Categories
Vyriškas patarimas

Kaip susigrąžinti jos jausmus man?

Gavome laišką – klausymą skyrelyje Vyriškas Patarimas

Laišką ketinu rašyti taip:
  • pirma trumpai nupasakosiu savo charakterį ir trumpą priešistorę,
  • po to pasakosiu tą ilgąją istoriją,
  • ją užbaigsiu savo dabartine situacija ir dabartiniais tikslais-norais,
  • o pačiai pačiai pabaigai parašysiu dar kažką – kažkokias išvadas ar apibendrinimą, kol kas nežinau.
 

Šiais metais pradėjau studijas universitete, pradėjau dirbti pagal savo profesiją, pradėjauNormaliai esu ramus, daug kam neretai galiu pasirodyti rimtas ir tylokas, nors realiai esu toks, kuris imasi iniciatyvos, tik kai niekas kitas to nedaro ir bandau visus išjudinti. Galų gale nestokoju pozityvumo ir panašiai. Toliau toji ilgoji istorija.

Iki šios vasaros merginų dėmesį bandžiau traukti tiesiog būdamas draugiškas, na tai ir tapdavau tiesiog draugas. Kas šią vasarą pasikeitė? Na pradėsiu nuo dar anksčiau, kelis mėnesius prieš vasarą kartas nuo karto pradėjau bendrauti su mergina, kuri mokėsi toje pačioje mokykloje, turėjome kelias bendras pamokas gimnazijoje, netgi gyvenome tame pačiame rajone. Tačiau nepaisant to, kad mūsų rajonas kitam Vilniaus gale nei pati mokykla ir dažnai tekdavo važiuoti kartu, šnekėti pradėjome tik 12 klasės pabaigoje. Taigi baigėsi mokslo metai, išlaikėm egzaminus ir susitvarkėm visus reikalus, maniau, kad tuo ir išsiskirs mūsų keliai.
 
Atėjo mano gimtadienis ir privačia facebook žinute ji mane pasveikino. Aš atrašydamas padėkojau ir iš mandagumo paklausiau kaip sekasi. Mano dideliam nustebimui atsakymas švelniai tariant buvo gerokai ilgesnis nei įprastinis „gerai“. Na iš tos nuostabos į jos klausimą „O kaip tau sekasi?“ atsakiau panašiai. Per dieną aš į facebook’o žinutę neatsakydavau daugiau kaip vieną kartą ir taip susirašinėjome gal kokią gerą savaitę facebook’u. Tada kelis vakarus pašnekėjom per skype, apsikeitėm telefonais ir pirmą kartą sutarėm vakare pasivaikščioti tiesiog šiaip sau, pasivaikščiojimas praėjo šauniai, nebuvo nė minties apie ką toliau reiktų šnekėti. Ji net sakydavo „vargu ar mums kada pritrūks temų“, todėl susitikimai tapo vos ne kiekvieną vakarą, dažniausiai kas antrą. Būtų buvę gal ir kiekvieną, tačiau aš tuo metu padėjau dirbe tėvui, tad grįždavau pavargęs ir kartais pasakydavau, kad šiandien jaučiuosi pavargęs dėl to nenoriu susitikt.
 
Tokie susitikimai truko gal dvi gal pusantros savaitės. Paskui juos nutraukė mano iškeliavimas į Vokietiją turistiniais tikslais. Kada aš supratau, jog ji yra daugiau nei šiaip sau paprastą susižavėjusi manimi? Prieš paskutinę dieną iki mano išvykimo dariau paskutinį mūsų susitikimą. Atsisveikinant apsikabinome ir buvo itin sunku priversti ją mane paleisti. Stovėjome gal penkias minutes taip, aš vis mestelėdavau užuominas, jog man reikia eiti ruoštis kelionei. Bet ji vis žvelgė savo didelėm akim su išsiplėtusiais vyzdžiais, nors buvo ganėtinai šviesu. Galų gale ji mielu šiek tiek drebančiu balsu ištarė ar tikrai negalima ryt susitikt. Na mano širdį paveikė tas jos žvilgsnis ir aš pasakiau, jog pažiūrėsim kaip čia išeis. Ir po to norėjau ją pabučiuoti. Bet kadangi to nebuvau daręs anksčiau, leidau pasiteisinti tuo, kad dar per anksti… Kitą dieną susitikome išsiskyrimas buvo panašus, tik šį kartą paprašė, jog parašyčiau vieną kitą žinutę kol buvau išvykęs.
 
Kelionės metu kasdien parašydavau vieną SMS’ą, ji atrašydavo. Vienoje iš jos žinučių buvo parašyta „aš tavęs pasiilgau“. Aš pats kelionėje dėl jos pamečiau galvą – lauktuvių jai nupirkau sidabrinį pakabuką.
 
Grįžęs įteikiau pakabuką ir pasiūliau būti mano mergina. Tai padariau spontaniškai, tad paskui pasigailėjęs pasakiau, jog ji gali pagalvoti ir pakeičiau pokalbio temą. Nuo tada prasidėjo trys man gana sunkios vasaros savaitės, nes norėjau atsakymo, bet jo negavau. O jos nuotaiką vieną kartą buvo labai gera, kitą visiškai priešinga, tarpais jaučiau tarsi ji kažko iš manęs tikisi ir panašiai. Aš niekaip negalėjau suprast. Jaučiausi savotiškai aklas, nes nesupratau, kodėl vieną dieną ji vienokios nuotaikos kitą visai kitokios. Vis galvodavau kaip ją reiktų pabučiuoti.
 
Pabučiuoti sugebėjau tik rugsėjo pirmomis dienomis, tačiau įžiebti tikrą meilę jau tiesiog to nepakako. Kiek vėliau (po poros savaičių) man ji pasakė, kad mums nieko neišeis, o tada ją šiek tiek sužavėjau savo atsakymu „nu ką, nepavyko man tavęs sužavėti tavęs, tai nepavyko, teks ieškotis kitos“. Tada tą vakarą atsisveikinant pasakė „tu toks šaunus, kad net negerai jaučiuosi, jog tavęs nemyliu“. 
 
Po to mes tarsi tapo „friends with benefits“, nes abu toliau susitikinėdavome, bendraudavom tiek gyvai, tiek žinutėmis, tiek internetu. Keliaudavom po vaizdingas Vilniaus apylinkes – abu esam romantikai. Susitikimai neretai baigdavosi bučiniais. 
 
Kad įrodyti jai, jog aš galiu susirasti ir kitų merginų aš per mokslų metų pradžią pradėjau daugybę naujos veiklos: susiradau darbą, pradėjau lankyti turistų klubą, pradėjau šokti lindyhop’ą, univere tapau savo grupės seniūnu, ėmiausi cementų ir panašių dalykų organizavime. Žodžiu užsiverčiau darbais, reikalais ir t.t. Taip mūsų susitikimai gerokai praretėjo, o jau kai susitikdavome jie tapo trumpesni. Kažkaip tapo vėl pasidarė sunku ją pabučiuoti, nes tarsi nutolo. Nors kai pagalvoju apie tai, kad noriu susirasti merginą iš karto vien tik jos vardas ir veidas mano akyse ir mintyse. Bet esu įsitikinęs, kad per sekantį susitikimą pavyks viską sudėlioti taip, kad galėčiau ją pabučiuot.
 
Kadangi aš jaučiu norą susigrąžint jos jausmus, svarstau, ką galėčiau padaryti po to, nes vienoks ar kitoks susidomėjimas manimi iš jos pusės vis dar juntamas. Tik ką daryt, tiesiog dingt iš jos gyvenimo staiga? Kad sukelt praradimo jausmą ir panašiai?
 
Žodžiu norėčiau tokio „spyrio į šikną“ reikiama kryptimi.
Stengiausi parašyt viską glaustai, bet plačiai, ir išlaikyti aiškumą. Bet jei kas neaišku galėsiu patikslint.
 
O taip pat mane vis vien domins paskaitos, ypač, tos kurios vyks Vilniuje.
 
Dėkui už atsakymą.
 
Atsakymas:

Sveikas,

Mano manymu tikrai išsamus laiškas, kuriame galima įžvelgti standartines klaidas. Prieš atsakant žinok, jog aš niekad nepretenduoju į absoliučią tiesą. Aš galiu klysti, bet, kad žinotum, jog aš klystu turi išbandyti tai ką pasakysiu. Ir šiaip netikėk tais kurie tariamai žino tiesą 100%.
Bent jau atrodo, jog esi labai geras, nuoširdus, šiek tiek nedrąsus intymume, veiklus ir siekiantis tikslų.
Tavo pagrindinės klaidos.
Vyras visada daro pirmą žingsnį. Ir nieko nelaukia. Kai nori pabučiuoti, bučiuok. Nebučiuoji, nes bijai suklysti, pasirodyti apgailėtinai ir t.t. Tai parodo didelį norą gauti pritarimo iš jos. O mes norime gauti pritarimo iš tų žmonių kuriuos mes padarome labai svarbiais. Jeigu tau ji būtu mažiau svarbi, tu nebijotum jos bučiuoti, nes tu nebijotum susimauti. Dabar ją truputi išaukštini ir bijai susimauti, suklysti, kažką blogai padaryti. Tu kažkada ją bučiavai, tai realiai tu tai moki daryti, skiriasi tik jausmas tavo viduje nuo to kas buvo ankščiau iki dabar. Kas blogiausia gali atsitikti ją pabučiavus? Tave atstums. Bet to tikimybė labai maža, nes jūs jau tai darėt, jūs leidžiat kartu laiką ir ji to trokšta, bet tu kažko lauki. Moteris neturi dėti pirmo žingsnio, vyras yra lyderis ir jis žengia pirmus žingsnius. Jis liečia merginos veidą ir ją pabučiuoja.
 
Turi žinoti, jog nuo tavęs priklauso viskas, tu arba darai arba ne. Pagal tai ką darai, gauni ir rezultatus. 
 
Tada kai važiavai į Vokietiją galėjai ją pabučiuoti ir ji ten būtu nualpus kaip ji norėjo tavęs. Bet tu pabijojai. Dovanos, gėlės ir t.t. Be intymumo, aistros, jaudulio nieko vertos. Jai faina ir pnš, bei jai reikia iniciatyvaus vyro. Kodėl išblėso kažkiek viskas? Tai labai elementaru. Tu nesiėmei jokių veiksmų, o tik laukei kažkokio atsakymo ir tai net nebuvo tvirtas ir konkretus klausymas. Tu jai siūlai draugauti, kai jos nesi bučiavęs? 🙂 
 
Vyras turi vesti moterį. Moteris nori būti VYRO gyvenimo dalis, moteriai nereikia berniuko kuris ateina į jos gyvenimą ir gyveną pagal ją. Ji nedavė atsakymo, nes tavo klausymas nebuvo tvirtas ir ji nežino tavo ketinimu. Išvis geriausia net neklausti ar nori draugaut, būti pora. Tai vyksta tiesiog savaime. Kažkuriuo metu ją pabučiuoji, praleidi daug laiko ir tai įvyksta savaime, be jokių ceremonijų ir klausymų. 
 
Kad sukurtum intymumą turi ją liesti, kad būtu fizinis kontaktas. Mažai praleisti laiko nėra blogai, svarbu, kad tas praleistas laikas butu linksmas, įdomus, efektyvus. Kad ji norėtu vėl susitikti, kai TU busi laisvas. 
 
Labai gerai suvok, moteris negali būti vyrui tikslas. Moteriai vyras gali būti tikslas, nes moteriai lavai svarbu šeima ir santykiai.
 
„Kadangi aš jaučiu norą susigrąžint jos jausmus, svarstau, ką galėčiau padaryti po to, nes vienoks ar kitoks susidomėjimas manimi iš jos pusės vis dar juntamas. Tik ką daryt, tiesiog dingt iš jos gyvenimo staiga? Kad sukelt praradimo jausmą ir panašiai?“

Nežaisk tokiom manipuliacijom, tai daro berniukai, paaugliai. Tu jau vyras. Turi suvokti, kad jausmai ateina ir praeina. Nesusigrąžinsi to kas buvo, niekada šiandiena nebus kaip vakar, niekada. Viskas kinta mano mielas drauge. Ir kas per noras susigrąžinti jos jausmus?  Kas tada? Ką toliau darysi? Koks toliau bus tavo noras?
 
Jinai tavimi domisi, jeigu jinai su tavimi išvis kur nors eina, vadinasi viskas gerai, tik nesiimi iniciatyvos. Ir neklausyk ką jos šneka, žiūrėk kaip elgiasi. Kaip yra vienas posakis. Jeigu ji su tavimi eina į pasimatymą, tai vadinasi tu jai patinki ir ji to nori, tavo vienintelis darbas nesusimauti 🙂
 
Labai svarbu žinoti, ko tu nori iš jos? Santykių? Sekso? Tik atgaivinti jausmų dėl sportinio intereso, kad savo savivertę pasikeltum?  Ko tu nori iš jos? Kai nežinai ko nori iš jos, tai nieko ir negausi, nes jei ir kažką gausi, nežinosi ar būtent to norėjai. Žinok ko tu nori iš jos, kur tu nori ją nuvesti. Jeigu vyras blaškosi, tai moteriai išvis katastrofa. Vyras ima ir daro, vyras ima už rankos ir veda, vyras ima ir bučiuoja, vyras ima ir ją pamyli aistringai, kad jai kojos linksta vien būnant šalia vyro. Vyras lyderis.
 
Siek savo tikslų, skirk jai laiko. Bučiuok ją, liesk, tegul būna intymumas. Tik pirma žinok, koks tavo tikslas jos atžvilgiu, ko tu nori iš jos. O, kad ten sukelsi praradimo jausmą, tai po kurio laiko, jai išvis bus dzin ant tavęs, nes taip ar taip nieko nėra tarp jūsų, tai ji nieko ir nepraranda 🙂
 
Užsiimk savo veiklom, nes ten save geriausiai realizuosi, skirk jai dėmesio ir būtinai žinok ko tu nori iš jos. Nes jūs atšalate, nes tu nežinai kur eini, kur nori su ja nueiti, ir ji tai jaučia ir kuo toliau, tuo labiau ji atšala.
 
Nėra stebuklingos piliulės kurią gal siūlo kiti super guru, nėra. Yra tik tavo suvokimas, kad tu esi lyderis, tu turi žinoti ko nori, kur eini. Turi suvokti, kad tu ją pasiimi į savo gyvenimą, į savo gyvenimo kelionę. Jei nori tik sekso, tai nesuteik jai ir vilčių dėl santykių, jeigu matai, kad jai to reikia. Neskaudink moterų, kad ir kiek jos tave įskaudina, nes pats kaltas, kad tokias susirandi 🙂
 
Tiesiog būk vyras, nieko čia daugiau nereikia. Vyras – veiksmas, iniciatyva 🙂
 
Tikiuosi bent jau kažkiek padėjau. Jei kylą klausymų klausk.
 
Gruodžio mėnesį bus šie seminarai:
 
http://www.alfavyras.lt/ai1ec_event/seminaras-vyrams-tobulo-sekso-link-kad-moterims-butu-gera/
 

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Tadas rašo

Meditacija pavers tave natūraliu su moterimis!

Internetinėse platybėse radau įdomių vaizdo įrašų, kodėl vaikinai, kurie mokosi merginti paneles (PUA) turėtų medituoti. Minima keletas didelių pliusų:

1)      Pašalina negatyvias mintis ir emocijas apie save bei kitus.

2)      Tampi ramus ir atsipalaidavęs. Automatiškai labiau pasitikintis savimi.

3)      Tampa įmanoma suartėti su moterimi be  savo natūralios būsenos pumpavimo.

4)      Pagerina sveikatą, natūraliai tampame laimingesni be priežasties.

5)      Pašalina nervavimąsi iš nervų sistemos ir kūno kalbos.

6)      Paprasčiausiai padeda susikoncentruoti – eik ir pasiimk tai ko nori.

7)      Išgydo nuo turimų negatyviu įsitikinimų.

8)      Dingsta atstūmimo baimė.

 

Asmeniškai aš neįsivaizduoju lengvesnio pagalbininko prasilaužiant bendravime su merginomis. Man didžiausias pliusas, kad medituojant protas tampa tylus, dingsta praeities istorijos, savęs teisimas ir vidiniai stabdžiai.  Negalvodamas galiu eiti daryti tai ką noriu, bandyti ir tiesiog linksmai leisti laiką, nepriklausomai nuo rezultatų. Ir jeigu taip jautiesi tai automatiškai pasitiki savimi, o merginas traukia pasitikintys savimi individai, nes jie jaučiasi saugūs būdami savimi.

