Categories
Vyriškumas

Kaip būti tokiu koks esi ir vis tiek patikti moterims?

Vyras klausia:

Iškilo toks klausimas, dilema galbūt supratime: kad but laimingu, turi priimt save tokiu, koks esi, tada priims ir kiti. Tarkim aš esu tinginys, silpnas, mamyčiukas ir pan, aš tai priimu. Bet iš kitos pusės žiūrint, kad būti vyrišku reikia tobulėt, nestovėt vietoj, nebijot suklyst ir pan. Tai visa tai, yra priešingai tam, kad būtum laimingas. Kaip aš galiu but toks kaip apibūdinau ir patikt moterims, jeigu tokie nepatinka. Kur čia tas vidurys yra?

Visus mokymus ir knygas vienoje vietoje rasi paspaudęs čia…

Categories
Pažintys

Kaip suvilioti merginą, kai esi negražus?

Esi žemas? storulis? turi atlėpusiais ausis? plonas rankas? sulinkusią nugarą? plokščią krutinę? šviesius arba ryžus plaukus? O gal iš viso nebeturi plaukų? esi praplikęs? turi  didelę kaip kumpis nosį? šleivus, kreivus, nuskilusius dantis? tau auga ryža barzda? pats sau nesijauti simpatiškas? Jautiesi kaip namas apaugęs vijokliais, kuriame visiškai nenori apsigyventi merginos, moterys?Vis sukasi galvoje klausimai, kaip suvilioti merginą, kai esu negražus?

Praktika ir patirtis rodo, kad bet kurią moterį, ar paprastą mergelę,  ar mis pasaulio nugalėtoją gali suvilioti bet kuris vyras, kad ir koks jis būtų baisus namas su vijokliais ir išdaužytais langais. Paslaptis įkūnyta ne išvaizdoje. Jeigu atidarysime skrynę su užrašu, kas patrauklu moterims, mes skrynioje rasime užrašą, moterims kuria potraukį ne vyro grožis, o jo elgesys.

Jeigu, aš tavęs mielas, negražus vyre paklausiu, tai kodėl Deivis – Lietuvos scenos atlikėjęs (jo ūgis 1.62cm), atrodo dabar perėjęs į „Šok su manimi“ tapęs simpatiškas moterims ir turintis dižiulį pasirinkimą? Tu turbūt man atsakysi, tai kad jis daininikas, turi socialinį statusą.. Tai jam paprasta..

O pagalvokime, kai jis dar nebuvo žinomas, kai tik beatrandantis, kad jam muzika pašaukimas, kas tada dėjosi jo viduje? Vyras tiek turėjo kompleksų, kad net manė, jog ne tik su moterims nesiseka, bet ir apskritai gyvenime, kūryboje.. „Juk tik pasiekia viską gražūs žmonės“ – štai čia visiška neteisybė, mąstymas, kąsantis tau duobę prigulti..

Tas pats buvo ir R. Williams`ui, dainininkui, kuris taip pat buvo žemo ūgio. Juk tas pats Robie Williams`as prieš išgarsėdamas buvo lygus 0. Tiek jis tiek Deivis abu pradėjo nuo vidinio pasaulio. Galų gale suvokę, kad visas mūsų gyvenimas priklauso kaip vertiname save ir kaip suprantame kokios yra mūsų galimybės. Jie taip pat suprato vieną, toje skrynioje paslėptą dalyką:

Moterims potraukis vyrui susikuria ne iš karto kai jį pamato. Moteris susižavi vyru dėl jo veiksmų, elgsenos, o ne taip, kaip jis atrodo, „ar jo ausytė viena labiau atlėpusi ar mažiau“, „ar jis praplikęs ar apaugęs plaukais“. Tai tik faktoriai, kurie tau padeda, bet nėra esminiai. Moterims toks gražuolis vyras nedomina. Čia tas pats, kas žiūrėti į automobilį, kuri katik iš salono, nuplautas, nupoleruotas, bet be variklio viduje. Į tokį automobilį tu tik gali žiūrėti, bet niekada negalėsi su juo važiuoti.. Moteris su gražuoliuku, bet be „mąstymo“ vyru niekada negalės sukurti gražių ir darnių santykių. Vyrui įjungti mąstymą ir savęs vertinimą, tai yra įjungti jo vyriškumą.

Pažiūrėk į save. Kai  tu pamatai „gražią barbę“, prisišpakliavusią taip, jog nesimato nes jo tikrojo veido, atrodo nerealiai, kosmetika viską užmaskuoja, bet kažkaip ji tavęs netraukia, kažkaip tu nenori eiti su ja susipažinti. O čia kitapus matai paprastą, 6-7 balų merginą (atsiprašau už žmogaus vertinimą 10 balėje sistemoje, čia vertinu grožį, bet ne žmogų). Mergina apsirengusi paprastais džinsais, bateliais be aukštakulnių, tačiau ji kažkaip tave traukia prieiti susipažinti. Kažkokios jos manieros, elgesys, „vaipymasis“ – tau jaučiami, kaip moteriškumo signalai, tave bombarduoja, kol galiausiai tu sprogsti ir prieini. Taip atsitinka dėl to, jog ji yra moteriška! Kai tuo tarpu barbė tėra gražiai įpakuota prekė, bet ne moteris.

Lygiai tas pats su tavimi! Tu gali būti visiškai negražus, bet gali elgtis taip vyriškai, jog išprovokuosi bet kurią moterį į tave pažiūrėti, susidomėti tavimi ir siųsti tau ženklus, kviečiančius į pažintį. 90 procentų tavo potraukio dedasi tavo elgesyje, 10 procentų tavo išvaizdoje. Tai kad turi atlėpusias ausis ar esi praplikęs priimk tai. Tu jau esi toks, ir nieko nebepakeisi, žiūrėk ką gali pakeisti su savimi..

