panervindamas vairuotojus. Hmm, kartais gatvė lyg antri namai.

Atvažiuoje mano troleibusas, įlipu ir pakalbinu iš karto pasitaikiusį vyruką: „sveikas, šauniai tau tinka ši striukė“ . Šis padėkoja, jo veide atsiranda mažytė šypsena, o kūnas pasipildo lašeliu pasitikėjimo savimi.

Praeinu į troleibuso galą. Priešais mano akis pora vaikinų ir merginų. Visus juos užkalbinu, paklausdamas: „Ar Lietuvoje galima įsigyti kokybiškus šokių batus“. Pasirodo, vienas iš tų vaikinų šoka ir man papasakojo, kokie batai yra patogiausi šokti ir kur galimą jų įsigyti. Labai smagiai pabendravau, bet jutau iš kūno kalbos, kad tos draugės šalia, tarp kurių buvo mano “targetas”, yra artimos tiems vaikinams.

Naujųjų pašnekovų paklausiau: „kaip jie susipažino tarpusavyje“. Pasirodo, tasai kur šnekėjo vaikinas su manimi yra šokių partneris tos mano patinkančios merginos. Achh galvoju, truputį gailą, bet nieko..

Staiga kalnų parko stotelė ir aš jau žygiuoju savimi patenkintas į klubą. Mini apšilimas  padarytas. Eidamas vienas parke tamsoje pradedu vėl jausti mažą jauduliuką. Ach, kaip dievinu šį jausmą. Adrenaline, tu mano draugas.

Na štai pradeda girdėtis grojamos muzikos garsai, kitaip tariant „bumčikas“. Atsistoju eilėje, užpakalio kišenėje – popierius 6 kvadratų testui, kitoje kišenėje – dešimt litų, kurių net neketinu praleisti. Apsauga lengvai praleidžia, neužuosdami jokio įtartino kvapo.

Ramiai, išsitiesęs, pakėlęs galvą įeinu į klubą. Alfa kūno kalba įjungta. Atsiveria priešais mane šokių aikštelė, kurioje skraido kelios bitelės. Žingsniuoju pro minkštasuolius. Nieko ypatingo – pora šitų mėgstančių turtingus vyrus ir kokteilius.

Nueinu į tualetą, apsiprausiu ir priešais sau į veidrodį pasakau: „eik ir parodyk ką moki šokių aikštelėje, nebijok, varyk!“ . Užtrenkiu tualeto duris  ir kaip tik Tai Cruz „Break your heart“ mane kviečia į šokių aikštelę.

Pora rankų išvedimų į šonus, galinės kojos pastatymas atgal, 720 laipsnių apsisukimai ir merginų dėmesys man. Alfa jau čia. Labas vakaras, mielosios.

Jennifer Lopez „Lets get loud“ užaštrina mano judesius, versdamas esamo „state`o“, lipu ant mini scenos ir šoku solo, tai ką mokiausi 3 metus.  Viduje toks jausmas, kad aš galėčiau šokti čia visą naktį. Bet deja.. Ne to aš čia atėjau :)

Prakaitu nuo kaktos žliaugiantis nulipu nuo scenos. Žmonių jau gausu. Štai einant į mane tokiu žvilgsniu pažiūrėjo mergina, kad viduje užsidegė ugnelė. Na štai žvilgsnis, kviečiantis prieiti suveikė. Sveikinu mergina, tau tai pavyko..

Nieko nesakęs, priėjęs paprašau rankos. Prisilenksiu ištiesdamas ranką. Ši nusišypso ir uždeda savo švelnia oda dengta plaštaką.  Po paranke nusivedu į šokių aikštelę. Pavyduolės siunčia savo piktuosius žvilgsnius tiesiai į mano akis.. Mintyse žodžiai: spektaklis dar tik prasideda…

Antroje dalyje toliau papasakosiu, kaip man sekėsi pakabinti šią merginą klube .

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą

Categories
Pažintys

10 taisyklių, kaip susipažinti dieną

Panagrinėkime kaip žmonės susipažįsta. Dažniausiai pasitaikančios susipažinimo situacijos ir vietos:

1. Per draugus;
2. Klube;
3. Darbe;
4. Mokymo įstaigoje;
5. Atsitiktinai dienos metu.

Šiame straipsnyje pateiksiu patarimus, kaip susipažinti dienos metu. Įsivaizduok, kad susitinka dvi draugės ir viena sako:
– Žinai, penktadienį buvau klube ir prie manęs visą vakarą kabinėjosi vaikinai. Siūlė išgerti, pašokti, klausinėjo nuobodžių klausimų.

Galiausiai prisikabino išgėręs vaikinas, kuris buvo toks įkyrus ir prašinėjo numerio, tai neapsikentusi daviau iš gailesčio, kad tik atstotų. Kaip gailiuosi dabar, nes skambinėja ir neduoda ramybės -, nusiminusi pasiguodė viena draugė.
– Suprantu tave, man ir taip ne kartą buvo – pritarė antroji draugė. Bet žinai kas man visai nesenai nutiko?

-Vakar žingsniavau Gedimino prospektu ir prie manęs netikėtai priėjo vaikinas. Mes susipažinom, smagiai pasikalbėjom. Nesitikėjau, kad būna tokių drąsių vaikinų, nes dažniausiai mane „kabina“ tik girti vaikinai.

Jei nori su mergina susipažinti dieną, remkis šiais praktikoje išbandytais dalykais:

1. Šypsena;
2. Akių kontaktas;
3. Rami ir tiesi eisena;
4. Kalbėdamas daryk pauzes;
5. Būk geros nuotaikos;
6. Prisistatyk;
7. Sudaryk įspūdį, kad susitikote visiškai atsitiktinai;
8. Kalbėk apie tai kas tau tikrai įdomu;
9. Pasitikinčiai paimk iš jos numerį;
10. Užkalbinus merginą gali atsitikti tik du dalykai: bus įdomu arba nuobodu. Tai pastebėsi per pirmas 5 sekundes.

Tikiuosi šie patarimai padės susipažinti su merginomis dieną, o nuėjus į pasimatymą, gerai praleisti laiką.

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą