Categories
Pinigų dėsniai

Meilė pinigams (IV dalis)

Praeitoje dalyje papasakojome apie stebuklingą žodį „taip“ bei pinigų galią karjeroje ir versle. Šioje, paskutinėje straipsnių ciklo dalyje, papasakosime apie daugybę būdų, padėsiančių gauti tai, ko labiausiai norime. Pabaigai – keletas žodžių apie meilės galią.

Meilėje slypi daugybė būdų, kurie padės tau gauti tai, ko nori

Pinigai yra tik priemonė, padedanti tau patirti dalykus, kuriuos myli. Kai galvoji apie tai, ką gali daryti turėdamas pinigų, tu jauti daugiau meilės ir džiaugsmo negu tada, kai galvoji tik apie pinigus.

Įsivaizduok, kaip tu būni su tuo, ką myli, darai tai, ką mėgsti ir turi dalykus, kurių nori, nes tada tu pajusi daug daugiau meilės negu galvodamas tik apie pinigus.

Traukiančiojoje meilės jėgoje slypi daugybė būdų, kurie padės tau gauti tai, ko trokšti, ir pinigai yra tik vienas šių būdų. Nepadaryk klaidos galvodamas, kad pinigai yra vienintelis kelias kažką gauti. Tai ribotas mąstymas, ribojantis tavo gyvenimą!

Mano sesuo prisitraukė naują automobilį, susiklosčius nuotykių kupiniems įvykiams. Ji važiavo į darbą ir sustojo smarkios liūties užtvindytoje gatvėje, nes užgeso jos automobilio variklis. Atkaklus avarinės tarnybos darbuotojas ant rankų pernešė ją per vandenį, nors vanduo nebuvo pakilęs tiek, kad grėstų pavojus.

Per visą šį atsitikimą mano sesuo juokėsi, reportažas apie įvykį net buvo parodytas per vakaro naujienas. Vanduo nepataisomai sugadino sesers automobilį, bet, nepraėjus nė dviem savaitėms, ji gavo čekį didelei sumai ir nusipirko savo svajonių automobilį.

Nuostabiausia visoje šioje istorijoje tai, kad mano sesuo tuo metu savo name darė remontą ir neturėjo pinigų naujam pirkiniui. Ji nė nesvajojo apie tokį dalyką. Ji prisitraukė šį puikų naują automobilį, nes pravirko džiaugsmo ašaromis išgirdusi žinią, kad mūsų kita sesuo įsigijo naują automobilį.

Mano sesuo buvo tokia laiminga ir iš spinduliavo tiek daug meilės kitai seseriai, kad traukos dėsnis sudėliojo kiekvieną elementą, aplinkybę ir įvykį taip, kad jai taip pat įteiktų naują automobilį. Štai kokia yra meilės galia!

Tu nesužinosi, kaip gausi tai, ko trokšti, kol to dalyko neturėsi, bet meilės jėga žino. Tiesiog pasikliauk likimu. Įsivaizduok, ko nori, jausk laimę, ir pritraukianti meilės jėga ras idealų būdą įteikti tau, ko trokšti.

Mūsų žmogiškasis protas yra ribotas, bet meilės intelektas beribis. Jos veikimas mums nesuprantamas. Neribok savo gyvenimo laikydamas pinigus vieninteliu būdu gauti tai, ko trokšti. Nenukreipk visų savo minčių į pinigus; tavo tikslas yra tai, kas nori būti, ką nori daryti ir turėti.

Jei tu nori naujo namo, įsivaizduok ir pajusk gyvenimo jame džiaugsmą. Jei nori gražių drabužių, buitinių prietaisų ar automobilio, jei nori įstoti į koledžą, išvykti į kitą šalį, mokytis muzikos, sportuoti – įsivaizduok tai! Visi šie dalykai gali atsirasti tavo gyvenime įvairiausiais būdais.

Meilė valdo

Pinigams galioja viena taisyklė: niekada neiškelk jų aukščiau už meilę. Jei taip padarysi, pažeisi traukos dėsnį ir teks atsakyti už pasekmes. Tavo gyvenime valdanti jėga turi būti meilė. Nieko negalima iškelti aukščiau už šį jausmą.

Pinigai yra įrankis, kuriuo tu naudojiesi ir kurį prisitrauki pasitelkdamas meilę, bet jeigu pinigai tau taps svarbesni už ją, sulauksi daugybės negatyvių dalykų. Tu negali skleisti meilės pinigams ir būti šiurkštus žmonėms, nes jeigu taip elgiesi, leisi negatyvumui įžengti į visas tavo gyvenimo sritis – santykius, sveikatą, laimę ir finansus.

„Jei tau reikia meilės, pasistenk suprasti, kad vienintelis būdas ją gauti yra ją duoti, kad kuo daugiau jos duosi, tuo daugiau gausi ir kad tai gali padaryti tik visas prisipildydamas šio jausmo ir tapdamas magnetu“ – Čarlzas Hanelis

Tu nusipelnei turėti pinigų, kurių tau reikia, kad galėtum gyventi visavertį gyvenimą. Tu nenusipelnei kentėti dėl pinigų stygiaus, nes kančia pasauliui suteikia negatyvumo. Gyvenimas gražus tuo, kad, iškėlus meilę aukščiau visko, pinigai, kurių tau reikia, atsiranda patys.

Violeta Šiugždytė

Šis, keturių dalių straipsnių ciklas yra paremtas nauja Rondos Byrnės (Rhonda Byrne) knyga „Galia„, kurią išleido „Alma Littera“ leidykla.