Categories
Žurnalas

Ar žinai, kas atsitiktų, jeigu pradėtum dvigubai dažniau jaustis laimingu?

Vyrams, kurie jaučia, kad laimingu taps tik tada, kai pasieks savo tikslus, turės svajonių moterį ir daugiau uždirbs…

Yra du keliai į laimę. Pirmu keliu keliaujantys sako, kad „reikia daugiau uždirbti, daugiau pasiekti gyvenime, turėti nuostabią antrą pusę ir tada būsi laimingas„.

Antru keliu keliaujantys sako: „aš jau daugybę kartų gavau tai ko norėjau, bet laimingas buvau tik akimirką, velniop tai, būsiu laimingas dabar ir sieksiu tai ko noriu„.

Būti laimingu yra kiekvieno žmogaus tikslas. Jei nesi nelaimingas, tai visi kiti tikslai tiesiog beprasmiški…

Kai jautiesi NElaimingas:

 • Trūksta motyvacijos siekti savo tikslų;
 • Jautiesi irzlus, piktas ir nenori bendrauti su žmonėmis;
 • Nuolat dvejoji priimdamas sprendimus;
 • Nori, kad kiti tave mėgtų ir mylėtų, stengiesi įtikti kitiems;
 • Sunkiai sekasi bendrauti su žmonėmis, ypač priešingos lyties;
 • Nuolat atidėlioji darbus;
 • Nebežinai ko nori iš tiesų;
 • Lengvai pasiduodi kitų žmonių įtakai;
 • Atsiranda baimės, nepasitikėjimas savimi, savęs nuvertinimas;
 • Pradedi vengti bendrauti su kitais, tampi pasyvus stebėtojas;
 • Neturi aiškių tikslų, nežinai ką nori pasiekti;

Kita vertus, kai jautiesi laimingas:

 • Esi energingas ir motyvuotas veikti;
 • Tampi daug patrauklesnis vyras moterims;
 • Drąsiai gali pasakyti NE, gali pastovėti už savo nuomonę;
 • Tau nebereikia stengtis įtikti ir patikti kitiems;
 • Žmonės nori būti aplink tave;
 • Tampi geresnis vadovas ir lyderis;
 • Drąsiai prašai kitų žmonių pagalbos;
 • Aiškiai žinai ko nori ir eini link to;
 • Laisvai bendrauji su žmonėmis, ypač priešingos lyties;
 • Esi aktyvus ir jauti vidinę ramybę kuri leidžia išlikti ramiam stresinėse situacijose.

Kiek kartų gavai tai ką norėjai, bet dėl to geriau nepasijutai? Čia tas pats kaip masturbacija, kad ir kiek kartų tai darytum, niekada nejausi pilnatvės, o apetitas didėja, nors pasitikėjimas savimi mažėja, su moterimis sekasi prasčiau….

Laimė tai jausmas kurį tu pasirenki jausti. Taip pat pasirenki jausti ir pyktį, baimę, nepasitenkinimą, kaltę. Kokį augalą laisvai tas ir žydį.

Jei namas turi pamatus ant kurių stovi sienos ir stogas, tai laimingas vyras tampa tuo pamatu ant kurio stovi laiminga šeima, pinigai, verslas, laisvas bendravimas, motyvacija, tikslų siekimas, drąsa, pasitikėjimas savimi.

Jei pamatai silpti, sienos griūva…

Jei nori iš esmės pajusti ką reiškia būti laimingu ir gerai jaustis, gauk visus mokymus vyrams vienoje vietoje.

P.S. Vienas mokymų dalyvis kalbėjo: „Nežinau kaip ir kodėl, bet dvi valandas buvau išsišiepęs ir toks laimingas, kaip niekada ankščiau“.

Visi mokymai vienoje vietoje laimingam vyrui!

Categories
Laimė

Sąžinė ir idealai

Sąžinė ir idealai
Sąžinė ir idealai

Atsargiai! Šis straipsnis gali šiek tiek pakeisti pasaulėžiūrą.

Prisižadame sau atlikti darbus, ir, atėjus metui, mus paperka koks nors filmas, baliukas, juslinis malonumas. Tada net nesusimąstydami sau pasakome: „tikriausiai neturiu valios“, „man tiesiog neduoda“, „kažkodėl neišeina“… ir toliau vaidiname auką, nesiaiškindami, kodėl tas tinginys užaugęs. O kodėl?

Matot, visi „filmai, baliukai, noriu pavalgyt ir pabendraut su draugais“ yra grynas bėgimas paskui įspūdžius – emocijas, kurie atsirado kažkada praeityje ir dabar mus kontroliuoja! Ne mes juos, bet jie mus. Galų gale „profai“ pasako, kad tai instinktai ir kad mes nieko negalim padaryt. „Esu aš ir yra nepakeičiami instinktai“, jaučiat kaip pereinam į aukos rėžimą? Būtent dėl šios kraupios klaidos ir aukos pozicijos visi yra akli emociniame gyvenime. Jeigu netikite, kad esam šios srities neišmanėliai, atsakykite raštu man šiuos klausimus:

 • Kas yra emocija?
 • Kaip jos atsiranda ir išnyksta?
 • Koks mūsų emocijų spektras?
 • Kas yra emocijų šaknis ir kaip su ja susidoroti?
 • Kaip jas pašalinti? Bent du būdus.
 • Ką daryti žmogui, kurį užvaldęs liūdesys, pyktis ar pan.?
 • Na, tai ką mes žinome apie jas? Pasirodo nieko, o atsakymai visgi yra! Gyvenam su jomis nuo ryto iki vakaro.

Po visais tais įspūdžiais – emocijom – esam mes, arba, kitaip sakant, „tikrasis aš“. Jis yra aukštas, palaimingas, laisvas nuo visų minčių, instinktų. Mes apie jį svajojam nuo ryto iki vakaro ir galvojam, kad kažkaip jį atrasim per išorę, bet jis juk viduj!

Visa tai, ką čia rašau gali atrodyti netiesa ir Jūs galite būti teisus sau taip teigdamas, nes tam yra didžiulės priežastys:

 • Dažnas iš mūsų gyvenime neturėjo jokių dvasinių potyrių, po kurių būtų užtikrintas, kad „yra dar kažkas“. Čia Jums reikia pačiam patikrinti. Kaip patikrinti? Praktika!
 • Vakarų pasaulis šiuo metu yra tiesiog atmetęs į šoną visus dvasinius dalykus, vyrauja beprotiškas materializmas ir vartojimas, o toliau materijos, sėkmės ir laiko planavimo nieko nemato.

Todėl Jums yra būtina patirti vidinių praktikų palaimą, ir tam Jums pasitarnaus Joga, kvėpavimo, mantrų kartojimo praktikos ir panašūs dalykai. Girdit? Pradėkit ieškot! Jums labai nuskilo, jeigu jau praktikuojate, o jeigu ne – nuskilo, kad skaitote ir galbūt jau ieškote.

Noriu Jus užtikrinti, kad suploninus įspūdžių sluoksnį Jūs atrasite didžiulį vidinį džiaugsmą, kurio lyg akis išdegę ieškom išorėje. Viską, kas skatina žemąją prigimtį, reiktų suvaldyti ir išsiaiškinti, kaip pašalinti – ir mes ten. Todėl Jūsų klausiu:

 • Kaip mes galime kišti save į pavojų, kuris nuolatos stimuliuoja žemąsias aistras ar emocijas?
 • Apie kokius pasiekimus tada gali būti kalba?
 • Ar galima kalbėti apie pasitikėjimą savimi, jeigu mes nežinome, ar suvaldysime žemąsias aistras ar baimes situacijai priartėjus?
 • Jeigu nežinai kaip elgsis apetitas, kokio galo trokšti vienokios ar kitokios kūno formos?

Pradžiai reiktų išsiaiškinti, kas išsiūbuoja mūsų emocijas arba aistras, ir geriausia tai padaryti savęs klausiant …

 • Siaubo filmai išklibina blogąsias emocijas?
 • Apkalbos. Kaip jos? Teigiamai veikia?
 • Melas. Kaip jis? Kaip po jo jaučiuosi?
 • Pornografija ar erotika išsiūbuoja aistras?
 • Kaip Jus veikia televizija, laikraščiai? Juos paskaitę jaučiatės kitaip nei ramūs ar džiaugsmingi?

Pradėkite rytą nuo laikraščių antraščių, ypač tų su pusnuogėm mergaitėm, darbe nevenkite apkalbų ir skleiskite jas, meluokite, kada pasitaiko, laisvu laiku užmeskite akį „ant“ geros „parnūchos“, o dieną pabaikite siaubo filmu. Pabandykite taip gyvent savaitę kitą ir nesistebėkite, jeigu Jums bus tiesiog bloga nuo visko. Kaip Jums tokia dienotvarkė? Nereik net visos šios „programos, užtenka ir keletos punktelių..

Nors dažnai save laikom gyvuliais ir tapatinam su instinktyviais gyviais, bet, laimei, taip nėra. Mes esam daug, daug aukščiau, o mūsų prigimtis yra tiesiog pritrenkiančiai aukšta.

Vizija. Jeigu nebūtų visų tų įspūdžių ir emocijų, tada nebūtų ir pykčių, gobšumų, visos tos dirbtinos kultūros. Įsivaizduokite pasaulį, kuriame nereikia policijos ar apsauginių, kur visi gali palikti duris atrakintas, kur visi supratingi ir kantrūs, kur žmonės vakarais smagiai bendrauja, kur parduotuvėse kainos juokingos, kur populiacija dievina gamtą ir ją saugo, kur žmonės pažįsta tik gerumą, kur nėra alkoholio, cigarečių, naktinių klubų, kalėjimų, kur visi saugūs. Kur ligoninės tuščios ir jos tik kelios. Kur visi paprasti ir kuklūs. Tai būtų mūsų prigimties grynoji išraiška, jeigu mes išmanytumėme emocijas! Tik tiek tereikia.

Mūsų prigimtis nėra: „vok, žudyk, geisk, bijok ir t.t.“. Moraliniai įsakai, kaip „nevok“, „nežudyk“, ir t.t. turi neigiamą motyvaciją. Kokia ta neigiama motyvacija? „Jūs degsite pragare amžinai“, „Jus pasodins į kalėjimą“, „gausite baudą“ ir pan. Ta „motyvacija“ yra tik tam, kad žmogus rastų savo prigimtį, sąžinę. Sąžinė – savęs žinojimas. Pats žodis tai sako! Sąžinė yra radimas to, kas tau teikia laimę, – savęs radimas. (Sėkmės filosofijoje sako „atraskite save“, bet jie ten ne savęs ieško! Jie ieško sau tinkamos veiklos. Indai tam turi specialų žodį – dharma. Savęs radimas nėra veiklos radimas.)

Pasirodo, kad Dievo įsakymai yra žmogaus prigimtis; jeigu jis to nejaučia, vadinasi, šie įsakymai jam turi tapti idealais. Tie įsakymai yra ne tam, kad būtų galima pagąsdinti sudeginimu pragare, bet tam, kad galiausiai žmogus taptų laimingas; jie veikia mūsų pačių naudai. Manau, žmonės mato, jog amoralumas veda prie nelaimių viduje. Matot?

Kas būna kai nesilaikote savęs?

Kai idealai supliuška ir savanaudiškumas gundo gauti pinigų, pameluoti, apgauti ir „palengvinti“ sau kelią ar veda į paleistuvystę, mes būtent tuomet prarandame savigarbą, pasitikėjimą savimi, kitų žmonių pasitikėjimą, ramybę, o ką kalbėt apie palaimingus jausmus.

Kontroliuoti savo žemąją prigimtį ir gyventi aukščiausiu idealu yra daug lengviau nei nesilaikyti jų. Mes turime elgtis „aukštai“, nes mes esame tos aukštos būtybės.

Tad kam apsimetinėti blogais, jeigu natūraliai galime būti geri, nes tokie ir esame? Kada geriau jaučiatės: kai darote gerus ar blogus darbus? Šis atsakymas priartins prie natūralumo. Kai žmonės jaučiasi nuostabiai, jie kartais sako „jaučiuosi Dieviškai!“; jie nesako „aš kaltas“, kaip kad skatinama sakyti … kai kur… Jauskitės Dieviškai!

O kaip tai padaryti?

Gyvenkite aukščiausiais idealais. Gyvenkite tiesoje. Gyvenkite drąsoje. Gyvenkite laikydamiesi savęs – būkite savimi. Būkite tarp aukštos moralės žmonių, o jeigu tokių nepažįstate – susiraskite. Praktikuokite vidines praktikas. Būkit jogas, būkit budistas, būkit krikščionis, būkit krišnas, būkit musulmonas, būkite, kas tik norit, bet ieškokite savo prigimties. Visi jie ieško to paties.

