Categories
Vyriškas patarimas

Bendravimo barjeras su naujais žmonėmis.

Sveiki, turiu bėdą (kas jų neturi).. Tai yra priėjimo barjeras prie nepažystamų žmonių ir pokalbio vystymas. Esmė ta, kad  turėjau keblią jaunyste, nors kokią keblią, dauguma turėjo panašią, buvau uždaras, draugavau su kompiuteriu ir likau už borto. Dabar bandau keistis, praktikuoti tokį dalyką kaip „kabinimas gatvėje“. Domėjausi PUA, tačiau tai ne tai ko man reikia.. Man nereikia, nusitempti merginos į lovą, po vieno pasimatymo, tą patį vakarą ar dar ko, tiesiog nenoriu jausti barjero. To pasekoje, išeinu į miestą ir bandau bendrauti su nepažystamais žmonėm, labiau merginom.. Sunkiai, tačiau prisiverčiu ir užkalbinu, vieną, kitą.. Reakcija, dažniausiai būna gana pozityvi, tačiau buvo ir atvirkštinių variantų… Pokalbiui pradėti vystytis, naudoju, tokius būdus, kaip „Gal turi ugnies“ ir panašiai.. Nu žodžiu, išeinu, sugebu kartais užkalbint, tačiau negerėja. Atvirkščiai, kuo daugiau kalbinu, tuo sunkiau darosi užkalbint naują žmogų.. Per pastaruosius keturis išėjimus, nesugebėjau užkalbint nė vienos panelės.. Neskaitant trumpų dialogų su cigaretėm (nors aš, net nemėgstu rūkyt). Tai ir galvoju, ką blogai darau. Jau kokie du mėnesiai, kaip praktikuojuosi, o barieras tik stiprėja..

Mes atsakome:

Sveikas Tadai,

Pirmas dalykas ką blogai darai, tai rūkai, kai tau net nepatinka, o tik dėl to, kad tokiu būdu gali užkalbinti merginą ar tai kokį kitą žmogų. Ir žmonėms su kuriais bendrauji nesukuri labai teigiamo įvaizdžio savo atžvilgiu kai prašai pridegti. Bet viso ko svarbiausia yra mėgautis pačiu bendravimu su kitu žmogumi, nuoširdžiai mėgautis. Taip pat rūkymas tikriausiai gali būti tavo komforto zona, kurioje jautiesi saugiai ir užtikrintai. Griauk tą komforto zoną ir plėsk ją.
Gali susigalvoti ar tai susirasti įvairių užkalbinimo būdu kurie žymiai bus efektyvesni tai tavasis. Kad ir apklausos vykdymas koks nors apie santykius ir t.t.
Programuok save sėkmei. Protas yra nesuvokiamai galingas mechanizmas, kuriuo gali visaip modeliuoti savo realybę. Gali pakeisti požiūri į situacija ir ta situacija tau atrodys jau kitokia. Pvz. Kiekvienas nevykęs pakalbinimas tai vienas žingsnelis link sėkmės. KUO DAUGIAU TU SURINKSI NEVYKUSIŲ PAKALBINIMŲ TUO LABIAU PRIARTĖSI PRIE LAISVO BENDRAVIMO. Kuo daugiau kartų suklysi, tuo labiau laisvėsi. Programuok save tam. Mąstyk apie tai. Kiekvienas pakalbinimas mane gali atlaisvinti ir tu nežinai kuris tai padarys, todėl nebegali sustoti, nes gal tau liko vienas užkalbinimas kuris pakeis tavo gyvenimą.
Jeigu tu mastai, jog iš 5 priėjimų, vienas buvo vykęs ir tu dėl to džiaugiesi, bet dėl kitų pergyveni ir jauti blogas emocijas, tai turi keisti požiūrį į tą pačią situaciją. Nesėkmingas pakalbinimas – tai sėkmė. Dėl to, jog mastai kitaip, po ilgų nesėkmių pradėjai stabarėti ir tau pasidarė vis sunkiau kalbinti žmonės. Ir čia tik dėl to, jog tavo požiūris į nevykusį bendravimą yra neigiamas. Keisk požiūrį ir pasikeis situacija.
Tavo išorė yra tavo vidinės būsenos atspindys. Kūno kalba, balso tonas ir t.t. viskas eina iš vidaus. Viduje save esi suvaržęs ir išorėje tai matosi, todėl aš siūlau pasidomėti vizualizacija, taip pat EFT (http://thegame.lt/page.php?id=222). Pasitikėjimas savimi kylą ir sportuojant. Kadangi sakei, jog daug laiko praleidai prie kompiuterio, tai tikriausiai nelabai ir kūnų rūpinaisi.
Labai dažnai vyrams pasitikėjimo prideda gyvenimo vizijos turėjimas ir nuolatinis jos peržiūrėjimas. Kai žinai ką nori pasiekti ir kur nueiti, automatiškai didėja stimulas iš vidaus atlikti dalykus, kurie tave prie tavo vizijos priartintu.
Ir atsimink, jeigu kažką darai ir darai, bet matai, kad tai neatneša rezultatų nemesk visko, o pagalvok kaip galėtum tai padaryti kitaip, ką pasakyti ir kaip galvoti kitaip. Būk lankstus.
Sėkmės tobulėjant.
Categories
Pažintys

10 taisyklių, kaip susipažinti dieną

Panagrinėkime kaip žmonės susipažįsta. Dažniausiai pasitaikančios susipažinimo situacijos ir vietos:

1. Per draugus;
2. Klube;
3. Darbe;
4. Mokymo įstaigoje;
5. Atsitiktinai dienos metu.

Šiame straipsnyje pateiksiu patarimus, kaip susipažinti dienos metu. Įsivaizduok, kad susitinka dvi draugės ir viena sako:
– Žinai, penktadienį buvau klube ir prie manęs visą vakarą kabinėjosi vaikinai. Siūlė išgerti, pašokti, klausinėjo nuobodžių klausimų.

Galiausiai prisikabino išgėręs vaikinas, kuris buvo toks įkyrus ir prašinėjo numerio, tai neapsikentusi daviau iš gailesčio, kad tik atstotų. Kaip gailiuosi dabar, nes skambinėja ir neduoda ramybės -, nusiminusi pasiguodė viena draugė.
– Suprantu tave, man ir taip ne kartą buvo – pritarė antroji draugė. Bet žinai kas man visai nesenai nutiko?

-Vakar žingsniavau Gedimino prospektu ir prie manęs netikėtai priėjo vaikinas. Mes susipažinom, smagiai pasikalbėjom. Nesitikėjau, kad būna tokių drąsių vaikinų, nes dažniausiai mane „kabina“ tik girti vaikinai.

Jei nori su mergina susipažinti dieną, remkis šiais praktikoje išbandytais dalykais:

1. Šypsena;
2. Akių kontaktas;
3. Rami ir tiesi eisena;
4. Kalbėdamas daryk pauzes;
5. Būk geros nuotaikos;
6. Prisistatyk;
7. Sudaryk įspūdį, kad susitikote visiškai atsitiktinai;
8. Kalbėk apie tai kas tau tikrai įdomu;
9. Pasitikinčiai paimk iš jos numerį;
10. Užkalbinus merginą gali atsitikti tik du dalykai: bus įdomu arba nuobodu. Tai pastebėsi per pirmas 5 sekundes.

Tikiuosi šie patarimai padės susipažinti su merginomis dieną, o nuėjus į pasimatymą, gerai praleisti laiką.

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą