Categories
Geriausi Ilgalaikiai santykiai

Kaip susigrąžinti merginą? Buvusi mergina sugrįžta, kai žinai ką daryti!

Kaip susigrąžinti merginą? Veiksmų planas, padėsiantis pradėti iš naujo.

Gerų vyrų moterys nepalieka. Bet tai nereiškia, kad esi blogas vyras. Greičiausiai apsileidai ir nepastebėjai. Yra daugybę skirtingų priežasčių, kodėl moterys palieka vyrus. Pagrindines priežastis netrukus atskleisiu. 

Ko nedaryti rimtai išsiskyrus, jeigu nori susigrąžinti merginą?

Rimtai reiškia rimtai, o ne 2 valandom, po kurių vis tiek į vieną lovą sušoksit.

1. Nebūk auka, kuri eis ir maldaus, kad ji sugrįžtu. Jeigu išsiskyrėte dėl tavo kaltės, tai logiška, kad tu per 30 minučių nepasikeitei ir nieko neišmokai. Netgi jeigu jūs susitaikysite, vėl išsiskirsite. O maldaudamas, kad ji sugrįžtų, tiesiog žemini save.

Jeigu ji tave paliko, tai ji džiaugiasi atsikračiusi naštos, kam jai susitaikyti?

Džiaukis, kad gavai streso dozę, nes greičiausiai tau reikėjo pokyčių.

2. Nesakyk, kad viską padarysi, kad būtumėte kartu. Tokiu atveju, ji pamatys, kad tu esi silpnas ir nuo jos priklausomas. Jeigu tu esi nuo jos priklausomas, tai ji būtinai tave turėtu išnaudoti, ištraukti iš tavęs visus pinigus ir visą dar likusią savigarbą, kad tu pagaliau atsibustum iš tos berniukiškos komos.
Santykiai yra duodu, gaunu. Vyksta nuolatinis apsikeitimas.

3. Nerašyti ir neskambinti. Duok jai laiko pabūti vienai. Jeigu pradėsi rašinėti apie tai kaip jums buvo gera kartu ir kitas varganas nesąmones, tu jos tikrai nesusigražinsi. Taip pat, girtas nepradėk jai skambinti ar rašyti, nes apsvaigęs nieko gero neparašysi ir tik mažinsi savo patrauklumą jos akyse.

4. Nerašinėk Facebook sienoje liūdnų žinučių. Dažnai vyrai pradeda dėti savo facebook paskyroje liūdnas citatas apie išsiskyrimus, meilės eilėraščius ir kitus pranešimus kuriais dažniausiai užsiima moterys, o taip ir turėtu likti.

5. Liksiu draugas su savo EX ir ji galbūt vėl su manimi bus. Draugų zona yra draugų zona. Čia tiesiog tu save taip ramini ir guodi, tad nustoks tai daryti, tu vyras ar boba? Nesistenk būti jos draugu, kad tik būtum šalia jos, jai to nereikia. Ji nori VYRO.

6. Nepradėk jai sakyti, kaip tu ją myli, negali jos pamiršti ir t.t. Ji tave paliko dėl kažkokios priežasties, kiekvieną kartą kai tu jai kažką panašaus sakai, ji automatiškai iškelią mintyse tą priežastį dėl ko paliko tavo laivą. Tad neskandink savo laivo dar giliau.

 

Ką daryti toliau, kad susigrąžinti buvusią merginą?

Toks koks tu esi, jai netinki. Greičiausiai netiksi ir kitai panašaus rango, tipo merginai. Išsiskyrus su mergina ir nieko nepakeitus savo gyvenime, toks pats išsiskyrimas laukia ir su kita. Žinoma, būna visokių fenomenų, bet nereiktu durnai tikėtis, kad būtent TAU bus kitaip.

Dabar tu turi daugybę laisvo laiko, kad atsigautum ir pakeltum savo kaip vyro vertę, kad ji apsiverktu iš nuostabos kokį vyrą kažkada paliko. Iš tikro reikia jai būti dėkingu, nes tu galbūt niekada neturėtum progos atskleisti savo potencialo.