Būkite Dieviški!

Liudas Vasiliauskas

www.laimingi.lt

Categories
Laimė

Laimės ekonomika

Jeigu jau nusprendėte, kad gerai jaustis, būti linksmu ir gyventi laimingam yra Jūsų tikslas, tada Jums tereikia išmanyti paprastą laimės ekonomikos principą, kuris skelbia: valytis viduje reikia greičiau ir daugiau negu iš aplinkos ateinantis tankėjimas surakina mus.
Norėčiau, kad tai, ką rašysiu toliau, patys patikrintumėte, o ne aklai tikėtumėte.

Vidinis tankėjimas
Pradedantys medituoti greitai ima pastebėti, kad jų kūnas darosi lengvesnis, skaidresnis. Pavadinkim šį kūną „šviesiu kūnu“. Tokio žmogaus buvimas šalia yra labiau pastebimas ir malonesnis. Vaikai yra su šviesiais kūnais, jie yra lyg skaidrūs, ir jų begalinė energija dar nėra užspausta. Praėjus dvidešimčiai metų, mes matome šviesų, bet jau linkusį tankėti žmogų. Jo vidus linksta į sėslumą, kai jis neskiria laiko savo vidui (meditacija, kvėpavimo pratimai ir pan.). Emocijos užkimštos visokiausiais tėvų nepritarimo sindromais. Sutikę senstelėjusį piktą dėdę prie parduotuvės, mes matome tankumą „visame gražume“. Būnant šalia jo slegia, lyg tas kūnas būtų kaip švinas.
Žinoma, yra gera naujiena, kuri sako, kad visi žmonės gali atgaminti savo šviesų kūną bet kada gyvenime, jeigu laikysis laimės ekonomikos.

Laimės ekonomika
Ant asmeninės laisvės kursų baigimo pažymėjimo yra tikslingai užrašyta: „Laimė yra tavo prigimtis – ieškok jos viduje.“ Laimė yra mūsų prigimtis. Viskas, kas mūsų laimę „dengia“ (emocijos, mintys), trukdo ją jausti. Visada, kada skauda, jaučiate ego; visada, kada gera, jaučiate save.
Tad jeigu norite jaustis laimingi, visada turime kilti vidiniais laipteliais į viršų, pralenkdami ego, o tam reikalingas nuolatinis vidinis valymasis.

Reikia skirti laiko savo vidui, ne tik išorei. Vidus, laimė yra svarbiau už viską, net ir už banaliuosius pinigus. Žmonės, kurie yra papuolę į stresinę aplinką, tankėja ir prisisemia į vidų negatyvo, todėl kai kuriems prireiks pakeisti darbą, aplinką ar pažįstamus. Jeigu gyvenime triukšmas – norėsis daugiau ramybės namuose, kad pasiektumėte laimės tikslą veikiausiai imsite galvoti apie televizijos pašalinimą ir kokias nors vidines praktikas vietoje to. Niekada nepasigailėsite, kad išsiugdėte minčių tylą ar emocinę ramybę. Belieka tik imtis veiksmo, o gal dar norite pažiūrėti žinias..?

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Categories
Laimė Motyvacija

„Mes su Jumis“ taisyklė

Spėju, turite draugų, spėju, turite ir tokių žmonių gyvenime, prie kurių būti negalite, nes jie: neatsakingi, egoistai, niekšai, savanaudžiai, kvaili, buki, bejausmiai ir pan.

Kas įdomiausia, kad Jūs žinote, kokie jie yra, bet kiekvieną kartą, kai juos sutinkate, tikitės iš egoisto altruizmo, iš ciniko – užuojautos ar supratimo, iš savanaudžio – dosnumo.

Mano pažįstamų rate yra žmogus, kurio visi vengia ir nemėgsta, nors man prie jo linksma. Kodėl? Nes žinau, kad jis toks, koks yra, ir nereikalauju iš jo nieko. Mano vidus jam sako „taip“. Aš tai vadinu „Mes su Jumis“ taisykle. Jo nemėgti būtų tas pats, kaip nekęsti žolės, nes Jūsų nemėgstama spalva yra žalia. Pamatytumėte žolę, tada bandytumėte su ja taikytis, o galiausiai prasiveržtų neapykanta ir Jūs niekaip nesusitaikytumėte, kad žolė yra žalia.. Argi ne juokinga? Juokinga ir tai vyksta visą laiką.

