Categories
Laimė

Valios jėga ar ketinimas?

Sveiki. Šį kartą ne apie moterį vardu Valia ir ne apie jos jėgas, bet apie valią, ne taip, kaip mes ją suprantame, o taip, kaip išties nutinka, kai nutinka ir jei nutinka… Taigi, jėgas, kurias mes naudojame gyvenime galima suskirstyti į dvi – valią ir nuoširdų ketinimą.

Valia visada turi kaukę ir kažką nenatūralaus: kažkokį tikslą MAN, kažkokį savanaudiškumo prieskonį, „iš jėgos“, reik atlikt greičiau, įtampa.. Ji visada lydima didžiulių pastangų, o tai yra nelabai malonus jausmas ir neša daug kančios. Kodėl taip yra?

Mes esame harmoningos būtybės ir, jeigu veikiame ne darniai – jaučiame, kad einame prieš srovę, dedame daug pastangų. Veikiame tik sau, laikomės kažko aklai. Tada gyvenimas nuo mūsų nusisuka ir taip pat veikia tik sau. Kitaip sakant, tas, kuris veikia tik dėl savęs, sutiks „plėšikus“, o tam, kuriam labiau rūpi davimas (nebūtinai daiktų, tiesiog davimo iš širdies jausmas) – visa visata padeda.

Antrasis variantas yra veikti be kaukės. Prisiminkite savo paties patirtį ir pamatysite, kad visada, kai turėdavote stiprų ketinimą iš širdies, kai jis nebuvo dirbtinis, kai jis susišaukdavo su taurumu, meile, džiaugsmu, drąsa, visada atsirasdavo ir atsiranda tokia jėga, kuri pašalina visus sąžinės, valios, jėgos neskaidrumus. Ramumas aplankydavo jus pačiose sunkiausiose situacijose. Visi negerumai, tingėjimai, vangumas tada dingsta akimirksniu. Tai yra nuoširdumas ir natūralumas veiksme. Jis visada stiprus, nes jo užnugaryje visas pasaulis – jis siekia harmonijos ir gyvenimas tada tau duoda resursą tai pasiekti. Tad jeigu norite gyventi gyvenimą „iš jėgos“ – gyvenkite nuoširdžiai.


Už straipsnį dėkojame www.laimingi.lt