Jokio kontakto su ja.

Jokių skambučių, žinučių, jos Facebook postų laikinimų ir rašymų. Neik su draugais į tas vietas kuriuose ji būna tik tam, kad su ja susitiktum.

  • Duok jai erdvės ir laiko.
  • Duok sau erdvės ir laiko.
  • Duok sau laiko tapti patraukliu alfa vyru.

 

Po kiek laiko, pradėti ją vėl persekioti?

Duok sau ir jai tiek laiko, kad būdamas be jos jaustumeisi gerai. Tai gali užtrukti 30 dienų, galbūt net 6 mėn. Turi išmokti būti laimingas būdamas be jos, nes tik taip galėsi ją atgal susigrąžinti.

 

Kaip susigrąžinti merginą ir tapti patrauklesniu vyru?

Kai tu tapsi pats geriausias koks tik gali būti, ji greičiausiai norės su tavimi būti, tik neaišku ar tu tada norėsi.

1. Mesk sau iššūkius. Atrodo kvaila, bet vyrai greičiausiai tobulėja tik per iššūkius  išeidami iš savo komforto zonos. Yra labai lengva savęs gailėtis ir verkšlenti, ir tam reikia skirt šiek tiek laiko, bet jeigu nepradėsi judėti į priekį, tai tavo kiaušiniai visai nukris. Norint naujų iššūkių rekomenduoju sudalyvauti 90 dienų iššūkyje vyrams.  

2. Išeik kur nors su draugais. Draugai bent jau trumpam leidžia pasijusti geriau ir prasiblaškyti. Tik nepasakok kokia ji bloga ir kad tu ją palikai. Niekam čia neįdomu.

3. Užsiimk meditacija. Maksimalus pasitikėjimas savimi  ateina tik iš gebėjimo save priimti ir mylėti. Išmokęs elgtis su savo jausmais ir mintimis tu tapsi stabilus, pasitikintis ir užtikrintas savimi. Norėdamas atgauti pasitikėjimą savimi rekomenduoju praeiti dviejų dienų kursus („Maksimalus pasitikėjimas savimi„), kurie beje tinka ir moterims.

4. Eik į pasimatymus. Jeigu su mergina draugavai ilgai, tai greičiausiai esi visiškai praradęs medžiojo instinktus, todėl pradžioje gali būti šiek tiek nejauku ir sunku. Pasimatymų tikslus nėra pamiršti savo buvusią, pasimatymų tikslas tobulėti bendravime su moterimis, labiau jas pažinti, kelti savo patrauklumą, nes eidamas į pasimatymą tu susitvarkai, pasitempi, nori patikti ir pradedi save prisižiūrėti daug labiau.

5. Pradėk gilintis į moters psichologiją, kad sužinotum esmines savo buvusių santykių klaidas, nes kitaip viskas pasikartos. Susipažinimas su moterimis ir santykių palaikymas yra du skirtingi dalykai. Daugiau apie moters psichologiją gali sužinoti peržiūrėjęs video „Moters psichologiją„.

6. Maksimaliai save ugdyk skaitydamas, dalyvaudamas seminaruose, bendraudamas su įvairiais žmonėmis, bendraudamas su moterimis ir taip tavo vertė palengva kils aukštyn. Kurk aplink save socialinį aktyvių žmonių ratą kurie tave tik keltu aukštyn.

Ir ką paskui daryti?

Kai tu jautiesi atsigavęs ir žinai, kad tave pamačiusi tavo buvusioji tiesiog neteks žado, pakviesk ją susitikti. Tai turi būti ne anksčiau, nei po 30 dienų. Susitikimas atneš naudos tik tada,  jeigu bus atlikti kardinalūs pokyčiai tavo gyvenime:

  • Susitvarkęs su savo išvaizdą, pasitempęs ;
  • Susitvarkęs su savo emocijomis  ir nuoskaudomis;
  • Atgavęs pasitikėjimą savimi;
  • Supratęs ko moterims reikia, kokio vyro;
  • Atgavęs savo kiaušinius;
  • Atgavęs laimės pojūtį;
  • Atstatęs savo prarastą vertę;

Ir t.t.

