Categories
Sekso patarimai

Pamirštos moters erogeninės zonos

Normaliose porose seksas ne tik gyvuliškų troškimų patenkinimas atliekant lytinį aktą, bet ir mėgavimasis vienas kito kūnu, prisilietimų galios ir partnerio patenkinimo menas. Prieš skubant prie reikalo reikėtų nepamiršti, kaip moterys dievina būti liečiamos ir bučiuojamos.

Jei įprasite savo moterį liesti taip, kaip nelietė joks prieš tai buvęs partneris, jūsų seksualinis gyvenimas pagerės bent kelis kartus. Taigi dalykai, kuriuos vyrai puikiai žino, tačiau kažkodėl neteikia daug reikšmės.

Stuburas. Masažuodami jos stuburą pamirškite, jog tam galima naudoti rankas. Čia puikiai pasitarnaus karštos lūpos ir drėgnas liežuvis. Švelniai keliaudami pirštais ir liežuviu nuo nugaros apačios iki kaklo, savo mylimąją pakylėsite lig debesų.

Sprandas. Kai kurios moterys tiesiog dievina, kai partneris pakšteli joms į sprandą. Tai viena iš lengviausiai prieinamų erogeninių zonų, kurios nereikėtų pamiršti. Švelniai nubraukite jos plaukus nuo kaklo ir, kvėpuodami arti pakaušio, ieškokite tinkamiausios vietos drėgnam bučiniui. Jei pabučiavę dar ir švelniai įkasite, jūsų mylimoji tikrai maldaus daugiau.

Galva. Kol bučiuojatės, įdarbinkite rankas ir minutėlę pamasažuokite jos galvą. Taip pat, galite stipriau sugriebti jos plaukus prie šaknų ir pridėti aistros potepių tobulam bučiniui. Šioje vietoje svarbu neperlenkti lazdos, kad vietoj geidulingų dūsavimų, neišgirstumėte staigaus cyptelėjimo dėl pešamų plaukų.

Pečiai. Nors daugumos vyrų pečiai nėra labai jautrūs prisilietimams, tačiau moterys tiesiog dievina stiprias vyriškas rankas ant gležnų, pavargusių pečių. Masažuodami mylimosios pečius, švelniai juos bučiuokite ir kandžiokite.

Krūtys. Nepulkite prie spenelių – daugeliui moterų labai malonu, kai mėgaujamasi visa krūtinės sritimi. Net jei jūsų draugės krūtinė nėra didelė, dar nereiškia, kad ten nėra jautrių vietų. Nekandžiokite spenelių, tačiau galite pakandžioti aplink juos ir pažiūrėti, kaip į tai reaguojama.

Kulkšnys. Daugelis moterų dievina, kai joms bučiuojamos pėdos, tačiau tai nėra labai higieniška ir daugelis vyrų to nemėgsta, o moterys jaučiasi nesmagiai, kai mylimasis liečia jos pėdas. Yra kita išeitis – tokio paties rezultato galima pasiekti bučiuojant kulkšnis. Tačiau šiose vietose nesikandžiokite, nes tai gali būti skausminga.

Categories
Santykiai ir Seksas Sekso patarimai

Seksas. Tarp kosmoso ir meditacijos

Tantrinis seksasDaugumai mūsų seksas ir dvasingumas — dvi visiškai skirtingos sąvokos. Bent jau tokią nuomonę suformavo „Playboy“, „Cosmopolitan“ ir kiti „sekso guru“… Tačiau seksas gali būti ir dvasingas.

Sąmonės pilnatvė pasiekiama per seksualinius išgyvenimus

Tantra — fizinių ir psichinių pratimų sistema, nukreipta į dvasinės ekstazės pasiekimą, minčių „išvalymą“. Tokią sąmonės pilnatvę galima patirti ir per seksualinius išgyvenimus. Vienas iš žodžio „tantra“ aiškinimų — tai audinys, gobelenas, įpintas į mūsų gyvenimą. Kitaip „tantra“ aiškinama kaip sanskrito žodžių „tanoti“ (sąmonės plėtimas) ir „trajati“ (išlaisvėjimas) derinys. Taip pat „tantra“ suprantama kaip religinė filosofija, menas gyventi harmonijoje su realybe. Tantros šaknys glūdi senovės Indijoje, Tibete, Polinezijoje ir Amerikos indėnų kultūrose. Daoso ir afrikiečių tradicijose seksualinė energija naudojama dvasinei ugniai kurstyti, taip pat siekiant susilieti su kosmosu ir dieviškuoju pradu, gydyti nesinaudojant žolelėmis ar liaudies medicina. Tantra seksualumo nelaiko kliūtimi bendraujant su dievais ar pretenduojant į dieviškąjį gailestingumą. Net atvirkščiai, tantra — dvasinis šventojo, ne nuodėmingo sekso kelias, taip pat visiškos meilės, susidedančios iš proto, dvasios ir kūno. Pagal tantrą, „dieviškoji karalystė yra kiekviename iš mūsų“. Sanskritu parašyta — „Fizinis kūnas — Dievo šventovė ir šis kūnas viso kosmoso atspindys“.

