Categories
Pasimatymų patarimai Vyriškumas

Pasąmoninis kazanova (II dalis)

Praeitoje dalyje aprašėme flirto metu esantį akių kontaktą, nudelbtą žvilgsnį, plunksnų puikumą, delnų gestą ir moters teikiamus iššūkius. Šioje dalyje parodysime padėties įtaką mūsų pasitikėjimui ir susidomėjimui, keletą subtilesnių flirto technikų, geidulingų ženklų bei kaip viską užbaigti, kai susidomėjimas atslūgsta.

 

Padėtis rodo pasitikėjimą ir susidomėjimą

Stovėjimas (ar sėdėjimas) tiesiai vienam priešais kitą yra ryškus traukos ženklas, nes šitaip jūs, kalbant tiesiai, apnuoginate ir atsukate į kitą savo pažeidžiamą pusę. Paprastai kalbėdami būname pasisukę vienas į kitą 45 laipsnių kampu, nes stovėti tiesiai yra per daug intymu.

Visi gyvūnai žino, kad ši pusė yra labiausiai saugoma. Jei stovima pasisukus tiesiai vienas priešais kitą, vadinasi, arba žmogumi labai pasitikimaa, arba rodomas susidomėjimas. Dėl tos pačios priežasties gali atrodyti grėsminga, kai kas nors artinasi tiesiai iš priekio. Stovėdami per arti ar užsikvempę virš pašnekovo, pasirodysite nemaloniai įkyrūs, o ne nuolankiai pažeidžiami.

Kad atsisukus tiesiai į žmogų šie nemaloniai pasijuto, suprasite, jei jis ims liesti kaklą, apykaklę ar grandinėlę, jei ją nešioja. Jums tai ženklas fiziškai atsitraukti ar pakeisti pokalbio temą, nes dabar stovite per arti, arba kalbate apie ką nors, kas verčia pašnekovą nepatogiai jaustis.

 

Subtilesnė flirto technika

Kai kalbatės stovėdami vienas prieš kitą, flirto technika tampa kur kas subtilesnė. Galite pasinaudoti proga ir pasekti nesąmoningą pašnekovo elgesį. Ar susidomėjimą išduoda jo išsiplėtę vyzdžiai? Ar jis tiek atvėrė savo kūno kalbą, kad taip jūsų neliko tokių kliūčių kaip rankos ar kas nors kita?

Pažiūrėkite, ar jis remiasi į žemę abiem kojomis ir nesirengia išeiti. Dabar galite griebti tų santykio plėtojimo metodų, kurių negalėjote panaudoti, kai stovėjote toliau vienas nuo kito. Jei viską darote gerai, netrukus pradėsite kūno kalba sekti ir vadovauti vienas kitam.

Sakykime, jūsų pokalbis tęsiasi ir po kurio laiko susėdate ant sofos ar blogiausiu atveju ant kėdžių. Čia galioja tos pačios taisyklės. Jūs ir toliau šalinate tarpusavio kliūtis. Negerai sėdėti užkėlus koją ant kojos, nors tai ir patogi poza, bet koja irgi yra kliūtis. Abi pėdos turėtų remtis į grindis. Dar viena kliūtis, kuri dažnai pašalinama šioje stadijoje, yra akiniai. Juos arba padedame į šalį, arba kilstelime ant kaktos.

Kaip žinote, susidomėjęs žmogus yra budrus, kupinas energijos ir jums kalbantis sėdi palinkęs į priekį. Jei pašnekovui patinka jūsų draugija, jo rankos ir kojos turėtų būti ramiai padėtos ir atpalaiduotos, o ne užsiimti smulkiais darbeliais ar belsti į grindis. Atkreipkite dėmesį į arti veido laikomas rankas.

 

Geidulingi signalai

Dar vienas ženklas, jeigu jis nebuvo parodytas iki šiol, yra diskretiški prisilietimai prie savęs ar tokių dalykų kaip taurė vyno. Pagal tai, kaip plėtojasi judviejų santykiai, tai gali rodyti, kad pašnekovas jaučiasi suvaržytas ir jam trūksta pasitikėjimo savimi.

