Categories
Pasimatymų patarimai

Vaistas nuo priėjimo prie merginos baimės

Kiekvieną dieną į gatvę išeina daug gražių moterų. Jos keliasi valanda anksčiau prieš darbą, dažosi. Jos nori būti pastebėtos. Bet pamatęs tokia gražuolę gatvėje tu neprieini, nes turi priėjimo baimę.

Kodėl taip atsitinka? Baimės be pagrindo nebūna. Dažniausiai vyrai neprieina dėl to, kad bijo būti atstumti aplinkiniams girdint. Bijo, kad juos pasmerks bei pasijuoks. Aš tau pasakysiu nuoširdžiai tai gali būti, nėra jokių garantijų. Bet tu gali sumažinti tikimybę patekti į tokias nejaukias situacijas atrodydamas tvarkingai. Kuo gražiau atrodys tavo drabužiai, plaukai bus švarus, tuo maloniau panelėms bus su tavimi bendrauti. Joms irgi patinka naujos pažintys.

Įsivaizduok, kad esi panele ir prie tavęs gatvėje prieina tvarkingas vaikinukas, išsiskiria tarp minios, šypsosi. Pasako, kad tavo akytėse yra kažko paslaptingo. Argi tu nenorėtum duoti savo numerį būtent tokiam vaikinui? Man atrodo tu ne tik norėtum duoti jam savo numeri, bet ir naktimis nemiegotum. Svajotum apie tobulą pasimatymą

Daugumą panelių mielai su tavimi norės pabendrauti, vien dėl to, kad tu krenti į akis. Net jeigu tu ir nepatikai, jos tikrai pastebės, kad turi gerą stilių. Tad išvaizda tikrai rupi. Bent jau dėl to, kad pirmą, ką pamato panelė tai tavo apranga, laikrodis, batai. Pažiūrėk į veidrodį ir pagalvok, ar tu sau patinki? Pastebėk, ką tau reikėtu pakeisti? Gal pasportuoti daugiau? O gal išmokti šypsotis? Patobulinti savo kūno kalbą? Keisk kas tau nepatinka, palik tai kas tau patinka.

Ar tu turi aistrą gyvenime? Dar vieną iš priežasčių kodėl, tu neprieini – tu neturi įdomaus gyvenimo. Bijai, kad negalėsi sudominti panelę savo vidumi. Turėdamas įdomia veiklą, tu išvengsi būti nuobodžiu. Pasakodamas dalykus, kurie tau patinka su blizgesiu akyse, tu sugebėsi sudominti ne vieną merginą. Niekam neįdomu bendrauti su vaikinu be interesu. Su įdomia veikla gyventi linksmiau, įsivaizduok koks tu busi laimingas eidamas per gatvę bei galvodamas aš daug ką sugebu padaryti, aš moku tą ir tą.

Kai tu sau patiksi tiek vidumi, tiek išore. Prieiti prie tavo svajonių moters nebūs problema. Todėl tobulink save visuose srityse, kuriuose tik įmanoma pasikeisti. Sėkmės!

Išvados:

– Vidus + Išorė = Tu . Tavo socialinis ratas yra tavo (vidaus bei išorės) atspindys.

– Būk tvarkingas, atrodyk gražiai, švariai. Naudok gerus kvepalus, dezodorantą. Nusipirk gražų laikrodį. Nublizgink batus.

– Pasikelk savo savivertę, tobulink savo vidų. Pradėk sportuoti, užsiimk tuo kas tau patinka. Didink savo socialinį ratą. Skaityk įdomias knygas.

Už straipsnį dėkojame vyrų bendruomenei TheGame.lt

Categories
Pažintys

Kaip pakabinti / suvilioti merginą klube. 1 dalis

Sveiki :). Šiame dienoraštyje papasakosiu, kaip man sekėsi pakabinti merginą klube.

Merginos, jūs geriau net neskaitykite. Ne jums čia patarimai ir motyvacija. Išjunkite šį  puslapį ir baikite megzti savo vilnones kojines :) .

Penktadienio vakaras, 21:00 h, aplinkui tamsu. Ruošiuosi vienas varyti į klubą. Išsitraukiu iš spintos juodus marškinius, juodą švarką. Nusimetu kasdieninius, persmelktus mano kūno kvapo drabužius  ir nužygiuoju į dušą.

Kūnu bėga šaltas vanduo, galvoje sukasi mintys – šiandiena aš padarysiu spektaklį. Viduje pilvo truputį kirba baimė. Stengiuosi blogas mintis ignoruoti, išlieku stiprus.

Grįžtu iš po dušo, pasikvepinęs krūtinę, kaklą ir ausis kvepalais. Žengiu į kambarį, padarau 360 apsisukimą prieš veidrodį  ir sau pasakau mirkteldamas akį: „tu esi šauniausias“. Įjungiu youtube: keletą mano mėgstamų dainų pumpuoja mane energija. Jaučiuosiu puikiai.

Tenka paskubėti, mano troleibusas tuojau atvažiuos. Išbėgu užsimetęs paltą ant pečių, gatvėje sankryžoje sušoku savo mėgstamą šokį pagal Pitbul`io dainą, taip panervindamas vairuotojus. Hmm, kartais gatvė lyg antri namai.

Atvažiuoje mano troleibusas, įlipu ir pakalbinu iš karto pasitaikiusį vyruką: „sveikas, šauniai tau tinka ši striukė“ . Šis padėkoja, jo veide atsiranda mažytė šypsena, o kūnas pasipildo lašeliu pasitikėjimo savimi.

Praeinu į troleibuso galą. Priešais mano akis pora vaikinų ir merginų. Visus juos užkalbinu, paklausdamas: „Ar Lietuvoje galima įsigyti kokybiškus šokių batus“. Pasirodo, vienas iš tų vaikinų šoka ir man papasakojo, kokie batai yra patogiausi šokti ir kur galimą jų įsigyti. Labai smagiai pabendravau, bet jutau iš kūno kalbos, kad tos draugės šalia, tarp kurių buvo mano “targetas”, yra artimos tiems vaikinams.

Naujųjų pašnekovų paklausiau: „kaip jie susipažino tarpusavyje“. Pasirodo, tasai kur šnekėjo vaikinas su manimi yra šokių partneris tos mano patinkančios merginos. Achh galvoju, truputį gailą, bet nieko..

Staiga kalnų parko stotelė ir aš jau žygiuoju savimi patenkintas į klubą. Mini apšilimas  padarytas. Eidamas vienas parke tamsoje pradedu vėl jausti mažą jauduliuką. Ach, kaip dievinu šį jausmą. Adrenaline, tu mano draugas.

Na štai pradeda girdėtis grojamos muzikos garsai, kitaip tariant „bumčikas“. Atsistoju eilėje, užpakalio kišenėje – popierius 6 kvadratų testui, kitoje kišenėje – dešimt litų, kurių net neketinu praleisti. Apsauga lengvai praleidžia, neužuosdami jokio įtartino kvapo.

Ramiai, išsitiesęs, pakėlęs galvą įeinu į klubą. Alfa kūno kalba įjungta. Atsiveria priešais mane šokių aikštelė, kurioje skraido kelios bitelės. Žingsniuoju pro minkštasuolius. Nieko ypatingo – pora šitų mėgstančių turtingus vyrus ir kokteilius.

Nueinu į tualetą, apsiprausiu ir priešais sau į veidrodį pasakau: „eik ir parodyk ką moki šokių aikštelėje, nebijok, varyk!“ . Užtrenkiu tualeto duris  ir kaip tik Tai Cruz „Break your heart“ mane kviečia į šokių aikštelę.

Pora rankų išvedimų į šonus, galinės kojos pastatymas atgal, 720 laipsnių apsisukimai ir merginų dėmesys man. Alfa jau čia. Labas vakaras, mielosios.

Jennifer Lopez „Lets get loud“ užaštrina mano judesius, versdamas esamo „state`o“, lipu ant mini scenos ir šoku solo, tai ką mokiausi 3 metus.  Viduje toks jausmas, kad aš galėčiau šokti čia visą naktį. Bet deja.. Ne to aš čia atėjau :)

Prakaitu nuo kaktos žliaugiantis nulipu nuo scenos. Žmonių jau gausu. Štai einant į mane tokiu žvilgsniu pažiūrėjo mergina, kad viduje užsidegė ugnelė. Na štai žvilgsnis, kviečiantis prieiti suveikė. Sveikinu mergina, tau tai pavyko..

Nieko nesakęs, priėjęs paprašau rankos. Prisilenksiu ištiesdamas ranką. Ši nusišypso ir uždeda savo švelnia oda dengta plaštaką.  Po paranke nusivedu į šokių aikštelę. Pavyduolės siunčia savo piktuosius žvilgsnius tiesiai į mano akis.. Mintyse žodžiai: spektaklis dar tik prasideda…

Antroje dalyje toliau papasakosiu, kaip man sekėsi pakabinti šią merginą klube .

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą