Categories
Vyriškas patarimas

Ar verta susigrąžinti merginą?

Sveiki, padraugavau su mergina beveik 2 metus, dėl jos ryžausi net emigruot, kad buti arčiau su ja, laikui bėgant pats to nepastebėdamas, grioviau santykius kol galiausiai, ji pasakė apie išsiskyrimą. Dabar praėjo nuo to pora mėnesiu, bandžiau pamiršti ją, neišeina, žinau savo klaidas bandau jas taisyti, bet ji kaip ir orai šį rudenį viena diena šalta, kita diena šilta. Suteikia lyg ir vilties, bet kitą dieną sulaužo, žinau savo klaidas bandau jas  taisyti, iš tikro viską dabar darau tik dėl galimybės ja susigrąžinti ar verta taip? koks butu jūsų patarimas?  Pats suprantu, kad galėčiau pasirinkti kitokį gyvenimą, užmiršti ją ir ieškoti ko nors naujo, bet negaliu, tiesiog traukia ji mane kaip magnetas ir noriu viską padaryti, kad atkurti ankstesnius santykius.

Atsakymas

Sveikas,

Pirmiausia aš rekomenduoju ateiti į mano renginį, kuriame būtent yra paliečiama šita tema. http://www.alfavyras.lt/ai1ec_event/seminaras-vyrams-del-kokiu-vyru-moterys-kraustosi-is-proto/

Bet jeigu neturi galimybės, tai skaityk įdėmiai ir pamiršk viską ką iki šiol žinojai apie santykius, moteris. Pamiršk viską ir skaityk atverdamas savo širdį, nes mano atsakymas tau parodys kitą kelią, kuris dažnai būna per baisus įklimpusiems vyrams į emocijas.

dėl jos ryžausi net emigruot“ – Na ir ką dabar turi? Esi laimingas? Iš laiko atrodo, jog netgi labai nusivylęs savo gyvenimu. Ir tai bus nuolatos. Tu nori taip nuolat gyventi? Nori būti nuolat nusivylęs? Jeigu nenori tai klausykis. Moteris negali būti vyro tikslas. Bet moteriai vyras gali būti tikslu, nes jai daug svarbiau yra šeima ir jos gerovė. Kai tu padarai moterį tikslu, tu tampi jau nebe vyras, o eilinė mazgotė. Nieku gyvu nebandau tavęs įžeisti, bet tik rodau tavo pasirinkimus ir rezultatus. Vyras turi turėti aukštesnį tikslą negu moteris. Ir vyras pasiima moterį į savo gyvenimą, savo kelionę. Tu dabar keliauji paskui jos sijoną. Ji tave veda. Santykiuose vyras visada veda. Matai kokie skirtumai? Visa tai labai svarbu suvokti, jeigu nori būti vyru su gera moterimi, o ne vyru einančiu paskui moterį. Turėk savo tikslus. Moteris ne tikslas.

Pradėk gyventi savo gyvenimą, kad nebūtu jokių, dėl jos, dėl kitos kažką darau. Ką tu darai dėl savęs? Ką tu būsi padaręs ar tai nuveikęs po 5 metų? Nieko, jeigu nepradėsi gyventi savo gyvenimo ir juo džiaugtis. Nieko nebūsi nuveikęs jeigu ir toliau bėgiosi paskui vieną sijoną.

Suteikia lyg ir vilties, bet kitą dieną sulaužo“ – Tu esi jaunas, o jaudiniesi dėl niekų. Tu ką išmaldos lauki iš moters? Tau neturi rūpėti jokie jos malonės suteikimai ar nesuteikimai. Ko tau čia laukti. Siek savo svajonių, tikslų, gyvent gyvenimą, o ne lauk malonės kažkokios. Tu gali nuveikti daug darbų, išmokti daug dalykų. Galu gale tu mirsi, aš nuolat galvoju apie mirtį, kad ji šalia, kad bet kada gali ateiti ir mane pasiimti, o aš tiek daug ką dar noriu padaryti, negi dabar turiu jaudintis dėl moterų? Moterys ateina ir išeina, geriausios pasilieka ilgam. Tu ne amžinas, todėl nėra ko jaudintis dėl santykių. Aš esu praėjęs visa tai apie ką tu rašai ir tau nuoširdžiai sakau gyvent pirmiausia savo gyvenimą, išmok būti pirmiausia pats laimingas ir tik tada aplink tave žmonės tapsi laimingi, moterys pačios norės būti šalia vyro kuris žino kur eina ir ko siekia.

Pats suprantu, kad galėčiau pasirinkti kitokį gyvenimą, užmiršti ją ir ieškoti ko nors naujo, bet negaliu, tiesiog traukia ji mane kaip magnetas ir noriu viską padaryti, kad atkurti ankstesnius santykius. – Tu nuolat pasirenki tokį gyvenimą kurį nori gyventi. Šiuo metu esi šitame gyvenimo etape, nes jį tokį pasirinkai. Ar tu apie tokį gyvenimą svajojai? Nori tokio kokį dabar gyveni? Nori tokių santykių? Vilties iš moters? Jeigu nori, tai viskas gerai, gyvenk. Bet jeigu ne to tu trokšti viduje, jeigu ne to tavo vyro širdis nori, tai tobulėk, auk, gyvenk, realizuok save. Ar tu gali mano mielas drauge atkurti vakar dieną? Ar gali šiandien nugyvenai lygiai taip pat dieną kaip ir vakar? Ne, negali. Negali ir ankstesnių santykių atkurti tokiais pačiais. Bet gali tobulėti. Augti ir sukurti daug geresnius santykius. Tiek su šia mergina, tiek su kita.

Svarbiausia turi suvokti. Moteris negali būti vyrui tikslas, jis turi turėti didesnį gyvenimo tikslą. Moterys nesąmoningai pradeda manipuliuoti vyrais kuriems jis yra tikslas, jos jaučia tų vyrų silpnumą ir jų negerbia. Tu pats turi nuspręsti ar nori vėl su ja taikyti ar ne. Nors aš siūlau pradėti nuo savo tobulėjimo ir augti pačiam, o ne bandyti taikytis. Nes kai matys kuo tu tapai, ji pati norės su tavimi būti, ir jei tu norėsi, galėsi būti, nes dabar per daug nutolai nuo savęs, pametei savo gyvenimo tikslą, vyro kelią.

Tikiuosi, bent kažkiek padėjau. Dar gali paskaityti nemokamą mano knygutę vyrams: http://eepurl.com/rq5Wb

 

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškas patarimas

Ko iš manęs nori mergina ir ar tęsti santykius?

Sveiki, pradėsiu nuo to, kad susipažinau su mergina klube, mes pašokom, pabendravom, mūsų bendravimas tesėsi iki pat šešių ryto, teko nuo centro lydėti namo, po to karto buvom dar kartelį susitikę, ilgai vaikščiojom, bendravom. Kas yra svarbiausia, kad abu galim bendrauti įvairiom temom, nejaučiam jokių tabu, turim net bendrų pomėgiu, jai patinka bėgioti krosus, man tai pat, jai patinka dviračiai, man tai pat, man patinka Lana del rey dainos, jei tai pat, Sakyčiau tiesiog, kad idealu, vienas kitam tinkam. Bet nutiko tai, jog ji mane atstūmė, pasiteisinimas tiesiog toks, kad ji man nepajuto nieko per tą laiką kiek mes bendravom. Aišku tai nutiko sms žinutėmis, aš parašiau „Aišku, kaip nori“, bet kas keisčiausia ji pati man atsiuntė žinutę su klausimu ar aš pykstu ant jos, bet sekančią dieną tiesiog atrašiau trumpai jog ne. Tada grubiai tariant po savaites ėjau namo ir ji man parašė žinutę kurioje ji rašė palinkėjimą nakčiai ir turbūt nesitikėjo, kad aš atrašysiu jai, tada vėl kokias dvi valandas prabendravom. Esme tokia, žinau, kad mes patinkam vienas kitam, žinau tikrai, kad ji man patinka. Bet aš jos nesuprantu ko ji iš manęs nori, jei nori buti draugais, tada butu pasiūliusi man tapti tik draugais, o dabar ji tvirtina, kad daugiau tokiu vaikinu kaip aš nėra, tik vienetai. Ką man daryti tokioje situacijoje?

Sveikas,

Panagrinėkime tavo situacija.

Bet nutiko tai, jog ji mane atstūmė… Aišku tai nutiko sms žinutėmis“ – Jeigu ji tave atstūmė sms žinutėmis, tai greičiausiai kažkoks ir pasiūlymas buvo sms žinute, tai ji padarė iš esmės gerai. Aš nelabai suprantu apie kokį čia atstūmimą kalbi, bet greičiausiai pasiūlei būti daugiau nei šiaip draugai ir dar žinute. Aš galiu klysti, bet jeigu taip yra tai pirma tavo klaida. Siūlyti draugauti ar šiaip ką siūlyti sms žinute nedera vyrui. Išvis nieko siūlyti nereikia. Leisk viskam vykti įdedant minimaliai pastangų.

Jeigu tu vis dėl sms žinute pasiūlei jai draugauti, tai dabar žinok. Nereikia skubėti merginų įpareigoti. Ne visos nori rimtų santykių iš karto, gal ji norėjo su tavimi tiesiog gerai praleisti lovoje nuogi, bet tu jai draugauti siūlai. O gal jai išvis rimtų santykių nereikia, o tik gerai praleisto laiko. Dažnai vyrai paskuba kažko imtis, nes merginai iškelia aukščiau visų savo norų ir tikslų. Moteris ne tikslas. Nereikia skubėti merginų įpareigoti. Tegul viskas vyksta savaime ir po kurio laiko rodant iniciatyvą santykiai užsimezga natūraliai, o ne su klausimu.

Kitas dalykas. Jeigu tu pasiūlei pasimylėti, aš tik spėju kaip vieną iš galimų variantų. Tai taip irgi nereikėtu daryti. Moteriai reikia emocijų, o ne skaičių, datos, vietos ir laiko, kad to norėtu.

„po savaites ėjau namo ir ji man parašė žinutę kurioje ji rašė palinkėjimą nakčiai ir turbūt nesitikėjo, kad aš atrašysiu jai“ – Ji visiškai tikėjosi, kad tu jai atrašyti, kitaip net nebūtu rašiusi. Senas kaip pasaulis būnas leisti vaikinui parašyti ir pradėti pokalbį, taip gaunasi, jog ji kaip ir jaučiasi nepradėjusį pokalbio, o tik palinkėjusiu netikėtai po savaitės saldžių sapnų. Netikėtai ėmė ir palinkėjo labos nakties nesitikėdama bendravimo J

“Bet aš jos nesuprantu ko ji iš manęs nori“ – Pirmiausia pagalvok ko tu pats iš jos nori? Santykių nori? Kaip suprantu jūs visai neilgai pažystami, tai kam ją įpareigoti? Gal ji nori tiesiog gerai leisti laiką? Tai jeigu ir tu nori gerai leisti laiką tai ir leisk laiką gerai su ja. Jeigu tu nori mylėtis su ja, tai ir leisk sau mylėtis su ja, jeigu ir ji to nori. Bet nebūk tas kuris skuba įpareigoti ir pririšti jos prie pavadžio, kad tik tavo viena ji būtu. Būk toks vyras dėl kurio ji pati norėtu tavęs. Moterys labai jaučia kai vyrai prie jų prisiriša ir tampa lengvai manipuliuojami, todėl siek savo tikslų.

Jeigu jau taip stipriai nori santykių ilgalaikių, ko ji nenori dabar, tai tada ir negaišk laiko. Tik žinok, kad retai gera mergina skuba įsipareigoti per kelias savaites vien dėl to, kad abiems patinka bėgioti. Tam reikia laiko ir noro. Beje, gal ji turi kokį vaikiną apie kurį tu nežinai. Yra daugybė variantų, bet ką aš akcentuoju, tai jokio spaudimo ir skubėjimo. Tiesiog mėgaukis bendravimu, susitikimais. Tai suteikia vertės tau kaip vyrui. Ir nedaryk jos tikslu, kai ją turėsi laimingesni nebūsi, tavo laimė priklauso tik nuo tavęs. Santykių tikslas tik sparčiau tobulėti, vienas kitą palaikyti.

 

Tikiuosi, bent kažkiek užvedžiau ant kelio.
Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškas patarimas

Patinka viena mergina ir nežinau ką daryti.

Mūsų klausia: Yra tokia ne itin komfortabili situacija: patinka viena mergina (su kuria mokausi ištisus 12 metų vienoje mokykloje, bet nė kart nepapuoliau į jos klasę), tačiau niekaip nerandu būdų Ją užkalbinti, pasikviesti ją į pasimatymą. Ji beveik gražiausia mergina mokykloje, o aš, švelniai tariant „čiut už velnią gražesnis“. Ji pastoviai vaikšto su keliomis geriausiomis draugėmis, jau nekalbant apie būrį klasiokų, su kuriais ji leidžia pertraukas, arba „langus“. Skaičiau Jūsų patarimus, ir žinau, kad elgiuosi negerai, kad nieko nedarau, bet nežinau nuo ko pradėti – nei numerio neturiu, nei „labas“ nepasakau susitikęs. Tačiau per FaceBook nesivaržau pasilabinti, šiek tiek pakalbinti. Tik ji atsako į mano klausimus, ir viskas. Nieko daugiau. Nesudominu jos net per internetą. Gal jūsų patarimų archyvuose yra koks nors geras, naudingas patarimas, kuris padėtų man? Dėkingas iš anksto.

Mes atsakome:

Sveikas,

Tu tiek laiko apie ją kuriai iliuzija, jog mano manymų užkalbindamas ją pamatysi, kad iš jos nieko gero arba realybė toli gražu neatitinka tavo susikurto paveikslo. Per tą laiką, kol svajojai ją užkalbinti ir t.t. Galėjai tapti tokiu, kurį jį pati norėtu užkalbinti. Todėl nebešvaistyk laiko nesąmonėm ir įdėmiai klausykis.

Tu ieškai sprendimo būdo išorėje. Kaip užkalbinti, ką sakyti ir t.t.  Sprendimas yra viduje, tavo mąstyme, tavo pasaulėžiūroje ir tavo suvokime apie moteris.

Nėra tos vienintelės ir nepakeičiamos merginos. Tai iliuzija. Laimės ir gyvenimo džiaugsmo tarp jos kojų nėra. Čia faktas kaip blynas. Todėl nustok apie ją kurti iliuzijas. Kol tu mąstai apie ją, galėtum būti su kitom ir rinkti patirtį ar ką tu tik nori jų atžvilgiu.

Tavo vidinė būseną atspindi tavo išorę ir kūno kalbą. Leisk sau būti užtikrintu tuo ką darai ir kuo gyveni.

Pradėk nuo paprastesnių dalykų ir palengva kilk aukščiau. Nes dabar tu elgiesi taip, jog norėtum ant penkto aukšto namo užšokti stovėdamas ant žemės. Statyk laiptus ir lipk. O ne šokinėk kaip pasimetęs vyras.

Nesiblaškyk. Vyrui svarbu žinoti ko jis nori iš gyvenimo ir to siekti. Kai tu kažko sieki, pas tave atsiranda ir pasitikėjimas ir užtikrintumo jausmas. Kurį pastebį moterys ir automatiškai nori to vyro kuris yra užtikrintas ir pasitikintis savimi.

Pradėk kalbinti ir bendrauti su įvairiomis merginomis. „Treniruokis“ su jomis. Tuo pačiu turėk aiškią savo gyvenimo vizija. Nedaryk moters svarbesnė už savo gyvenimo vizija. Jei turi darbo, eini ir darai, ji palauks. Jeigu nelaukia, tai ne tavo problema. Tu žinai ko nori ir to sieki. Moteris nori tapti tavo gyvenimo dalimi, o ne kad tu ją padarytum savo visu gyvenimu ir varvintum dėl jos seilė, kaip vilkas per multikus.

Čia yra pagrindiniai dalykai. Susikurk įdomų gyvenimą. Susikurk save tokį, kokį nori matyti ateityje ir tokios problemos kaip šį išnyks, nes tai net ne problema, o iliuzija.

Sėkmės tobulėjant.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Moterys ir seksualumas

Kodėl verta turėti gražių draugių?

Ko gero dauguma jūsų pasakytų, kad būti gerais draugais su patrauklia mergina nėra tai ko jūs norite. Jūs juk norite susitikinėti su ja, traukti ją seksualiai. Tiesa?
Bet palaukite..
Gal būt visa tai nėra taip blogai, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.
Jūs nenorite būti tik draugais su mergina, su kuria norite santykių. Jūs norite būti draugais su mergina, kuri yra panaši į jūsų trokštamą.
Draugystė su patraukliomis merginomis yra tai ką daugelis turėtų praktikuoti ir štai dėl ko:

1 Bendravimas
Susidraugavus su mergina, kuri yra panaši į jūsų trokštamą, jūs mokotės dalykų, kurių trokšta jūsų geidžiama mergina. Daugeliu atveju, tai yra būdas pažinti jos pomėgius, užsiėmimus, mąstymą ir tai leis jums mokintis ramiai ir su pasitikėjimu. Jūs tarsi pro maža skylute pažvelgiate į jos vidinį pasaulėlį ir tuo pačiu mokotės pasitikėti savimi tarp tokio tipo merginų.

2 Investicija
Jei jau jūs esat jos draugas, ji nuoširdžiai ir be pavydo norės, kad patiktumėte kitoms merginoms. Juk ji tik draugė. Ji padės jums susirasti panašių merginų, patars kaip ištaisyti keletą stiliaus ar išvaizdos trūkumų, kurie tikrai jums pagelbės. Galbūt net radikaliai pakeis jūsų stilių į gerąją pusę.

3 Lengvai pasiekiamas vaisius
Pabandykime paanalizuoti. Jei jūs turite draugių, kurios yra karštos ir seksualios, jos taip pat turės draugių, kurios yra tokios pat. Tai reiškia, kad tavo draugė pati suras tau naujų merginų. Tu susitiksi su jos draugėmis ir ji stengsis jus supažindinti iš gerosios pusės. Ji bus jūsų pusėje ir jūs iš to gausite naujų pasimatymų.

4 Socialinis statusas
Jeigu ji ir nepadeda jums tiesiogiai susipažinti su kitomis gražiomis merginomis, vistiek egzistuoja socialinis statusas. Jei jūs pamatote jums patinkančią merginą ir su ją užmezgate pokalbį, pirmas įspūdis kurį jūs sudarote yra tas, kad jūs jau esate apsuptas gražių merginų, o tai reiškia kad tu turi kažką dėl ko jos su tavimi būna. Nori tu to ar ne merginos akyse esi identifikuojamas kaip aukštesnę vertę turinti vaikinas. Ir jos drąsiau bei smalsiau su tavimi susipažins.

5 Komfortas tarp moterų
Jei tu nuolat leidi laiką su merginomis tu pradedi prie jų jausti komfortabiliai. Nėra nieko panašiau į gerą savijautą, kaip tiesiog jaustis gerai, o ne vaidinti ar kitaip tobulinti tik savo kūno kalbą. Kai tu jausies visiškai atsipalaidavęs tarp moteriškos lyties tau tai tik padės jų susirasti dar daugiau.
Draugystė su patrauklia mergina yra tarsi super wingmanas ir tai yra daug geriau nei turėti tiesiog wingmaną.

Tad jei jau patekote į draugo zoną, galbūt jums reikia ne klausti kodėl taip atsitiko ir ieškoti būdų kaip iš jos išeiti, o tiesiog pasinaudoti tuo.

Sekmės!

Categories
Vyriškas patarimas

Turiu merginą, kuri ketina įšeiti pas kitą. Kaip reaguoti į tai?

Tema:

Santykiai ir Seksas

Vardas:

Gediminas

Klausimas:

Tai va turiu drauge su kuria kartu jau beveik metai. Viskas tarp mūsų galima sakyti buvo idealu. Aš ją myliu, ji sako mane taip pat.Tarp mūsų buvo visko sekso,romantikos, bendravimo, žodžiu viskas čikipiki:) BET neseniai grįžo jos draugas iš užsienio, nuvažiaves pas ją iškart pasiūlė būti kartu. man ji viską pasakę mes kalbėjom ir ji jam atsakė kad nežino kaip pasielgti.Ji pradėjo pasakoti kad jie geri draugai, kad jis jau norėtu kurti šeima, kad jeigu neišlaikytu egzaminu jis turi daug pažystamu ir t.t. Ji visiškai pasikeitė.Pasikeitė jos bendravimas ir t.t. Pradėjo kabinėtis dėl menkiausio Š. Ką pasiūliutumėt daryti? kaip pasielgti?

Atsakymas:

Sveikas Gediminai,Santykiuose iš esmės žmonės tenkinta viens kito poreikius. Ką jis jai siūlo, tai saugumą. Saugumas yra pats pagrindinis žmogaus poreikis. Būti saugiu, užtikrintu, gyventi komforte. Per metus laiko matyt to taip stipriai nesukūrei. Apskritai jeigu jinai išvis būdama su tavimi svarsto kitą variantą tai matyti, kad jūsų santykiuose kažko trūksta. Bet didelis pliusas tas, kad ji su tavimi apie tai pasišnekėjo, kas savo ruoštu parodo, jog ji atvira ir didesnė tikimybė, kad ji norėtu būti su tavimi, bet jai kažko trūksta iš tavęs.

Kita vertus manau, kad jinai labai naivi, kad tiki tokiom pasakom, kad atsirado vaikinas, kuris sutvarkys, bet kokias jai iškilusias problemas.

„Pradėjo kabinėtis dėl menkiausio Š.“ – Galimas daiktas, kad jinai jau norėtu skirtis, bet juk be jokių barnių, kai viskas gerai neina išsiskirti. Nes jeigu jinai tave taip paliktu, jaustųsi labai kalta dėl to, todėl geras būdas išsiskirti, tai iššaukti konfliktą ir tada kaltę užvertus ant tavęs viską nutraukti.

Gali būti ir kita medalio pusė, jog jai kažkas iš tiesų ilgą laiką nepatiko santykiuose arba trūko, o dabar puiki proga tai išreikšti.

„Ką pasiūliutumėt daryti? kaip pasielgti?“ – Išsiaiškinti ko jinai iš tiesų nori. Ko jai trūksta čia ir bandyti tai spręsti. Taip pat siūlau nesitaikstyti su visokiomis nesąmonėmis, o geriau paleisti ją, tegul eina jeigu taip nori.

Reziumė:

Išsiaiškink jos poreikius.
Pažiūrėk ar juos iš esmės patenkini.
Jeigu ne, tai pagalvok kaip galėtum patenkinti.
Žinok kokie tavo poreikiai.
Ar jinai juos patenkina.

Labai svarbu žinoti partnerio poreikius, nes jeigu jo poreikiai patenkinti, partnerė neis pas kitą. Kaip ir vyras neitu pas kitą moterį, jeigu jo poreikiai būtu patenkinti.

Sėkmės tau.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškumas

Ką apie mane pagalvos…

Dažnai būna taip, kad vaikinai bijo kitų nuomonės. O būtent, ką apie jį pagalvos aplinkiniai, kai pamatys ir išgirs jį kalbinantį merginą? Tokia baimė yra todėl, kad jis bijo apsikvailinti, bijo, kad iš jo pradės juoktis aplinkiniai. Bet ar tikrai jie juoksis? Norėčiau aš pamatyti žmogų, kuris rodytu pirštu į tą, kuris pažindinasi gatvėje.

Ar iš tikrųjų tau taip svarbu, ką apie tave pagalvos? Juk tu žmonių tu gal net nesutiksi daugiau gyvenime. Bet kartu, gali atsitikti taip, kad tu nesutiksi ir tos merginos, prie kurios nepriėjai vien dėl to, kad bijojai aplinkinių nuomonės. Išeina taip, kad tu geriau nieko nedarysi, ir visai nepažįstami tau žmonės, nepamatys tavęs prieinančio prie merginos (nors čia nieko blogo nėra).Bet kartu tu prarasi galimybę susipažinti su puikia mergina, kuri taip ir nesužinos, koks tu esi iš tikrųjų, koks tu linksmas ir šaunus, nepamatys tavo sugebėjimų, kuriais tu galėtum ją nustebinti. Ir viskas vien dėl to, kad tau rupi, ką pagalvos aplinkiniai? Man atrodo, kad pranašumas akivaizdus, jeigu rinktis, tarp pažinties su puikia mergina ir aplinkinių nuomone.

Tuo labiau, kad niekas nieko blogo nepasakys. Iš tikrųjų, aplinkiniai mano visai atvirkščiai. Įsivaizduok, kad tu pamatai, kaip vaikinas prieina prie merginos ir pradeda ją kalbinti. Tu pavydėtum jam, tu galvotum, koks jis drąsus vaikinas, jis nebijo prieiti prie nepažįstamos merginos. Taip ir aplinkiniai, visada teigiamai žiūri į tokius vaikinus, kurie yra drąsūs, pasitikintis savimi ir nebijo prieiti prie merginų. Ir ne tik aplinkiniai vaikinai pavydės, pavydės ir merginos, kurios irgi norėtu būti užkalbintos. Ir jos tikrai norėtu atsidurti kalbinamos merginos vietoje.

Aš manau, kad perskaičiuos šį straipsnį, tokio klausimo – “Ką apie mane pagalvos aplinkiniai?”, daugiau neturėtu kilti. Nes tu žinai, ką tu darai, tu pasitiki savimi ir džiaugiesi naujomis pažintimis su puikiomis merginomis.

Sėkmės!

Categories
Pasimatymų patarimai

Kaip suvilioti merginą per pirmąjį pasimatymą ? Pirma dalis

Šiame straipsnyje aprašysiu vieną iš savo nuotykių, kaip man pavyko suvilioti merginą. Visas merginas, kurios yra linkusios visą tai labai kritikuoti, prašau net neskaityti . Vyrams – kantrybės skaitant. Tai kaip man pavyko suvilioti merginą per pirmąjį pasimatymą?

Visą tai prasidėjo gatvėje. Daili, ilgakojė, aptemptomis juodomis kelnėmis pantera elegantiškai judino klubus į abi puses. Jos grožis gatvėje išsiskyrė. Iš vidaus ji spinduliavo puikią nuotaiką. Eidama  per sankryžą ji pažvelgė į manąsias akis. Jos akys, tokios tamsiai rudos ir didelės, virš jų aukšti, gražiai išpešioti antakiai. Man  šiurpuliukai nubėgo per kūną. Dievinu šį jausmą.

Vidury sankryžos, degant žaliam šviesoforo signalui, atsigręžiau į ją. Ji ėjo su draugu. Tai mane truputį stabdė, bet tas jos žvilgsnis vedė mane iš proto. Šūktelėjau garsiai: „atsiprašau“ ir su šypsena veide priėjau prie jų abiejų.

Tai pasirodo buvo jos pusbrolis. Pagyriau pusbrolio batus. Jie iš ties šauniai atrodė. Dailiai brunetei pasakiau: „pagalvojau pasigailėsiu, jeigu neprieisiu ir nesusipažinsiu, aš  Šokėjas“ (rimtai ir drąsiai padaviau ranką).

Tą akimirką jaučiau jų abiejų šiltą manęs priėmimą. Tai turbūt atsitiko todėl, kad pasielgiau drąsiai. Kuris dabar eitų prie merginos, kuri eina su vaikinu?

Išsitraukiau nieko nesakydamas telefoną iš kišenės su užrašu 86 ir padaviau tai merginai. Ši nusišypsojo ir įrašė. Kodėl taip  atsitiko? Kodėl ji man užrašė savo numerį praktiškai nepakalbėjus visai ?

Tai buvo vien neverbalinis komunikavimas. Neverbalinis komunikavimas  –  kūno kalba, mimikos, nežodiniai signalai. Elgiausi kaip alfa vyras. Tiesi laikysena, lėta eisena, atpalaiduotas veidas, maža šypsena veide, drąsus ir rimtas pasisveikinimas. Visą tai merginai kėlė pasitikėjimą.

Gatvėje užkalbinantis vyras – rimtų ketinimų, klube – nerimtų. Štai čia buvo pats pirmasis ir pusę darbo atliekantis žingsnis. Žingsnis, vedantis ten, kur aš noriu.

Merginoms patinka drąsūs ir „kitaip“, nei visi kiti, elgiantys vaikinai.  Tai praskaidrina joms dieną. Iš kitos pusės, man net padėjo jos pusbrolis. Prieidamas prie jos, esančios su vyru, įrodžiau, kad esu stipresnis už baimę.

Kas toliau? Grižęs namo, kitą dieną radęs laisvesnio laiko, atsidariau savo užrašų lobyną, kuriame – „sudominimai pasimatymui“.  Šiame užraše buvau užsirašęs pasimatymų vietas. Ką aš mėgstu veikti, kur aš norėčiau nueiti su mergina. Kitais žodžiais tariant – pasimatymo meniu. Pats automobilio neturiu ir kišenėje nesimėto šimtinės, tad  teko gerai pasukti galvą, kaip čia ką darytume. Būtent tais momentais, kai trūksta idėjų ir galva nedirba, šis užrašėlis – mano auksas.

Pakviečiau merginą pavartyti savo gimtinės Kanados (šalis pakeista) nuotraukas ir pažiūrėt video, kaip mokinu šokti vyrus. Iš merginos gavau sms „skamba viliojančiai . Na ką, ruošiamės nuotykiams :).

Susitikome 15 minučių kelio nuo mano namų. Nuotaika puiki, aplinkui  tamsu, pučia lengvas šiltas vėjukas. Iš ties gražus žiemos vakaras. Išsitraukiau iš rankinės nuotraukas. Jose – ežeras, kalnai, mano senelio kaimas, mano pirmasis dviratis,  valtis ir t.t. Papasakojau merginai dalį savo vaikystės ir t.t.

Žavingoji ilgaplaukė papasakojo apie savo vaikystę, kelionę į Vokietiją. Parodė telefone keletą nuotraukų. Pokalbio metu mezgėsi lengvas flirtas, keletą pabaksnojimų ir labai aštrus akių kontaktas.

Štai mano namai netoli, o aš jai net nesakiau, kad mes einame link „liūto karaliaus uolos“. Einant pro mano namus pasakiau, kad labai noriu į tualetą. Laikydamas akių kontaktą, ramiu balso tonu pasakiau: užeikime trumpai pas mane, pažiūrėsime tau maršrutą ir aš tave palydėsiu į stotelę. Tai merginai sukėlė pasitikėjimą ir ji sutiko eiti pas mane į namus.

O taip, mano mini planiukas- kaip suvilioti merginą veikia. Žingsniuojame link mano namų. Mano viduje ugnis vis kaista.  Aš jau įsivaizduoju, kaip liečiu jos vidines šlaunų puses ir užpakaliuką .Mmmmm.

Aš net visai pamiršau nueiti į tualetą. Kai atsigėrėm arbatos, tada prispyrė reikalas. Įjungiau šokių mokymų video. Panelė juokėsi, kaip aš su vyru šoku.

Nuėjau į virtuvę ir pašildžiau savo pirmą kartą gamintą kiaulienos guliašą. Dėdamas dvi šakutes žinojau, kad reikia merginą pamaitinti.

Kai abu buvom sotūs, uždėjau savo rankas ant jos pečių ir pradėjau labai švelniai masažuoti.  Truputį merginą įsitempusi buvo, iš lūpų „ištekėjo“ pašaipūs  žodžiai: „o, jau masažai“. O man kėlė tai juoką . Antroje dalyje papasakosiu, kaip man sekėsi vilioti merginą.

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą

Categories
Ilgalaikiai santykiai Vyriškumas

Keli patarimai ilgalaikiams santykiams

Ilgalaikiai santykiai, vyras, patarimai vyrams

Bendraujant su mergina ilgesnį laiką, vyrukai dažnai pameta galvą ir pradeda galvoti, kad jo paties, kaip žmogaus jai “išlaikyti” nepakanka. Tada jis ima per daug stengtis. To pasekoje “susimala” ir duoda dingstis moteriai jo negerbti.

Tad santykiuose privaloma:

Daryti tai, ką darei iki to, kai sutikai savo merginą

Tai reiškia, kad tau NEREIKIA mesti savo hobių, DRAUGŲ, pažįstamų ir izoliuotis nuo pasaulio. Kaip ir minėjau anksčiau, ji su tavimi, tiksliau, prie tavęs yra todėl, kad tu darei patrauklius dalykus prieš Jums susitinkant, todėl jų per daug keisti nereikėtų.

Turėti savo kryptį ir nekeisti tos krypties dėl jos

Būtinai… BŪTINAI išlaikyti savo gyvenimo krypti ir savo santykių ašimi daryti save, o ne ją. Jeigu santykių ašis yra pas jas, jos to baisiai nekenčia. Moterys nemėgsta turėti vyrą „po padu”, nors visos pradžioje bando išsiaiškinti, kaip tai padaryti… Dauguma išsiaiškina ir patys žinote, kas gaunasi. Nesielkite taip, lyg vienas nieko negalėtumėte nuspręsti. Darykite savo sprendimus ir pageidautina bent 90% sprendimų.

Būti ištikimu sau

Darykite tai ką sugebate geriausiai ir nenuleiskite sau kartelės. Stenkitės, jauskite aistrą savo gyvenimui, tas įkvėps ne tik Jus, bet ir duos saugumo jausmą Jūsų išrinktajai. Neišduokite savęs nuolatos kiurksodami prie televizoriaus.

Mokėti jai pasakyti ne

Moterys gerbia vyrus, kurie sugeba išlaikyti savo nuomonę visur ir nuolatos. Aš nesakau, kad Jūs nespręstumėte reikalų kompromisais, kompromisai reikalingi, bet jeigu kartu priimtas sprendimas tikrai Jūsų netenkina, drąsiai sakykite jai NE. Ji Jus gerbs už tai. Nenuolaidžiaukite jai. Neduokite dingsties nesąmonėms.

Mokėti džiaugtis gyvenimu ir turėti savo vertybes

Turite išsirinkti savo vertybes santykiuose ir jas kultivuoti. Sugalvokite kas Jums svarbiausia santykiuose, susidėliokite prioritetus ir gyvenkite pagal juos, nesimėtykite į šonus ir laikykite krytį. Išmokite džiaugtis kiekviena akimirka, juk tai Jūsų gyvenimas ir laikas turėtų būti leidžiamas linksmai (aš ne apie pasilinksminimus su „šnapso” buteliu – alkoholis, mano nuomone, yra viena žemiausių, apverktina smegenų funkcijų slopinimo forma), Jums nereikia NIEKO, kad jaustumėtės laimingu. Įsivaizduokite save, jeigu būtumėte aklas ir turėtumėte būti laimingas (ar Jums rūpėtų mašinos formos? O merginų grožis? Kuo tada džiaugtumėtės. Nepaverskite merginos klozetu. Vyrukai spaudžiami savo desperacijos seksui galvoja “nu kol kitos nesusiradau, tol su šita bent mylėsiuosi” ir tas juos daro itin apgailėtinais, jie išduoda visus esančius principus viršuje ir tempia save į nusmurgelių gretas. Jeigu jau tokia mintis iškilo į paviršių, tai būkite šiek tiek daugiau nei beždžionė su subrinkusiu falu ir pabaikite tokius santykius. Taip galvodamas, nei Jūs, nei ji nebus laiminga ir nėra jokio šanso, kad būtų kitaip.

Categories
Santykiai ir Seksas

Nebijok jos prarasti ir ją gausi!

Kaip manote, kas lemia didelę dalį sėkmės su merginomis? Pastangos ją gauti..? Ne – tai nėra sėkmės garantas šiuo atveju. Santykiai – tai ne sportas, kuriame reikia daug pastangų. Santykiai – tai tam tikra harmonija, tam tikri „fizikos“ dėsniai tarp vyrų ir moterų. Štai puikus posakis, kuris apibūdina vieną iš „fizikos“ dėsnių santykiuose: „Moteris – tarsi šešėlis. Kai vejiesi ją – ji bėga, o kai bėgi nuo jos – ji seka paskui. // R. Tagorė“.

Taigi, iš šio dėsnio išplaukia dar vienas dėsnis – kuo labiau bijosi ją prarasti, tuo didesnė tikimybė, kad tu ją prarasi. Atrodo nelogiška? Bet praktikoje tai akivaizdu. Kuo labiau stengiamės dėl merginos, tuo greičiau susimauname – ji praranda susidomėjimą. O štai kai tiesiog bendraujame, nieko nesitikėdami, arba kažko šiek tiek tikėdamiesi, bet nedėdami į tai pastangų – nejučia atsitinka taip, kad ryte tenka gerti kavą dviese (manau supratot ką turiu omenyje 😀 ).

Ko gero kyla klausimas – kodėl taip vyksta? Atsakymas gan paprastas: kuo labiau bijome prarasti ką tik sutiktą merginą – tuo labiau pradedame stengtis jai įtikti ir ją suvilioti. O kuo labiau stengiamės – tuo daugiau galvojame apie savo veiksmus ir nesiryžtame kažką daryti. Būname susikaustę, nervingi ir nedrąsūs – priešingybė tam, kas patinka merginoms. Juk jos mėgsta atsipalaidavusius, savimi užtikrintus ir drąsius vaikinus.

Taigi patarimas jums toks: nustokite bijoti prarasti.. ypač tai, ko dar neturite – ir gausite viską!

Daugiau gali rasti knygoje:Kaip suvilioti merginą

PUA Lifestyles

Categories
Pasimatymų patarimai

Keletas patarimų kaip sėkmingai gauti merginos telefono numerį

Bendrauji su ja, viskas vyksta sklandžiai ir štai ateina laikas paimti jos telefono numerį, tačiau nežinai kaip tai padaryti sklandžiai ir sėkmingai? Štai keletas patarimų, kurie tau tikrai padės:

– Visų pirma, numeris neturėtų būti tavo tikslas tuo metu. Numerį galima greitai paimti, tačiau juk visi norime, kad parašius sms arba paskambinus, mergina atsakytų. Nors netgi būna tokių atvejų, kai mergina duoda netikrą numerį – reiškiasi susimovei… Taigi, ko tu nori? – Kad sekančią dieną mergina nekantriai lauktų tavo skambučio ar sms. Tad visų pirmą sudomink merginą savimi.. to juk tu sieki, tiesa? O numerį pasiimk „tik tarp kitko“…

– Kai prašai jos numerio, nedaryk iš to pompastikos, tarsi prašytum jos suteikti tau apdovanojimą.. Tiesiog išsitrauk telefoną ir liepk jai padiktuoti savo numerį arba paduok jai savo telefoną ir liepk jai įrašyti. Ramiai ir savimi pasitikinčiai, o ne drebančiomis rankomis ir vaiko, prašančio saldainio, žvilgsniu…

– Sugalvok bent menką priežastį, dėl kurios imi jos numerį. Pvz tam, kad galėtumėte susitarti dėl susitikimo ir neiti į kažkokią įdomią vietą ar renginį, apie kurį tuo metu kalbėjote. Žodžiu, jei suki per aplinkui, tai ir daryk tai įtikinamai… prašydamas jos numerio ir sakydamas „paskambinsiu kadanors“ adrodysi kvailai. Žinoma, jei savo susidomėjimą bendravimo metu reiškei tiesiogei, tada jau nesuk per aplinkui, o tiesiog pasiimk jos numerį be jokių „atmazų“.

– Pamiršk tas frazes „duok savo numerį“, „ar galėčiau gauti tavo numerį“ ir panašiai.. Prašydamas jos numerio tu tiesiogiai parodai susidomėjimą ja. Tai rizikinga, kadangi mergina tokiu momentu gali pasijusti prizu, o tada jau abu žaisite pagal jos taisykles. Tavo užduotis ją sudominti – būti prizu, kurio ji siektų. Imdamas jos numerį, tiesiog liepk jai padiktuoti arba duok savo telefoną ir liepk įrašyti. Pvz „..ai, beja, neturiu tavo numerio – padiktuok / įrašyk..“

– Įsitikink, kad ji irgi turi užsirašiusi tavo numerį. Nors ji tau tikriausiai ir nepaskambins (net ir labai norėdama, dažniausiai nesiryžta), tačiau tuomet kai tu jai parašysi sms ar paskambinsi, nereikės gaišti laiko bandant priminti kas esi. Juk nesinori gadinti tos smagios ir netikėtos pokalbio pradžios. Tad padiktuok jai savo numerį, arba tiesiog pamajakink.. tegu ji turi jį savo telefone.

– Nepabėk nuo jos iš kart po to, kai paėmei jos numerį… Tavo tikslas nėras jos telefono numeris. Pasiimk jos numerį pokalbio eigoje, tai atrodys natūraliau. Ir bendrauk toliau – tavo tikslas ją sudominti.

Kągi, šiam kartui tiek. O dabar marš lauk tai išbandyti ir papildyti savo telefono knygelę naujais numeriais bei, žinoma, sėkmingai plėsti naujas pažintis!

PUA Lifestyles