Tada, tikėtina, jis taip pat liečia sau kaklą, o jo žvilgsnis klaidžioja. Bet jei santykiai geri, minėti judesiai yra ne kas kita kaip nesąmoningas simboliškas glostymas, nukreiptas į jus. Su tokiu elgesiu susijęs ir ko nors dėjimasis į burną. Šį kartą nekalbame apie traškučius ar sumuštinius su sūriu.

Pradedame čiulpti ir kramtyti alyvuoges, ledo gabalėlius, šokoladą ir ką nors kitą, ką galima geidulingai vartyti tarp lūpų, taip pat lyžtelėti (lūpas, o ne alyvuoges). Gali skambėti juokingai, bet aš nejuokauju. Kas sakė, kad mūsų pasąmonės technikos įmantrios?

To nereikia, nes liktų mūsų nepastebėtos. Žiūrėti į savo dėmesio objektą, kai šis valgo ar geria, mūsų pasąmonei beveik nepakeliamai gašlu.

Lyg viso to dar nepakaktų, nusprendžiame šiek tiek atlaisvinti drabužius ir atsipalaiduoti. Atlaisvinamas kaklaraištis, prasegamos marškinių sagos, nusivelkamas švarkas ar megztukas, moterys mielai nusiauna batus, paleidžia plaukus ar bent jau supa ant kojos basutę.

Iš tikrųjų darome ne ką kita, o pradedame pamažu nusirenginėti. Net nepagalvojate nieko kita, išskyrus tai, kad jaučiatės labai maloniai. Ką tik rimtai pradėjote poravimosi šokį.

 

Kai susidomėjimas išblėsta

Grįžkime prie jūsų ir sofos (ar kėdžių). Jeigu jau pavargote nuo savo pašnekovo ir supratote, kad pakaks, neabejotinai žinote, kaip pasikeitė jūsų elgesys. Paprasčiausiai imatės veiksmų, priešingų tiems, kurie atliekami kuriant santykį.

Sugrąžinamos kliūtys: užsidedate akinius, apsivejate save rankomis (pavyzdžiui, laikydami kokius nors daiktus), po kėde sukryžiuojate kojas (taigi pėdos jau nebesiremia į žemę) arba uždedate vieną ant kitos. Kūnas įsitempia. Nutraukiamas akių kontaktas.

Klasikinė elgsena – susidomėti nematomų dulkių valymu ar krapštyti nuo drabužių nesamas dėmes. Gana greitai kitas asmuo atsikelia ir sako pastebėjęs žmogų, su kuriuo turi pasikalbėti, atsiprašo ir dingsta.

Kai grįžtate prie savo draugų ir jie pasidomi, kur buvote dingęs, atsakote, kad kalbėjotės su nepažįstamu žmogumi. Ir viskas. Neprisimenate, kad visą pusvalandį šokote „sexy yes – sexy no“.

 

Pabaigai

Viskas, ką aprašiau, vyksta be jokių žodžių. Kaip jau supratote, galima kuo puikiausiai parodyti tokį elgesį nebūnant itin diskretiškam ir tuo pačiu metu išoriškai plėtoti kasdienišką pokalbį.

Tik pagalvokite, kaip būtų efektyvu, jeigu jūsų žodžiai sutaptų su veiksmais. Pasimokykite santykio plėtojimo ir nežodinio bendravimo gudrybių ir nebus įmanoma jums atsispirti.

Viskas gali vykti daug ilgiau, žinoma. Visai kaip su dviem kolegomis darbe – visi puikiausiai žino, jog kažkas vyksta, kad ir kaip atkakliai juodu tai neigtų. Kiekvienas susidūrimas prie kopijavimo aparato yra mažytė apnuogintų riešų, išsiplėtusių vyzdžių, lūpų drėkinimo ir susitikimų tiesiai vienam prieš kitą serija.

Tai gali vykti ilgų ilgiausiai – jei daugiau nieko nenutinka, labai tikėtina, kad tai tęsis dar ilgai. Mes, žmonės, esame socialūs gyvūnai. Kad gerai jaustumės, mums svarbu gauti kitų pripažinimą ir patiems pripažinti kitus gaujos narius. Nebūtinai turi būti kas nors daugiau.

Vitalija Čižauskaitė

Šis tekstas yra paremtas Henriko Feksuso parašyta knyga „Minčių skaitymo menas„, kurią Lietuvoje išleido „Alma Littera“ leidykla.

 

Categories
Pasimatymų patarimai

Pasąmoninis kazanova (I dalis)

Savaime aišku, vienas atvejų, kai labiausiai praverčia sugebėjimas skaityti kitų kūno kalbą – juo labiau mokėti panaudoti savąją, – yra staiga susižavėjus ar susidomėjus kitu žmogumi. Turime visą bežodžio, nesąmoningo bendravimo biblioteką, kurią pasitelkiame, kai pasąmonę apima ta būsena.

Galbūt dabar mėtote pro petį kaltus žvilgsnius ir kyla tokių minčių kaip: „Bet juk jau turiu vaikiną“ arba „Neturėčiau viso to skaityti, aš juk laimingai vedęs.“ Nesvarbu, kokia jūsų šeimyninė padėtis. Mes, žmonės, esame socialūs gyvūnai.

Kad gerai jaustumės, svarbu gauti kitų bandos narių pripažinimą ir patiems turėti galimybę pripažinti kitus. Kaip ir jausmai, tai svarbus mechanizmas, padedantis veikti mūsų socialiam aparatui ir skatinantis manyti, kad gyventi šaunu.

Flirtas, pripažinimas gali būti visai nežymus ir nekaltas. Flirtas, savaime suprantama, gali nuvesti prie dauginimosi ir rūšies išlikimo, bet pradžioje jis yra tik kryptinga santykio forma. Tam tikra pripažinimo forma.

Šis tekstas yra paremtas Henriko Feksuso parašyta knyga „Minčių skaitymo menas„, kurią Lietuvoje išleido „Alma Littera“ leidykla.

 

Mokėti flirtuoti yra gerai

 

Asmeniškai manau, verta susigrąžinti flirtą, ypač tiems, kuriuos saisto nulatiniai santykiai, kad šiek tiek pagyvintų ne tik juos, bet ir savo gyvenimą. Be to, net jeigu ir nenorite flirtuoti su kuo nors kitu, išskyrus savo partnerį ar partnerę, pasitikėjimą savimi sustiprina žinojimas, kaip pastebėti kieno nors susidomėjimą.

Jei esate vienišas – kaip parodyti susidomėjimą, kad nebūtų pernelyg akivaizdu. O kai tas žavus žmogus prieina ir pakalbina, kaip išlaikyti jo dėmesį, kad jis nedingtų iš akiračio? Kaip pasakyti „ne“?

Žinau flirto kursų, kuriuose mokama tokių dalykų kaip „glostyti ką nors žvilgsniu“ ar lyžtelėti sau lūpas, bet aš kalbu ne visai apie tai. Kalbėsime apie tai, ką ir kaip darome – nesąmoningai ir be žodžių. Žvilgtelėkime, kaip tai atrodo.

 

Santykis ir akių kontaktas

 

Įsivaizduokite, kad esate kokioje nors socialinėje aplinkoje. Ten, be jūsų, yra daugybė žmonių. Galbūt tai kalėdinis darbovietės vakarėlis, filmo premjera ar vestuvės. Savaime suprantama, tai gali būti ir laukiamojoje salėje traukinių stotyje, būrelis tėvų, pasiimančių vaikus iš darželio, ar valgykla darbe.

Įsivaizduokite, kad esate ten ir kalbatės su keliais pažįstamais. Staiga jūsų pasąmonė pastebi žmogų už poros metrų į dešinę nuo jūsų, žmogų, kurį jūs nesąmoningai palaikote žaviu. Pirma, ką darote, tai per atstumą užmezgate su juo santykį.

Pasirūpinkite, kad būtumėte jam „atviras“, pašalinate visas kliūtis, tokias kaip stiklinė, dviratininko šalmas ar kiti daiktai, kuriuos laikote dešinėje rankoje, kad jūsų ranka ar koks nors daiktas nesudarytų užtvaros. Pasąmonė pasirūpina viskuo už jus.