Tai gana sunku paaiškinti, bet kada Jūs sakote „ne“, jaučiate pasipriešinimą, spaudimą ar nuotaikos kritimą žemyn – lyg savo kūnu sakytumėte „ne“. Imate analizuoti situaciją ir prasideda vidinis dialogas, kuris, žinoma, visiškai išniekina priešininką ir ieško momentų, kuriais Jūs esate teisus, geras ar geresnis nei jis ar ji…

Kai prieš akis išnyra sudėtinga situacija, bandykite jai ištarti „taip“. Juk situacija vyksta, ji akivaizdi. Priešintis jai yra beprotybė. Užstrigote kamštyje? Mes su Jumis. Ant Jūsų rėkia? Mes su Jumis. Mokslininkai sukryžmino krūmus su ridikais? Mes su Jumis. Jūs pametėte piniginę? Mes su Jumis. Mes su Jumis. Sakykite „taip“.

Žinoma, Jūsų ego bandys rėkti ir sakys: jis neturi teisės taip elgtis, kaip ji drįsta, kokie jie niekšai, kokie jie žiaurūs. Žinote ką? Mes su Jumis.

Liudas Vasiliauskas

laimingi.lt

Categories
Laimė Motyvacija

Ar Jūs laisvės priešas?

Valio! Pagaliau žmogus gavo gerą darbą. Anksčiau jam „knisdavo“ smegenis bosas, mažai mokėdavo ir šiaip būdavo sunku keltis į seną darbą. Be to ir „gaudavo“ mažai. Na o dabar tikras puikumėlis, tik pasižiūrėkite.

Naujajame darbe duodamas naujas automobilis, su kuriuo jis galės važinėtis visur, net ir savo reikalais ir jam bus apmokamas kuras. Jis gaus naują mobilų telefoną su apmokama sąskaita. Jis gaus draudimą ir svarbiausia 3000-5000 LT „į rankas“. Visai gerai.

Nesenai teko keliaut. Buvau net ir Slovėnijos Liublijanoje. Einant naktį su grupe nepažįstamų vietinių linksmų „pankelių“ pamatėme ant sienos grafiti užrašą, kurį kartu bandėme perskaityti. Galu gale mūsų naujieji bičiuliai išvertė, kas ten parašyta – „didžiausias laisvės priešas yra laimingas vergas“.

Pažiūrėkime. Žmogus turi keltis kiekvieną dieną į darbą nustatytu laiku. Jis negali šiaip sau pragulinėti dieną ar dvi. Jam moka atlyginimą ir didesnio jam reikia išsiprašyti įrodant kažką. Jis mato tas dideles „vaikštančias“ sumas darbe ir jų net nesuvokia (niekaip neatsistebiu, kaip žmones dirbantys įmonėse mato tuos keliaujančius šimtus tūkstančių ir net negali įsivaizduoti, kad jie gali būti su jais). Jis turi kažko klausyti, kažkas jam kažką nurodinėja. Jis turi klausyti ir skaitytis dėl daugumos savo žingsnių. Jis negali tiesiog pakeliauti per pasaulį 4 mėnesius iš 12, nes nėra tiek laiko. Jam, dėka tų mašinų, mobiliųjų telefonų ir šiek tiek geresnio atlyginimo, nei jo bendraklasių ar šiaip jo įsivaizduojamų konkurentų draugų tarpe kyla pasididžiavimas ir to užtenka, kad jis apsiramintų, neturėtų savo tikslų ir dirbtų kitų žmonių tikslams. Trumpai tariant, jo svajonės yra užslopinamos ir jis savanoriškai tampa … laimingas vergas.

Jam atrodo, kad jam gerai sekasi, nes 99% aplinkos gyvena lygiai tokį patį gyvenimą – dirba nuo ryto iki vakaro + laisvi savaitgaliai + atlyginimas „mokamas“ (kodėl neuždirbamas?) + pridėkit patys.

