Categories
Webinarai

Webinaras – Kodėl geri vyrukai dažnai turi prastus santykius su moterimis ir yra nelaimingi?

Kodėl taip dažnai geri vyrukai būna paliekami merginų? Kodėl gerus vyrukus išduodami moterys? Atrodo stengiesi, viską darai ko moteris nori ir santykiai nesimezga taip, kaip norėtųsi. 

Webinare sužinosi, kodėl nuolat atsiduri draugų zonoje, kodėl tave mergina palieka arba kodėl net neprisileidžia

Taip pat, sužinosi 6 gero vyruko tipus. Kas yra gero vyruko sindromas ir kokios yra 5 priežastys, kodėl tavo santykiai yra nesėkmingi.

Taip pat, rasi atsakymus į klausimus, kaip išsirinkti tinkamą moterį?

Kaip suvilioti merginą? Kaip būti lyderiu santykiuose ir daugybė kitų atsakymų.

Nuolat atsiduri draugų zonoje? Paliko mergina? Sunku susipažinti su moterimis?
Pažinčių Ekspertas mokymai taip tik tau.

Spausk ant nuorodos žemiau ir tapk patraukliu vyru moterims.

http://alfavyras.lt/pazinciu-ekspertas

Prisijunk prie mūsų Facebook Alfa Vyras TV ir
Youtube kanale: Alfa Vyras TV

 

Categories
Matt Weyland Pažintys

Kaip suvilioti merginą? Antra dalis

Prieš tave antroji teksto „Kaip suvilioti merginą?“ dalis. Joje papasakosiu tau apie kelis elgesio modelius, kuriuos pradėjęs naudoti, tu iškart gali kelis kartus pagerinti savo pasimatymų kokybę. Tavo pasimatymai taps žymiai įdomesni ir smagesni ne tik tau, bet ir merginoms, su kuriomis susitikinėji.

Atsisėsk šalia jos

Visiškai banalus dalykas, bet jis viską keičia. Mes esame pripratę matyti filmuose, kai vyras sėdi priešais moterį ir sužavi ją savo asmenybe ir pigiais juokeliais, bet realybė yra kitokia. Nesakau, kad neįmanoma sudomint merginos atsisėdant per pasimatymą priešais ją, bet atsisėdimas šalia tiesiog sutrumpina tą kelią. Pažiūrėk, kaip dažniausiai elgiasi poros – arti vienas kito, apsikabinę. Jeigu nuo pat pradžių taip drastiškai elgsiesi, sutrumpinsi kelią iki intymumo, nes nelauksi jos leidimo priartėti, tu tiesiog pats tai padarysi. Tu renkiesi, kada kas įvyks, o ne ji. Suprantama, jeigu ji norės, ji gali pasakyti „Ne“ ir išeiti, bet kol neišgirdai tvirto „Ne“, gali švaria sąžine žaisti toliau.

Taigi, kitą kartą kai busi pasimatyme, atsisėsk šalia merginos, o ne kitoje stalo pusėje. Jeigu ji prieštaraus, nenusileisk. Jeigu jis bus visiškai užsidariusi – išeik iš pasimatymo, šitos merginos tu nedomini ir tik švaistysi su ja laiką.

Ką tai duoda? Tai iškart sukuria tarp jūsų intymesnį ryšį, nes esi labai arti jos. Kitas svarbus faktas – tu gali laisvai liesti visą jos kūną. Dažnai jau pačioje pradžioje apkabinu merginą per pečius – jau per pirmą pasimatymą, net jeigu ankščiau nieko ypatingo tarp mūsų neįvyko. Jeigu padarysi tai pasitikėdamas savimi, ji tai priims, bet skubėti nebūtina. Gali pradėti nuo švelnesnio lietimo už rankų ar kelių (neutrali zona).

Liesk ją

Kita svarbi taisyklė – turi liesti viliojama merginą. Pradedant nuo švelnių netyčinių prabraukimų, baigiant labai drąsiais lietimais, nuteikiant merginą seksui. Turi liesti merginą jau nuo pirmųjų pasimatymo minučių. Ji ateina, apkabini, duodi bučkį, paimi už rankos, vediesi į pasimatymo vietą, arba tiesiog einate laikydamiesi už rankų. Kartais merginos gali blogai į tai reaguoti, nes pats dar nebūsi pripratęs prie tokio bendravimo, nekreipk į tai dėmesio, su laiku išmoksi ir tai taps natūralu. Esmė – bandyt vėl ir vėl, ir vėl. Tiesa, visada turi prisiminti, kada ne yra ne. Kitais atvejais visada toliau daryk savo.

Ateityje parašysiu pilną straipsnį apie tai, kaip reikia liesti merginas, nes tai viena svarbiausių viliojimo proceso dalių, kuriai reikia skirti žymiai daugiau dėmesio.

Nesistenk padaryti įspūdžio

Dauguma vaikinų į pasimatymą eina su nuotaika lygtais vykdytų gyvenimo misiją. Atsipalaiduok! Nes..

Tu neturi jai patikti, kad ji su tavimi permiegotų.

Jai gali nepatikti tavo darbas, hobiai, mąstymas, politinės ar religinės pažiūros, bet visai tai bus nesvarbu, jeigu tu jai sukelsi tinkamas emocijas. Mokykis sukelti merginai skirtingas emocijas. Svarbiausios – susijaudinimas ir atsipalaidavimas. Bet jų negalėsi sukelti, jeigu nemokėsi su mergina bendrauti paprastai, kaip žmogus su žmogumi. Bendravimo esmė –  nėra parodyt, koks tu nuostabus, nes turi tą ar aną, arba nes veiki gyvenime šitą ir kitą dalyką. Tai nesvarbu. Esmė, kaip ji jaučiasi šalia tavęs. Mokykis bendrauti paprastai, bet kartu ir subtiliai. Nebandyk padaryti jai įspūdžio, o bendrauk natūraliai – pasakok apie save, klausinėk apie ją. Pasakojant apie save, esmė yra kalbėti apie savo veiklas su malonumu, kai kalbi turi jausti malonumą. Tu kalbi sau, o ne jai. Kai sakai kokį nors juokelį, tai sakai, nes tau bus juokinga, o ne jai. Tai labai svarbus mąstymo modelis, kurio dauguma vyrų neturi.

Klausinėk to, kas tau įdomu, bet venk sausų temų kaip studijos ar darbas. Pagalvok – kas RIMTAI mane domina šioje merginoje? Ką aš noriu apie ją sužinoti?

Taip pat – pamiršk gėles, dovanėles, mokėjimą už merginą ar paslaugas, kol jos gerai nepažįsti. Tai drastiškai žudo susidomėjimą.

Pabandyk ją pabučiuoti

Jau per pirmą pasimatymą, turi parodyti merginai, jog ji tave domina seksualiai, kitaip garantuotai pateksi į draugų zoną. Geriausia tai parodyt daug ją liečiant ir tinkamu metu pabučiuojant. Ne visos norės bučiuotis per pirmą pasimatymą, bet pats mėginimas yra svarbus. Tu parodai, jog ji tave traukia ir kad nebijai jos reakcijos, o tai labai patrauklu.

Kada pabučiuoti? Tada, kai pajusi, jog nori. Jeigu klausi savęs: „Galbūt turėčiau ją pabučiuoti?“ Taip, turėtum. Tai yra būtent tas momentas, kai turėtum tai padaryti. O kas, jeigu ji nusuks veidą? Bendrauk toliau lygtais nieko nenutiko, po kelių minučių pabandyk vėl. Daryk tai žaismingai, be prievartos. Naudok „akys-lūpos-akys“ techniką, kad ją nuteiktum bučiniui, pabučiuok į kaklą, pažiūrėk giliai į akis. Tai jas užveda.

Kuo greičiau pradėk taikyti šiuos patarimus realiame gyvenime, greitai pamatysi, kad tavo pasimatymai tapo žymiai įdomesni. Ne tik merginai bus įdomiau bendrauti su tavim, tau pačiam bus maloniau, nes darysi, tai ką nori daryti, nelaukdamas jos leidimo. Nelauksi laimingų progų, o pats jas kursi.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams: „Kaip suvilioti merginą?“

[adrotate banner=“1″]
Categories
Pažintys

Kaip suvilioti merginą. Andriaus istorija

Nusprendžiau, jog reikia, kad šią istoriją pamatytų tūkstančiai vyrų, kadangi pats ją išgirdau iš vaikystės pačio geriausio draugo Andriaus ir likau nustebęs. Istorija yra apie vienos panelės viliojimą iš ties įdomiu būdu.

Su pačiu Andriumi mes praleidome didžiąją vaikystės dalį, jis man padėjo, kai buvai pakliuvęs į avariją, aš jam buvau sulaužęs nosį ir praskėlęs galvą netyčiom . Ach, kokių prisiminimų tik nebuvo.

Šis mano vaikystės draugas man dabar yra tebelikęs pavyzdžiu, kaip reikia elgtis su merginomis. Kadangi žmogus buvo augęs tik su tėvu. O tėvas pastoviai mokė jo vyriškumo. Tas dalykas Andriui labai išėjo į naudą, kur dabar jam su merginomis sekasi išties puikiai.

Visa šią istorija jis man papasakojo visiškai neseniai. Tokių dalykų jis bet kam nepasakoja. Aš buvau laimingas, kad jis su manimi dalinasi viskuo :-)). Aš jam atsakau tuo pačiu.

Taigi pradėkime. Andrius pasakoja, kaip jam pavyko suvilioti panelę.  Istorija prasidėjo ne Lietuvoje, o už jos ribų. Andriaus pirmieji žodžiai  pasakojant istoriją buvo tokie: „taigi pirmiausia vyras turi vertinti save, jei jis nevertins saves jo niekas nevertins :)“

P.S (iš anksto atsiprašau už nelietuvišką rašyseną, mes tiesiog bendravome paprastai per skype):

Viskas prasidejo kai vaziavau i Vokietija pirma karta 🙂 isvykimas vyko per firma kadangi man ji pasiule neblogas salygas :). Vaziavo apie 25 paneles – moteris, kuriu amzius buvo nuo 22 iki 50+.

Nuvykes i vieta is kurios mus visus turejo paimti autobusas pamaciau visus vykstancius dirbti su manimi atvykus autobusui pradejom lipti i ji 🙂 as nekubejau susikroviau lagaminus nuzvelgiau zmones (aisku tai buvo pavirsutiniskas vertinimas is isores). Norejau pamatyt kokie zmones apytikriai vaziuoja 🙂 Neretai charakteri atspindi isvaizda 🙂

Is visus vaziuojanciu moteru – paneliu buvo tik 5 kurios patrauke mano aki. Ilipus i autobusa atsisedau i savo vieta (beja vaziavau su draugu).

Po keliu minuciu ilipo dar 2 paneles su vaikinuku, ir viena man labai krito i aki 🙂 Ji buvo paprasta, niekuo neisiskirianti is kitu, taciau mane labai patrauke jos veido bruozai. Netoliese sedintys vyrukai pasake: „sita reikia imt“ 🙂

Sakau gali ja pamirst nes tikrai ji bus mano. Nezinau kodel taip pasakiau taciau turejau tokia nuojauta ir pasitikejima savim kad tikrai sugebesiu ja sudomint 🙂

Pirma keliones diena as ja sekiau tik akimis kadangi ji sedejo uz manes tai turedavau pastoviai atsisukti 🙂 Bet nesidrovejau ir nebijojau, pasakys kazka tai pasakys 🙂 Taciau nieko nesake, o jei ir butu pasakius as neturiu ka prarasti 🙂

Antra diena jie tryse sugalvojo pazaist uno. As paklausiau ar galiu prisijungt 🙂 mane maloniai prieme 🙂 buvau tik karta zaides si zaidimia taigi man primine taisykles. Kaip sakoma nesiseka meileje, seksis kortose 🙂 Nors Lietuvoje palikau viena panele su kuria artimai bendravau, bet nebuvo nieko rimto tai neatnese nesekmes kortose 🙂

Krito labai geros kortos ir pats jauciau noredamas naglai patraukt tos paneles demesi pastoviai ja sodinau (matyt vyriskas ego) kaip cia galiu pralaimet 🙂

Nuvykus i vieta ejau su keliais vyrukais pasidairyt i miesta kadangi jis didesnis nei Kaunas bet mazesnis nei Vilnius, o pamatyt yra ka, kai jame gyvena virs puse milijono zmoniu 🙂

Gryzes eidamas i savo kambari (viesbucio kuriame apsistojome) sutikau ja ir pakvieciau vakare pasivaiksciot kartu ir susipazint siek tiek 🙂

Ji pasake gerai, taciau taip ir nesigavo, nenukabinau nosies jei nenori tai nereikia 🙂 Kita diena nuvykus ir darba visiskai nebendravau su ja ir net nesidomejau tiesiog turejau ir taip ka veikt reikejo susipazint su zmonemis kurie mane sups artimiausius 2 menesius. Taip nebendravau apie 3 dienas.

Po to darbdavys pradejo tikrint zmones kurie greitai dirba kurie leciau, ir as nuejas pas ji paprasiau kad pastatytu ta panele dirbti prie manes 🙂 Kadangi pora kartu maciau, kad jei ten nuobodu 🙂 O ir man nepakenktu pasnekint ja 🙂

Taigi po 15 min ji jau dirbo salia manes 🙂 atejo pertraukos laikas ir mes kartu ejom i ja, ji paklause kur cia galima rast pavesi isejus i kiema, as be jokiu kompleksu ja apsikabinau per juosmeni ir sakau einam parodysiu 🙂 Del savo padaryto veiksmo neabejojau nei akimirkos ir neturejau nuojautos kad atstums 🙂

Daviau jei aiskiai suprast kad ji mane traukia 🙂 o as jos akyse maciau ta pati 🙂

Isejus i kiema pakalbejom, gryzom i darba. Po darbo gryztant namo sedejau ne su draugais (greiciau pazystamais) o su ja ir kalbejomes 🙂 Pakvieciau dar karta pasivaiksciot ir gryze po 15 min susitikom ir ejom i miesta. Kartu praleistas laikas buvo nuostabus 🙂 Pamenu kaip tai butu buve pries valanda. Vaiksciojom jau ne kaip draugai, bet kaip pora apsikabine 🙂

Gryzom paryciais namo, as ja palydejau iki jos kambario, palinkejau saldziu sapnu ir po to seke siltas apkabinimas 🙂

Ryt ryte per pusrycius susitikom ir kartu vaziavom i darba 🙂 Po darbo gryzom ir ejom i kita miesto dali 🙂 Mieste gavau pirmaji bucini is jos. Kiek esu turejas paneliu nei viena manes taip nebuvo pabuciavus kad nutirptu kojos 🙂 Ot jausmas idomus 🙂

Gryzom namo likus porai val iki darbo 🙂 taip tesesi iki penktadienio 🙂 Penktadieni ji sutiko su manim miegoti vienoje lovoje 🙂 Zinau pasakysi lengvabude ir lengvai prieinama, deja ne ji pasake pradzioje nezinau ir prasidejo moteriskos abejones o as pateikiau kelis rimtus argumentus kurie viska greita sutvarke :). (Pasidomėjau, kokie buvo Andriaus argumentai: „kalba tada buvo grynai apie miegojima kartu 🙂 ne apie seksa 🙂 kai as pasakiau nakvosi pas mane pasake ne, paklausiau nenori ? sako noriu bet… sakau bijai, sako nepatogu, sakau nepatogu kai kelnes nusimauni.. tada nusijuoke po to priduriau: esam ne vaikai atsakom patys uz savo veiksmus, jei to nori kodel nepadarai? nejau veliau nesigailesi? kam svaistyt savo gyvenima kai kazko nori bet negali del tu grotu i kurias pats save ikisi? Tada dar pamaste ir galui priduriau kad padarysiu masaza nes jau zinojau kad jai tai labai patinka… ir viskas. Tas spaudimas kad as jai pateikiau savo pasauleziura, o jei ji butu atsisakius buciau tikrai nieko nesakes“

praejus savaitei nuo pazinties as su ja ir pasimylejau. Viskas buvo nuostabu, bet tai dar  ne pabaiga. Ieškok antros dalies: „Kaip suvilioti panelę. Andriaus istorija. Tęsinys“ :).

Istorijos  autorius – Andrius

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą

Categories
Ilgalaikiai santykiai

Kaip sudominti vaiką turinčią moterį?

Vienišos mamos šiais laikais įprasta. Ką daryti vaikinukui, įsižiūrėjusiam į merginą su vaiku. Ar jis ras vietos jos gyvenime? Kokios vienišo vyro stiprybės?

Pirma. Neskubėk. Mažiausiai sudominsi moterį su vaiku skubotais sprendimais. Joms nereikia niekur lėkti. Jokiu būdu nespauskite moters supažindinti Tavęs su vaiku. Nesiek prielankumo, naudodamasis vaiku, ypač, jei nesi tikras dėl savo tikslų.

Antra. Planuok pasimatymus iš anksto. Mamai nelengva rasti laiko kitam žmogui. Būk rūpestingas, pasiūlyk vaiką pasiimti drauge arba sumokėti už auklės paslaugas.

Trečia. Galvokite apie veiksmus, tiksliai žinokite, ko norite iš tokių santykių. Nešvaistykite motinos laiko veltui ir nežaiskite su ja. Apie rimtus ketinimus pirmiausia parodykite veiksmais ir tik paskui praneškite žodžiais.

Ketvirta. Įtraukite vaiką į judviejų susimatymus. „Statykite“ santykius ne tik su mama, bet ir su jos vaikeliu. Siūlykite, kur susitikti, kad būtų smagu ir mažyliui. Parkas, atrakcionų parkas, picerija ir pan.

Penkta. Išsiaiškink situaciją. Sužinok kuo daugiau apie biologinį Tau patinkančios merginos vaiko tėvą. Būk supratingas ir nekelk pavydo scenų. Daugiau klausyk ir mažiau kalbėk.

Lengva nebus, tačiau jei myli moterį, turi pamilti ir jos vaiką.

www.vilioju.lt