Categories
Laimė

Laimės ekonomika

Jeigu jau nusprendėte, kad gerai jaustis, būti linksmu ir gyventi laimingam yra Jūsų tikslas, tada Jums tereikia išmanyti paprastą laimės ekonomikos principą, kuris skelbia: valytis viduje reikia greičiau ir daugiau negu iš aplinkos ateinantis tankėjimas surakina mus.
Norėčiau, kad tai, ką rašysiu toliau, patys patikrintumėte, o ne aklai tikėtumėte.

Vidinis tankėjimas
Pradedantys medituoti greitai ima pastebėti, kad jų kūnas darosi lengvesnis, skaidresnis. Pavadinkim šį kūną „šviesiu kūnu“. Tokio žmogaus buvimas šalia yra labiau pastebimas ir malonesnis. Vaikai yra su šviesiais kūnais, jie yra lyg skaidrūs, ir jų begalinė energija dar nėra užspausta. Praėjus dvidešimčiai metų, mes matome šviesų, bet jau linkusį tankėti žmogų. Jo vidus linksta į sėslumą, kai jis neskiria laiko savo vidui (meditacija, kvėpavimo pratimai ir pan.). Emocijos užkimštos visokiausiais tėvų nepritarimo sindromais. Sutikę senstelėjusį piktą dėdę prie parduotuvės, mes matome tankumą „visame gražume“. Būnant šalia jo slegia, lyg tas kūnas būtų kaip švinas.
Žinoma, yra gera naujiena, kuri sako, kad visi žmonės gali atgaminti savo šviesų kūną bet kada gyvenime, jeigu laikysis laimės ekonomikos.

Laimės ekonomika
Ant asmeninės laisvės kursų baigimo pažymėjimo yra tikslingai užrašyta: „Laimė yra tavo prigimtis – ieškok jos viduje.“ Laimė yra mūsų prigimtis. Viskas, kas mūsų laimę „dengia“ (emocijos, mintys), trukdo ją jausti. Visada, kada skauda, jaučiate ego; visada, kada gera, jaučiate save.
Tad jeigu norite jaustis laimingi, visada turime kilti vidiniais laipteliais į viršų, pralenkdami ego, o tam reikalingas nuolatinis vidinis valymasis.

Reikia skirti laiko savo vidui, ne tik išorei. Vidus, laimė yra svarbiau už viską, net ir už banaliuosius pinigus. Žmonės, kurie yra papuolę į stresinę aplinką, tankėja ir prisisemia į vidų negatyvo, todėl kai kuriems prireiks pakeisti darbą, aplinką ar pažįstamus. Jeigu gyvenime triukšmas – norėsis daugiau ramybės namuose, kad pasiektumėte laimės tikslą veikiausiai imsite galvoti apie televizijos pašalinimą ir kokias nors vidines praktikas vietoje to. Niekada nepasigailėsite, kad išsiugdėte minčių tylą ar emocinę ramybę. Belieka tik imtis veiksmo, o gal dar norite pažiūrėti žinias..?

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Categories
Ilgalaikiai santykiai

Kaip suteikti merginai laimės?

Pirmiausia, nebūk vienas iš tų vaikinų, kuris merginą nori padaryti laiminga tik todėl, kad jai patiktum. Jeigu suteiksi merginai laimės, tai dar nereiškia, kad jai ir patiksi. Bet jeigu, tu jai jau patinki, tai suteikdamas laimės, sustiprinsi santykius su ja. Todėl šitas straipsnis, skirtas tiems, kurie jau turi santykius, o ne tiems, kurie nori susirasti merginą.

Tam, kad suteiktum merginai laimės, pirmiausia turi būti pats laimingas. Laimė yra ganėtinai užkrečiamas dalykas, jeigu tu džiaugiesi savo gyvenimu ir esi juo patenkintas, tavo skleidžiama energija aplink esantiems žmonėms, įžiebs pozityvumo. O žiūrint iš kitos pusės, ar kada tau yra tekę būti prie tikrai depresuoto žmogaus? Toks žmogus, pokalbį padeda žemesniu tonu, pasakodamas, kaip jam kas nors nesiseka gyvenime ir kaip blogai jis jaučiasi, tada jūs savaime pradedate prisiminti blogus dalykus ir kalbate apie tai, kaip jums yra blogai. Ir galiausiai jau abu depresuoti!
Taip pat ir su laime. Jeigu dirbate prie kokio nors projekto, kuris tiesiog jus žavi ar tiesiog džiaugiatės saulėta diena – žmonės jaučia. Visi nori būti prie laimingų žmonių, nes jie yra patrauklūs savo vidine „meilės energija“. Meilė darbui, meilė saulėtai dienai ir t.t.

Antrasis principas yra paremtas mažomis smulkmenomis. Vyrai dažnai tai užmiršta. Mažos ir netikėtos staigmenos, visada pakelia nuotaiką ir būna prisimenamos ilgai. Galite pasiklausti, bet kurios sutiktos moters. Jos vertina, tas mažas smulkmenas, kad ir kaip tai kvailai tau gali atrodyti. Kita vertus, dideli ir brangūs dalykai, retai turi tokį poveikį, nes verčia jaustis skolingai.
Suteikite jai daugiau dėmesio parašydami tiesiog: „Labas, aš galvoju apie tave“. (nebūtinai taip rašyti, tai tik pavyzdys). Leisk jai pasijusti ypatingai. Taip pat, visada turėkite omenyje, pirmąjį principą. Darydami tas mažas staigmenas įsitikinkite, kad tai kelia jums džiaugsmą iš tiesų, nes priešingu atveju, nebūdami laimingi dėl to, negalėsite laimės suteikti ir jai.

Taigi. Pirma būk pats laimingas, tada ir ji būdama šalia tavęs bus laiminga. Taip pat nepamiršk, kad didžiausia laimė randama mažuose dalykuose. Jau šiandien pat, gali savo merginai ar žmonai padaryti mažytę staigmeną, skiriant daugiau dėmesio nei įprastai, kad ji pasijustų vertinama ir laiminga. Pagalvok, kas ją pradžiugintu ir veik dabar pat. Tikiuosi nenori, kad ateitų laikas, kai ji pati pradės to prašyti? Nes jos prašo, kai vyras nesusipranta. Tik tada nebelieka staigmenos pojūčio.

Sėkmės tau, kapitone.

Jeigu nori sustiprinti pasitikėjimą savimi ir vyriškumą, dalyvauk 90 dienų mokymų programoje: Mokymai vyrams.