Categories
Video

Ar Būtina Vyrui Išmokti Šokti, Kad Susirastų Patikusią Merginą?

Dažnai gali išgirsti iš įvairių šokėjų, kad kiekvienas vyras privalo išmokti šokti, nes tai padeda vesti moterį, ją sužavėti ir suvilioti. Tame tikrai yra dalis tiesos.

Bet jei tau dabar nesiseka su moterimis ar mokėjimas šokti išspręs šias problemas? Greičiausiai ne.

Ar būtina vyru išmokti šokti ir kada tai padeda, o kada nereikalinga šiame video:

Stipriausias vyro ginklas yra ne jo …., o protas. Vyras, kuris šokių aikštelėje yra tikras „medis“, bet gerai supranta moters psichologiją, jos elgesį ir yra pasitikintis savimi neturės problemų.

Vyras, kuris yra „Dievas“ šokių aikštelėje, bet nuolat stengiasi įtikti ir padaryti įspūdi moterims, neturės ilgalaikės sėkmės, kad ir koks geras šokėjas būtų.

O jei dažnai po pirmo pasimatymo mergina nebenori su tavimi susitikti, tai tikrai ne dėl to, kad moki ar nemoki šokti, bet dėl to, kad trūksta suprati apie pasimatymų psichologiją. Visas pasimatymų paslaptis sužinok paspaudęs čia…

Categories
Pažintys

Visa Tiesa, Ką Sakyti Merginai, kad Jai Patiktum?

Ar norėtum sužinoti, ką sakyti merginai, kad jai patiktum?

Video žemiau tu sužinoti:

 • Ką sakyti merginai, kad jai patiktum?
 • Kodėl žodžiai dažnai neturi reikšmės?
 • Kodėl svarbu, kad mergina jaustų komfortą ir seksualinę trauką tau?
 • Kaip sukurti komfortą su mergina ir seksualinę trauką?

Ką sakyti merginai – visa tiesa!

Papildymas: Komfortas ir susijaudinimas skirstomas į silpną ir stiprų. Komfortas ir susijaudinimas yra kuriamas žodžiais ir kūno kalba, prisilietimais.

Žodinis susijaudinimas prasideda nuo to, kad ją užkalbinai norėdamas susipažinti, drąsiai pasakei kodėl priėjai ir t.t.

Jei nori lengvai ir greitai susirasti tau patinkančią moterį ir jai būti ne tik draugu, bet ir mylimuoju, peržiūrėk mokymus Patikrinti Žingsniai, Kaip Mažai Bendraujančiam INTRAVERTUI, Susirasti Savo Svajonių Moterį?“ paspaudęs čia…

Categories
Video

Kaip Video Mokymai ir Seminarai, Gali Padėti Susirasti Merginą ir Turėti Gerus Santykius?

Kaip video mokymai ir seminarai gali padėti bendravime ir santykiuose? Atrodo nesąmonė…

Todėl šiame video sužinosi:

 • Kaip ir kur tu išmokai bendrauti su moterimis?
 • Kaip tu tapai toks koks es ir ne kitoks?
 • Kaip veikia video mokymai ir kaip jie gali padėti arba pakenkti?

Visa tiesa apie mokymus ir seminarus, kodėl verta arba neverta skirti tam laiko.

Video mokymai – ar tai padeda?

Norint geresnių rezultatų savo gyvenime privalai mokytis. Nori turėti daugiau pinigų, turi žinoti daugiau, nei vidutiniokas. Nori turėti mylimą moterį, turi išmanyti apie santykius ir moteris.

Daug žinių gauname iš tėvų ir mokytojų turėdami gerus pavyzdžius, bet jei nebuvo gerų pavyzdžių? Vadinasi turi pats tapti tuo pavyzdžiu…

Mano aplinkoje yra ne vienas sėkmingas ir turtingas vyras su apgailėtinais santykiais, nors viešumoje niekada to neparodo… Ir tik todėl, kad neturi jokių žinių apie moteris arba tos žinios iškreipia realybę.

Ar tau trūksta pasitikėjimo su moterimis? Tai Pažinčių Ekspertas“ mokymai skirti būtent tau…

Spausk čia ir sužinok daugiau…

Categories
Saviugda

Iš kur atsiranda visos SANTYKIŲ PROBLEMOS ir kaip jas išspręsti?

 • Ar esi turėjęs problemų su santykiais, pinigais, sveikata, pažintimis?
 • Ar būna, kad vienos sritys gyvenime progresuoja sparčiai, o kelios vis stringa ir stringa?

Visos problemos atsiranda dėl vieno paprasto principo.

Jei suprasi šį principą, santykių, pažinčių, pinigų, sveikatos, bendravimo problemas išspręsi greičiau ir lengviau.

Problemos atsiranda ten, kur neskiri savo dėmesio. Vyrams, kurie turėjo ilgus santykius, dažnai būna sunku pradėti naujas pažintis, nes jis ilgą laiką neskyrė dėmesio pažintims ir tai normalu.

Jei neskiri dėmesio santykiams, jie degraduos. Neskiri laiko meditacijai, nusiraminimui, būsi nuolat išsiblaškęs ir gali rūkti ramybės. Neskiri laiko bendravimui, po kurio laiko pastebėsi, kad sunku bendrauti.

Problema tampa ta sritis kuriai neskiri dėmesio ir neprisiimi atsakomybės už tą sritį. Dažnai galvojame, kad viskas savaime išsispręs, bet deja, retai taip atsitinka…

Turi problemų einant į pasimatymus? Video mokymai tau:  PILNA INSTRUKCIJA ir visos BENDRAVIMO PASLAPTYS, kaip pasimatymus paversti nepamirštamais, kad moterys pačios kviestu susitikti!“ paspaudus čia…

Categories
Geriausi Ilgalaikiai santykiai

Kaip susigrąžinti merginą? Buvusi mergina sugrįžta, kai žinai ką daryti!

Kaip susigrąžinti merginą? Veiksmų planas, padėsiantis pradėti iš naujo.

Gerų vyrų moterys nepalieka. Bet tai nereiškia, kad esi blogas vyras. Greičiausiai apsileidai ir nepastebėjai. Yra daugybę skirtingų priežasčių, kodėl moterys palieka vyrus. Pagrindines priežastis netrukus atskleisiu. 

Ko nedaryti rimtai išsiskyrus, jeigu nori susigrąžinti merginą?

Rimtai reiškia rimtai, o ne 2 valandom, po kurių vis tiek į vieną lovą sušoksit.

1. Nebūk auka, kuri eis ir maldaus, kad ji sugrįžtu. Jeigu išsiskyrėte dėl tavo kaltės, tai logiška, kad tu per 30 minučių nepasikeitei ir nieko neišmokai. Netgi jeigu jūs susitaikysite, vėl išsiskirsite. O maldaudamas, kad ji sugrįžtų, tiesiog žemini save.

Jeigu ji tave paliko, tai ji džiaugiasi atsikračiusi naštos, kam jai susitaikyti?

Džiaukis, kad gavai streso dozę, nes greičiausiai tau reikėjo pokyčių.

2. Nesakyk, kad viską padarysi, kad būtumėte kartu. Tokiu atveju, ji pamatys, kad tu esi silpnas ir nuo jos priklausomas. Jeigu tu esi nuo jos priklausomas, tai ji būtinai tave turėtu išnaudoti, ištraukti iš tavęs visus pinigus ir visą dar likusią savigarbą, kad tu pagaliau atsibustum iš tos berniukiškos komos.
Santykiai yra duodu, gaunu. Vyksta nuolatinis apsikeitimas.

3. Nerašyti ir neskambinti. Duok jai laiko pabūti vienai. Jeigu pradėsi rašinėti apie tai kaip jums buvo gera kartu ir kitas varganas nesąmones, tu jos tikrai nesusigražinsi. Taip pat, girtas nepradėk jai skambinti ar rašyti, nes apsvaigęs nieko gero neparašysi ir tik mažinsi savo patrauklumą jos akyse.

4. Nerašinėk Facebook sienoje liūdnų žinučių. Dažnai vyrai pradeda dėti savo facebook paskyroje liūdnas citatas apie išsiskyrimus, meilės eilėraščius ir kitus pranešimus kuriais dažniausiai užsiima moterys, o taip ir turėtu likti.

5. Liksiu draugas su savo EX ir ji galbūt vėl su manimi bus. Draugų zona yra draugų zona. Čia tiesiog tu save taip ramini ir guodi, tad nustoks tai daryti, tu vyras ar boba? Nesistenk būti jos draugu, kad tik būtum šalia jos, jai to nereikia. Ji nori VYRO.

6. Nepradėk jai sakyti, kaip tu ją myli, negali jos pamiršti ir t.t. Ji tave paliko dėl kažkokios priežasties, kiekvieną kartą kai tu jai kažką panašaus sakai, ji automatiškai iškelią mintyse tą priežastį dėl ko paliko tavo laivą. Tad neskandink savo laivo dar giliau.

 

Ką daryti toliau, kad susigrąžinti buvusią merginą?

Toks koks tu esi, jai netinki. Greičiausiai netiksi ir kitai panašaus rango, tipo merginai. Išsiskyrus su mergina ir nieko nepakeitus savo gyvenime, toks pats išsiskyrimas laukia ir su kita. Žinoma, būna visokių fenomenų, bet nereiktu durnai tikėtis, kad būtent TAU bus kitaip.

Dabar tu turi daugybę laisvo laiko, kad atsigautum ir pakeltum savo kaip vyro vertę, kad ji apsiverktu iš nuostabos kokį vyrą kažkada paliko. Iš tikro reikia jai būti dėkingu, nes tu galbūt niekada neturėtum progos atskleisti savo potencialo.

Jokio kontakto su ja.

Jokių skambučių, žinučių, jos Facebook postų laikinimų ir rašymų. Neik su draugais į tas vietas kuriuose ji būna tik tam, kad su ja susitiktum.

 • Duok jai erdvės ir laiko.
 • Duok sau erdvės ir laiko.
 • Duok sau laiko tapti patraukliu alfa vyru.

 

Po kiek laiko, pradėti ją vėl persekioti?

Duok sau ir jai tiek laiko, kad būdamas be jos jaustumeisi gerai. Tai gali užtrukti 30 dienų, galbūt net 6 mėn. Turi išmokti būti laimingas būdamas be jos, nes tik taip galėsi ją atgal susigrąžinti.

 

Kaip susigrąžinti merginą ir tapti patrauklesniu vyru?

Kai tu tapsi pats geriausias koks tik gali būti, ji greičiausiai norės su tavimi būti, tik neaišku ar tu tada norėsi.

1. Mesk sau iššūkius. Atrodo kvaila, bet vyrai greičiausiai tobulėja tik per iššūkius  išeidami iš savo komforto zonos. Yra labai lengva savęs gailėtis ir verkšlenti, ir tam reikia skirt šiek tiek laiko, bet jeigu nepradėsi judėti į priekį, tai tavo kiaušiniai visai nukris. Norint naujų iššūkių rekomenduoju sudalyvauti 90 dienų iššūkyje vyrams.  

2. Išeik kur nors su draugais. Draugai bent jau trumpam leidžia pasijusti geriau ir prasiblaškyti. Tik nepasakok kokia ji bloga ir kad tu ją palikai. Niekam čia neįdomu.

3. Užsiimk meditacija. Maksimalus pasitikėjimas savimi  ateina tik iš gebėjimo save priimti ir mylėti. Išmokęs elgtis su savo jausmais ir mintimis tu tapsi stabilus, pasitikintis ir užtikrintas savimi. Norėdamas atgauti pasitikėjimą savimi rekomenduoju praeiti dviejų dienų kursus („Maksimalus pasitikėjimas savimi„), kurie beje tinka ir moterims.

4. Eik į pasimatymus. Jeigu su mergina draugavai ilgai, tai greičiausiai esi visiškai praradęs medžiojo instinktus, todėl pradžioje gali būti šiek tiek nejauku ir sunku. Pasimatymų tikslus nėra pamiršti savo buvusią, pasimatymų tikslas tobulėti bendravime su moterimis, labiau jas pažinti, kelti savo patrauklumą, nes eidamas į pasimatymą tu susitvarkai, pasitempi, nori patikti ir pradedi save prisižiūrėti daug labiau.

5. Pradėk gilintis į moters psichologiją, kad sužinotum esmines savo buvusių santykių klaidas, nes kitaip viskas pasikartos. Susipažinimas su moterimis ir santykių palaikymas yra du skirtingi dalykai. Daugiau apie moters psichologiją gali sužinoti peržiūrėjęs video „Moters psichologiją„.

6. Maksimaliai save ugdyk skaitydamas, dalyvaudamas seminaruose, bendraudamas su įvairiais žmonėmis, bendraudamas su moterimis ir taip tavo vertė palengva kils aukštyn. Kurk aplink save socialinį aktyvių žmonių ratą kurie tave tik keltu aukštyn.

Ir ką paskui daryti?

Kai tu jautiesi atsigavęs ir žinai, kad tave pamačiusi tavo buvusioji tiesiog neteks žado, pakviesk ją susitikti. Tai turi būti ne anksčiau, nei po 30 dienų. Susitikimas atneš naudos tik tada,  jeigu bus atlikti kardinalūs pokyčiai tavo gyvenime:

 • Susitvarkęs su savo išvaizdą, pasitempęs ;
 • Susitvarkęs su savo emocijomis  ir nuoskaudomis;
 • Atgavęs pasitikėjimą savimi;
 • Supratęs ko moterims reikia, kokio vyro;
 • Atgavęs savo kiaušinius;
 • Atgavęs laimės pojūtį;
 • Atstatęs savo prarastą vertę;

Ir t.t.

Geriausia ją pakviesti susitikti sms pagalbą, nes netikėtas skambutis gali sukelti pernelyg daug įtampos.

Nerašyk po pertraukos, kad jos pasiilgai, kad ją myli, kad tau jos trūksta.

Geriau parašyk, kad kažką pamatei ir tai tau priminė ją. Galbūt matei kažkokį filmą, kuris tau priminė ją (arba tam tikrą situaciją kai buvote kartu) ir dėl to jai parašei. Turi būti priežastis kodėl parašei. Tada apsikeitus keliomis frazėmis galima bandyti ją pasikviesti susitikimui.

Kviesdamas ją susitikti nerašyk, kad tai pasimatymas, nes ji gali jausti tam pasipriešinimą ir su tavimi nesusitiks. Susitiko metu viskas priklausys nuo to, ar tu išvis dar nori būti su ja. Ar gerai atlikai namų darbus ir pakėlei savo kaip vyro vertę.

Daviau pagrindus, kurių turėtu pradžiai užtekti, kad susidarytum bendrą vaizdą ką daryti ir ko nedaryti norint susigrąžinti savo buvusią.  Jeigu nori daugiau pasigilinti į savęs tobulinimo, santykių ar vyriškumo temą, gali peržiūrėti mūsų el. parduotuvę iš išsirinkti tai ko tau DABAR reikia: http://alfavyras.lt/

Laikykis Vyre!

 

Categories
Vyriškumas

Kaip Negražūs Vaikinai Nukabina Gražias Merginas

Gali dažnai pastebėti nesuvokiamą fenomeną, kaip graži, patraukli mergina eina su visiškai vidutinės išvaizdos vaikinu.

Tada mes savęs klausiame, kaip po velnių taip galėjo nutikti, kad jis turi tokią karšta pupytė?

Vidutinės išvaizdos vyrai turi KIAUŠINIUS.

Kai mergina atsisako pašokti, jis eina prie kitos vėl ir vėl.

Gražios merginos nuolat sako, kad vyrai šiais laikais nebeturi kiaušinių, bijo užkalbinti, bijo pakviesti šokti.

Vyrai nesiima veiksmų todėl, nes galvoja, kad ji per graži, ji per gera man.

Tuo tarpu negražus vaikinas mąsto visai kitaip. Ką aš galiu prarasti, kai nieko neturiu?

Ką ji gali padaryti? Nesimylėti su manimi? Ji ir taip su manimi nemiega!

Tokie vyrai eina į trasą ir vedasi moterį pašokti, net neklausę jos leidimo.

Categories
Vidinės problemos

Kaip Pick up’as tau gali sugadinti arba nežmoniškai pagerinti gyvenimą?

Vakar vykusiame seminare :“Greitas moters suviliojimas“ buvo išsakytos esminės mintys apie pick up‘ą, kuriomis norėčiau pasidalinti šiame straipsnyje.

Tie kas nežinote, kas per velnias yra tas pick up‘as tai trumpai sakau: „Greitas susipažinimas (santykių užmezgimas) su moterimis, bet kokioje aplinkoje ir bet kokiu laiku, nepriklausomai nuo to, kas tu esi.“ Šiai dienai yra daug mokyklų, daug krypčių pick up‘o ir vieni tai laiko šėtono išmislu, o kiti aukščiausiojo dovana. Yra tokių mokyklų kurios orientuojasi tik į moters tarpkoji, o yra ir tokių, kuriuos orientuojasi į vyriškumą, pasitikėjimą, santykių kūrimą. Kiekvienam savo kelias.

Pick up‘o pliusai:

Pliusų galima rasti labai daug. Jeigu neturėjai nei vienos merginos  arba tau seksas svetimas ir dar nepažintas dalykas, tai vieni pliusai būtu.

Vis dėl to, pagrindinis pliusas, gebėjimo bendrauti su moterimis bet kur ir bet kada yra tas, kad tu turi daugiau galimybių susirasti savo svajonių moterį ilgalaikiams santykiams ir šeimai, negu tas, kuris su merginomis susipažįsta darbo vietoje, bare ar draugų rate. Tipinis vyras realiai renkasi iš labai mažo pasirinkimo, todėl dažnai būna „ai bus gerai, nesipykstame ir tiks“. Bet po 5m. ar ankščiau, dažnai prasideda karas. Skyrybų statistika kraupi: virš 60% santuokų baigiasi skyrybomis, o tai labai aiškiai parodo, kad žmonės išsirenka ne tuos partnerius, skubėdami ir nematydami kitų galimybių. Dažnai susitaiko su tuo kas yra dabar, nors visi ženklai rodo, kad mano širdis ne to nori. Žinoma, yra ir kitų išsiskyrimo priežasčių.

Mano aplinkoje yra pavyzdžių, kurie eidavo į daugybę pasimatymų, susipažindavo įvairiuose vietose ir nesistengė įsipareigoti, jeigu nebuvo tikri dėl to ar nori tos moters visam gyvenimui. Šiai dienai, tokie žmonės  turi nuostabias šeimas ir pick up‘as tapo viena gyvenimo stotelių.

Žinoma, gebėjimas laisvai bendrauti su moterimis suteikia pasitikėjimo savimi. Pasitikėjimas atsiliepia ir daugumai gyvenimo sričių.

Jeigu turėtum daugybę aukso ir visko ko nori, bet būtum saloje kur nėra nei vienos moters, laimės mažai būtu 🙂

Minusai, kurių nepaisymas tave pražudys amžiams

Pagrindinis minusas, kai įvaldai pickup‘o meną yra tas, kad tu gali tapti šio žaidimo vergu. Dažnai taip ir atsitinka, kad vyras gerai išmanantis susipažinimo reikalus, gebantis greitai nusitempti moterį į lovą, bijo žengti rimtesnį žingsnį, neturi žinių apie santykių palaikymą, vyro pareigas ir atsakomybę. O kaip žinome, nusitempti moterį yra lovą yra daug lengviau, nei kurti šeimą.

santykiai

Kitas aspektas, dėl kurio dažnai paslysta vyrai mokindamiesi pickup‘o, tai EGO ir savi-vertės kalneliai. Įsivaizduok, esi tas kuriam niekada gyvenime nesisekė su moterimis, kuris nesugeba užkalbinti jų gatvėje, ar tai parduotuvėje, kuris sekso nusipelno tik po 3 mėn. draugystės (moterims: neatsiduokite taip greitai). Ateina diena, kai tu gauni visas žinias apie moters psichologiją, užkalbinimą, suviliojimą, seksą, pasimatymus ir visa tai išbandai praktiškai, suvoki, kad visa tai atneša nežmoniškų rezultatų.
Pasitikėjimas išauga iki rojaus vartų. Arogancija, pasipūtimas tiesiog liejasi per kraštus. Gali nebelikti jokios pagarbos ir meilės moteriai, nes visos atrodo lengvai prieinamos.  Ir dažnai, išmanančių pickup‘ą vyrų pasitikėjimas pradeda priklausyti nuo sėkmių su moterimis, tampi priklausomas nuo trumpalaikių santykių, nuo moters pritarimo ir pnš. Tampi savo žaidimo ir gebėjimų vergas, nes visos kortos dedamos ant moterų. Gali tapti pasipūtęs, arogantiškas ir tikėti, kad tavo rankose visos vaginos, bet taip nėra, nes tokioje stadijoje tu esi silpnas ir pažeidžiamas kaip niekada.
Baimė nukristi nuo karaliaus sosto yra dažnai didesnė, nei baimė kopti į sostą. Šioje vietoje turi turėti aiškų savo gyvenimo centrą, aiškias vertybes, tai kas daug stabiliau nei moterų nuomonė.

Šioje vietoje galima labai išsiplėsti ir daugiau papasakoti kaip išlikti vyrų, mylėti gyvenimą, mylėti moteris ir būti sėkmingu su moterimis nepametant galvos ir užsiimant pick up’u. Jeigu norite daugiau sužinoti tai siūlau šio renginio įrašą: „Greitas moters suviliojimas“.

Blogose rankose pickup‘as tampa blogiu, geruose gėriu. Viskas priklauso nuo žmogaus kuris tai įvaldo. Mano manymu, svarbiausia visada išlaikyti aukso vidurį ir neiti į kraštutinumus. Kiekvienas geras dalykas kurio yra per daug, gali tapti blogiu ir priklausomybe.

 Alfa vyras yra ne tas kuris yra arogantiškas, pasikėlęs ir gali nukabinti bet kurią moterį. Alfa vyras – tas, kuris pirmiausia myli gyvenimą, moteris, savo darbą ir žino ko nori iš gyvenimo ir dar moka bendrauti su moterimis.

Linkiu pickup‘o išmintį naudoti geriems tikslams ir geroms moterims 🙂

Categories
Ilgalaikiai santykiai Rekomenduoju Vyriškumas

5 priežastys, jog tu esi jai per geras (mielas)

Turbūt kiekvienas vyras pripažintų, jog viena yra merginą „pakabint“, o visai kas kita – ją išlaikyt. Paprastai, sveikiems ir tvirtiems santykiams sukurti reikalingos tam tikros žinios: suvokimas partnerio poreikių, psichologijos išmanymas bei gebėjimas sugyventi su kitu žmogumi. Be šių savybių išmanymo, vargu kas be pavyktų.

Pvz: 1) Suvokimas partnerio poreikių. Šioji savybė bene dažniausiai kiša kojas santykiams. Vyro poreikiai: seksas, laisvė (nereikia jų laikyti ant pavadėlių ir nuolat klausinėti „kur buvai, ką darei…“), gerbimas jo nuomonės bei pripažinimas, jog vyras turi būt santykių galva. Moters poreikiai: stabilus finansinis stovis, tinkamos sąlygos kurtis šeimai, saugumo jausmas bei šiltų jausmų rodymas. Kai vyras ar moteris, nesupranta vienas kito poreikių arba nesutampa interesai, tuomet ankščiau ar vėliau santykiams ateina galas.

2) Psichologijos išmanymas. Šis punktas labiau priskiriamas prie vyrų, kadangi moteris turi įgimta savybę greitai perprasti žmones, jų elgesį ar mąstymą, todėl šiuo punktu vyrai atsilieka. Tačiau abiems pusės daug ko reiktų išmokti. (Norint sužinoti daugiau iš šio punkto, rekomenduoju „Moters psichologija“ ir „Kaip suvilioti merginą?“).

3) Gebėjimas gyventi kartu. Ši savybė nėra labai svarbi, bet įtakos turi. Būtent gyvenimas su partneriu parodo koks tu žmogus iš tikrųjų. Todėl žinios: etikos, higienos srityse yra būtinos. Šios trys pagrindinės priežastys turi didelę įtaką santykių kūrimuisi, todėl atskleisiu svarbiausias priežastis, kurių reikėtų vengti bet kuriam vyrui.

Priežastys

 1. Santykiuose labai retai vartoji žodį: „ne“. Vyras, nevartojantis žodžio „ne“ santykiuose, simbolizuoja pasyvumą ir visą kontrolę užleidžia moteriai. Kai moteris būna santykių lyderė, o vyras – užima antrąją vietą, moteriai tampa nuobodu su tokiu vyrų būt, mat esą jis yra nevyriškas. Kas blogiausia, vyrai to nesuvokia. Iškelkit sau klausimą: „Kodėl aš bijau prieštarauti moteriai?“. Priežastys slypi tame, jog vyras elgiasi šitaip, tik tada, kai bijo prarasti moterį, kada neturi pasirinkimo tarp kitų moterų ir mano esąs radęs tą „vienintele“. Prisimink, tu esi vyras, tu turi savo nuomonę. Jei tau nepatinka vienas ar kitas merginos poelgis išreikšk jai tai, jei nepatinka ką ji sugalvojo – sakyk „ne“. Ji tave už tai gerbs ir žiūrės į tave kaip į vyrą, o ne – įrankį.

 2. Pastoviai atsiprašinėji merginos. Atsiprašymai, nėra blogai, jeigu jie turi rimtą priežastį. Kitų atveju, kai „atsiprašau“ yra sakoma be tikslo, tu save statai į silpno vyro padėtį. Pvz: „atsiprašau, brangute, kad pavėlavau namo, mat sunki diena darbe buvo“. Tu atsiprašinėji už tai, jog dirbai? jog stengiesi šeimai atnešti pinigų? Šitaip tik parodai, jog moteris yra ankščiau tavęs santykiuose ir stengiesi įgauti jos pripažinimą. Atsiprašyti reikia tik tada, kai padarei tikrai kažką netinkamo. Tarkim, kaip nors įžeidei savo merginą… Tik nesuvokit klaidingai, jog tada privalai atsiprašinėti, po kol ji atleis. Užtenka vieną kartą pasakyt: „atsiprašau“.

 3.  Visada pasiruošęs padėti. Tai nėra nieko blogo, jei atskiri pagalbos prašymą nuo išnaudojimo. Merginos, paprastai pagalbos prašo tik tada, kai pačios to padaryt negali, o išnaudojimas – visiškai smulkmeniški prašymai, kuriuos jos tingi daryt. Pagalbos prašymas: mergina kraustosi, nori, kad suremontuotum mašiną ar kokį daiktą namuose. Išnaudojimas: mergina prašo, kad ją nuveštum ten ir ten, pavedžiotum jos šunį… Tačiau, jeigu į kiekvieną jos prašymą reaguosi teigiamai, toli su ta mergina nenueisi, kadangi šitokiu savo elgesiu tu jai simbolizuoji, jog gyveni pasyvų, neįdomu gyvenimą ir neturi tikslų.

  [adrotate group=“3″]
 4. Sakai per daug komplimentų. Turbūt kiekviena mergina sutiktų, jog per didelė komplimentų krūša, tiesiog vemti verčia. Meilikavimai ir „lindimas moteriai į šikną“ per komplimentus yra velniškai nevyriška. Šitokiu būdu tu iškeli merginą aukščiau savęs, jos tai jaučia ir supranta, kieno pasekoje tu pradedi jaustis kaip mažas berniukas. Pvz: „mano persikuti, ananasėli kaip tu šauniai šiandien atrodai. Tavo akys tiesiog nepakartojamos, o plaukai…“ Komplimentus, proto ribose, moterys dievina, tačiau „kas per daug, tas nesveika“.
  Merginai komplimentus reikia duoti tik tada, kai matai, kad ji stengiasi atrodyt gražiai. Pvz: Ji su tavimi ruošiasi eiti į restoraną. Žinoma, prieš tai ji prie veidrodžio praleido kokias dvi valandas ir jeigu nepagirsi jos išvaizdos, ji jausis gan prastai. Parinkite tokius komplimentus, kurių nesako kiti vyrai, visos moteris nori išgirsti tai, ko dar nebuvo girdėjusios ir kas joms dar nepabodę. Pvz: „Su šia suknelę atrodai velniškai gundančiai.“
  Tiesą sakant, geriau rekomenduočiau sakyti moteriai komplimentus apie jos vidų, nei išorę. Moterys per savo gyvenimą gavo šimtus komplimentų apie išvaizdą, todėl sunku parinkti tokį, kurio ji dar nebūtų girdėjus. Išvaizda visuomet kinta, kartu ir komplimentai apie ją. O vyras, kuris orientuojasi į moters vidų, automatiškai save išskiria iš kitų vyrų, kurio komplimentus moteris daug labiau vertina. Pvz: „Tu turi puikų humoro jausmą arba tu spinduliuoji velniškai teigiamą energiją, tiesiog negaliu atsitraukt nuo tavęs..“


 5. Perki jai dovanėles. Čia beveik tas pats kaip ir su komplimentais. Skirtumas tik tas, jog priešingai nei komplimentų, dovanėlių niekada nebus per daug. Šis punktus labai padeda sukurstyt merginos jausmus ir jį naudoti reikia tik tada, kai jauti, jog mergina pradeda šalti. Nuolatinis dovanėlių pirkimas, vėlgi simbolizuoja, jog merginą statai aukščiau už save ir bandai įgauti jos pripažinimą. Siūlau vyrams, tokį siurprizą moterims suteikti, kartą į tris savaites ar mėnesį. Tai bus nenuspėjama ir įdomu.

Išvados: Šių pagrindinių 5 priežasčių vengimas arba jų ribojimas, tave moteriai perteiks kaip vyrišką vyrą, kuris niekada nestato moters aukščiau savęs, bet gerbia ir myli ją. Šios savybės, padės sukurti tvirtesnius ir sveikesnius santykius.

 

Categories
Matt Weyland Pažintys

Kaip suvilioti merginą? Antra dalis

Prieš tave antroji teksto „Kaip suvilioti merginą?“ dalis. Joje papasakosiu tau apie kelis elgesio modelius, kuriuos pradėjęs naudoti, tu iškart gali kelis kartus pagerinti savo pasimatymų kokybę. Tavo pasimatymai taps žymiai įdomesni ir smagesni ne tik tau, bet ir merginoms, su kuriomis susitikinėji.

Atsisėsk šalia jos

Visiškai banalus dalykas, bet jis viską keičia. Mes esame pripratę matyti filmuose, kai vyras sėdi priešais moterį ir sužavi ją savo asmenybe ir pigiais juokeliais, bet realybė yra kitokia. Nesakau, kad neįmanoma sudomint merginos atsisėdant per pasimatymą priešais ją, bet atsisėdimas šalia tiesiog sutrumpina tą kelią. Pažiūrėk, kaip dažniausiai elgiasi poros – arti vienas kito, apsikabinę. Jeigu nuo pat pradžių taip drastiškai elgsiesi, sutrumpinsi kelią iki intymumo, nes nelauksi jos leidimo priartėti, tu tiesiog pats tai padarysi. Tu renkiesi, kada kas įvyks, o ne ji. Suprantama, jeigu ji norės, ji gali pasakyti „Ne“ ir išeiti, bet kol neišgirdai tvirto „Ne“, gali švaria sąžine žaisti toliau.

Taigi, kitą kartą kai busi pasimatyme, atsisėsk šalia merginos, o ne kitoje stalo pusėje. Jeigu ji prieštaraus, nenusileisk. Jeigu jis bus visiškai užsidariusi – išeik iš pasimatymo, šitos merginos tu nedomini ir tik švaistysi su ja laiką.

Ką tai duoda? Tai iškart sukuria tarp jūsų intymesnį ryšį, nes esi labai arti jos. Kitas svarbus faktas – tu gali laisvai liesti visą jos kūną. Dažnai jau pačioje pradžioje apkabinu merginą per pečius – jau per pirmą pasimatymą, net jeigu ankščiau nieko ypatingo tarp mūsų neįvyko. Jeigu padarysi tai pasitikėdamas savimi, ji tai priims, bet skubėti nebūtina. Gali pradėti nuo švelnesnio lietimo už rankų ar kelių (neutrali zona).

Liesk ją

Kita svarbi taisyklė – turi liesti viliojama merginą. Pradedant nuo švelnių netyčinių prabraukimų, baigiant labai drąsiais lietimais, nuteikiant merginą seksui. Turi liesti merginą jau nuo pirmųjų pasimatymo minučių. Ji ateina, apkabini, duodi bučkį, paimi už rankos, vediesi į pasimatymo vietą, arba tiesiog einate laikydamiesi už rankų. Kartais merginos gali blogai į tai reaguoti, nes pats dar nebūsi pripratęs prie tokio bendravimo, nekreipk į tai dėmesio, su laiku išmoksi ir tai taps natūralu. Esmė – bandyt vėl ir vėl, ir vėl. Tiesa, visada turi prisiminti, kada ne yra ne. Kitais atvejais visada toliau daryk savo.

Ateityje parašysiu pilną straipsnį apie tai, kaip reikia liesti merginas, nes tai viena svarbiausių viliojimo proceso dalių, kuriai reikia skirti žymiai daugiau dėmesio.

Nesistenk padaryti įspūdžio

Dauguma vaikinų į pasimatymą eina su nuotaika lygtais vykdytų gyvenimo misiją. Atsipalaiduok! Nes..

Tu neturi jai patikti, kad ji su tavimi permiegotų.

Jai gali nepatikti tavo darbas, hobiai, mąstymas, politinės ar religinės pažiūros, bet visai tai bus nesvarbu, jeigu tu jai sukelsi tinkamas emocijas. Mokykis sukelti merginai skirtingas emocijas. Svarbiausios – susijaudinimas ir atsipalaidavimas. Bet jų negalėsi sukelti, jeigu nemokėsi su mergina bendrauti paprastai, kaip žmogus su žmogumi. Bendravimo esmė –  nėra parodyt, koks tu nuostabus, nes turi tą ar aną, arba nes veiki gyvenime šitą ir kitą dalyką. Tai nesvarbu. Esmė, kaip ji jaučiasi šalia tavęs. Mokykis bendrauti paprastai, bet kartu ir subtiliai. Nebandyk padaryti jai įspūdžio, o bendrauk natūraliai – pasakok apie save, klausinėk apie ją. Pasakojant apie save, esmė yra kalbėti apie savo veiklas su malonumu, kai kalbi turi jausti malonumą. Tu kalbi sau, o ne jai. Kai sakai kokį nors juokelį, tai sakai, nes tau bus juokinga, o ne jai. Tai labai svarbus mąstymo modelis, kurio dauguma vyrų neturi.

Klausinėk to, kas tau įdomu, bet venk sausų temų kaip studijos ar darbas. Pagalvok – kas RIMTAI mane domina šioje merginoje? Ką aš noriu apie ją sužinoti?

Taip pat – pamiršk gėles, dovanėles, mokėjimą už merginą ar paslaugas, kol jos gerai nepažįsti. Tai drastiškai žudo susidomėjimą.

Pabandyk ją pabučiuoti

Jau per pirmą pasimatymą, turi parodyti merginai, jog ji tave domina seksualiai, kitaip garantuotai pateksi į draugų zoną. Geriausia tai parodyt daug ją liečiant ir tinkamu metu pabučiuojant. Ne visos norės bučiuotis per pirmą pasimatymą, bet pats mėginimas yra svarbus. Tu parodai, jog ji tave traukia ir kad nebijai jos reakcijos, o tai labai patrauklu.

Kada pabučiuoti? Tada, kai pajusi, jog nori. Jeigu klausi savęs: „Galbūt turėčiau ją pabučiuoti?“ Taip, turėtum. Tai yra būtent tas momentas, kai turėtum tai padaryti. O kas, jeigu ji nusuks veidą? Bendrauk toliau lygtais nieko nenutiko, po kelių minučių pabandyk vėl. Daryk tai žaismingai, be prievartos. Naudok „akys-lūpos-akys“ techniką, kad ją nuteiktum bučiniui, pabučiuok į kaklą, pažiūrėk giliai į akis. Tai jas užveda.

Kuo greičiau pradėk taikyti šiuos patarimus realiame gyvenime, greitai pamatysi, kad tavo pasimatymai tapo žymiai įdomesni. Ne tik merginai bus įdomiau bendrauti su tavim, tau pačiam bus maloniau, nes darysi, tai ką nori daryti, nelaukdamas jos leidimo. Nelauksi laimingų progų, o pats jas kursi.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams: „Kaip suvilioti merginą?“

[adrotate banner=“1″]
Categories
Pažintys Vyriškumas

Kaip susirasti moterį / merginą vadovaujantis šiuolaikinio marketingo principais?

Šis trumpas įrašas parodys kaip svarbu nesistengti savęs „prakišti“ visoms moterims, o stengtis kurti vertę savo gyvenime.

Marketingas ankščiau, tai kas buvo efektyvu:

Didelės reklamos gatvėse, reklama televizijoje, baneriai svetainėse. Visa ta reklama siūlė pirkti, pirkti ir dar kartą pirkti. Šiai dienai tai vis labiau ir labiau tampa nebeefektyvu. Nuolaidų kuponai pradžioje buvo puikus būdas sutaupyti, bet dabar pilna pašto dėžutė nereikalingų pasiūlymų. 

Taip atrodė reklama ankščiau. :) Daug pasiūlymų vienu metu.
Taip atrodė reklama ankščiau. Daug pasiūlymų vienu metu.

Moterų viliojimas, pritraukimas ankščiau:

Nežinau ar esi girdėjęs apie pick up’ą (moterų viliojimo mokslą, jeigu taip galima tai pavadinti), bet ankščiau buvo akcentuojami tokie dalykai kaip iššaukianti roko žvaigždės išvaizdą, įvairūs netiesioginei pasisakymai kurie turėjo leisti moteriai suprasti, jog jinai patinka ją kalbinančiam vyrui ir t.t. Tu ateidavai ir turėdavai save iškart „parduoti“ lyg ir nesistengdamas parduoti. Net gi turėdavai jos akyse sukurti vertę kurios iš esmės tu pats neturėjai savyje. 

Marketingas dabar:

Esmė kurti vertę. Ne kišti savo produktą visur ir visada, bet sukurti žmogui vertę savo straipsniais ar tai video medžiaga ir jeigu tam tikram žmogui patinka tai ką tu sakai, jis gali nusipirkti knygą ar tai ateiti į seminarą (priklauso nuo srities). Tokiu principu vyksta komunikacija, aš girdžiu ką tu sakai ir duodu tai ko tau reikia (jeigu tai turiu), o ne duodu ko tau nereikia ir bandau tave įtikinti, kad tau to reikia.

Moterų viliojimas, ( tiksliau pritraukimas) į savo gyvenimą dabar:

Dabar nereikia stengtis įtikinti moterį, jog jai reikia tavęs. Ji turi jausti, jog tu jai esi reikalingas kaip vyras, jog tu gali praskaidrinti jos gyvenimą, jog tu gali suteikti jai stiprybės ir saugumo. Ji nori žinoti, jog jinai taip pat tau suteiks laimės ir džiaugsmo, jog ji galės tave mylėti ir tavimi pasitikėti. Galiniame rezultate abudu žmonės laimi ir niekas nieko vienas kitam nekiša per prievartą.

Vyras bandydamas perdėtai įtikti moteriai – tas pats, kas pardavėjas bandantis įtikinti, jog jo parduodamos dešrelės skaniausios.
Geriausia ir efektyviausia yra sukurti skaniausias dešreles, duoti jų paragauti, kad žmogus žinotu, jog jos iš tiesų yra geros ir suteikti progą jų nusipirkti.

mergina seksuali
Kaip tai atrodytu gyvenime bendraujant su moterimis?

„Geriausia yra sukurti skaniausias dešreles…“ – Sukurk save pats. Surask savo mėgstamą veiklą nuo kurios kaifuoji. Atrask savo aprangos stilių su kuriuo jautiesi komfortiškai. Jausk gyvenimo skonį, leisk sau patirti tai ko ankščiau niekada nepatyrei. Būk atsakingas už savo gyvenimą ir mėgaukis savo produktu (gyvenimu).
 
„…duoti jų paragauti, kad žmogus (šiuo atveju mergina) žinotu, jog jos iš tiesų yra geros….“ – Kai tu gyveni savo gyvenimą, kai esi savo kailyje tu automatiškai esi pilnas energijos ir užsidegimo. Šioje stadijoje tu bendrauji su moterimis, juokauji, esi atsipalaidavęs, bendravimas tau yra malonumas, o ne galimybė parduoti. Taip tu sukuri vertę savo bendravimu, atsipalaidavimu ir pasitikėjimu. Kai tu esi patenkintas savo gyvenimu žmonės tai jaučia, moterys tai jaučia.

Turėjimas gyvenime savo kryptį labai sustipriną pasitikėjimą savimi. Kam moteriai vyras kuris nežino ko nori? Užtenka, kad ji nežino ko nori 🙂

„…ir suteikti progą jų nusipirkti.“ – Pasiimi kontaktus ir neskambini, kad parduotum savo dešreles, bet skambini, kad galėtum su ja praleisti daugiau laiko, kad galėtum pažinti ją, nes tu nenori bet kam pardavinėti savo dešrelių, turi pirma įsitikinti ar tas žmogus jų nori.

Tai rašiau su humoru, bet norėjau parodyti, jog labai svarbu yra atgauti jėgą kuriant savo gyvenimą, o ne bandant siekti moters tikintis, jog jinai viską pakeis tavo gyvenime.

P.s. Šis straipsnis buvo publikuotas alfavyras.lt naujienlaiškyje.