Categories
Matt Weyland Pasimatymų patarimai

Komplimentai moterims – ar moki juos sakyti?

Dauguma vyrų pasaulyje norėdami sužavėti jiems patinkančią merginą sako jai toną komplimentų. Viskas būtų tvarkoj, jeigu ne tai, jog vyrai dažniausiai nemoka jų sakyti. Sužinok, kaip reikia teisingai sakyti komplimentus, kad nuo paprasto – Tu man labai patinki – merginai palinktų keliai.

Kas tas komplimentas?

Pagal žodyną – www.lkz.lt:

Komplimentas – pagyrimas (kartais nenuoširdus), norint kam padaryti malonumą ar įtikti.

komplimentai moterims

Įdomu, žodynas sako, kad komplimentas tai ne tik pagyrimas, bet kartais ir padlaižiavimas. Deja, realybė yra labai panaši. Vaikinai labai retai sako merginai kažką gražaus be tikslo jai įtikti ar patikti. Daugumos natūralų (vaikinų, kurie natūraliai išmoko bendrauti su merginomis) stipriausias ginklas yra būtent komplimentai, tik šiuo atveju tai nėra tikri komplimentai, o „makaronai“, nes toks vaikinas „kabina merginai makaronus“, kad galėtų su ja kuo greičiau permiegoti, jis bendrauja neatvirai, nerodo savo tikrų intencijų.

Tokių “komplimentų“ problema yra ta, kad jie yra netikri, jie yra fake. Kalbiesi su labai karšta mergina, žiūrėdamas į jos iškirptę fantazuoji, kaip ją liestum, bet iš tavo lūpų išeina visai kiti žodžiai: tu tokia graži, tokia protinga, šmaikšti. Iš dalies tai tiesa, bet tavo galvoje sukasi visai kitos mintys. Čia panašiai kaip TV3 “Fuck you asshole” išvertė į “Tu gaidy!” Lyg ir tas pats, bet toli gražu nevisai. Išmok sakyti tai, ką galvoji iš tikrųjų.

Tačiau iškart kyla klausimas, kaip kultūringai pasakyti, kad tu jos nori?  Teisybė tokia, kad nėra universalaus komplimento ar komplimentų sakymo būdo, kuris tiks kiekvienai merginai, tačiau man didžiausią pasisekimą atnešė paprasti, bet gilūs komplimentai. Labai dažnai pakalbinu nepažįstamą merginą, būtent sakydamas jai komplimentą. Kartais jie būna originalūs, kartais tiesmukiški, kartais visiškai banalūs, bet ne žodžiuose esmė. Nes…

 

Svarbu ne ką sakai, o kaip sakai

 

Ši taisyklė galioja ne tik sakant komplimentus, bet ir apskritai bendraujant su merginomis. Sakydamas komplimentą turi tikėti tuo, ką sakai, tai negali būti šiaip žodžiai, tai turi būti TIESA.

Sakyk tiesą.

tiesa

Pratimas: atsidaryk google, įvesk: beautiful women

Peržiūrėk nuotraukas. Ramiai iškrypėli, nežiūrėk tik į papus. Pasistenk žvelgti giliau, kas iš tikrųjų joje tave traukia, kokios mažos detalės tave žavi? Galbūt tai jos žvilgsnis, šypsena ar akių gylis? Galbūt į ją žiūrėdamas viduje jauti kažkokią įdomią šilumą? Jos odos švelnumas, grakštūs judesiai, putlios seksualios lūpos.

Kai kitą kartą bendrausi su gražia mergina, padaryk tą patį, pažiūrėk „giliau“ ir atidžiau. Pabandyk pajusti, kas joje tau patinka, ir pasakyk tai.

Kaip reikia sakyti komplimentus?

Taigi, jau žinai, kas iš tikrųjų tau joje patinka, tad klausimas yra, kaip tai pasakyti? Tai drauge paprasta ir sudėtinga. Jeigu iki to laiko esi merginoms sakęs tik tuščius komplimentus, tau gali būti keista, neįprasta, bet su laiku priprasi ir tau tai taps natūralu, o merginų reakcijos taps vis geresnės. Kaip pavyzdį paimkime komplimentą:

Tavo lūpos žiauriai seksualios.

Visų pirma jos lūpos tau tikrai turi atrodyti seksualios, ką jau minėjau anksčiau. Turi norėti jas pabučiuoti ir ne tik; visa magija yra tame, kad šį banalų komplimentą turi sakyti su jausmu, kurį jauti žiūrėdamas į jos lūpas. Balso intonacija išreikšk savo jausmą. Gali skambėti šiek tiek painiai, bet pabandyk mintyse įsivaizduoti, kaip kalbiesi su labai karšta mergina, pasižiūri į jos lūpas ir jauti, kaip jos tave traukia, įsivaizduoji, kaip malonu būtų jas bučiuoti, ir pamėgink šį jausmą išreikšti žodžiais.

moters lupos

Kaip jau minėjau, svarbu ne ką sakai, o svarbu kaip sakai. Todėl nesilaikyk šios vienos frazės, galbūt tau patinka jos švelnios rankos, stilinga šukuosena, miela šypsena. Išreikšk žodžiu ir balsu tai, ką TU jauti.

Svarbu: Kad tau pavyktų, turi visiškai nesigėdyti to, ką jauti, ir nebijoti jos reakcijos. Suprask, tu jai sakai MALONŲ dalyką ir bandai tai išreikšti visiškai kitaip nei dauguma vaikinų – kaip jau minėjau, dauguma „kabina makaronus“, kurie tinka kiekvienai panai. Komplimentas turi eiti iš širdies. Tada jis bus autentiškas, tikras, nes malonūs žodžiai, kuriuos sakai ir tai, kaip juos sakai, yra skirti būtent jai. Suprantama, dažnai sutiksi merginas, kurios tau gali kelti panašius jausmus, ir tuomet pasakyti žodžiai gali būti panašūs, bet jausmas niekada nebus 100% identiškas.

O jeigu žiūrint į ją nematau nieko kito, kaip tik gerą šikną ir papus?

Visų pirma gera šikna ir papai mums vaikinams reiškia norą pasidulkinti. Jeigu pažiūrėjęs į ją galvoji tik apie seksą, tą ir išreikšk, bet KULTŪRINGAI. Lietuvių kalba yra labai grubi ir negatyvi, turint omeny pikantiškus ir nešvankius žodžius. Todėl turi gerai parinkti žodžius norėdamas išsakyti net labiausiai ištvirkusius jausmus. Kaip pavyzdį galiu pateikti situaciją, kaip pakalbinau merginą Vilniaus Europos PC:

Buvau tada pasimatyme su drauge, ji tuo metu turėjo svarbų pokalbį telefonu, tai nuėjau į šoną, kad jai netrukdyčiau. Po minutės pamačiau aukštą gražią šviesiaplaukę merginą, mane iškart patraukė jos apranga. Ji dėvėjo ilgą paltą, kuris baigiasi ties keliais, o jos nuogos kojos ir palto stilius sukūrė labai įdomų efektą – atrodė, kad ji po paltu nieko nedėvi, yra nuoga.

Panašiai : )

Man iškart kilo didelis noras pakalbinti ją, bet nutariau palaukti dar minutę ir tiesiog su šypsena pradėjau žiūrėti jai į akis. Ji atsakė tuo pačiu, tiesa, šiek tiek pasimetus. Po dar vienos minutės neiškenčiau, priėjau ir tiesiog pasakiau tai, kas buvo ant širdies:

 Žinok nesusilaikiau, galbūt tai suskambės keistai, bet tu man sukeli įdomias fantazijas.

Pasakiau tai su šypsena, palaikydamas stiprų akių kontaktą, o drauge žiūrėdamas į ją lygtais norėčiau suvalgyt. Jos reakcija:

(juokas, išraudimas, šypsena) Kokias? Kodėl?

Pasikalbėjome kelias minutes, po to atėjo jos draugai ir paleidau ją, nes tarp jų buvo jos vaikinas, o pats grįžau pas draugę.

Taigi, naudokis vaizduote, būk kūrybingas ir originalus. Tai, ką sakai ir kaip tai sakai, turi eiti iš tavo vidaus. Turi tuo tikėti, tai jausti ir tuomet tau pavyks, bet nieko nepasieksi, jeigu nebandysi, tad jeigu perskaitei šį tekstą ir tau tai pasirodė įdomu, IŠBANDYK TAI PATS, būk veiksmo žmogumi.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams: „Kaip suvilioti merginą?“

[adrotate banner=“1″]