Categories
Ilgalaikiai santykiai

8 būdai parodyti savo meilumą

Švelnumas, meilumas padeda abiems partneriams geriau jaustis, labiau vienas kitu pasitikėti, suartina. Yra daugybė subtilių būdų parodyti mylimajam, kaip stipriai šis jums rūpi.

Siūlome 8 būdus parodyti prieraišumą, šilumą:

8. Žaismingas bakstelėjimas

Gera nuotaika, humoras – didelė draugystės dalis. Jei su mylimu žmogumi negalite juoktis, tai kaip galite patogiai jaustis drauge? Žaismingas bakstelėjimas tuo metu, kai juokaujate, smagiai leidžiate laiką – paprastas, bet šiltas meilumo ženklas. Įsitikinkite, kad neužgausite partnerio – per stiprus gestas tikrai nepasirodys meilus!

7. Bučinys į kaktą ar pakaušį

Tai – iš tiesų saldus gestas, ypač – jei vyras daro taip kaskart praeidamas, na, bent kartą per dieną. Tai visada priverčia nusišypsoti!

6. Lengvas kaklo masažas

Tiesiog prieikite ir švelniai ratu pavedžiokite delną ant partnerio kaklo nugaroje. Toks veiksmas – iš tiesų efektingas, puikiai atpalaiduoja ir leidžia arčiau prisiglausti.

5. Pėdomis prisiglauskite prie mylimojo kojų

Ko gero, filmuose tokią sceną matėte daugybę kartų. Partnerių žaidimas kojomis po stalu vakarienės metu – taip pat visada mielas veiksmas. Svarbiausia, būdami būryje žmonių įsitikinkite, kad žaidžiate su savo mylimojo kojomis – antraip kažkas gali jus netinkamai suprasti.

4. Pamirksėkite

Galite nustebti, kaip suintriguoja paprastas subtilus mirktelėjimas!Tai – truputį koketiška, bet miela ir smagu, ypač – kai netikėta. Būnant būryje žmonių, mirktelėkite partneriui ir stebėkite jo reakciją. Nepasimeskite, mylimasis gali ir išrausti!

3. Sėdint ant lovos, įsitaisykite kuo arčiau

Dauguma porų sėdėdami ant kušetės prisiglaudžia vienas prie kito – tai iš tiesų patogu!Galite ant mylimojo užkelti ir savo koją – tai suteiks dar daugiau artumo, gal net… aistros!

2. Laikykite už rankos

Juk taip gražu žiūrėti, kai senyva porelė eina susikabinusi rankomis!Tai – švelnumo ženklas, priverčiantis pasijusti romantiškiau. Ar galėtų kažkas pykti dėl to, kad mylimas žmogus viešumoje paima už rankos?

1. Pabučiuokite, kai mažiausiai to tikimasi

Atsitiktiniai bučiniai visada suteikia daugiau laimės!Vienintelis metas, kai toks gestas gali suerzinta – kuomet partneris su kažkuo kalbasi, diskutuoja. Beje, bučkiai – siurprizai turi džiuginti ne tik lūpas: nepamirškite kaklo, rankos, peties ar…

Ko gero, dauguma žinote, jog tokie veiksmai – meilūs, romantiški, tačiau ar prisimenate tai kasdien? Kaip jūs parodote, kad mylite ir vertinate savo antrąją pusę?