Categories
Vyriškas patarimas

Meilė sau arba kaip atsistoti ant kojų?

Tema:
Sveikata ir Sportas

Vardas:
Martis

Klausimas:
Sveiki, Vyrai,

Noriu prašyti Jūsų pagalbos ir patarimo kaip susikalbėti man su savo kūnu. Kaip pamilti save? Nebejaučiu sau jokios pagarbos – nuolatinis valgymas, pasyvus rūkymas ir pastovus gėrimas savaitgaliais. Manau tuoj į žmogų nebebusiu panašus. Turiu 20 kg antsvori, surukau po pakelį cigarečių per dieną, prisigeriu pastoviai iki „komos“ būsenos. Manęs jau net draugai nebeatpažįsta. Nukabinti jau dominančią panelę net nebeturiu noro, pradėjau jausti gyvenimui apatiją.  Sveikatos problemos jau invalido pažymėjimo prašosi. Prašau, pagelbėkite kuo galima.

Atsakymas:

Sveikas Marti,

Yra įvairių metodų, praktikų ir būdu kaip galima susitvarkyti savo gyvenimą ir judėti į priekį. Norint jį kardinaliai pakeisti aš rekomenduoju susirasti žmogų kuris tau galėtu padėti gyvai su tavimi dirbant nuolatos.

Grįžtant prie klausymo.

Kas tavo gyvenime atsitiko, kad taip pradėjai gyventi? Kokie įvykiai tai įtakojo?

Viskas kas vyksta tavo gyvenime turi priežastis ir pasekmes. Radus priežastis ir jas pašalinus galima išsivaduoti iš tave supančių pančių (pasekmių).

Kitas dalykas, dėl kokių priežasčių tu geri ir be saiko valgai?

Iš esmės turi turi savęs klausinėti ir rasti priežastis, dėl kokių priežasčių taip gyveni kaip gyveni? Taip elgiesi kaip elgiesi?

Tada susitvarkyti su savo emocijomis, nes mano manymų jos tave dabar labiausiai ir „ėda“ iš vidaus. Bet turiu gera žinia. Emocijos yra tavo ir niekeno kito, todėl su jomis gali susitvarkyti tik reiks padirbėti.

Tada turėtum mintyse matyti savo gyvenimo vizija, kaip tu atrodai, kaip tu jautiesi, ką tu veiki ir judėti link jos. Dabar ką tu savo mintyse matai, tik tai, kad sveri 20kg daugiau, nuolatos geri ir valgai. Matyk tokį save, koks nori būti ir judėk link to.

Man tavo būsena labai pažįstama, nes pusę metų pats buvau joje. Viršsvoris, viskam apatija ir t.t. Viena diena tiesiog suvokiau, kad jau nebegaliu švaistyti savo gyvenimo ir turiu judėti į priekį, kas buvo to nebėra. Pradėjau mankštintis, medituoti, sportuoti. Skaityti sėkmės psichologijos knygas, tobulėti. Jeigu aš atsistojau ant kojų, gali ir tu.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.