Categories
Dienoraščiai Matt Weyland Moterys ir seksualumas

Ko nori moterys?

Vyrai per amžius ieško atsakymo į klausimą, ko gi nori moterys? Buvo atlikta šimtai tyrimų ir apklausų, bet taip ir nebuvo surastas konkretus atsakymas. O jis yra žymiai paprastesnis negu atrodo…

Pirmiausia peržiūrėkime pagrindinius mitus apie tai, ko nori moterys:

Pinigai

pinigai

Taip, moterys nori pinigų. O kas jų nenori? Kiekvienas nori būti finansiškai nepriklausomas, kad galėtų pirkti, pirkti ir pirkti. Tokia jau ta žmogiška prigimtis, bet ar tu suviliosi merginą pinigais? Atsakymas į ši klausimą yra ir taip, ir ne. Taip, nes priklausomai nuo merginos pasileidimo lygio, tu galėsi su ja permiegoti pirkdamas jai visokius daikčiukus, vežiodamas ją su savo nebūtinai prabangia mašina, vesdamas ją į restoranus ar kiną tau apmokant visas sąskaitas etc. Bet dažniausiai tokiu atveju tapsi jos „rėmėju“/draugu. Jeigu mėgausiesi su ja seksu, tai labai retai ir jis bus prastas; taip pat galimas variantas – likime draugais. Suprantama, situacija keičiasi, jeigu tu moki bendrauti, ir statai panai, nes nori statyti, o ne tam, kad ją suviliotum. Tada tiesiog elgiesi džentelmeniškai, bet riba tarp statymo, nes nori, ir statymo, nes galbūt tada labiau jai patiksi, yra labai plona, todėl, kol neišmokai merginų sužavėti vien tik savo asmenybe, pamiršk bet kokį didesnį pinigų leidimą jų užgaidoms. Sumokėti už arbatos puodelį per pirmą pasimatymą yra džentelmeniška, mokėti už kiną ir du popcorno rinkinius, kai vos ją pažįsti, yra debiliška.

Modelio veidas ir raumeningas kūnas

Taip, moterims patinka patrauklaus veido ir raumeningo kūno vyrai. O tau ką nepatinka karštos merginos su didele krūtine ir stangriu užpakaliu? Bet jeigu išeisi į savo miesto didesnį prekybos centrą, pamatysi daug porų, kuriose mergina yra tikrai patraukli, o vyras toli gražu nėra nei gražaus veido, nei tobulo kūno. Suprantama, pastebėsi ir porų, kur vyras bus tikrai patrauklus, o mergina kiaulytė. Todėl jau vieno iš to gali spręsti, jog nesvarbu, koks tavo veidas ir kūnas, tu vis tiek gali turėti prie savęs karštą ir įdomią paną. Kitas faktas, kad net turėdamas modelio išvaizdą, jeigu nemokėsi bendrauti su moterimis, tai gali pamiršti reguliarų seksą ar visaverčius santykius.

Suprantama, savo išvaizdos patobulinimas – geresni drabužiai, tavo veido formai tinkanti šukuosena, reguliarus sporto klubo lankymas – tikrai padidins tavo šansus gauti tokias merginas, kokių nori, bet tik tuo atveju, jeigu jau moki arba mokaisi viliojimo meno.

Seksas

Taip, šitas „purvinas“ dalykas yra vienas iš tų, kurio moterys geidžia labiausiai. Tiksliau būtų pasakyti – geras seksas. Visos įdėtos pastangos, į merginos sudominimą tavo asmenybe, suduš į šipulius, jeigu tu nemokėsi elgtis lovoje. Neturi tempti 2 h, neturi turėti 30 cm, bet turi mokėti liesti merginą. Turi mokėti jai suteikti malonumą, ar tai tradiciniu būdu, ar rankom ir liežuviu. Bet visa tai ateina su patirtimi, todėl svarbiausia, kad būdamas intymioje aplinkoje su mergina nesidrovėtum jos liesti. Tu esi vyras, todėl imkis iniciatyvos. Liesk ją ir žiūrėk, kaip ji reaguoja, paklausk, ar jai patinka, paklausk, kaip jai patinka. Tokie klausimai gali šiek tiek numušti atmosferą, bet geriau paklausti negu liesti merginą taip, kad jai bus visai nemalonu, ir po to stebėtis, kodėl ji man neatrašo. Jeigu neturi daug patirties lovos reikaluose suprask, kad joks vyras negimė mokėdamas tai,  su laiku, jeigu įdėsi pastangų, ateis patirtis, o su patirtimi ateis įgūdžiai.

seksas

Tai, ko gi nori moterys?