Tiesa, galbūt sąmoningai to žmogaus dar net nepastebėjote. Bet jau pradėjote bendravimo procesą – nesvarbu, žinote apie jį ar ne.

 

Nudelbtas žvilgsnis

 

Kitas žingsnis – pradėti įkypai žvilgčioti į jį ar ją ir šitaip parodyti savo susidomėjimą. Mechaniškai žiūrite į žmogų tol, kol jis pažvelgia į jus. Tada išlaikote akių kontaktą akimirką ar dvi ir vėl nukreipiate žvilgsnį į šalį.

Galvos nejudinate, ji vis dar atgręžta į jūsų draugiją – juda tik akys. Čia moterys griebiasi triuškinamo ginklo, kuriuo mes, vyrai, deja, negalime pasinaudoti. Kai moterys įsitikina, kad akių kontaktas užmegztas, prieš nukreipdamos žvilgsnį jos trumpam nudelbia akis žemyn. Tai štai kas vadinama „žvilgčiojimu vogčiomis“.

Nudelbtas žvilgsnis yra kvietimas. Tai nuolankumo ženklas, reiškiantis: „Aš nekeliu pavojaus“ ar netgi: „Aš galiu ir noriu būti užkariauta.“ Deja, nesąmoningas mūsų flirtas dažnai reiškia moters nuolankumą vyrui.

Žiūrint modernaus žmogaus akimis, tai neatrodo nei politiškai korektiška, nei itin skoninga, bet būtent taip viskas veikia. Mums tai būdinga nuo neatmenamų laikų ir ne mes vieni tokie.

Daugumoje gyvūnijos pasaulio poravimosi ritualų yra patelės nusižeminimo elementų, žmogiškasis poravimosi šokis – ne išimtis. Kitaip mes, vyrai, paprasčiausiai nedrįstume prisiartinti.

 

Demonstruojamas plunksnų puikumas

 

Grįžkime į kambarį, kuriame esate. Dabar jau (nesąmoningai) konstatavę, kad dėmesio objektas jus pastebėjo, išskleidžiate savo povo plunksnas. Ar bent jau griebiatės atitinkamų žmogiškų veiksmų: imate prieš jį gražintis. Pasitaisote drabužius, plaukus ir papuošalus.

Laikysena įsitempia, nugara tiesi. Jeigu jūs vyras, taip pabrėžiate savo (teoriškai) raumeningą krūtinę, kad parodytumėte, koks gaujos vadas esate. Jei jūs moteris, taip pat rodote kuo daugiau savo žavesio. Trumpai tariant, nesvarbu, kas esate, – parodote, ką galite pasiūlyti.

 

Delnų gestas

 

Kalbant apie moteriškus nuolankumo ženklus, plaukų ar auskarų pasitaisymas yra dvejopas ginklas. Kaip ir kiti gyvūnai, kurie atidengia pažeidžiamiausią vietą, kai nori parodyti esą nugalėti, apnuoginate jautriausią vietą – riešus.

Kartu atveriate ir delnus, šitaip parodydama, kad nelaikote akmenų ar kitokių ginklų, kuriais galėtumėte tvoti į galvą per daug prisiartinusiam vyriškiui. Tuščio delno parodymas yra senas primityvus gestas, reiškiantis draugišką nusiteikimą.

Susipykusios šimpanzės daro tą patį, norėdamos parodyti, kad jau užtenka kautis. Nors jau nebesame beždžionės, mūsų pasąmonė vis dar registruoja gesto reikšmę, kaip žmonės, esame išvystę naujų jo variantų: pirminė sveikinantis ištiestos rankos reikšmė iš tiesų yra parodyti, kad nelaikote ištraukto kardo.

 

Iššūkis

 

Tada prasideda stebėjimas. Susidomėjimą parodote tiriamai žiūrėdami į pasirinktą žmogų, t.y. kiek prisimerkdami ir pakreipdami galvą. Jūs stebite. Paskui mūsų, vyrų, arsenalas ištuštėja: jei niekas nevyksta, turime priimti sąmoningą sprendimą prieiti prie tos, kurią nesąmoningai pastebėti, ir užkalbinti.

Moterys gali griebtis dar vieno ginklo. Jis tiek pat triuškinamai paprastas, kiek mirtinas. Padėtis tokia: galva ir žvilgsnis pereina į anksčiau aprašytą tyrinėjimo poziciją. Prisimerkite ir pakreipkite galvą. Tada uždėkite vieną ranką ant klubo ir jį tiek tiek kilstelėkite. Viskas.

Dabar jūs, kaip moteris, ne nusižeminusi, o tiesiogiai metėte iššūkį. Ši poza sako: „Tu man įdomus, bet ar pakankamai drąsus, kad prieitum?“ Tiesmukiau nebūna.

Nepamirškite, kad tai vis dar nesąmoningos technikos. Taigi gali būti, kad jūs visai nesuvokiate, ką darote, ir tas žavus asmuo staiga atsiduria prieš jus norėdamas pabendrauti, jūs net nenutuokiate, kaip tai atsiitiko.

Labai tikėtina, kad sulauksite klausimo, ar nesate pažįstami, nes labai jam kažką primenate. Įsivaizduojate, ką jam primenate? Taigi jį patį, nes jau kurį laiką sekėte jo kūno kalba!

Vitalija Čižauskaitė

 

Categories
Moterys ir seksualumas Pasimatymų patarimai

O KĄ DARYTŲ KAZANOVA?

Tiesiog pritaikytų savo paties sukurtų 10 gundymo principų.Nors Giacomo Kazanova ir nebuvo gražuolis, tačiau joks kitas vyras šioje planetoje negalėtų taip pasigirti savo vardu tapusiu nuostabaus meilužio sinonimu. Per savo 73 metų gyvenimėlį jis mylėjosi su aukštuomenės damomis, aktorėmis, šokėjomis, kambarinėmis, tarnaitėmis, graikų vergėmis, kunigo dukterėčia, ūkininko dukra, penkiomis seserimis (ir jų motina), transvestitu, kupriuke („su keistai pozicionuota makštimi“), nimfomanėmis ir netgi dvejomis vienuolėmis – viso 132 moterimis. Paprastai sakant, jam nebuvo įmanoma atsispirti.

Todėl kiekvienas vyras vienu ar kitu savo gyvenimo tarpsniu nori būti toks, kokiu buvo Giacomo Kazanova.Ir tai įmanoma, Galimybė sužavėti moterį daugiausiai priklauso nuo to, ką Kazanova vadino „nuoširdumu ir stiliumi“. Tik tai. Nors daug kas smerkia Kazanovos moralinį veidą (jis lėbavo orgijose, nenaudojo nei prezervatyvų, nei kitų apsisaugojimo priemonių, ir sykį netgi mylėjosi su savo nesantuokine dukterimi), jis buvo žavingas.
Skirtingai nei Don Žuanas ar markizas de Sadas, Kazanova nebuvo seksualinis plėšrūnas. Jis mylėjo daugumą tų moterų, ir jos mylėjo jį. Jis joms suteikdavo daugkartinius orgazmus, ir tai, kad jis galvodavo apie tai, kaip pirma patenkinti moterį, daro jį skirtingu bei kelia susižavėjimą.

Tad kaip Kazanova gebėjo sugundyti netgi vienuoles?

Pradžiai būtina atminti, kad jis nebuvo aristokratas. Nors jis ir puoselėjo tokį įvaizdį, jis tebuvo plevėsa kortuotojas ir sukčius, kovojęs dvikovose ir netgi sėdėjęs kalėjime. Taigi, nors jis buvo laikomas rafinuotu asmeniu, iš tikrųjų jam rūpėjo tik meilė bei linksmybės. Ir tie 10 principų, kuriuos naudojo Kazanova, yra palikti Jums – kad nors sykį Juos pritaikytumėte moteriai, kuria žavitės.

1. Jei norite, kad moteris pasijustų ypatinga, padarykite dėl jos ką nors ypatinga.

Vakarienei su vienuole Venecijoje Kazanova išsinuomavo penkių kambarių apartamentus. Jis pasitiko ją išlipančią iš gondolos ir už rankos vedė per jaukiai apšviestą aikštę. Taigi, niekada nemurmėkite moteriai: „ką tu nori veikti šį vakarą?“. Tikras Kazanova ima reikalus į savo rankas. Jis turi planą. Jis sugalvoja kažką tokio, žinodamas, kad į tokį pasiūlymą jokia moteris neatsakys NE. Jis tam ruošiasi. Moterys labai vertina pastangas dėl jų. Kazanova tai visada suvokė.

2. Privatumas yra seksualu.

Vienuolė, kurią gundė Kazanova, turėjo priežasčių nerimauti dėl savo reputacijos, ir Kazanova į tai atsižvelgė. Aplinkiniai ir tarnai jiems netrukdė, nes vakarienės patiekalai buvo patiekiami per langą. Aplink nebuvo jokių pašalinių ausų ir akių, ir niekas neblaškė jų dėmesio. Privatumas leidžia moteriai būti savimi. Todėl pasistenkite sukurti kiek įmanoma intymesnę atmosferą.

3. Leisk jai žavėtis tuo, kaip tu žaviesi ja.

Kazanovos apartamentuose buvo begalės veidrodžių ir žvakių. Jis norėjo, kad jų meilė būtų ”atspindėta tūkstančius kartų” ir norėjo ja žavėtis, žvelgdamas į jos kūną iš daugelio kampų. Jis žinojo, kad gražios moterys mėgsta į save žiūrėti, ir veidrodžiai dažnai tampa jų portretais. Veidrodžiai, žvakės ir sidabras išties daro stebuklus. Jei sukurti tokios atmosferos neįmanoma, pats tapkite veidrodžiu. Leiskite jai pamatyti savo grožio efektą ant Jūsų. Žiūrėkite į ją susižavėjęs ir su šypsena. Sakykite komplimentus, beje, labiau pabrėždamas jos savybes nei išvaizdą. Gražioms moterims dažnai sakoma, kad jos yra gražios, todėl tai joms girdėta ir atsibodę. Verčiau pasakykite gražiai moteriai, kad ji protinga, ir laimėsite jos širdį. Vienas iš galingiausių komplimento poveikių yra pasakyti tai, ko ji dar nėra girdėjusi.

4. Klausk jos nuomonės.

Kazanova gundė vienuolę keletą valandų, ir daugumą to laiko jis jos klausinėjo. Ir klausėsi jos atsakymų. Nes moteris yra mums lygi, ir Kazanova nuoširdžiai domėjosi jos požiūriu.

Nes geriausiais komplimentas moteriai yra dėmesys jai. Viena iš priežasčių, kodėl moterys žavėjosi Kazanova, buvo tai, kad jis žavėjosi jomis. Tiesą sakant, jis tikėjo, kad be pokalbio, fizinis pasitenkinimas yra beprasmis ir neįdomus. Jis versdavo moteris pasijusti ne vien kūnu ar geismo objektu, bet ir žmonėmis. Juoba kad ir nėra sunku priversti moterį kalbėti apie save. Tiesiog užduokite jai ”atvirų” klausimų (tokių, į kuriuos neatsakoma tik TAIP arba NE) ir užsičiaupkite. Tačiau reikia tai daryti nuoširdžiai. Kazanova prisiliesdavo prie jų širdžių, prieš pradėdamas liesti prie kažko kitko…

5. Skatink neleistiną.

Kazanova negailėdavo pinigų ir mielai išlaidaudavo. Jis, žinoma, norėjo padaryti įspūdį, tačiau žinojo, kad padarius pirmą nuodėmę, lengviau padaryti ir antrąją. Sugundykite savo besilaikančią dietos, nerūkančią ar negeriančią damą brangiais saldainiais, retu šampanu ar ypatinga cigarete. Piktnaudžiavimas tokiais dalykais ištraukia š tvirtovės sienos vieną plytą, kuri sugriauna tvirtovės stiprybę.

6. Pažadink jos pojūčius.

Kazanova papuošdavo savo apartamentus rožėmis, nes manė, kad jos yra afrodiziakas. Valgydavo austres ir gėrė šampaną, nes žinojo, kad tai skanu. Jis klausė jos nuomonės, nes kiekviena moteris mėgsta savo balso muziką. Jis sukūrė gausos ir prabangos atmosferą, kad jos nuodėmė neatrodytų nuodėme. Priversdamas ją susilieti su malonia aplinka, jis žadino jos pojūčius. Susitelkite į visus penkis jos pojūčius (laikas juos jau ir žinoti, a?). Leiskite muziką, lieskite jos nugarą lengvai nurodydamas judėjimo kryptį, žiūrėkite į jos akis, duokite jai fleitą arba šampano taurę išgerti, nupirkite šviežią gėlę pauostyti. Galvokite apie kiekvieną pojūtį kaip variklį, kurį reikia užkurti ir sušildyti. Kai varikliai veiks, veiks ir ji pati.

7. Gardžiuokis laukimu.

Kazanova visada buvo kantrus. Jis pasitenkindavo vos vienu jos bučiniu ir mėgavosi vos dviem jos žodžiais: ”po vakarienės”. Kazanova visada manė, kad jei gausi malonumą greitai, tiesiog neiščiulpsi iš jo viso saldumo. Laukimas, jo nuomone, buvo net pusė viso malonumo. Nes žaidimas lovoje neturi trukti vos minutę prieš sueitį. Tai pagrindinis dalykas. Jis apima visą dieną. Nusiųskite jai žinutę, kaip laukiate susitikimo su ja, arba paskambinkite ir tai pasakykite. Kai susitinkate, paimkite ją už rankų ir pabučiuokite. Svarbiausia: niekur neskubėkite, nes nėra pasaulyje jokios kitos vietos, kur Jūs turite būti – tik čia, tik dabar, tik kartu.

8. Būk žaismingas.

Maistas ir gėrimai, Kazanovos nuomone, buvo seksualiai įkvepiantys daiktais. Kartais jam buvo malonu vien matyti, kaip moterys deda vaisius į burną. Pats kartu su moterimis gamindavo salotas. Kazanova suvokė – seksas nėra rimtas dalykas, tai suaugusiųjų žaidimų aikštelė. O visi žaidimai prieš tai yra tik apšilimas. Todėl nieko baisaus būnant su ja valgyti pirštais ir išdykauti. Padarykite ką nors provokuojančio: maitinkite vienas kitą, sukurkite vienas kitam sumuštinį… Vakaras turi būti linksmas.

9. Būk spontaniškas.

Kazanova buvo oportunistas. Jis važinėjo po įvairias šalis, dirbo įvairiausius darbus (pabuvojo netgi kunigu ir suteneriu). Jis buvo akimirkos žmogus. Kartą viename vežime ant jo kelių atsidūrė vietinio ūkininko duktė, išsigandusi perkūnijos. Pasinaudojęs momentu, Kazanova netruko pakelti jos sijoną. Todėl, jei Jūsų vakaras nevyksta pagal planą, meskite planą. Pakluskite likimui ir eikite ten, kur jis veda. Pasitikėjimas savimi savaime yra įkvepianti ir viliojanti savybė.

10. Nustebink ją dovanėle.

Po romantiškos vakarienės su vienuole, Kazanova jai padovanojo gražią naktinę kepuraitę. Moterys myli netikėtas dovanėles. Padarykite tokią dovanėlę asmenišku dalyku: geriau mažesniu, nei didesniu. Geriau juokingu, nei rimtu – kažkuo, ką tik ji galėtų įvertinti. Svarbiausia, jos įteikimo momentas – po visų renginių ir vakarienės, kai jai beliks tik išreikšti savo dėkingumą…

Mini diskusija apie šį straipsnį:

Vyras: Puse iš čia išvardintu punktu yra atgyvenę ir neveiksmingi šių laikų moteriai.

Moteris: Nejaugi?
save priskirčiau prie naujų laikų moters-įvaizdžiu, suvokimu, tolerancija… tačiau šie dalykai veiksmingi net šių laikų moteriai. Pabandykit ir nepasigausit. Aišku, reikia dairytis tokios, kuri supras visa tai o ne atkirs – ” IŠKRYPĖLIS”.