Geriausia ją pakviesti susitikti sms pagalbą, nes netikėtas skambutis gali sukelti pernelyg daug įtampos.

Nerašyk po pertraukos, kad jos pasiilgai, kad ją myli, kad tau jos trūksta.

Geriau parašyk, kad kažką pamatei ir tai tau priminė ją. Galbūt matei kažkokį filmą, kuris tau priminė ją (arba tam tikrą situaciją kai buvote kartu) ir dėl to jai parašei. Turi būti priežastis kodėl parašei. Tada apsikeitus keliomis frazėmis galima bandyti ją pasikviesti susitikimui.

Kviesdamas ją susitikti nerašyk, kad tai pasimatymas, nes ji gali jausti tam pasipriešinimą ir su tavimi nesusitiks. Susitiko metu viskas priklausys nuo to, ar tu išvis dar nori būti su ja. Ar gerai atlikai namų darbus ir pakėlei savo kaip vyro vertę.

Daviau pagrindus, kurių turėtu pradžiai užtekti, kad susidarytum bendrą vaizdą ką daryti ir ko nedaryti norint susigrąžinti savo buvusią.  Jeigu nori daugiau pasigilinti į savęs tobulinimo, santykių ar vyriškumo temą, gali peržiūrėti mūsų el. parduotuvę iš išsirinkti tai ko tau DABAR reikia: http://alfavyras.lt/

Laikykis Vyre!

 

Categories
Vyriškas patarimas

Ar verta susigrąžinti merginą?

Sveiki, padraugavau su mergina beveik 2 metus, dėl jos ryžausi net emigruot, kad buti arčiau su ja, laikui bėgant pats to nepastebėdamas, grioviau santykius kol galiausiai, ji pasakė apie išsiskyrimą. Dabar praėjo nuo to pora mėnesiu, bandžiau pamiršti ją, neišeina, žinau savo klaidas bandau jas taisyti, bet ji kaip ir orai šį rudenį viena diena šalta, kita diena šilta. Suteikia lyg ir vilties, bet kitą dieną sulaužo, žinau savo klaidas bandau jas  taisyti, iš tikro viską dabar darau tik dėl galimybės ja susigrąžinti ar verta taip? koks butu jūsų patarimas?  Pats suprantu, kad galėčiau pasirinkti kitokį gyvenimą, užmiršti ją ir ieškoti ko nors naujo, bet negaliu, tiesiog traukia ji mane kaip magnetas ir noriu viską padaryti, kad atkurti ankstesnius santykius.

Atsakymas

Sveikas,

Pirmiausia aš rekomenduoju ateiti į mano renginį, kuriame būtent yra paliečiama šita tema. http://www.alfavyras.lt/ai1ec_event/seminaras-vyrams-del-kokiu-vyru-moterys-kraustosi-is-proto/

Bet jeigu neturi galimybės, tai skaityk įdėmiai ir pamiršk viską ką iki šiol žinojai apie santykius, moteris. Pamiršk viską ir skaityk atverdamas savo širdį, nes mano atsakymas tau parodys kitą kelią, kuris dažnai būna per baisus įklimpusiems vyrams į emocijas.

dėl jos ryžausi net emigruot“ – Na ir ką dabar turi? Esi laimingas? Iš laiko atrodo, jog netgi labai nusivylęs savo gyvenimu. Ir tai bus nuolatos. Tu nori taip nuolat gyventi? Nori būti nuolat nusivylęs? Jeigu nenori tai klausykis. Moteris negali būti vyro tikslas. Bet moteriai vyras gali būti tikslu, nes jai daug svarbiau yra šeima ir jos gerovė. Kai tu padarai moterį tikslu, tu tampi jau nebe vyras, o eilinė mazgotė. Nieku gyvu nebandau tavęs įžeisti, bet tik rodau tavo pasirinkimus ir rezultatus. Vyras turi turėti aukštesnį tikslą negu moteris. Ir vyras pasiima moterį į savo gyvenimą, savo kelionę. Tu dabar keliauji paskui jos sijoną. Ji tave veda. Santykiuose vyras visada veda. Matai kokie skirtumai? Visa tai labai svarbu suvokti, jeigu nori būti vyru su gera moterimi, o ne vyru einančiu paskui moterį. Turėk savo tikslus. Moteris ne tikslas.

Pradėk gyventi savo gyvenimą, kad nebūtu jokių, dėl jos, dėl kitos kažką darau. Ką tu darai dėl savęs? Ką tu būsi padaręs ar tai nuveikęs po 5 metų? Nieko, jeigu nepradėsi gyventi savo gyvenimo ir juo džiaugtis. Nieko nebūsi nuveikęs jeigu ir toliau bėgiosi paskui vieną sijoną.

Suteikia lyg ir vilties, bet kitą dieną sulaužo“ – Tu esi jaunas, o jaudiniesi dėl niekų. Tu ką išmaldos lauki iš moters? Tau neturi rūpėti jokie jos malonės suteikimai ar nesuteikimai. Ko tau čia laukti. Siek savo svajonių, tikslų, gyvent gyvenimą, o ne lauk malonės kažkokios. Tu gali nuveikti daug darbų, išmokti daug dalykų. Galu gale tu mirsi, aš nuolat galvoju apie mirtį, kad ji šalia, kad bet kada gali ateiti ir mane pasiimti, o aš tiek daug ką dar noriu padaryti, negi dabar turiu jaudintis dėl moterų? Moterys ateina ir išeina, geriausios pasilieka ilgam. Tu ne amžinas, todėl nėra ko jaudintis dėl santykių. Aš esu praėjęs visa tai apie ką tu rašai ir tau nuoširdžiai sakau gyvent pirmiausia savo gyvenimą, išmok būti pirmiausia pats laimingas ir tik tada aplink tave žmonės tapsi laimingi, moterys pačios norės būti šalia vyro kuris žino kur eina ir ko siekia.

Pats suprantu, kad galėčiau pasirinkti kitokį gyvenimą, užmiršti ją ir ieškoti ko nors naujo, bet negaliu, tiesiog traukia ji mane kaip magnetas ir noriu viską padaryti, kad atkurti ankstesnius santykius. – Tu nuolat pasirenki tokį gyvenimą kurį nori gyventi. Šiuo metu esi šitame gyvenimo etape, nes jį tokį pasirinkai. Ar tu apie tokį gyvenimą svajojai? Nori tokio kokį dabar gyveni? Nori tokių santykių? Vilties iš moters? Jeigu nori, tai viskas gerai, gyvenk. Bet jeigu ne to tu trokšti viduje, jeigu ne to tavo vyro širdis nori, tai tobulėk, auk, gyvenk, realizuok save. Ar tu gali mano mielas drauge atkurti vakar dieną? Ar gali šiandien nugyvenai lygiai taip pat dieną kaip ir vakar? Ne, negali. Negali ir ankstesnių santykių atkurti tokiais pačiais. Bet gali tobulėti. Augti ir sukurti daug geresnius santykius. Tiek su šia mergina, tiek su kita.

Svarbiausia turi suvokti. Moteris negali būti vyrui tikslas, jis turi turėti didesnį gyvenimo tikslą. Moterys nesąmoningai pradeda manipuliuoti vyrais kuriems jis yra tikslas, jos jaučia tų vyrų silpnumą ir jų negerbia. Tu pats turi nuspręsti ar nori vėl su ja taikyti ar ne. Nors aš siūlau pradėti nuo savo tobulėjimo ir augti pačiam, o ne bandyti taikytis. Nes kai matys kuo tu tapai, ji pati norės su tavimi būti, ir jei tu norėsi, galėsi būti, nes dabar per daug nutolai nuo savęs, pametei savo gyvenimo tikslą, vyro kelią.

Tikiuosi, bent kažkiek padėjau. Dar gali paskaityti nemokamą mano knygutę vyrams: http://eepurl.com/rq5Wb

 

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.