Esi storas? Negi negali sulieknėti? Turi plonas rankas? Sulinkusią nugarą? Plokščią krutinę? Nejaugi negali to pakeisti? Taip tu gali, dar ir kaip. Koncentruokis į tai ką tu gali pakeisti ir ko ne. Ir priimk save toks koks esi. Ir žinok, jog sėkmei su moterimis grožis imponuoja, kaip lašas kibire pilno vandens. Jeigu nori suvilioti merginą, būdamas negražiu, reikia suprasti, jog ne grožyje yra esmė, viskas sudėta yra tavo viduje, kaip tu save ir savo galimybes vertini.

Pažiūrėk į visus, kurie yra negražūs, bet jiems sekasi su moterimis. Ar jie būna prie moterų įsitempę? Ar jie nervinasi, kad jie yra žemi? kad jų nosis ilga ir didelė? kokie jie prie moterų? taip, jie tiesiog atsipalaidavę.. Ar jie nesišypso? Ne, jų šypseną tiesiog spindi. Jie tiesiog kažkuom traukia..

Ir šį vidinį pasaulį galima tik išsiugdyti. Niekas negimsta būdami drąsūs ir ryžtingi prie moterų. Tai yra išugdoma. Mes atsinešame tik mentalitetą, polinkį būti greitiasniems arba lėtesniems. Todėl vieni žmonės būna greitesni, kiti lėtesni. O drąsą formuoja tavo drąsūs ir ryžtingi poelgiai gyvenime.

Negalima sakyti, jog tas vaikas buvo nuo vaikystės drąsus. Jis tiesiog augo tokioje aplinkoje, kuri jo neribojo. Auklėjimas ir aplinka jam tai davė ir jis išsiugdė šias savybes. Išsiugdė, bet negimė su jomis. Lygiais tas pats ir su suaugusiais. Kiekvienas suaugęs, būdamas „tinkamoje“ aplinkoje,  turėdamas „įjungtą galvą“, darydamas drąsius ir ryžtingus poelgius, greitai išsiugdys šias už nieką nenuperkamas savybes. Šios savybės atneša moteris, ir tai brangiau, nei tavo matytas BMW ar Mercedes naujausių metų, ar kruvą pinigų sąskatoje. Tai brangiau už visų milionierių sudėtą turtą kartu. Tai neįkainojama ir nepamatuojama. Materialiniai resursai niekada tau neduos tiek kiek tau duos meilė su norima moterimi šalia tavęs.

Become the Alpa male! Don`t be the fucking nice guy!

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą

Categories
Vyriškumas

Vyrų išorė: tai, kas traukia moteris


Ar Tu žinai, apie apie kokį kūną svajoja moterys? Kas joms seksualu ir prie ko norėtų prisiliesti? Koks būdamas, pritrauktum prie savęs ne vieną dailiosios lyties atstovę?

Raumeningas kūnas. Galite prieštarauti arba tiesiog pripažinti, tačiau yra kaip yra – moterys žavisi stangriu vyro kūnu. Skirtumas tik toks, kad kiekvienai patinka skirtingo dydžio raumenys. Tačiau, mieli vyrai, nepuoselėkite kvailų vilčių, jog, jei moteris myli, tai mylės ir su pilvuku, ir paglebusiomis blauzdomis… Gali mylėti, tačiau tikrai nesižavės…

Sutvarkyti plaukai. Žinoma, švara savaime suprantama. Visgi, jei pasirinksite šukuoseną, kuri bus originalesnė nei kitų ir dar puikiai tiks Jums prie veido – dėmesys garantuotas.

Graži šypsena. Nereikia galvoti, kad kiekviena šypsena puošia žmogų. Jei negalite džiaugtis estetiška šypsena, geriau ir nesišypsokite. Bent jau stengdamiesi sužavėti merginą…

Veido oda – ji turi būti švari. Be spuogelių. Ar su barzdele – rinktis Jums. Vienoms moterims patinka švarus ir švelnus vyro veidas, kitoms malonu, kai kelių dienų šereliai drasko odą.

Kvapas. Higiena būtina. Pasirūpinkite gerais kvepalais. Vyras, dvelkiantis sodriu, geru kvapu, traukia iš tolo. Turite kvepėti visada, ir eidami į naktinį klubą, ir svarbaus dalykinio pokalbio metu, ir guldamiesi į lovą. Turėkite omenyje, kad patinkantis kvapas moteriai žadina seksualumą ir aistrą.

Renkitės visada pagal aplinkybes ir aplinką. Jei keliaujate sportuoti ar į gamtą – tiks sportiniai drabužiai. Jei didžiuojatės stangriais sėdmenimis, pasirinkite ir sportines kelnes, kurios tai paryškintų. Jei nesugalvojate, kaip rengtis, einant į susitikimą, pasimatymą, pasilinksminti – visada rinkitės marškinius, jie derės ir su džinsais, ir su kitomis kelnėmis. Tik nesirenkite visiškai baltai, ir marškinius dailiai susikiškite į kelnes. Geras diržas su išvaizdžia sagtimi – būtinas aksesuaras.

Visos kitos smulkmenos: aksesuarai, papuošalai ir t.t. – Jūsų pasirinkimas. Nepraraskite saiko ir visada konsultuokitės su moterimis.

www.vilioju.lt