Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: mėnulio užtemimas

Sveiki!

Malonu jums rašyti. Ar mėgstate atsitraukti nuo kasdienos rutinos ir pakelti save šiek tiek aukščiau nuo žemiškų darbų? Netgi aklas kurmis išsirausia į paviršių pasišildyti saulutėje… Šiandien pažadu pateikti informatyvų, bei aktualų straipsnį, apie netrukus dangaus platybėse įvyksiantį įvykį. Iš kart sakau, kad nerasite čia nieko paslaptingo ar mistiško – viskas bus paaiškinta lietuviškai bei suprantamai. Tas įvykis yra …

Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: 7 mėnulio fazė


Sveiki

Štai jau mėnulis baigia savo ciklą, priešpaskutinė fazė prasidėjo 05.24d. Kuo ši fazė ypatinga kiekvienam žmogui?
Tai savotiškas perstatymas, viskas, ką mes darėme sukrenta į savas vietas – pelai nubyra, grūdai pasilieka. Seni mąstymo modeliai, sistemos, kurios atrodė naudingos ir gelbėjo baigia savo ‘galiojimo laiką’. Vieniems šis procesas pasireiškia išorėje – baldų perstatytmu, nereikalingų daiktų išmetimu, kiti tvarkosi vidines lentynas pašalindami nereikalingą šlamštą. Galiausiai pasilieka tik tai, ko reikia judėti pirmyn.

Perstatymas
Gyvenimas yra pastoviame kitime. Tai kas atrodo prasminga šiandien, rytoj gali neturėti jokios prasmės. Tuomet kyla klausimas – kas yra prasminga, jeigu viskas kinta? Šitai mes turime progą išsiaiškinti šios mėnulo fazės metu. Daug kas bando atsakyti į šį klausimą, daug kas dedasi žinantis jį. Kartais pritariamai linksime žinančiam bei kartojame jo žodžius, sekame jam iš paskos. Bet tai ne mūsų. Atsakymo į šį klausimą neišgirsite nei iš vieno žmogaus lūpų, tą atsakymą žinome tik mes patys.

Linas Mockus

Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: mėnulio fazės VI

Sveiki!

Gegužės 20d. vakare prasidėjo delčios fazė ir tęsis iki 24d. vakaro. Kas įdomaus vyksta šios fazės metu?
Šios fazės metu norisi komunikuoti, kuo daugiau bendrauti. Apie tai kas tapo įgyvendinta per pilnatį turi sužinoti visas pasaulis.
Jeigu sąmoningai neplanavome ko norime pasiekti, tuomet ir pasakosime apie tai kaip nesisekė, kas buvo kaltas ir pan. Jeigu taip nutiko, nenusiminkite pasakokite ir tai, kadangi šios fazės metu žmogus neturintis ko pasakyti bus liūdnas ir nusiminęs. Ateityje galėsite viską pakeisti! Vakar sutikau pažįstamą, kuris buvo girtas, vos ne miegantis. Jis pradėjo pasakoti kaip tris kartus susimušė, kaip seniai jau negeria, koks stiprus yra, bei kitus žygdarbius. Puiku! Žmogus turi ką papasakoti.

Taip pat šis metas palankus visiems, kurie rašo, arba daug kalba. Kadangi visi įvykiai, patirtis tarsi subėga ant liežuvio ir yra pasirengus pakutenti klausytojų ausį. Tampame filosofais. Tačiau čia gali atsirasti viena problema – mes taip norime būti išgirstais, jog galime nusiminti kai aplinkiniai kurti, o tai būna gan dažnai! Ar ne? Bet iš visko yra išeitis – nesvarbu ar kitas žmogus jus išgirdo, ar suprato – svarbiausia, jog jūs pasakėte tai ką norėjote pasakyti.

Linas Mockus

Categories
Astrologija Puikus Gyvenimas

Astrologijos laboratorija: mėnulio fazės V

Sveiki!

Sveikinu visus, kadangi mūsų aptariamas dangaus šviesulys- mėnulis, pasiekė savo maksimumą(05.17 12:08). Ir dabar yra iki gyvo kaulo girdėtoje fazėje – Pilnatyje. Vakare pravėrę langą galime pamatyti didelį, gražų, besišypsantį dangaus kūną. Ką reiškia šios fazės akinančiai šviečianti šviesa? Šios mėnulio fazės metu žmogui pradeda augti iltys, plaukai ir pamažu jis virsta į vilką, kuris naktį puola žmones.
Patikėjot?

Kaip gi iš tikrųjų veikia šis mėnulis? Vakar tiesiog nekilo rankos nieko daryti, jaučiausi puikiai, tiesiog nelabai supratau dėl ko nieko nenoriu daryti. Bet atsipalaidavau ir leidau viskam tiesiog vykti, be mano įsikišimo, net jeigu viskas griūtų nebūčiau nė piršto pajudinęs. Ar kada nors jautėtės šitaip? Kartais tiesiog pamirštame atsipalaiduoti.

mitinė būtybė - vilkolakis

Atsipalaiduokit…
Šios fazės metu viską ką mes galvojome, darėme, planavome prieš – užsibaigia ir tampa apčiuopiama, matoma, jaučiama. Tai ką darėme tampa tobula. Taigi šiuo laiku atsiloškime ir pasižiūrėkime kokią prasmę turi viskas ką nuveikėme, stebėkime pasaulį – ramiai, mylinčiai. Dabar viskas aišku kaip ant delno.

Taip pat per pilnatį kiekvienam paūmėja tarpusavio ryšių problema. Ieškoma idealaus bendravimo, tačiau dažnai nerandama, todėl atsigręžiama į religijas, filosofijas, kurios parodo, kad nereikia keliauti per jūras, bei vandenynus – idealūs santykiai įmanomi su žmogum, kuris šiuo metu sėdi kėdėje ir skaito šias eilutes!

gero poilsio,
Linas Mockus
www.idomiai.lt

Categories
Astrologija Puikus Gyvenimas

Astrologijos laboratorija: mėnulio fazės IV

Labas!

Ketvirtoji fazė arba priešpilnis taip pat turi tam tikras savybes. Šio laikotarpio mėnulio šviesa kiekviename žmoguje pažadina norą tobulėti. Net kai visi planai teka savo vaga, trokštame juos dar „pagerinti“, išsiaiškinti viską iki galo, išanalizuoti kiekvieną smulkmeną ir padaryti visumą dar geresnę.

Pateikiu pavyzdį iš savo gyvenimo. Prieš kelias valandas grįžau iš gamtos, kurioje praleidau porą dienų. Esu pailsėjęs, prisipildęs meilės. Maloni būsena, pilnatvė. Atrodo, daugiau nieko netrūksta. Tačiau gali būti dar geriau! – štai tipiškas priešpilnio įtakos pavyzdys.

GALI BŪTI DAR GERIAU

Pastebėjau, kad kelis kartus per dieną užsuku į Facebook, tačiau ko ieškau ten nerandu. Tai
negadina statinės medaus, bet galima apsieiti ir be to. Nusprendžiau bei pasiryžau tam tikrą laiką, nesilankyti šiame bei kituose puslapiuose.

Taigi šios mėnulio fazės metu galime įnešti tam tikras korekcijas į mūsų dienotvarkes, planus, kad jie taptų tobulais. Visuomet yra kur tobulėti, o esamo palydovo šviesa parodo, kur tai padaryti.

smagių pataisymų,
Linas Mockus
www.idomiai.lt

Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: mėnulio fazės III

Labas, malonu vėlgi žinoti, kad skaitai šias eilutes, nes galbūt atrasi kažką naudingo. Jau ruošiausi eiti miegoti, bet prisiminiau, jog pasižadėjau parašyti straipsnių ciklą apie mėnulį ir kaip mat atsirado jėgų. Kartu su kiekvienu mėnulio perėjimu atsiranda naujas rašinėlis – šiandien apie trečiąją mėnulio fazę.

