Categories
Vyriškas patarimas

Nebenoriu lakstyti paskui visas. Ką daryti?

Tema:
Santykiai ir Seksas

Vardas:
Tomas

Klausimas:
Labas,

Matyt atsakymas bus toks: aš nesubrendęs rimtiems santykiams. Bet brandos sąvoka aš netikiu ir įdomi tiesiog jūsų nuomonė apie situaciją.

Mano bėda tokia:
merginos man trukdo susikoncentruoti.
Aš myliu jas. Visas.

Net bijau eiti į klubą. Nes ten pametu galvą dėl visų.
Į miestą irgi bijau. Nes kalbinu visas iš eilės. O esmė tai tokia:

gauni vieną – nori kitos.
Netikiu meile. Tikiu, kad žmogų rasi ieškodamas. Ir ieškau nuolat. Vieną randi- užsireikia kitos…

Sunku taip gyventi. Dabar pavasaris-net dirbti sunku darosi… visos tokios gražios ir seksualios, hehe:)

nebenoriu lakstyti pagal jas visas… noriu tiesiog sėdėti ir laukti – ji pati pas mane ateis.
Bet kaip tą padaryti man? Gal čia kažkokie kompleksai?

Atsakymas:

Sveikas Tomai,

„merginos man trukdo susikoncentruoti.“ – Nereiktu kaltinti merginų, kad jos trukdau tau susikoncentruoti. Tu tiesiog pats sau leidi blaškytis.

„gauni vieną – nori kitos.“ – Iš pateiktos informacijos manau, kad esi ganėtinai pasitikintis savimi, tikriausiai dauguma moterų mano, kad esi gražus, kas tau dar labiau leidžia savimi gėrėtis ir didžiuotis. Kita vertus. Galimas daiktas, kad jauti nepilnavertiškumo kompleksą. Ir kad jo nejausti tau iš esmės reikalingas perdėtas dėmesys, todėl gaudamas vieną merginą ir pasotindamas savo savimeilę, bei savo vyriškumo sampratą tu nori kitos, kad vėl galėtum jaustis tikrai pasitikinčiu ir pilnaverčiu vyru. Yra tokia galimybė.

Taip pat, sugebėjimas turėti vis kitą merginą tau suteikia daugiau vertės kitų vyrų atžvilgiu kurie to nesugeba, kas savo ruoštu tau leidžia jaustis dar geriau, nes juk esi pranašesnis.

„Tikiu, kad žmogų rasi ieškodamas“ – „noriu tiesiog sėdėti ir laukti – ji pati pas mane ateis.“ – Tu tiki, kad žmogų rasi ieškodamas, bet nori sėdėti ir laukti. Kuo tiki, tuo ir gyveni. Tavo mąstymo modelis yra, kad reikia ieškoti, tu juo tiki. Nors tavo noras yra visai kitoks. Tai reiktu keisti mąstymo, tikėjimo modeli arba norą. Kaip mąstysi, į ką labiausiai koncentruosiesi taip ir gyvensi.

Aš tavo mąstymo modeli keisčiau į tokį: „Aš puikiai leidžiu laiką su merginomis ir tikiu, kad susipažinsiu su puikia mergina su kuria norėsiu ilgalaikių santykių“. Ar kažkas panašaus.

Dalykų iš esmės negalime skirstyti į blogus ar gerus. Tiesiog yra kaip yra, o visa kita tik mūsų vertinimas.

Kita vertus kokios tu merginos ieškai? Jeigu nežinai kokios nori, tai ir suradęs tą savo išrinktąją nepastebėsi, kad tai ji. Svarbu žinoti ko nori ir eiti link to nieko nesureikšminant.

Tikiuosi kažkiek padėjau