Categories
Vidinės problemos

Nustok ieškoti meilės, pirma susitvarkyk pats

Laimės siekimas – duoda mums gyvenimo tikslą ir prasmę, bet kartu ir lenkia mus žemyn tarsi prakeiksmas. Visi skubame būti laimingi ir rasti tai, kas mus padaro laimingais. Todėl, kad būtinai turi būti kažkas, kas leis mums mėgautis nuolatiniu džiaugsmu ir laime, tiesa?

Tokia pasaulėžiūra yra kaip tik tai, kas mus palieka varganoje situacijoje, kurioje dauguma iš mūsų yra pasiklydę.

Tiesa yra tokia, jog ieškodami laimės visur, tik ne savyje, žengiate keliu kuris veda į priešingą pusę. Su šia problema susiduria dauguma Y-generacijos atstovų.

Mes visi orientuojamės į galutinį rezultatą ir stengiamės procesus kaip įmanoma pagreitinti; mes ieškome dalykų kurie mums suteiks momentinį malonumą. Tokio malonumo bėda ta, kad jis kaip atėjo, taip akimirksniu ir išeis. Kaip dauguma žino – tikslas, ne visada būna vertas kelionės.

laimes paieskos
laimes paieskos

Mūsų gyvenimai nėra tobuli – ir jie niekada nebus. Bet kadangi mes esame mąstančios būtybės, pas mus tiesiog užprogramuota siekti geresnio.

Kaip ir kiekvienoje kitoje situacijoje, paskubomis padarytas remontas, rezultate atneš tik progą vėl išsitepti rankas. Jeigu imiesi ko nors, tai atlik tai pilnai, viena ranka tik užpakalį gali valytis.

Dauguma žmonių bando užtaisyti skyles savo gyvenimuose susirasdami kitą asmenį kuris išblaško mintis apie tai, kaip dauguma iš mūsų yra pažeisti. Susirandame merginas ar vaikinus todėl, jog tikime, kad tai ir yra ta dalelė kurios trūksta mūsų gyvenimuose, tas vienintelis asmuo kuris padaro mus laimingais.

Pabuskite. Nėra jokio dalyko ir jokio asmens kuris jus padarys laimingu – tikrai laimingu. Žinoma, maži malonumai tai ir yra dėl ko verta gyventi, bet tie malonumai yra beprasmiai, jeigu giliai viduje tu nesi patenkintas savimi.

Tu esi vienintelis kuris gali tave padaryti laimingu. Ir tai ne naujų drabužių, kokteilių, ar kekšių pirkimas. Pirmiausia, būsi laimingas, ir tik tada laimingas kai būsi patenkintas savimi, tai ir yra svarbiausia.

Neieškok asmens kuris padarys tave laimingu už tave – taip nebus. Vienintelis būdas, jog kiti mus padarys laimingais, tai nebent parodydami mums, jog turime būti laimingi su savimi. Žinoma, oralinis seksas yra geras priedas – tačiau vėl, orgazmas ilgai netrunka.

Taigi nustok ieškoti ypatingo žmogaus, kuris leis tau jaustis ypatingu. Tu arba esi laimingas su savimi arba ne. Jeigu nesi, tai ieškojimas kito žmogaus, tau suteiks tik gerą kompaniją tavo bėdoje. Susikoncentruok ties savimi. Padaryk tuos pakeitimus kuriuos sau esi prižadėjęs.

Būk tas pokytis, kurį nori matyti savo gyvenime. Mes visi turime galimybę sukurti gyvenimą, tokį kokį norime; viskas apie ką mes svajojame yra įmanoma. Paslaptis – nustok laukti “to” pokyčio, bet imk save į rankas ir būk tas pokytis. Ir tada, ir tik tada turėtum pradėti ieškoti žmogaus su kuriuo nori dalintis gyvenimą.

Vargas ir laimė, abu geri kompanionai meilėje, tau rinktis kur praleisi gyvenimą, laimėje ar varge. Viskas priklauso nuo tavęs ir tiktai nuo tavęs.

Mantas Matusevičius  parengta  pagal elite daily

AlfaVyras.lt

Categories
Laimė

Charlie Chaplin. Kalba pasakyta per jo 70-mečio jubiliejų


Kai pamilau save, tada tik supratau:
nuobodulys, kančia – pirmi įspėjantys
ženklai, kad gyvenu prieš savo esatį.
Šiandieną jau žinau, kad esatis vadinas
BŪTI SAVIMI.

Kai pamilau save, aš supratau,
kaip skaudžiai galima ką nors įžeisti
primetant savuosius lūkesčius,
nors laikas tam dar neatėjęs
ir žmogus nepasirengęs.
Tasai žmogus – aš pats.
Šiandien tai vadinu SAVIGARBA.

Kai pamilau save, nustojau geisti gyvenimo kitokio, kito.
Ir pamačiau staiga, kad tas gyvenimas, kuris mane apsupęs laiko,
suteikia galimybių augti.
Šiandieną vadinu aš tai BRANDA.

Kai pamilau save, tada tik supratau: esu pačioj man tinkamiausioj vietoj,
pačiu geriausiu  man laiku. Ir vyksta viskas akimirką išskirtinai teisingą.
Galiu ramus būt visada. Aš vadinu tai PASITIKĖJIMU SAVIM.

Kai pamilau save, nustojau vogti savo laiką,
svajot apie didžiausius užmojus ateityje.
Šiandien darau tik tai, kas teikia džiaugsmą, nuo ko jaučiuosi laimingas.
Tik tai, ką myliu, kas verčia šyptelt mano širdį.
Atlieku tik tai, ką noriu, savu ritmu.
Šiandieną vadinu aš tai PAPRASTUMU.

Kai pamilau save, aš išsilaisvinau nuo visko, kas kenkia mano kūnui –
nuo maisto, nuo žmonių, daiktų ir situacijų.
Nuo visko, kas tempė apačion ir vesdavo šalin nuo savasties.
Šiandieną vadinu tai MEILE SAU PAČIAM.

Kai pamilau save, nustojau būti visąlaik teisus,
kaip tik tada pradėjau klysti vis mažiau.
Šiandieną vadinu tai KUKLUMU.

Kai pamilau save, nustojau praeitim gyvent ir rūpintis dėl rytdienos.
Šiandieną gyvenu dabartimi ir vadinu tai PASITENKINIMU.

Kai pamilau save, aš suvokiau,
kad protas gali man trukdyt,  nuo jo įmanoma susirgt.
Ir tik tuomet, kai jį sujungiu su širdimi, jis tampa mano sąjungininku.
Šiandieną šią jungtį vadinu ŠIRDIES IŠMINTIMI.

Ir nebereikia mums bijoti priešpriešų ir ginčų,
problemų, kylančių bendraujant su savimi ar su kitais.
Susiduria net žvaigždės ir tuo metu nauji pasauliai gimsta.
Šiandieną aš žinau, kad visa tai – GYVENIMAS.

Categories
Vyriškas patarimas

Meilė sau arba kaip atsistoti ant kojų?

Tema:
Sveikata ir Sportas

Vardas:
Martis

Klausimas:
Sveiki, Vyrai,

Noriu prašyti Jūsų pagalbos ir patarimo kaip susikalbėti man su savo kūnu. Kaip pamilti save? Nebejaučiu sau jokios pagarbos – nuolatinis valgymas, pasyvus rūkymas ir pastovus gėrimas savaitgaliais. Manau tuoj į žmogų nebebusiu panašus. Turiu 20 kg antsvori, surukau po pakelį cigarečių per dieną, prisigeriu pastoviai iki „komos“ būsenos. Manęs jau net draugai nebeatpažįsta. Nukabinti jau dominančią panelę net nebeturiu noro, pradėjau jausti gyvenimui apatiją.  Sveikatos problemos jau invalido pažymėjimo prašosi. Prašau, pagelbėkite kuo galima.

Atsakymas:

Sveikas Marti,

Yra įvairių metodų, praktikų ir būdu kaip galima susitvarkyti savo gyvenimą ir judėti į priekį. Norint jį kardinaliai pakeisti aš rekomenduoju susirasti žmogų kuris tau galėtu padėti gyvai su tavimi dirbant nuolatos.

Grįžtant prie klausymo.

Kas tavo gyvenime atsitiko, kad taip pradėjai gyventi? Kokie įvykiai tai įtakojo?

Viskas kas vyksta tavo gyvenime turi priežastis ir pasekmes. Radus priežastis ir jas pašalinus galima išsivaduoti iš tave supančių pančių (pasekmių).

Kitas dalykas, dėl kokių priežasčių tu geri ir be saiko valgai?

Iš esmės turi turi savęs klausinėti ir rasti priežastis, dėl kokių priežasčių taip gyveni kaip gyveni? Taip elgiesi kaip elgiesi?

Tada susitvarkyti su savo emocijomis, nes mano manymų jos tave dabar labiausiai ir „ėda“ iš vidaus. Bet turiu gera žinia. Emocijos yra tavo ir niekeno kito, todėl su jomis gali susitvarkyti tik reiks padirbėti.

Tada turėtum mintyse matyti savo gyvenimo vizija, kaip tu atrodai, kaip tu jautiesi, ką tu veiki ir judėti link jos. Dabar ką tu savo mintyse matai, tik tai, kad sveri 20kg daugiau, nuolatos geri ir valgai. Matyk tokį save, koks nori būti ir judėk link to.

Man tavo būsena labai pažįstama, nes pusę metų pats buvau joje. Viršsvoris, viskam apatija ir t.t. Viena diena tiesiog suvokiau, kad jau nebegaliu švaistyti savo gyvenimo ir turiu judėti į priekį, kas buvo to nebėra. Pradėjau mankštintis, medituoti, sportuoti. Skaityti sėkmės psichologijos knygas, tobulėti. Jeigu aš atsistojau ant kojų, gali ir tu.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.