Categories
Pinigų dėsniai

Meilė pinigams (III dalis)

Praeitoje dalyje pratęsėme temą apie meilę pinigams: jausmus, kuriuos kelia ir/ar turėtų kelti pinigai bei galimybes, kurių dažnai neišnaudojame, nors galėtume. Šioje dalyje papasakosime apie stebuklingą žodį „taip“ bei pinigų galią karjeroje ir versle.

Sakyk pinigams „taip“

Atmink: kiekvieną kartą išgirdęs, kad kitas žmogus gavo daugiau pinigų arba kad jam labiau pasisekė, privalai džiaugtis, nes tai reiškia, kad esi to paties dažnio! Tai įrodymas, kad spinduliuoji gerą dažnį, todėl džiaukis lyg dėl savęs paties, nes tavo reakcija į naujienas yra labai svarbi.

Jei tu džiaugiesi ir jaudiniesi dėl kito žmogaus, tu sakai „taip“ savo paties sėkmei, ir pas tave ateinantiems pinigams. Jei jauti nusivylimą ar pavydą, kad tai nutiko ne tau, tavo blogi jausmai sako „ne“ tavo paties sėkmei ir didesniems pinigams. Jei išgirdai, kad žmogus laimėjo loterijoje ar bendrovė gavo didelį pelną, pasidžiauk už juos.

Faktas, kad tu išgirdai naujienas, reiškia, kad tu esi to paties dažnio, todėl išgyvendamas gerus jausmus šiems žmonėms tu sakai „taip“ sau pačiam!

Prieš kelerius metus aš patyriau pačią baisiausią finansinę krizę savo gyvenime. Kredito limitas mano mokėjimo kortelėse buvo beveik išnaudotas, mano butas buvo įkeistas, o mano bendrovė turėjo milijoninių skolų, nes tuo metu aš kūriau filmą „Paslaptis“. Manau, kad mano finansinė padėtis dar niekada nebuvo tokia bloga.

Man reikėjo pinigų, kad galėčiau baigti filmą, žinojau apie traukos dėsnį ir apie tai, kad turiu gerai jaustis dėl pinigų, jei noriu juos prisitraukti. Tačiau tai buvo nelengva, nes kiekvieną dieną susidurdavau su vis augančia skola, su žmonėmis, reikalaujančiais pinigų, ir net neįsivaizdavau, kaip galėčiau išmokėti savo personalui atlyginimus. Todėl ėmiausi drastiškų veiksmų.

Aš nuėjau prie bankomato ir nuo savo kreditinės kortelės sąskaitos nuėmiau kelis šimtus dolerių. Tų pinigų man labai reikėjo sąskaitoms apmokėti ir nusipirkti maisto, bet aš patraukiau gatve ir ėmiau dalyti pinigus žmonėms.

Laikydama rankose 50 dolerių banknotus aš ėjau žiūrėdama į kiekvieno prie manęs artėjančio žmogaus veidą ir bandžiau nuspręsti, kam atiduoti pinigus. Norėjau neaplenkti nė vieno žmogaus, bet turėjau palyginti nedaug pinigų, todėl leidau savo širdžiai rinktis ir nuspręsti, kam labiausiai jų reikia.

Tai buvo pirmas kartas gyvenime, kai pajutau meilę pinigams. Tačiau to priežastis buvo ne patys pinigai, o tai, kad aš atidaviau juos žmonėms. Tai vyko penktadienį, ir visą savaitgalį aš verkiau džiaugsmo ašaromis prisiminusi, kaip buvo gera dalyti žmonėms pinigus.

Pirmadienio popietę atsitiko kažkas nuostabaus: neįtikėtinai susiklosčius aplinkybėms, mano banko sąskaitoje atsirado 25 tūkst. dolerių. Tie 25 tūkst. dolerių į mano gyvenimą ir į mano sąskaita nukrito tiesiog iš dangaus.

Prieš kelerius metus aš įsigijau šiek tiek draugo bendrovės akcijų ir visiškai apie jas užmiršau, nes jų vertė neaugo. Bet pirmadienio rytą man paskambino ir paklausė, ar nenorėčiau savo akcijų parduoti, nes jų vertė staiga smarkiai pašoko, ir po pietų pinigai už akcijas jau buvo mano sąskaitoje.

