Categories
Pažintys

Kaip suvilioti merginą, kai esi negražus?

Esi žemas? storulis? turi atlėpusiais ausis? plonas rankas? sulinkusią nugarą? plokščią krutinę? šviesius arba ryžus plaukus? O gal iš viso nebeturi plaukų? esi praplikęs? turi  didelę kaip kumpis nosį? šleivus, kreivus, nuskilusius dantis? tau auga ryža barzda? pats sau nesijauti simpatiškas? Jautiesi kaip namas apaugęs vijokliais, kuriame visiškai nenori apsigyventi merginos, moterys?Vis sukasi galvoje klausimai, kaip suvilioti merginą, kai esu negražus?

Praktika ir patirtis rodo, kad bet kurią moterį, ar paprastą mergelę,  ar mis pasaulio nugalėtoją gali suvilioti bet kuris vyras, kad ir koks jis būtų baisus namas su vijokliais ir išdaužytais langais. Paslaptis įkūnyta ne išvaizdoje. Jeigu atidarysime skrynę su užrašu, kas patrauklu moterims, mes skrynioje rasime užrašą, moterims kuria potraukį ne vyro grožis, o jo elgesys.

Jeigu, aš tavęs mielas, negražus vyre paklausiu, tai kodėl Deivis – Lietuvos scenos atlikėjęs (jo ūgis 1.62cm), atrodo dabar perėjęs į „Šok su manimi“ tapęs simpatiškas moterims ir turintis dižiulį pasirinkimą? Tu turbūt man atsakysi, tai kad jis daininikas, turi socialinį statusą.. Tai jam paprasta..

O pagalvokime, kai jis dar nebuvo žinomas, kai tik beatrandantis, kad jam muzika pašaukimas, kas tada dėjosi jo viduje? Vyras tiek turėjo kompleksų, kad net manė, jog ne tik su moterims nesiseka, bet ir apskritai gyvenime, kūryboje.. „Juk tik pasiekia viską gražūs žmonės“ – štai čia visiška neteisybė, mąstymas, kąsantis tau duobę prigulti..

Tas pats buvo ir R. Williams`ui, dainininkui, kuris taip pat buvo žemo ūgio. Juk tas pats Robie Williams`as prieš išgarsėdamas buvo lygus 0. Tiek jis tiek Deivis abu pradėjo nuo vidinio pasaulio. Galų gale suvokę, kad visas mūsų gyvenimas priklauso kaip vertiname save ir kaip suprantame kokios yra mūsų galimybės. Jie taip pat suprato vieną, toje skrynioje paslėptą dalyką:

Moterims potraukis vyrui susikuria ne iš karto kai jį pamato. Moteris susižavi vyru dėl jo veiksmų, elgsenos, o ne taip, kaip jis atrodo, „ar jo ausytė viena labiau atlėpusi ar mažiau“, „ar jis praplikęs ar apaugęs plaukais“. Tai tik faktoriai, kurie tau padeda, bet nėra esminiai. Moterims toks gražuolis vyras nedomina. Čia tas pats, kas žiūrėti į automobilį, kuri katik iš salono, nuplautas, nupoleruotas, bet be variklio viduje. Į tokį automobilį tu tik gali žiūrėti, bet niekada negalėsi su juo važiuoti.. Moteris su gražuoliuku, bet be „mąstymo“ vyru niekada negalės sukurti gražių ir darnių santykių. Vyrui įjungti mąstymą ir savęs vertinimą, tai yra įjungti jo vyriškumą.

Pažiūrėk į save. Kai  tu pamatai „gražią barbę“, prisišpakliavusią taip, jog nesimato nes jo tikrojo veido, atrodo nerealiai, kosmetika viską užmaskuoja, bet kažkaip ji tavęs netraukia, kažkaip tu nenori eiti su ja susipažinti. O čia kitapus matai paprastą, 6-7 balų merginą (atsiprašau už žmogaus vertinimą 10 balėje sistemoje, čia vertinu grožį, bet ne žmogų). Mergina apsirengusi paprastais džinsais, bateliais be aukštakulnių, tačiau ji kažkaip tave traukia prieiti susipažinti. Kažkokios jos manieros, elgesys, „vaipymasis“ – tau jaučiami, kaip moteriškumo signalai, tave bombarduoja, kol galiausiai tu sprogsti ir prieini. Taip atsitinka dėl to, jog ji yra moteriška! Kai tuo tarpu barbė tėra gražiai įpakuota prekė, bet ne moteris.

Lygiai tas pats su tavimi! Tu gali būti visiškai negražus, bet gali elgtis taip vyriškai, jog išprovokuosi bet kurią moterį į tave pažiūrėti, susidomėti tavimi ir siųsti tau ženklus, kviečiančius į pažintį. 90 procentų tavo potraukio dedasi tavo elgesyje, 10 procentų tavo išvaizdoje. Tai kad turi atlėpusias ausis ar esi praplikęs priimk tai. Tu jau esi toks, ir nieko nebepakeisi, žiūrėk ką gali pakeisti su savimi..

Esi storas? Negi negali sulieknėti? Turi plonas rankas? Sulinkusią nugarą? Plokščią krutinę? Nejaugi negali to pakeisti? Taip tu gali, dar ir kaip. Koncentruokis į tai ką tu gali pakeisti ir ko ne. Ir priimk save toks koks esi. Ir žinok, jog sėkmei su moterimis grožis imponuoja, kaip lašas kibire pilno vandens. Jeigu nori suvilioti merginą, būdamas negražiu, reikia suprasti, jog ne grožyje yra esmė, viskas sudėta yra tavo viduje, kaip tu save ir savo galimybes vertini.

Pažiūrėk į visus, kurie yra negražūs, bet jiems sekasi su moterimis. Ar jie būna prie moterų įsitempę? Ar jie nervinasi, kad jie yra žemi? kad jų nosis ilga ir didelė? kokie jie prie moterų? taip, jie tiesiog atsipalaidavę.. Ar jie nesišypso? Ne, jų šypseną tiesiog spindi. Jie tiesiog kažkuom traukia..

Ir šį vidinį pasaulį galima tik išsiugdyti. Niekas negimsta būdami drąsūs ir ryžtingi prie moterų. Tai yra išugdoma. Mes atsinešame tik mentalitetą, polinkį būti greitiasniems arba lėtesniems. Todėl vieni žmonės būna greitesni, kiti lėtesni. O drąsą formuoja tavo drąsūs ir ryžtingi poelgiai gyvenime.

Negalima sakyti, jog tas vaikas buvo nuo vaikystės drąsus. Jis tiesiog augo tokioje aplinkoje, kuri jo neribojo. Auklėjimas ir aplinka jam tai davė ir jis išsiugdė šias savybes. Išsiugdė, bet negimė su jomis. Lygiais tas pats ir su suaugusiais. Kiekvienas suaugęs, būdamas „tinkamoje“ aplinkoje,  turėdamas „įjungtą galvą“, darydamas drąsius ir ryžtingus poelgius, greitai išsiugdys šias už nieką nenuperkamas savybes. Šios savybės atneša moteris, ir tai brangiau, nei tavo matytas BMW ar Mercedes naujausių metų, ar kruvą pinigų sąskatoje. Tai brangiau už visų milionierių sudėtą turtą kartu. Tai neįkainojama ir nepamatuojama. Materialiniai resursai niekada tau neduos tiek kiek tau duos meilė su norima moterimi šalia tavęs.

Become the Alpa male! Don`t be the fucking nice guy!

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą