Categories
Sekso patarimai

6 Priežastys, kodėl ji nebenori sekso?

Jau kurį laiką esate kartu, viskas klojosi puikiai, bet… paskutiniu metu ji vis „nenusiteikusi“ seksui. Išbandėte viską nuo nesibaigiančių glamonių iki seksualių vilionių, bet niekas nesikeičia.

Iš tiesų, rodos, jūsų jaunesnis broliukas sulaukia daugiau „veiksmo“ nei jūs. Kas gi nutiko?

Nenorime būti blogio pranašais, tačiau nesant rimtam sveikatos sutrikimui tokia situacija reiškia, jog jūsų santykiai – iš tiesų didelėje bėdoje. Supraskite priežastis, kodėl moteris atsisako sekso ir pabandykite tai išspręsti, kol dar ne vėlu…

1.  Ji ant jūsų pyksta

Dauguma moterų negali intymiai suartėti  su vyru, ant kurio iš tiesų dėl kažko rimtai pyksta. Ir, jūsų nelaimei, dažnai dailiosios lyties atstovės slepia savo pasipiktinimą, užuot pasakiusios, kas jas privertė taip nusiminti. Tai reiškia, kad partnerė gali širsti ant jūsų net jeigu nenumanote, ką padarėte blogai.

Sprendimas: Ramiai pasikalbėkite, lyg netyčia pasiteiraukite, ar pastaruoju metu jos nenuliūdino jūsų elgesys. Jei moteris greitai atsako „ne“ ir stengiasi pakeisti pokalbio temą, paklauskite dar kartą ir padrąsinkite ją būti atvira. Ko gero, nuoširdžiai pasikalbėjus moteriai tarsi akmuo nuo širdies nusiris ir… galėsite „karštai“ pasimylėti. Sakoma, seksas po susitaikymo – labiausiai jaudinantis.

2. Ji skęsta darbų rutinoje

Galbūt moteris nesidomi seksu tik todėl, jog jaučiasi pavargusi nuo kasdienių rūpesčių. Jei ji dirba, sportuoja, naktimis mokosi, ruošia šeimai pietus, tvarko namus, gamina jums vakarienę… keista, jei dar nepervargo.

Sprendimas: Kai šįvakar partnerė grįš namo, pasiūlykite jai pasidalinti atsakomybėmis,  pasisiūlykite kas antrą dieną gaminti vakarienę ar atlikti kitus darbus. O šįkart, pasakykite, jog jai neleidžiama daryti nieko kita, tik įsipilti taurę vyno ir atsipalaiduoti. Garantuojame, po tokio jūsų elgesio moteris jausis tokia mylima ir vertinama, jog atsilygindama padarys bet ką, kad tik liktumėte patenkintas.

3. Jai tiesiog nepatinka seksas

Pripažinkime, kai kurios moterys tiesiog nemėgsta sekso. Tokios dailiosios lyties atstovės draugystės pradžioje mylisi su vaikinu, norėdamos šį „užkariauti“, tačiau gavusios tai, ko nori, nebemato priežasties toliau palaikyti intymius santykius. Šios moterys seksą traktuoja kaip ginklą užkariauti vyro širdžiai, tačiau ne kaip smagią bei malonią veiklą.

Sprendimas: Sužinokite, ar partnerė neturėjo blogos seksualinės patirties praeityje, suformavusios tokį požiūrį į intymumą. Jei paaiškės, jog taip ir buvo, kodėl gi jums nepabandžius pakeisti mylimosios nuomonės, įrodyti, jog seksas – nuostabus užsiėmimas?

Jei moteris tvirtina, jog tiesiog neturi tokio apetito seksui kaip jūs, pats turite nuspręsti, kas šiuo atveju svarbiau – intymumas ar draugystė.

4. Ji nesijaučia seksuali

Paprasta: jei moteris nesijaučia seksuali, ji nenori mylėtis. Galbūt partnerė priaugo šiek tiek svorio, gal jaučiasi išvarginta ar tiesiog kažkas ją įžeidė. Moterys tokiu atveju dažnai per šiurkščiai save smerkia. Juk visi mes emocionalios asmenybės…

Sprendimas: Padrąsinkite partnerę skirti sau laiko – pasimėgauti SPA procedūromis, puikiu masažu… Kartais reikia paprasčiausio nuoširdaus komplimento – taip priminsite moteriai, kokia patraukli ir žavi jums ji yra.

5. Ji mano, kad seksas – nuobodus

Galbūt seksas tapo rutina? Jei pamatote mylimąją žiovaujančią sekso metu, ar, dar blogiau, intymumo metu „žiūrite“ televizorių – priežastis gali būti aiški.

Sprendimas: Pasiūlykite pasimylėti naujoje vietoje, pasirūpinkite tokiais afrodiziakais kaip šokoladas, braškės. Nupirkite partnerei naujus seksualius apatinius ar išdykusį žaisliuką. Padarykite kažką kitaip!

6. Išblėso jos susižavėjimas…

Nepaisant to, ką ji kalba jums į akis, amžinas nenusiteikimas seksui gali turėti paprastą priežastį – moteriai nebeesate patrauklus. Net jei anksčiau vienas jūsų prisilietimas priversdavo virpėti visą jos kūną, net jei moteris nekantraudama laukdavo jūsų grįžtant trokšdama pasimylėti, jūs jos tiesiog „nebeužvedate“. Jei partnerė taktiška, pasistengs tai pasakyti labai subtiliai.

Sprendimas: Galbūt jausmų ar susižavėjimo išblėsimo priežastis esate jūs, galbūt net atsiradęs kitas žmogus. Ar ji atrodo nutolusi? Ar būnant kartu ji atrodo įsitempusi? Ar ji domisi naujais dalykais, lankosi ten, kur anksčiau nebūtų buvę įdomu? Jei taip, ko gero, moters dėmesį patraukė kitas žmogus.

Jei priežastis, kodėl partnerė nebenori mylėtis, yra jausmų išblėsimas, gaila, bet nelabai ką ir galima pakeisti… Geriausia išeitis – tiesiog išsiskirti.

Būkite atviras

Nors yra daugybė priežasčių, kodėl moteris gali atsisakyti sekso, šios šešios – iš tiesų dažniausiai pasitaikančios. Kartais viskas, ko reikia, yra tiesiog atviras pokalbis, nuoširdumas, tačiau kartais intymumo pabaiga reiškia ir santykių baigtį.

 

 

 

 

Jau kurį laiką esate kartu, viskas klojosi puikiai, bet… paskutiniu metu ji vis „nenusiteikusi“ seksui. Išbandėte viską nuo nesibaigiančių glamonių iki seksualių vilionių, bet niekas nesikeičia.