Aš nedalijau pinigų tam, kad prisitraukčiau jų dar daugiau. Dalijau pinigus, kad pajusčiau jiems meilę. Aš norėjau pakeisti tuo metu dėl pinigų mane apėmusius blogus jausmus. Jei aš būčiau dalijusi pinigus norėdama pati jų gauti, stebuklas nebūtų įvykęs, nes tada mano veiksmų motyvacija būtų buvusi ne meilė, o pinigų stygiaus jausmas, kuris yra negatyvus. Bet jei tu atiduodi pinigus ir juos atiduodamas jauti meilę, pinigai, be abejonės, pas tave sugrįš.

Vienas vyras išrašė čekį ir paaukojo 100 dolerių tiems, kuriems, jo manymu, jų tikrai reikėjo. Nepraėjus nė dešimčiai valandų po to, kai išrašė čekį, jis sudarė patį didžiausią pardavimo sandorį per visą savo bendrovės gyvavimo laiką.

„Svarbu ne tai, kiek mes duodame, bet tai, kiek meilės įdedame į šį veiksmą“ – Motina Teresė

Jei tu nuolat kovoji su pinigais, kad geriau dėl jų pasijustum, gali siųsti mintis apie pinigų perteklių gatvėje pro tave praeinantiems žmonėms. Įsižiūrėk į kiekvieno žmogaus veidą ir įsivaizduok, kad duodi jam daug pinigų, įsivaizduok jo džiaugsmą. Pajusk jį ir eik prie kito žmogaus. Tai padaryti nesunku, bet tai visiškai pakeis tavo jausmus pinigams ir su jais susijusias tavo gyvenimo aplinkybes.

Karjera ir verslas

„Genijus be širdies yra niekas – nes nei didis protas, nei nuostabus intelektas, nei abu šie dalykai kartu nereiškia genialumo. Meilė! Meilė! Meilė! Štai kas yra genialumo esmė“ – Nikolausas Džosepas von Džakvinas

Pritraukianti meilės jėga judina visus pasaulio turtus, todėl tas, kas skleidžia meilę pasitelkęs gerus jausmus, kaip magnetas traukia pinigus. Tau nereikia uždirbti pinigų, kad įrodytum savo vertę. Tu esi vertas visų pinigų, kurių tau dabar reikia!

Tu užsitarnavai pinigus, kurių tau dabar reikia! Tu turi dirbti dėl malonumo. Tu turi dirbti, nes tai tave džiugina. Tu turi dirbti, nes myli savo darbą! Tada, kai tu iš tikrųjų pamilsi savo darbą, pritrauksi pinigus.

Jei dirbsi, nes manai, kad tai vienintelis būdas užsidirbti pinigų, bet nekenti savo darbo, tu niekada neturėsi pinigų ir mėgstamo darbo. Mėgstamas darbas jau egzistuoja, ir viskas, ką turi padaryti, kad jį gautum – skleisti meilę.

Įsivaizduok ir pajusk, kad jau turi šį darbą, ir tu jį gausi. Ieškok visko, kas gera tavo dabartiniame darbe, pamilk šiuos dalykus, nes kai skleidi meilę, pritrauki tai, ką myli. Tavo mėgstamas darbas greitai atsiras tavo gyvenime!

Bedarbis parašė prašymą dėl darbo, kurio visada norėjo. Tada jis sukūrė įsivaizduojamą atsakomąjį bendrovės laišką, kuriame buvo aptarta jo alga ir būsimojo darbo detalės. Taip pat jis sukūrė vizitinę kortelę su savo pavarde bei bendrovės logotipu; žiūrėdamas į kortelę jis jautė dėkingumą, kad dirba šioje bendrovėje. Kas kelias dienas jis išsiųsdavo sau elektroninius laiškus su sveikinimais gavus darbą.

Šiam vyrui pokalbis dėl darbo telefonu buvo sėkmingas. Sėkmė jo neapleido ir per pokalbius akis į akį su dar dešimčia žmonių. Po dviejų valandų jam paskambino bendrovės atstovas ir pranešė gerą naujieną, kad jis turi darbą. Šis žmogus gavo darbą, kurio visada troško, su daug didesne alga negu jis siūlė įsivaizduojamame bendrovės laiške.

Net jei ir nežinai, ką nori veikti gyvenime, tau tereikia skleisti meilę, pasitelkus gerus jausmus, ir kaip magnetas prisitrauksi viską, ką myli. Tavo meilės jausmas nuves tave į tikslą. Tavo svajonių darbas yra meilės dažnio, ir, kad jį gautum, turi pats spinduliuoti šį dažnį.

„Sėkmė nėra raktas į laimę. Laimė yra raktas į sėkmę“ – Albertas Šveiceris

Sėkmės verse formulė yra lygiai tokia pat. Jeigu tu turi savo verslą, bet jis nesiklosto taip gerai, kaip norėtum vadinasi, kažką darai ne taip. Svarbiausia verslo žlugimo priežastis yra blogų jausmų, susijusių su sėkmės stoka, skleidimas.

Bet jei tavo verslas iš esmės klestės, bet, ištikus mažiausiai nesėkmei, reaguosi spinduliuodamas blogus jausmus, sukursi dar didesnį nuosmukį. Visos įkvepiančios idėjos, kurios privers tavo verslą pakilti į tokį lygį, kokio net neįsivaizdavai, yra meilės dažnio, taigi tu privalai surasti būdą, kaip pasijusti gerai dėl savo verslo ir imti skleisti kuo aukštesnį dažnį.

Pasitelk vaizduotę, žaisk su ja, galvok žaidimus, daryk ką nori, kad pakeltum savo dvasią ir pasijustum gerai. Pakylėdamas savo jausmus tu pakeli ir verslą. Kiekvienoje savo gyvenimo srityje, kiekvieną dieną mylėk viską, ką matai, mylėk viską, kas tave supa, priimk kitų bendrovių sėkmę lyg tai būtų tavo sėkmė! Jeigu sėkmė, kad ir kieno ji būtų, tau tikrai kels gerus jausmus, tu ją prisitrauksi!

Versle ar bet kokiame kitame darbe būk tikras, kad vertė to, ką duodi, prilygsta pinigų, kuriuos gauni pelno ar algos pavidalu, vertei. Jeigu duosi mažiau negu gauni pinigų, tavo verslas ar karjera pasmerkti žlugti.

Tu tiesiog negali iš kažko paimti, nepaimdamas iš savęs. Visada duok tiek, kiek gauni. Vienintelis būdas tai užtikrinti – duoti daugiau negu gauni pinigų. Jeigu duosi daugiau negu verti pinigai, kuriuos gauni, tavo verslas ir karjera klestės.

Violeta Šiugždytė


Kitoje dalyje aprašysime meilės galią, ir ką tai turi bendro su pinigais.

Categories
Pinigų dėsniai

Meilė pinigams (II dalis)

Praeitoje dalyje teigėme, jog nuo mūsų pačių požiūrio priklauso tai, kiek mes uždirbame. Šioje dalyje toliau vystysime šią temą, aprašysime jausmus, kurių dėka (ne)turime pinigų bei galimybes, kurios dažnai lieka neišnaudotos.

Kaip pakeisti jausmus pinigams

Kai pakeisi savo jausmus pinigams, tavo gyvenime pasikeis ir pinigų kiekis. Kuo geriau jausies, tuo daugiau pinigų prisitrauksi.

Jei neturi daug pinigų, aišku, kad gavęs sąskaitas nepasijusi gerai. Bet tą akimirką, kai neigiamai reaguoji į didelę sąskaitą, išspinduliuoji blogus jausmus, todėl, žinoma, ateityje sulauksi dar didesnių sąskaitų. Ką duodi, tą ir gauni.

Svarbiausia yra tai, kad apmokėdamas sąskaitas rastum būdą, kaip pasijusti gerai. Niekada neapmokėk sąskaitų, jei neišgyveni gerų jausmų, nes pritrauksi tik dar didesnes sąskaitas.

Kad pakeistum savo jausmus, turi pasitelkti vaizduotę ir paversti sąskaitas kažkuo, dėl ko pasijustum geriau. Gali įsivaizduoti, kad iš tikrųjų tai ne sąskaitos, o tiesiog tu iš savo geros širdies nusprendei paaukoti pinigų tam tikrai bendrovei ar žmonėms už puikios kokybės paslaugas.

Įsivaizduok, kad tavo gautos sąskaitos yra čekiai. Arba pasitelk dėkingumą ir pasakyk „ačiū“ bendrovei, atsiuntusiai sąskaitą, įvertinęs tai, kokia naudinga jų teikiama paslauga – elektra ar galimybė gyventi namuose.

Apmokėjęs sąskaitą gali ant jos užrašyti: „Ačiū – apmokėta.“ Jei neturi pinigų iš karto apmokėti sąskaitos, užrašyk ant jos: „Ačiū už pinigus.“ Traukos dėsniui nerūpi, ar tai, ką tu įsivaizduoji ir jauti, yra tikra, ar ne. Jis atsako į tai, ką duodi.

„Tau atlyginama ne pagal darbą ar sugaištą laiką, bet pagal tavo meilės kiekį“ – Šv. Katerina Sienietė

Kai gauni atlyginimą, būk už jį dėkingas, tada jis didės. Dauguma žmonių net nesijaučia gerai, kai jiems mokama, nes yra per daug susirūpinę, kad neprarastų savo atlygio. Jie praleidžia puikia progą skleisti meilę kiekvieną kartą, kai gauna užmokestį.

Jei į tavo rankas pateko šiek tiek pinigų, kad ir visiškai nedaug, būk dėkingas! Atsimink: tai, už ką jauti dėkingumą, dauginasi. Dėkingumas yra didysis daugiklis!

Išnaudok kiekvieną galimybę žaisti

Išnaudok kiekvieną akimirką, kurią turi pinigų, kad skatintum pinigus daugintis, skleisdamas gerus jausmus. Jausk meilę, kai už ką nors moki! Jausk meilę, kai atiduodi pinigus! Jausk meilę iš visos širdies įsivaizduodamas, kaip smarkiai tavo pinigai padeda bendrovei ir joje dirbančiam personalui.

Tai leis tau gerai jaustis dėl pinigų, kuriuos išleidi, ir tu nesijausi blogai, kad dabar jų turi mažiau. Skirtumas tarp šių dviejų jausenų yra skirtumas tarp pinigų gausos ir pinigų stygiaus visą likusį tavo gyvenimą.

Štai žaidimas, kuris tau primins, kad tada, kai turi pinigų, reikia jais džiaugtis. Įsivaizduok vieno dolerio banknotą. Įsivaizduok šio banknoto priekinę pusę kaip pozityviąją, simbolizuojanią daugybę pinigų. Įsivaizduok šio banknoto užpakalinę pusę kaip negatyviąją, simbolizuojančią pinigų stygių.

Kiekvieną kartą gavęs pinigus tyčia apversk banknotus taip, kad jų priekinė pusė būtų nukreipta į tave. Sudėk banknotus į piniginę taip, kad jų priekinė pusė būtų nukreipta į tave. Duodamas pinigus žiūrėk, kad banknotai būtų atsukti priekine puse į viršų. Taip darydamas tu naudoji pinigus kaip ženklą, primenantį tau, kad turi spinduliuoti gerus jausmus pinigų gausai.

Jei naudoji kreditinę kortelę, apversk ją priekine puse, kur užrašytas tavo vardas, į viršų, nes priekinė kreditinės kortelės pusė byloja, kad čia yra daugybė pinigų, ir jie priklauso tau!

Kai tu už kažką moki kreditine kortele ar grynaisiais, įsivaizduok, kad atiduodi žmogui didžiulius pinigus. Nes tai, ką tu duodi, gauni pats!

Įsivaizduok, kad esi turtingas. Įsivaizduok, kad turi tiek pinigų, kiek tau šiuo metu reikia. Kaip pasikeistų tavo gyvenimas? Pagalvok apie visus dalykus, kuriuos darytum. Kaip tu jaustumeis? Jaustumeis kitaip ir todėl tu kitaip vaikščiotum. Kitaip kalbėtum. Tavo laikysena būtų kitokia, ir tu kitaip judėtum. Kitaip į viską reaguotum. Tavo reakcija į sąskaitas būtų kitokia. Tavo reakcija į žmones būtų kitokia. Nes tu kitaip jaustumeis!

Tu būtum atsipalaidavęs. Tu patirtum dvasinę ramybę. Tu būtum laimingas. Tu paprasčiau į viską žiūrėtum. Tu džiaugtumeis kiekviena diena ir negalvotum apie rytojų. Tai jausmas, kurį norėtum sulaikyti. Tai meilės pinigams jausmas, ir šis jausmas traukia kaip magnetas!

„Sulaikyk su tavo įsisąmonintu noru susijusį jausmą, kurį tu patirtum įsivaizdavęs, kad jau turi tai, ko trokšti, ir tavo noras įsikūnys“ – Neuvilas Godardas

Violeta Šiugždytė

Kitoje dalyje papasakosime apie vieną stebuklingą žodį, padėsiantį prisitraukti pinigus – „taip“.