Labai trumpai primenu, pirmoji mėnulio fazė, tai tinkamiausias laikas įsiklausyti, ką kalba intuicija, per mikroskopą pasižiūrėtį į mažą sėklą, kuri dar tik ruošiasi augti. Antrosios fazės metu, „daigas“ pradeda kaltis. Arba paprastai sakant – antros fazės metu mes stengiamės prasibrauti per senus įsitikinimus, mintis, įpročius, elgesio modelius, per visa, kas sena, jog ateityje veiktume atsinaujinę. Ir galiausiai nusprendžiame imtis veiksmų.

Pateikta informacija yra paremta įvairių šaltinių studijavimu, mano pojučiais, savęs ir aplinkos stebėjimais, apmąstymais bei patirtimi.

IMAMĖS VEIKSMŲ

Trečioji fazė (pradžia 05.10 21h) kaip tik apie tai. Jos metu atsiranda daug energijos, kurią turime įsprausti į rėmus. Tad jeigu norime daugiau nebežiūrėti televizoriaus, tuomet stengiamės turėti rankose prieš akis knygą ir būti kuo toliau nuo televizoriaus. Norėdami daugiau sportuoti, keliamės ir darome tai. Norėdami parašyti daugiau straipsnių, rašome. Taigi šiuo metu mes įkišame save į tam tikrus auksinius rėmelius. Reikia šiek tiek pastangų, kadangi natūrali inercija įspraus mus į sidabrinius arba bronzinius rėmelius. O šiais laikais niekas nenori būti antras, tad negailestingai griauname viską, kas yra sena, ir veikiame naujaip.

Tik reikėtų būti atsargiems, jeigu dirbate valdišką darbą, kadangi šiuo metu galite nugriauti ir savo viršininką, kas gali brangiai atsieiti. Bet jeigu veikiate sąmoningai, planuotai, tuomet ši mėnulio fazė yra labai palanki.

Šios fazės metu yra labai naudingas gebėjimas planuoti, kadangi planuodami mes nukreipiame energiją tam tikromis vagomis, ir kuomet ateina laikas vykdyti plano punktus, viskas išeina savaime.

Linas Mockus

www.idomiai.lt

Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: mėnulio fazės II

Sveiki įsijungę šį straipsnį. Malonu, jog domitės astrologija ir norite išmokti praktiškai ja naudotis. Šiuo metu rašau straipsnių ciklą apie mėnulio fazes. Iš viso bus aštuoni straipsniai, kuriuose kiekvienas galėsite rasti sau naudingų dalykų.

Praeitoje rašliavoje pasakojau apie ciklus, mėnulį bei konkrečiai apie jaunatį. Stengiuos pateikti šviežią informaciją, todėl šiandien galėsite susipažinti su antra mėnulio faze, kuri prasidėjo 05.07 06:00.
Kaip jau minėjau maniškė mėnulio fazių interpretacija susideda iš aštuonių dalių, nors kalendoriuje yra pažymėtos keturios. Kadangi mėnulio ciklą sudaro 28 dienos, tuomet viena fazė sudarys 3.5 dienos, taigi net turėdami paprastą kalendorių galite lengvai pasiskaičiuoti kada kokia fazė prasideda.

Kuo ypatinga antroji mėnulio fazė?

Šioje fazėje kiekvienas norime prasiveržti(ar tai būtų individas, kolektyvas, ar planas), ištrūkti, išnirti iš savo senosios asmenybės, senų įsitikinimų, atmesti tai kas nereikalinga ir judėti į priekį. Pamenate pasakojau, jog per jaunatį galime suvokti kas mumyse pradeda augti? Per antrąją mėnulio fazę ‘sėkla’ pradeda kaltis. Kad ir koks kietas bebūtų lukštas, mes privalome jį praskelti tam, kad augtume, bei augtų mūsų planai.
Kaip daugelis žino – didžiausia kliūtis progresui yra saugumo noras, noras pasilikti jaukiame pasaulėlyje. Taigi šiuo metu turime prasiveržti iš savo komforto zonos, ištrūkti iš senų įpročių, nenaudingo elgesio.
Šiuo laiku puiki proga paleisti tai, kas trugdo judėti į priekį. Taip pat perstatyti baldus, išmesti nereikalingus daiktus, atsisakyti neproduktyvių pažinčių.
Šiame etape galime sulaukti ‘padrąsinančių’ žodžių „tau nepavyks“, „tau nepasiseks“, „pasvajok ir praeis“ iš tų, kuriems naudinga, kad pasiliktumėte tokiais, kokie esate. Pradedant nuo jūsų ‘draugų’, artimųjų, giminaičių ir baigiant komformistine visuomene, kuri pasiruošus suvalgyt kitokį, nei jos nariai. Bet šioje fazėje galite išmušti jai dantis, bei išsilukštenti iš kiauto, jog galėtumėte judėti pirmyn.
Kaip vienoje filipiniečių patarlėje sakoma: ne viską gyvenime galima pasiekti kumščiais, kartais į rankas reikia paimti didelę gerą lazdą. Žinoma, neskatinu naudoti smurto, tiesiog noriu priminti, kad problemas galima išspręsti taikiai – paliekant opoziciją bandant kontroliuoti laisvę, o tuo tarpu patiems susikurti savąją.

smagaus prasiveržimo,
Linas Mockus
www.idomiai.lt

Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: mėnulio fazės I

Sveiki,

kadangi man patinka astrologija bei sulaukiau keliolikos žmonių teigiamų straipsnių įvertinimų pradedu naują straipsnių ciklą.

Pažadu, kad sužinosite naujų labai įdomių dalykų bei, kas svarbiausia, šias žinias galėsite panaudoti praktiškai. Labai dažnai kartoju žodį PRAKTIŠKAI, kadangi visi žmonės trokšta žinių, kurios veiktų. Ar ne?

Kaip prisimenate praeituose straipsniuose buvote palikti su dviem galimybėm – arba informaciją galėjote panaudoti praktiškai, arba – ne. Dėl kažkokių priežaščių kai kuriais atvejais pateikta informacija galėjo netikti. Šiuose straipsniuose ši galimybė iš jūsų atimta. Tai ką pasakosiu veikia 100%. Veikia man, veikia mano draugams, pažįstamiems, veikė žmonėms prieš šimtus metų, veikia tai ir šiame amžiuje. Netrukus prie šio sąrašo būsite pridėti ir jūs. Malonaus skaitymo.

Gamtoje viskas vyksta ciklais. Vakare einame miegoti, ryte keliamės ir pradedame dirbti. Vasarą atidarome maudymosi sezoną ežeruose, upėse, jūroje. Pirmadienį žinome, kad prasideda nauja savaitė, penktadienį startuoja poilsio dienos. Taip pat suprantame, kad eidami degintis Lietuvos paplūdimyje lapkričio viduryje lyjant lietui mums nieko nesigaus. Pasodinę rožes sausio pabaigoje žinome, jog jos nesužydės. Pasinaudoję sveika nuovoka tai nesunkiai suprantame. Tačiau turėdami tam tikras žinias, pavyzdžiui, pasinaudojus kelionių agentūros paslaugomis sužinosime, kad tuomet kai gimtinėje šalta, pasikaitinti saulėje galime – Egipte, Turkijoje, Dominikoje, Brazilijoje, Kuboje ir t.t. Pasinaudoję sodininko paslaugomis, sužinosime, kad esant dideliam norui galima rožes auginti ir žiemą – šiltnamyje. Taip pat pasikonsultavę su astrologu, arba žmogumi išmanančiu gamtos paslaptis sužinosite kada geriausia pradėti naujus darbus, projektus, užduotis, sumanymus. Pradėti taip, jog sunaudotumėte mažiausiai pastangų ir gautumėte maksimalų rezultatą.

Mėnulis

Kaip kiekvienas žinote, mėnulis yra Žemės palydovas, kuris pastoviai sukasi aplink Ją. Laikas, per kurį mėnulis apskrieja mūsų planetą – maždaug 28 dienos.

Kas kada nors yra vartęs lietuvišką kalendorių matėte, jog be vardadienių, bei anekdotų juose žymimos ir mėnulio fazės, konkrečiai keturios. Beveik kiekvienas galėtų netgi išvardinti tas fazes – jaunatis, priešpilnis, pilnatis, delčia. Tačiau ar kas yra pagalvojęs, ką tos fazės reiškia? Apie jų reikšmę bei panaudojimą galėsite paskaityti Alfavyras.lt žurnale.

Rytais atsibudę ir pasižiūrėję pro langą, bei į termometrą galime nuspręsti kuo apsirengti, ar reikalingas skėtis. Tačiau ar dažnas iš jūsų atsikelia iš lovos vidurnaktį, apsirengia, išeina į lauką, užverčia galvą ir pasižiūri į žvaigždėtą dangų, kuriame šviečia mūsų šiandienos tyrimų objektas – mėnulis? Turbūt kiekvienas mokate atpažinti, jog didelis apvalus mėnulis yra pilnatis. Pusmėnulis prie kurio pridėję pagaliuką gauname raidę p(1pav.), reiškia priešpilnį, arba gavę raidę d(2pav.) suprantame, jog tai delčia. Gal man ir paprieštaraus romantikos megėjai, gulintys ant stogų ir skaičiuojantis žvaigždes, tačiau šiame informaciniame amžiuje visai nebūtina žiūrėti net pro langą, kadangi pažvelgę į kalendorių pamatysime kokia mėnulio fazė yra dabar. Kaip jau minėjau ten rasite 4 fazes, tačiau straipsnių cikle aš išsiplėsiu ir papasakosiu net apie 8 mėnulio fazes. Galbūt sakysite, jog per daug prisigulėjau ant stogų beskaičiuodamas žvaigždes, tačiau kaip ir tortą galima padalinti į keturias, šešias, aštuonias dalis, taip ir mėnulį galima suprasti aštuoniom fazėm. Todėl šiuose straipsniuose išgirsite naujas, niekur negirdėtas žinias.

Jaunatis

Iš karto pradedu nuo pirmosios mėnulio fazės. Labai puikiai pataikiau, kadangi nuo gegužės 3d. 7:50 min. prasidėjo būtent ši fazė. Pati pati pradžia. Žemės palydovas dar nepradėjo skleisti šviesos. Būdamas jaunas ir nė neketindamas augti, šis mėnulis žmonėse pažadina spontaniškumą, intuiciją. Šiuo laiku žmonėms atrodo, jog gyvenimas yra didelis nuotykis su daugybe galimybių. Todėl šiame etape mes galime intuityviai pajausti, atrasti naujas galimybes. Galbūt kažkuris iš mūsų tai jaučia labai stipriai, kitam galbūt šauna į galva staigi idėja. Imkim, kad ir mane – vakar nei iš šio, nei iš to sugalvojau parašyti straipsnių ciklą, tiesiog pajaučiau, kad tai bus naudinga tiek man, tiek kitiems žmonėms. Šios fazės metu neitin pavyksta planuoti, tačiau net ir be to žmogus intuityviai randa kelią ten, kur keliauja. Nors mėnulis dar neskleidžia savo šviesos, tačiau mumyse jau yra pasėta sėkla, kuri ruošiasi dygti. Ši fazė tinkama meditacijai, gilinimuisi į save, svajonėms. Per šią fazę patarčiau niekur neskubėti, nepradėti nieko daryti, tiesiog pasimėgaukite nuotykiu kuriame gyvenate. Pažvelkite į savo vidų, bei atraskite kas ten pradeda augti.

Nesakau, kad šios fazės metu turite įlipti į medį, arba užsidaryti rūsyje ir nieko neveikti. Be abejo jūs darysite ką iki šiol darėte, tačiau, jeigu norite kažko atsisakyti savo gyvenime, arba pradėti kažką naujo – laukite tinkamos progos. Apie kurią – kituose straipsniuose.

Iki,

Linas Mockus

www.idomiai.lt