Categories
Vyriškas patarimas

Patinka viena mergina ir nežinau ką daryti.

Mūsų klausia: Yra tokia ne itin komfortabili situacija: patinka viena mergina (su kuria mokausi ištisus 12 metų vienoje mokykloje, bet nė kart nepapuoliau į jos klasę), tačiau niekaip nerandu būdų Ją užkalbinti, pasikviesti ją į pasimatymą. Ji beveik gražiausia mergina mokykloje, o aš, švelniai tariant „čiut už velnią gražesnis“. Ji pastoviai vaikšto su keliomis geriausiomis draugėmis, jau nekalbant apie būrį klasiokų, su kuriais ji leidžia pertraukas, arba „langus“. Skaičiau Jūsų patarimus, ir žinau, kad elgiuosi negerai, kad nieko nedarau, bet nežinau nuo ko pradėti – nei numerio neturiu, nei „labas“ nepasakau susitikęs. Tačiau per FaceBook nesivaržau pasilabinti, šiek tiek pakalbinti. Tik ji atsako į mano klausimus, ir viskas. Nieko daugiau. Nesudominu jos net per internetą. Gal jūsų patarimų archyvuose yra koks nors geras, naudingas patarimas, kuris padėtų man? Dėkingas iš anksto.

Mes atsakome:

Sveikas,

Tu tiek laiko apie ją kuriai iliuzija, jog mano manymų užkalbindamas ją pamatysi, kad iš jos nieko gero arba realybė toli gražu neatitinka tavo susikurto paveikslo. Per tą laiką, kol svajojai ją užkalbinti ir t.t. Galėjai tapti tokiu, kurį jį pati norėtu užkalbinti. Todėl nebešvaistyk laiko nesąmonėm ir įdėmiai klausykis.

Tu ieškai sprendimo būdo išorėje. Kaip užkalbinti, ką sakyti ir t.t.  Sprendimas yra viduje, tavo mąstyme, tavo pasaulėžiūroje ir tavo suvokime apie moteris.

Nėra tos vienintelės ir nepakeičiamos merginos. Tai iliuzija. Laimės ir gyvenimo džiaugsmo tarp jos kojų nėra. Čia faktas kaip blynas. Todėl nustok apie ją kurti iliuzijas. Kol tu mąstai apie ją, galėtum būti su kitom ir rinkti patirtį ar ką tu tik nori jų atžvilgiu.

Tavo vidinė būseną atspindi tavo išorę ir kūno kalbą. Leisk sau būti užtikrintu tuo ką darai ir kuo gyveni.

Pradėk nuo paprastesnių dalykų ir palengva kilk aukščiau. Nes dabar tu elgiesi taip, jog norėtum ant penkto aukšto namo užšokti stovėdamas ant žemės. Statyk laiptus ir lipk. O ne šokinėk kaip pasimetęs vyras.

Nesiblaškyk. Vyrui svarbu žinoti ko jis nori iš gyvenimo ir to siekti. Kai tu kažko sieki, pas tave atsiranda ir pasitikėjimas ir užtikrintumo jausmas. Kurį pastebį moterys ir automatiškai nori to vyro kuris yra užtikrintas ir pasitikintis savimi.

Pradėk kalbinti ir bendrauti su įvairiomis merginomis. „Treniruokis“ su jomis. Tuo pačiu turėk aiškią savo gyvenimo vizija. Nedaryk moters svarbesnė už savo gyvenimo vizija. Jei turi darbo, eini ir darai, ji palauks. Jeigu nelaukia, tai ne tavo problema. Tu žinai ko nori ir to sieki. Moteris nori tapti tavo gyvenimo dalimi, o ne kad tu ją padarytum savo visu gyvenimu ir varvintum dėl jos seilė, kaip vilkas per multikus.

Čia yra pagrindiniai dalykai. Susikurk įdomų gyvenimą. Susikurk save tokį, kokį nori matyti ateityje ir tokios problemos kaip šį išnyks, nes tai net ne problema, o iliuzija.

Sėkmės tobulėjant.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Moterys ir seksualumas Pasimatymų patarimai

O KĄ DARYTŲ KAZANOVA?

Tiesiog pritaikytų savo paties sukurtų 10 gundymo principų.Nors Giacomo Kazanova ir nebuvo gražuolis, tačiau joks kitas vyras šioje planetoje negalėtų taip pasigirti savo vardu tapusiu nuostabaus meilužio sinonimu. Per savo 73 metų gyvenimėlį jis mylėjosi su aukštuomenės damomis, aktorėmis, šokėjomis, kambarinėmis, tarnaitėmis, graikų vergėmis, kunigo dukterėčia, ūkininko dukra, penkiomis seserimis (ir jų motina), transvestitu, kupriuke („su keistai pozicionuota makštimi“), nimfomanėmis ir netgi dvejomis vienuolėmis – viso 132 moterimis. Paprastai sakant, jam nebuvo įmanoma atsispirti.

Todėl kiekvienas vyras vienu ar kitu savo gyvenimo tarpsniu nori būti toks, kokiu buvo Giacomo Kazanova.Ir tai įmanoma, Galimybė sužavėti moterį daugiausiai priklauso nuo to, ką Kazanova vadino „nuoširdumu ir stiliumi“. Tik tai. Nors daug kas smerkia Kazanovos moralinį veidą (jis lėbavo orgijose, nenaudojo nei prezervatyvų, nei kitų apsisaugojimo priemonių, ir sykį netgi mylėjosi su savo nesantuokine dukterimi), jis buvo žavingas.
Skirtingai nei Don Žuanas ar markizas de Sadas, Kazanova nebuvo seksualinis plėšrūnas. Jis mylėjo daugumą tų moterų, ir jos mylėjo jį. Jis joms suteikdavo daugkartinius orgazmus, ir tai, kad jis galvodavo apie tai, kaip pirma patenkinti moterį, daro jį skirtingu bei kelia susižavėjimą.

Tad kaip Kazanova gebėjo sugundyti netgi vienuoles?

Pradžiai būtina atminti, kad jis nebuvo aristokratas. Nors jis ir puoselėjo tokį įvaizdį, jis tebuvo plevėsa kortuotojas ir sukčius, kovojęs dvikovose ir netgi sėdėjęs kalėjime. Taigi, nors jis buvo laikomas rafinuotu asmeniu, iš tikrųjų jam rūpėjo tik meilė bei linksmybės. Ir tie 10 principų, kuriuos naudojo Kazanova, yra palikti Jums – kad nors sykį Juos pritaikytumėte moteriai, kuria žavitės.

1. Jei norite, kad moteris pasijustų ypatinga, padarykite dėl jos ką nors ypatinga.

Vakarienei su vienuole Venecijoje Kazanova išsinuomavo penkių kambarių apartamentus. Jis pasitiko ją išlipančią iš gondolos ir už rankos vedė per jaukiai apšviestą aikštę. Taigi, niekada nemurmėkite moteriai: „ką tu nori veikti šį vakarą?“. Tikras Kazanova ima reikalus į savo rankas. Jis turi planą. Jis sugalvoja kažką tokio, žinodamas, kad į tokį pasiūlymą jokia moteris neatsakys NE. Jis tam ruošiasi. Moterys labai vertina pastangas dėl jų. Kazanova tai visada suvokė.

2. Privatumas yra seksualu.

Vienuolė, kurią gundė Kazanova, turėjo priežasčių nerimauti dėl savo reputacijos, ir Kazanova į tai atsižvelgė. Aplinkiniai ir tarnai jiems netrukdė, nes vakarienės patiekalai buvo patiekiami per langą. Aplink nebuvo jokių pašalinių ausų ir akių, ir niekas neblaškė jų dėmesio. Privatumas leidžia moteriai būti savimi. Todėl pasistenkite sukurti kiek įmanoma intymesnę atmosferą.

3. Leisk jai žavėtis tuo, kaip tu žaviesi ja.

Kazanovos apartamentuose buvo begalės veidrodžių ir žvakių. Jis norėjo, kad jų meilė būtų ”atspindėta tūkstančius kartų” ir norėjo ja žavėtis, žvelgdamas į jos kūną iš daugelio kampų. Jis žinojo, kad gražios moterys mėgsta į save žiūrėti, ir veidrodžiai dažnai tampa jų portretais. Veidrodžiai, žvakės ir sidabras išties daro stebuklus. Jei sukurti tokios atmosferos neįmanoma, pats tapkite veidrodžiu. Leiskite jai pamatyti savo grožio efektą ant Jūsų. Žiūrėkite į ją susižavėjęs ir su šypsena. Sakykite komplimentus, beje, labiau pabrėždamas jos savybes nei išvaizdą. Gražioms moterims dažnai sakoma, kad jos yra gražios, todėl tai joms girdėta ir atsibodę. Verčiau pasakykite gražiai moteriai, kad ji protinga, ir laimėsite jos širdį. Vienas iš galingiausių komplimento poveikių yra pasakyti tai, ko ji dar nėra girdėjusi.

4. Klausk jos nuomonės.

Kazanova gundė vienuolę keletą valandų, ir daugumą to laiko jis jos klausinėjo. Ir klausėsi jos atsakymų. Nes moteris yra mums lygi, ir Kazanova nuoširdžiai domėjosi jos požiūriu.

Nes geriausiais komplimentas moteriai yra dėmesys jai. Viena iš priežasčių, kodėl moterys žavėjosi Kazanova, buvo tai, kad jis žavėjosi jomis. Tiesą sakant, jis tikėjo, kad be pokalbio, fizinis pasitenkinimas yra beprasmis ir neįdomus. Jis versdavo moteris pasijusti ne vien kūnu ar geismo objektu, bet ir žmonėmis. Juoba kad ir nėra sunku priversti moterį kalbėti apie save. Tiesiog užduokite jai ”atvirų” klausimų (tokių, į kuriuos neatsakoma tik TAIP arba NE) ir užsičiaupkite. Tačiau reikia tai daryti nuoširdžiai. Kazanova prisiliesdavo prie jų širdžių, prieš pradėdamas liesti prie kažko kitko…

5. Skatink neleistiną.

Kazanova negailėdavo pinigų ir mielai išlaidaudavo. Jis, žinoma, norėjo padaryti įspūdį, tačiau žinojo, kad padarius pirmą nuodėmę, lengviau padaryti ir antrąją. Sugundykite savo besilaikančią dietos, nerūkančią ar negeriančią damą brangiais saldainiais, retu šampanu ar ypatinga cigarete. Piktnaudžiavimas tokiais dalykais ištraukia š tvirtovės sienos vieną plytą, kuri sugriauna tvirtovės stiprybę.

6. Pažadink jos pojūčius.

Kazanova papuošdavo savo apartamentus rožėmis, nes manė, kad jos yra afrodiziakas. Valgydavo austres ir gėrė šampaną, nes žinojo, kad tai skanu. Jis klausė jos nuomonės, nes kiekviena moteris mėgsta savo balso muziką. Jis sukūrė gausos ir prabangos atmosferą, kad jos nuodėmė neatrodytų nuodėme. Priversdamas ją susilieti su malonia aplinka, jis žadino jos pojūčius. Susitelkite į visus penkis jos pojūčius (laikas juos jau ir žinoti, a?). Leiskite muziką, lieskite jos nugarą lengvai nurodydamas judėjimo kryptį, žiūrėkite į jos akis, duokite jai fleitą arba šampano taurę išgerti, nupirkite šviežią gėlę pauostyti. Galvokite apie kiekvieną pojūtį kaip variklį, kurį reikia užkurti ir sušildyti. Kai varikliai veiks, veiks ir ji pati.

7. Gardžiuokis laukimu.

Kazanova visada buvo kantrus. Jis pasitenkindavo vos vienu jos bučiniu ir mėgavosi vos dviem jos žodžiais: ”po vakarienės”. Kazanova visada manė, kad jei gausi malonumą greitai, tiesiog neiščiulpsi iš jo viso saldumo. Laukimas, jo nuomone, buvo net pusė viso malonumo. Nes žaidimas lovoje neturi trukti vos minutę prieš sueitį. Tai pagrindinis dalykas. Jis apima visą dieną. Nusiųskite jai žinutę, kaip laukiate susitikimo su ja, arba paskambinkite ir tai pasakykite. Kai susitinkate, paimkite ją už rankų ir pabučiuokite. Svarbiausia: niekur neskubėkite, nes nėra pasaulyje jokios kitos vietos, kur Jūs turite būti – tik čia, tik dabar, tik kartu.

8. Būk žaismingas.

Maistas ir gėrimai, Kazanovos nuomone, buvo seksualiai įkvepiantys daiktais. Kartais jam buvo malonu vien matyti, kaip moterys deda vaisius į burną. Pats kartu su moterimis gamindavo salotas. Kazanova suvokė – seksas nėra rimtas dalykas, tai suaugusiųjų žaidimų aikštelė. O visi žaidimai prieš tai yra tik apšilimas. Todėl nieko baisaus būnant su ja valgyti pirštais ir išdykauti. Padarykite ką nors provokuojančio: maitinkite vienas kitą, sukurkite vienas kitam sumuštinį… Vakaras turi būti linksmas.

9. Būk spontaniškas.

Kazanova buvo oportunistas. Jis važinėjo po įvairias šalis, dirbo įvairiausius darbus (pabuvojo netgi kunigu ir suteneriu). Jis buvo akimirkos žmogus. Kartą viename vežime ant jo kelių atsidūrė vietinio ūkininko duktė, išsigandusi perkūnijos. Pasinaudojęs momentu, Kazanova netruko pakelti jos sijoną. Todėl, jei Jūsų vakaras nevyksta pagal planą, meskite planą. Pakluskite likimui ir eikite ten, kur jis veda. Pasitikėjimas savimi savaime yra įkvepianti ir viliojanti savybė.

10. Nustebink ją dovanėle.

Po romantiškos vakarienės su vienuole, Kazanova jai padovanojo gražią naktinę kepuraitę. Moterys myli netikėtas dovanėles. Padarykite tokią dovanėlę asmenišku dalyku: geriau mažesniu, nei didesniu. Geriau juokingu, nei rimtu – kažkuo, ką tik ji galėtų įvertinti. Svarbiausia, jos įteikimo momentas – po visų renginių ir vakarienės, kai jai beliks tik išreikšti savo dėkingumą…

Mini diskusija apie šį straipsnį:

Vyras: Puse iš čia išvardintu punktu yra atgyvenę ir neveiksmingi šių laikų moteriai.

Moteris: Nejaugi?
save priskirčiau prie naujų laikų moters-įvaizdžiu, suvokimu, tolerancija… tačiau šie dalykai veiksmingi net šių laikų moteriai. Pabandykit ir nepasigausit. Aišku, reikia dairytis tokios, kuri supras visa tai o ne atkirs – ” IŠKRYPĖLIS”.