Mano gyvenimo viena mėgstamiausių dalių, kad galiu pats suplanuoti savo gyvenimą visiškai taip, kaip noriu. Galiu keltis ar gult kada noriu. Galiu keliaut kur noriu. Pažįstu daug žmonių kurie gali taip daryti dabar. Nepažįstu ir savo gyvenime nesutiksiu nė vieno, kuris negalėtų savo gyvenimo taip susistatyti.

„Didžiausias laisvės priešas yra laimingas vergas“ – anonimas.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt

Categories
Motyvacija

Visa, ko Jūs ieškote…


Kiekvienas mūsų žingsnis, veiksmas, žodis, mintis yra nukreipta į tai, ko mes ieškome. Mes ieškome šilumos, mes ieškome užtarimo, saugumo, džiaugsmo. Bandome užkariauti pasaulį ir priversti jį tarnauti mums. Stengiamės. Kiekvienas žingsnelis yra atliekamas galvojant, kad tai mums duos naudos – laimės.

Mes ieškome pasaulyje laimės, kurią jaučiame savo pačių viduje. Argi ne keista?

Kiekviena laimės paieška pasaulyje mums kainuoja daug skausmo, kuris yra privalomas po trumpų malonumų akimirkų. Prisiminkite bet kokius santykius su priešinga lytimi. Buvo trumpos akimirkos laimės ir vėliau sekė skausmas. Prisiminkite naujai nusipirktus rūbus, kurie pradžioje atrodė gražūs ir lyg kažką mums suteikiantys (laimę?), o vėliau jie nuvėso ir į juos net pažiūrėti nenorėjom. Atsiminkite žmogų, kuriuo kažkada taip džiaugėtės, o dabar, pamatę jo laišką pašto dėžutėje, net neskubėjote perskaityti. Gal netgi dabar naršote po Internetą, nerasdami sau vietos. Visą tai tik todėl, kad Jūs pajutote, kad ten – daiktuose, žmonėse – Jūsų laimės nėra. Tai taip akivaizdu!

Mes lyg aklai patikėjome filmais, kurių herojai kovoja dėl trofėjų, pinigų, šlovės ar keršto. Sekame buku pavyzdžiu, nors žinome, kad ten nieko nėra ir kiekvieną kartą skaudžiai atsirūgsta, kai savosios laimės ieškome pasaulyje.

Tikiu, kad vieną gyvenimo akimirką Jūs užsimerksite ir ramiai sėdėdami medituosite, o pramerkę akis sakysite: „Velniai rautų, kaip apsigavau! Mano laimė visą laiką buvo arčiau manęs, nei mano kūnas.“ Dievas iškretė pokštą – ir linksmą pokštą, nes visa, ko Jūs ieškote, yra Jūs.

Liudas Vasiliauskas

Laimingi.lt

Categories
Tadas rašo

Meilė

 

Ilgai ieškojau šio atsakymo savo gyvenime.. Vis atrodydavo va dabar turėtų būti viskas gerai, bet kažko trūkdavo, iš šono pažiūrėjus buvo galima pagalvoti, kad esu tikrai laimingas, gi turiu, viską, tačiau viduje nei velnio taip nesijaučiau. Taip, visi siekiame laimės, tačiau kada būnam laimingiausi? Atsakymas paprastas, tik gaila nuo mažų dienų jo nežinojau, o ar žinai jį tu?

Tai kažkas apie ką pasaulis kuria dainas, stato filmus, kovoja konkuruoja, ir diskutuoja tačiau tiek mažai žino apie tai. Visi žmonės, net gyvūnai ir augalai, nori tik vieno – meilės. Bet esame pamiršę ir galvojame, kad jos įmanoma gauti iš aplinkos, iš noro išpildymo.. – nesąmonė ir melas, iš išorės TO niekada  NIEKADA NIEKADA negausi !!!  Laimingu nepadarys jokia mergaitė su trumpu sijonėliu, joks užpumpuotas bicepso dydis, joks milijonas, niekada netapsi laimingu, jei tik pats nemylėsi.

Svarbu – jei rimtai susikaupęs pastudijuotum savo gyvenimą, tai pamatytum, kad nusiraminai ir laimingiausias buvai tik tada, kai buvai pats įsimylėjęs iki ausų galiukų. Tik tada ją jaučiame, kai patys mylime, aplanko tikroji laimė, dingsta visi rūpesčiai, spalvos tampa ryškesnės ir gyvesnės, jauti tikrąją prasmę gyventi, tada lyg užšalusi gėlė po žiemos miego pražysti gražiausiom spalvom ir tampi toks ryžtingas, drąsus ir įdomus, kad net pats savęs nebesugebi atpažinti. Tampame stiprūs.