Išbandykite tantrinį seksą

Tantrinis seksas nėra tai, ką mes įpratę vadinti seksu. Tantrinis seksas — tai sakralinis procesas — dviejų žmonių emocijos. Pabuvus meditacinėje seksualinės įtampos būsenoje, įvyksta štai kas: jūs neleidžiate savo seksualinei energijai judėti įprasta vaga. Atskiriate seksą nuo energijos ir pastaroji ima laisvai judėti jūsų kūne. Ji nėra stimuliuojama partnerio, tačiau ji aktyvi, deganti… Jūs pasineriate į visiško atsipalaidavimo būseną, tačiau esate sąmoningi, sugeriate savo kūnu viską, ką jaučiate. Ši sekso forma turi labai daug bendro su joga (lankstumas, jėga) ir meditacija (atsipalaidavimas, susitelkimas). Beje, tantrinio sekso mokytis galima pradėti ir vienam, pavyzdžiui, mokytis susikaupti, stiprinti kūną, tobulinti sugebėjimus atsipalaiduoti. Jei nepabūgote ir nusprendėte pasinerti į tantrinio sekso teikiamus malonumus, jums rekomenduojama atkreipti dėmesį į štai ką:

Nuolatinis partneris. Pasiekti dvasinės harmonijos ir visiško atsipalaidavimo bei itin didelio malonumo geriau seksis su dvasiškai artimu (ne vakar užkalbintu) žmogumi. Prieraišumas ir pasitikėjimas — ištikimi palydovai keliaujant į nirvanos būseną.

Palankios sąlygos. Jūsų tantrinei sueičiai turi būti sudarytos labai palankios sąlygos: jokio pašalinio, erzinančio ar kitaip neigiamai veikiančio triukšmo, tai tam tikra izoliacija nuo visko. Turite būti užtikrinti, kad jūsų meditacijos nesutrukdys telefono skambutis ar netikėtai užėjęs kaimynas.

Higiena. Prieš pasinerdami į sekso malonumus, pasirūpinkite savo kūno higiena, nes bet koks negalavimas ar nemalonūs kvapai gali sugadinti intymumą ir priversti jausti įtampą ar nepatogumą.

Visiškas atsipalaidavimas. Jei jau sudarėte sąlygas seksui, leiskite sau jaustis ir būti natūraliais. Pasistenkite atsipalaiduoti ir jausti „dabar“. Jei norite, verkite, juokitės, dejuokite, bet neužgniaužkite jausmų. Vykite šalin mintis, kad kažkas yra negerai, nepriimtina, nepadoru t. t.

Seksas tarsi deguonis. Jūsų porai seksas turi būti būtinas ir natūralus dalykas, kaip asmens higiena ar valgymas. Pamirškite gėdos, nuodėmės ar bet kokius kitus varžančius jausmus.

Lengvi ir natūralūs judesiai. Besimylint turėtumėte judėti lengvai, nepersistengdami, neįsitempdami. Įsitempiant greičiau pavargstama ir patiriamas orgazmas, tad pasistenkite eikvoti kuo mažiau fizinės energijos. Tantroje mylėjimasis primena šokį, jo ritmą ir lengvumą. Nejausdami įtampos, laiko spaudimo partneriai susilieja į vieną ir galiausiai pasiekia ekstazę.

Daug laiko aktui. Tantroje mylintis nepateisinamas joks skubėjimas. Lytinio akto metu būtini paglostymai, žaidimai ir pan. Todėl jums prireiks nemažai laiko visiškai atsipalaiduoti.

Kokia tantrinio sekso nauda?

Tantrinis seksas skatina susikaupimą, atsipalaidavimą, puikiai pašalina stresą ir yra gera priemonė suartėti su savo mylimu žmogumi. Visiškas pasinėrimas į savo pojūčius atpalaiduoja protą ir suteikia galimybę ramiau ir racionaliau vertinti aplinką, žmones, įvykius. Tai puikus meditacijos, jogos ir seksualinių pojūčių derinys. Tantrinio sekso propaguotojai mažiau pavydūs, linksmesni, atviresni, linkę į harmoniją, energingumą. Užsiimdami tantriniu seksu jūs atrasite savo svajonių santykius savyje. Mistikai ir fizikai tantros pasiektą būseną vadina nirvana, „moksha“ ir susijungimu su dieviškuoju pradu… Pasak kai kurių tradicijų, sąmonė yra laisvė, kai nesame laisvi, jaučiame ne sąmonę, o savo ego. Kai priimame pasaulį per savo ego, tuomet vertiname, svarstome, kaustome save… nėra jokios laisvės. Seksas, seksualinė energija gali tapti rakteliu, atrakinančiu duris į spalvotą pasaulį — mūsų individualų, laisvą pasaulį. P. S. Tantrinį seksą praktikuojančių ir apie tai viešai kalbančių yra nemažai ir tarp įžymybių, tai: Cameron Diaz, Matt Damon, Sting, Hugh Grant, George Clooney, Angelina Jolie, Brad Pitt.