Categories
Pinigų dėsniai

Kaip sutaupyti iki 50% išleidžiamių pinigų?

Turbūt kiekvienas žmogus supranta, jog norint susikurti finansinę gerovę, reikia išmokti taupyti. Tai vienas iš svarbiausių įpročių kuris skiria finansiškai sėkmingus ir nesėkmingus žmones. Dauguma klestinčių verslininkų pradėję nuo nulio, turėjo pereiti sunkų taupymo laikotarpį, kurio metu reikėjo skaičiuoti kiekvieną centą, galvoti ką pirkti, o ko ne ir t.t.  Norint susikurti finansinę gerove galioja viena paprasta taisyklė. „Išleisk mažiau negu uždirbti, arba uždirbk daugiau, negu išleidi„.

Kas vaikštote į parduotuves žinote, jog pagrindiniuose centruose kaip „IKI“, „Maxima“ ir „Norfa“ yra leidžiami ir dalinami bukletai apie akcijas, kurių metų, tam tikrų produktų kainos yra mažesnės, o gal tiksliau tokios kokios ir turėtu būti.

Internete yra ne viena svetainė, kurioje galite pasižiūrėti parduotuvių leidžiamus bukletus. Kaip pvz: www.daugakciju.lt , „IKI“ akcijos, „Maxima“ leidiniai, „Norfa“ leidiniai, www.Pigutis.lt ir t.t.

Neišeinant iš namų, jau galima susidaryti pirkinių sąrašą, ko jums reikia ir kam šiuo metu yra taikoma nuolaida. Jeigu jūsų norimo produkto nėra su nuolaida, galite savęs paklausti „ar jo jums dabar būtinai reikia?“ arba rasti alternatyvą.

Skaitydamas komentarus svetainėse, kuriuose yra publikuojami leidiniai, pastebėjau, kad žmonės tiesiog laukia nuolaidų ir neskuba pirkti, taip sutaupyti iki 50% savo išlaidų. Žinoma, tik vedant savo pajamų – išlaidų žurnalą galite pastebėti, kad pinigai vis dėl to susitaupo perkant prekes akcijų metu.

Taip pat nepaminėjau dar vienos svetainės – kurpigu.lt kuri man labiausiai ir patiko iš visų, dėl joje esančio „planuojamų pirkinių sąrašo“ sudarymo. Užtenka prie prekės paspausti pliusą „+“ ir prekė yra pridedama prie sąrašo, kuri lengvai galėsite peržiūrėti ir pakoreguoti. Turint tokį sąrašą, galite keliauti į parduotuvę ar net kelias parduotuves ir taip sutaupyti iki 50%.

Iš esmės, sudarant sąrašą jus prarandate laiko, bet šį laiką iškeičiate į pinigus, bei ugdote savyje taupymo įprotį.

http://www.daugakciju.lt