Daugumai žmonių meilė tai sandoris, „Jeigu tu būsi toks koks aš noriu, kad būtum, aš tave mylėsiu, jeigu tu būsi kitoks – dink iš mano gyvenimo.“ Deja, kas yra tikra meilė mūsų mokykloje neišmokė, ir nedaugelis žino, kad tikroji meilė, tikrąja to žodžio prasme, yra pati didžiausia jėga visatoje. Tikra meilė reiškia mylėti be prisirišimo, leisti kitam būti, daryti ir turėti taip kaip jis to nori, nekontroliuojant jo. Tikroji meilė tai vienintelis jausmas, kuris nekinta mūsų viduje, kurį mes nuolatos norime jausti, tačiau to nesuprantame, nes jis užgožtas daugybės kitokių jausmų bei įsitikinimų. Paleidi jausmą, ir jo vietą užpildo meilė. Tikroji meilė reiškia mylėti kiekvieną ir viską, ji ištirpdo visas ribas. Tai nereiškia, kad tampi apsiseilėjusia daržove, kuriai visi per galvą lipa, tai reiškia, kad tampi daug greitesnis, daug gudresnis, daug sėkmingesnis, daug linksmesnis, nelieka nei vienos problemos, su savo realybe darai ką tik nori ir tai gaunas neįtikėtinai greitai ir lengvai, o svarbiausia – jauti nenusakomą skonį gyvenimui, viskas einasi kaip sviestu tepta, atsibundi kiekvieną rytą prikimštas laimės parako, kuris niekada nesibaigia, niekas gyvenime tavęs nebegali nuliūdint, tai tokia jėga ir toks jausmas, kuris traukia lyg mešką medus, kurį sunku apibūdinti, bet reikia pačiam įsitikinti.. ir reikia visai nedaug, tiesiog pažiūrėti i savo vidų, ten auksas, kuris metų metus laukė, kol bus atrastas, ten visi Tavo atsakymai..

Įdomus pastebėjimas, kai buvo paklausta vieno turtingiausio planetos gyventojo, Voreno Bafeto, kokį geriausią patarimą esate gavęs, jis atsakė, „mane tėvai išmokė mylėti.“ Neįmanoma sėkmė be meilės, nes visatos dėsnis yra neigiamas traukia neigiamą, teigiamas traukia teigiamą.

============================

Paulės atsiliepimas po savaitės paleidinėjimo meditacijos audio įrašų naudojimo:

Manau pagrindinis laimėjimas – dingo baimė bendrauti su žmonėmis! Pasidariau ramesnė. Ir dar, ankščiau pastoviai žmonėse ieškojau trūkumų, dabar gatvėse, transporte, tiesiog priimu juos kaip savo gyvenimo dalį. Ačiū labai.

Paulė M., 30m., konsultantė

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus ČIA.

Categories
Laimė Puikus Gyvenimas Straipsniai

Laimingo gyvenimo paslaptys


Kiekvienas nori sužinoti kaip būti laimingam. Klausimas yra labai paprastas ir aiškus, tačiau atsakymas – ne. Tūkstančiai knygų, straipsnių ir visokiausių idėjų buvo parašyta, tačiau visa tai skaitydamas tik pasimesi ir atsakymas bus tik toliau.

Pasižiūrėkime ką rašo J.Izzo savo knygoje “The Five Secrets You Must Discover Before You Die”. J. Izzp apklausė 235 žmones. Visi jie buvo perkopę 60m., jie turėjo skirtingas profesijas, tačiau juos siejo tai, kad jie visi buvo labai laimingi. Jie buvo paprašyti papasakoti apie jų svarbiausius įspūdžius ir patirtį. To tikslas buvo rasti principus laimingo ir prasmingo gyvenimo. Svarbiausi jų patarimai:

 • Būk sąžiningas su kiekvienu žmogumi, įskaitantant ir save.
 • Nežiūrėk į praeitį.
 • Mylėk ir būk mylimas.
 • Mėgaukis kiekviena savo gyvenimo minute.
 • Duok daugiau negu tikimasi.