Visiems yra žinomas posakis: „Šiais laikais neliko tikrų vyrų“. Bet kas yra ši mitinė būtybė: „tikras vyras“? Tai toks vyras, kuris gyvenime eina savo keliu, jis išklauso kitų žmonių kritiką, bet jos nepriima asmeniškai. Tai toks vyras, kuris žino, ko nori gyvenime, ir siekia to. Tai toks vyras, kuris rūpinasi savimi, bet ir padeda kitiems.  Tai toks vyras, kuris, jeigu reikia, apgins save ir kitus, bet jis niekuomet nenaudos smurto tam, kad gautų naudos. Jis yra atviras, bet kartu ir taktiškas, jis  žino, ką, kada ir kaip pasakyti. Jis moka išreikšti savo jausmus ir mintis, neįžeidžiant kitų žmonių, net jeigu jų nuomones kardinaliai skiriasi. Ar moterys NORI tokių vyrų?

Ne.

Moterys nori jausmų ir emocijų. Turtai, statusas, seksas – visa tai merginai sukelia tam tikras malonias emocijas, tai pat moterys mėgsta ir nedidelį kiekį negatyvių emocijų, tokių kaip baimė ar liūdesys. Pagalvok, kodėl merginoms taip patinka meilės romanai, melodramos ir romantinės komedijos? Tai joms paprasčiausias būdas gauti intensyvų emocijų kiekį nieko nedarant. Arba kodėl moterys negali paleisti vaikinų, kurie su jomis blogai elgiasi? Tiesiog moterys dievina stiprias emocijas ir todėl moterų elgesys yra taip sunkiai suprantamas vyrams. Vyrai linkę viską apgalvoti, priimti sprendimus remdamiesi logika. Moterys renkasi pagal jausmą. Todėl vyrams reikia labiau gilintis į savo ir kitų žmonių jausmus, o moterims šiek tiek daugiau galvoti  🙂

Pastaba: Suprantama, kiekvienas pažįsta labai moteriškų vyrų ir labai vyriškų moterų. Visur yra išimčių.

flirtas

Kiekvienam vyrui, norinčiam išmokti vilioti merginas, svarbu suprasti, kokių emocijų konkrečiai merginai konkrečiu metu reikia, ir kaip tokias emocijas tu gali jai suteikti, kad užmegztum stiprų emocinį kontaktą, kurio dėka ji norės su tavimi mylėtis, draugauti ar tiesiog būti.

Pagrindinės emocijos, kurias turi suteikti merginai, kad ji tavęs norėtų yra: atsipalaidavimas ir susijaudinimas. Kalbant paprastai, jeigu nori, kad mergina su tavimi permiegotų, ji turi būti atsipalaidavusi ir susijaudinusi. Suprantama, tai nėra vienintelis būdas suvilioti merginą, bet tai yra vienas iš kokybiškiausių ir greičiausių. Jame nėra jokios manipuliacijos, abi pusės lieka patenkintos bendravimu ir viskas neturi baigtis vienos nakties nuotykiu, bet gali tęstis ilgus metus, jeigu jums bus malonu būti kartu.

Apie tai, kaip gali merginoms sukelti šias bei kitas emocijas – kituose straipsniuose. Šiam momentui padaryk mažą eksperimentą – paklausk draugių, jeigu tokių turi, arba net nepažįstamų merginų kokiame nors pažinčių portale, koks vaikino elgesys jas atpalaiduoja ir leidžia juo pasitikėti? Jeigu mergina klaus, kodėl uždavei tokį klausimą arba nenorės atsakyti, pasakyk tiesą, kad tau tiesiog įdomu, kaip turėtum elgtis, kad taptum patrauklesniu vyru, kurio kompanijoje merginos jaustųsi patogiai ir maloniai; taip uždavęs klausimą beveik garantuotai gausi įdomų ir atvirą atsakymą.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams: „Kaip suvilioti merginą?“

[adrotate banner=“1″]
Categories
Sekso patarimai

Ko moterys nori iš sekso?

Šiandien moterys iš sekso tikisi daugiau nei bet kada anksčiau. Dar neseniai vyravo požiūris, jog seksas tėra būdas pamaloninti vyrą, išauklėtųjų tarpe seksas buvo vadinamas „vyro poreikių patenkinimas“. Nebuvo nei menkiausios užuominos apie moters seksualinių poreikių egzistavimą.

Daugeliui mūsų tėvų amžiaus moterų seksas reiškė tai, kas daroma dėl vyrų – savo pačios poreikiai būdavo užmiršti. Tačiau vyraujantis geidulingo vyro ir nuolankios moters supratimas ėmė po truputį kisti ir šiai pažangai, kartais vadinamai „seksualine revoliucija“,   vystytis prireikė ne vieno šimtmečio.

