Categories
Top 10

10 seksualiausių vyro kūno vietų, kurios patinka moterims

Maskvoje buvo apklausta apie 1000 merginų ir pagal jų atsakymus suvesti duomenys apie seksualiausias vyro kūno vietas. Štai dešimtukas.

10 – Pečiai

Moterims patinka gerai išryškinti pečių raumenys. Jų nuomone tai jėgos rodiklis. Kai kurios moteris gali net susijaudinti, kai mato, kaip dirba pečių raumenys ant vyro kūno. Moterims patinka liesti tvirtus pečius.

9 – Krūtinė

Aišku, vyras į moters krutinę žiuri skirtingai. Tačiau moterys irgi vertina vyro krutinės raumenys. Bet moterims labiau svarbu, kad krūtinė atrodytų atletiškai. Gulint vienoje lovoje jos mėgsta dėti galvą ant tvirtos krūtinės o ne ant minkštų iškilimų.

8 – Bicepsas

Savaime bicepsas neauga. Todėl pamačius tvirtas ir dideles rankas, moteris supranta, kad vyras rūpinasi savo išvaizda ir daug sportuoja. Joms labai patinka, kai apkabinimo metu iš šonų įsiremia kietas bicepsas. Moteris susijaudina vien nuo minties, kad iš tokio glėbio negalės pabėgti.

7 – Lupos

Beveik visos moteris dievina bučinius. Joms tai suteikia daug daugiau malonumo nei vyrams. Taip pat moterims patinka, kai vyrai bučiuoja ne tik jų lupas bet ir kitas kūno vietas.

6 – Liežuvis

Taip, būtent liežuvis. Bet vien turėti liežuvį nepakanka, jo pagalba dar reikia mokėti daryti įvairius triukus, ir ne tik bučiuojantys…

5 – Tvarkingos rankos

Moterims labai svarbu, kad vyro rankos būtų tvarkingos bei švarios. Joms svarbu kokios rankos liesis prie jos. Kai rankos švarios, su lygiai nukirptais nagais, tada mergina laisvai leidžia glamonėti bet kokias savo kūno vietas.

4 – Siauri klubai

Platūs pečiai ir siauri klubai – ideali vyriško kūno proporcija. Aišku, tai priklauso nuo genetikos, dubens kaulų nesusiaurinsi ir nepaplatinsi panorėjęs. Todėl reikia treniruoti savo pečius, kad jie būtų platesni už klubus.

3 – Presas

Gal tai ir stereotipas, bet moterims patinka išryškintas presas. Aišku, yra moterų, kurioms patinka nedidelis pilvukas, bet dauguma moterų svajoja apie vyrą su tvirtu presu. Visi žino, kaip sunku yra pasiekti gerų rezultatų treniruojant pilvo raumenys, todėl tai yra labai svarus rodiklis, kad vyras turi valios bei nori atrodyti gražiai.

2 – Prižiūrėtas lytinis organas

Tikriausiai manėte, kad JIS bus pirmoje vietoje, bet pasirodo ne. Moterims patinka, kad plaukai būtų nukirpti, tada vizualiai organas atrodys lygesnis, ilgesnis bei platesnis. Savaime aišku, kad JIS turi būti  ir švarus. Taip pat moterims patinka, kai viso kūno spalva yra tokia pati kaip ir lytinio organo.

1 – Užpakalis

Labiausiai moterims patinka vyro užpakalis. Moteris visada įvertina šią vyro vietą. Tad sportuodamas nepamiršk apie sėdmenų raumenys, nes lovoje moterys negali susilaikyti nuo prisilietimų prie tavo užpakalio.

VyriskiPapuosalai.lt