Categories
Pažintys

Kaip pasitikėti savimi bendraujant su moterimis ir gyvenime?

Pasitikėdamas savimi versle, sporte ar kažkokioje tai veikloje, nereiškia, kad pasitikėsi savimi bendraujant ir su moterimis, nereiškia, kad sukursi gerus santykius su tau patinkančia mergina.

Kodėl taip yra, kad vienoje srityje mes pasitikime savimi, turime gerus rezultatus, o kitoje nieko nesigauna. Dažnas verslininkas turi kėblumų su moterimis, raumeningas atletas nesupranta kodėl jaudinasi būdamas šalia patrauklios merginos, visa tai šiame video:

 

 

Norėdamas tapti pasitikinčiu vyrų bendraujant su moterimis, užmezgant santykius ar vyliojant moteris dalyvauk „Pažinčių ekspertas“ mokymuose jau dabar.
www.pazinciuEkspertas.lt

Categories
Vyriškas patarimas

Esu liesas ir bijau nusirengti

Tema:
Tobulėjimas

Vardas:
Alfredas

Klausimas:
Sveiki esu gana liesas vyrukas ir man kažkaip net yra nemalonu nusirengti plež ar dar kur nors,kad visi nepradėtų šaipytis uoi koks tu kūdas ir panašei. Darau išvadas valgau,bet svoris kaip neauga taip na čia tikriqausiai genai. Bet kaip nugalėti ir užtvirtinti sau va aš nusiregsiu aš tikrai nesu liesas ar įmanoma kažką pakeisti gal iš šalies daugeliui skaitytojų tai gali pasirodyti gana juokinga,bet man tai yra svarbu.

Atsakymas:

Sveikas Alfredai,

Kalbant apie svorio priaugimą, tai čia reikia žinių, bei įdėti darbo. Vien daug valgyti neužtenka, nes gal valgai ne tą maistą kuris tau padėtu priaugti svorio. Ir kita vertus, geriausia, kad priaugtas svoris būtu raumenys, o ne lašiniai. Genu nevertėtu kaltinti, nes mano aplinkoje yra ne vienas buvęs labai liesas, bet laikui einant, sportuojant viskas pasikeitė. Nori priaugti raumenų masės? Susirink visą informacija apie tai. Apie sportavimą, bei mitybą. Dažnai žmonės kažko nepasiekia dėl informacijos trūkumo arba neveiklumo.
Vienas pvz, kad tai pasiekiama:
http://daugiausporto.lt/index.php?ka_rodyti=user&id=48&menuo=1
Po 4 mėnesių: http://daugiausporto.lt/index.php?ka_rodyti=user&id=48&menuo=4

„Bet kaip nugalėti ir užtvirtinti sau va aš nusiregsiu aš tikrai nesu liesas ar įmanoma kažką pakeisti“ – Įsivaizduok pasauli kuriame visi liesi. Ar jame jaustumeis kitoks? O pasaulyje kuriame visi stori ir nori būti liesi? Ar jaustumeis blogai? O tai kokiam pasaulyje pasirenki gyventi? Kur visi sportininkai su raumeningais kūnais? Iš esmės problemos atsiranda tada kai mes pradedame save lyginti su kitais. Ir jeigu mūsų kūnas ar dar kažkas neatitinka kažkokių sugalvotų standartų mes dėl to pergyvename, nes jaučiamės atskirti, nepritapę. Ir jeigu visada galvosi ką apie tave pagalvos, ar iš manęs juoksis ir t.t. tai kada tu pradėsi mėgautis gyvenimu? Tokio pobūdžio ir šiaip visos problemos kylą dėl nepritarimo sau. Savęs nepriimi tokio koks esi. Keisk savo mąstymą, suvokimą apie save. „Aš esu toks koks esu ir palengva tobulėju sportuodamas ir sveikai maitindamasis.“ Dauguma vyrų kurie turi nudribusį pilną iki kelių net neįma dėl to į galvą. Jam vienodai ką kiti pagalvos, nes jis ŽINO KAS YRA. Jam nereikia, kad kiti suteiktu pritarimo ir jo nesiekia. Todėl siūlau pakeisti savo filosofija ir priimti save tokį koks esi.

Nekoncentruok savo dėmesio į tai, kad esi liesas ir visi iš tavęs juoksis. Iš esmės tu pats savo galvoje jau sukuri šį nepasitikėjimą savimi apie savo svorį. Geriau mąstyk apie tai ko nori ir siek to. Arba keisk savo mąstymą „Aš esu liesas ir tuo džiaugiuosi, nes neturiu nukariusio pilvo „. Svarbu kaip savo galvoje suformuosi visą situacija. Gali ją formuluoti teigiama, arba gali ją formuluoti neigiama. Iš esmės tavo kūnas nepasikeis, bet tavo būsena bus visiškai kitokia.

Tikiuosi padėjau kažkiek

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Motyvacija

Pasitikėjimas savimi I

Man, visą gyvenimą neturėjusiam pasitikėjimo savimi, jo atradimas, buvo didžiulis įvykis. Aš turėjau tikėjimą, bet ne pasitikėjimą savimi. Atkreipkite dėmesį į žodį atradimas, aš jį parinkau labai tikslingai, nes tai NEbuvo kažkas, kas buvo lyg „įmontuota“, išrasta ar naujai sukurta. Tai buvo atrasta, pasitikėjimas savimi yra visada kartu su kiekvienu ir kaip rodo mano asmeninė praktika, kelias iki jo nėra tolimas. Kiekvienas žmogus pasitiki savimi, tik kai kurie apsimeta, kad ne. Pasitikėjimas savimi nėra priklausomas nuo lyties, amžiaus, išsilavinimo ar dar ko nors.

Teorija yra paprasta – kiekvienas žmogus yra pasitikintis savimi, įdomus, laisvas, charizmatiškas, juokingas ir t.t., bet jis sau padarė šį „žaidimą“ sunkų. Jis prisigalvojo tam priešingų minčių ir jomis patikėjo. Pvz. taip, taip… kurgi ne, būtum tu mano kailyje, pažiūrėčiau… Aš ne tu…

Dabar susikaupkite, svarbi informacija, man reikia Jūsų atviro mąstymo. Pasitikintis savimi, laisvas, mylintis, charizmatiškas ir panašios savybės nėra mintyse. Jos nekunkuliuoja Jūsų prote. Kalbėdamas apie protą, neturiu omenyje pilkos smegenų masės, turiu omenyje mintis. Jos yra po juo (protu). Jos atsidengia, kai Jūs nemąstote. Pasitikėjimo savimi, charizmos, meilės neįmanoma išmąstyti. Tai yra, tai yra visuose ir mes nieko negalime šioje vietoje pakeisti (mūsų laimei).

Liudas Vasiliauskas

www.laimingi.lt