Vienas svarbiausių tai lėmusių pokyčių buvo kontraceptinių tablečių atsiradimas – galimybė saugiai, paprastai ir patikimai kontroliuoti nėštumą.  Tuo pat metu Vakaruose pradėjo ryškėti supratimas apie moters seksualumą, seksualinius poreikius bei troškimus.

Taip pat buvo svarbus moters vaidmens pasikeitimas visuomenėje. Po to, kai moterys pradėjo dirbti, save išlaikyti –  jų finansinė padėtis tapo neprastesnė nei vyrų. Klausimą „Ar jis sugebės aprūpinti šeimą?“ pakeitė klausimai „Ar jis romantiškas?“, „Ar jis rūpestingas, dėmesingas meilužis?“

Šiuolaikinė moteris, didžiąją dienos dalį praleidžianti darbe, vis dar nori būti „žmona“ – mylima, laukiama ir gerbiama namuose. Daugeliui moterų didėjantis potraukis seksui  kyla iš poreikio atrasti harmoniją su savimi, siejamą su moteriškumu. Tai nedaug kuo skiriasi nuo po darbo grįžusio, išsekusio vyro noro pabūti su savimi.

Šiandieninė moteris nori mėgautis sekso teikiamu atsipalaidavimu. Ji taip bando susidoroti su stresu, kurį kasdien patiria darbe. Dabar ne tik vyrui reikia moters paramos, ji taip pat tikisi vyro palaikymo. Dabartinis poros gyvenimas, gerokai besiskiriantis nuo praėjusių kartų , ne tik formuoja naujus gyvenimo įpročius, bet taip pat skatina mokytis naujų poros bendravimo įgūdžių, vertybių.

Nuostabus seksas tarsi suminkština moters širdį, skatina darkart pajusti meilę, atsidavimą, taip pat, primena vyro jausmus.  Švelnus ir meistriškas partnerio prisilietimas nepalieka jokių abejonių, kad moteris išties jam svarbi. Jos sieloje tvyrantis  meilės troškimas yra patenkinamas partnerio aistra, dėmesio į ją sutelkimu, rūpesčiu. Betkokiu atveju santykiai išlaisvinami nuo įtampos vos tik moteris atsiduoda giliausiems savo troškimams.  Jos aistra mylėti ir būti mylima tampa ne tik jaučiama, bet ir patenkinama.

Romantiškas intymumas  – tai tarsi dovana, kurią turim saugoti bei ja mėgautis. Tai būdas atitrūkti nuo visada daug laiko bei dėmesio reikalaujančio pasaulio ir pasinerti į gilios ir tvirtos meilės teikiamus malonumus, kuriais pasidalinti gali tik išties atsidavę partneriai.

Categories
Moterys ir seksualumas Straipsniai

Ko nori moterys?

Ko moterys nori

Ko nori moterys? Šitas klausimas buvo įstrigęs daugelio vyrų galvose, tačiau niekas nesugebėjo į jį atsakyti. Atsakymas į šį klausimą mums labai padėtų. Visame pasaulyje garsus, taip vadinamo „Pick up“ (moterų kabinimo) mokytojas BadBoy pabandė atsakyti į šį klausimą. Visų pirma, jis pradeda savo pamokas nuo mitų sugriovimo.

Yra trys pagrindiniai mitai:

Merginos mėgsta geručius vaikinus. Geručiai – tie kurie visada elgiasi gerai, pagal taisykles, perka dovanas, gėles ir moka už brangias vakarienes. Žinoma, moterims patinka dovanos ir jų lepinimas, bet taip meilės nenupirksit. BadBoy sako, kad moteris traukia pavojingi vyrai, kurie į viršų iškelia stiprias emocijas ir žino, kad jis, o ne ji, yra prizas.

Moterys renkasi. Tu esi tas žmogus, kuris renkasi. Tu esi prizas ir nusprendi ar nori draugauti, ar ne.

Moterys nemėgsta sekso. Nesąmonė. Jos taip pat to nori kaip ir Tu.

Ir štai, pagaliau priėjom prie to ko moterys iš tikrųjų nori:

Moterys nori saugumo ir apsaugos.

Moterys dažniausiai mąsto dešiniuoju smegenų pusrutuliu, todėl joms svarbiausia yra emocijos, o ne logika.

Moteris traukia valdžia, teigiama nuotaika, pasitikėjimas savimi ir, kaip jau ne kartą kartojau, prizo galvosena.