 

Žemiau rasite video apie meditaciją. Šių video autorius Kingy, su komanda, moko vyrus merginti merginas bet kokioje situacijoje jau daugelį metų, daro stovyklas Anglijoje, Škotijoje, Airijoje, Amerikoje, Dubajuje, Italijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Prancūzijoje ir Kanadoje. Kurių metu virš tūkstančio vyrų sėkmingai išmoko šio meno. Todėl manau verta paklausyti, ką jis šneka apie meditaciją ir jos taikymą šiame žaidime.

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=QsYqwWzTcxk“ width=“600″ height=“400″] [media url=“http://www.youtube.com/watch?v=vpL26FS3xIc“ width=“600″ height=“400″]

 

Atsargiai! Nes tai gali tapti lyg į sėkmę vedantis narkotikas!

 

============================

Paulės atsiliepimas po savaitės paleidinėjimo meditacijos audio įrašų naudojimo:

Manau pagrindinis laimėjimas – dingo baimė bendrauti su žmonėmis! Pasidariau ramesnė. Ir dar, ankščiau pastoviai žmonėse ieškojau trūkumų, dabar gatvėse, transporte, tiesiog priimu juos kaip savo gyvenimo dalį. Ačiū labai.

Paulė M., 30m., konsultantė

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus ČIA.

Categories
Vyriškas patarimas

Merginos davusios man savo numerį nebenori su manimi susitikti.

Vardas:
jonas

Klausimas:
Laba diena,turiu tikia problema,ilga laika nesiseka susitikti su mergina,nors ranku sudejes nesedziu ,bandau susipazistu,pasiimu numerius ,o kaip pasuku ,tai neatsiliepia arba negali,isivariau toki kompleksa,kad kam kalbint jei vis vien nieko nesigauna,ir pasidariau irzlus,kad nesiseka,nors,kaip sakiau neturiu baimes uzkalbint,bet pradejau nepasitiket savim,nzn kur beda?

Atsakymas:

Sveikas Jonai,

Aš supažindinsiu tave su savo mąstymo modeliu. Gal jis ir tau tiks ir patiks.

Jeigu yra problema vadinasi kažko nežinai, arba tai ką žinai yra melas.

Šiuo atveju turėtum žinoti vieną dalyką. Jeigu kažką darai nuolatos ir negauti reikiamų rezultatų tai daryk viską kitaip arba kažką pakeisk. „Tik kvailys darydamas tą patį veiksmą tikisi vis kito rezultato.“

Nebūk tuo kvailiu ir keisk tai kas neatneša tau reikiamų rezultatų. Ką reikia keisti? Visų pirmą, pradėk nuo savo mąstymo. Jau dabar matosi mąstymo modelis kuris teigia :“kam kalbint jei vis vien nieko nesigauna“. Geriau tokį mąstymo modeli keisti į klausiamąjį – ką reiktu man daryti kitaip, kad su manimi mergina norėtu susitikti? Ko aš norių iš merginos? ir t.t.

pasidariau irzlus“ – Dažniausiai mes tokie pasidarome kai norime suvaldyti situacija, kai norime kažką kontroliuoti, bet tai tiesiog vyksta ir tiek. Ir  tai vyksta ne pagal tavo planą. Reiktu čia atsipalaiduoti, nesureikšminti tiek nesėkmių, tiek ir sėkmių. Kai kylą perdėtas reikšmingumas kylą ir irzlumas. Tu gali rinktis, arba viską sureikšminti ir būti irzliu arba stengtis nieko nesureikšminti ir būti visada atsipalaidavusiu. Kaip manai kuriuo variantu pasiektum daugiau?

Jeigu kažkas nesiseka, dėl kažkokių priežasčių jos nesutinka susitikti, tai stebėk ką kaip darai, kokios mintys tada tave aplanko, kaip jos reaguoja į tave, apie ką kalbatės, kaip tu jautiesi užkalbinimo metu, numerio paėmimo metu.

Kita vertus, ne visos merginos ir nori susitikti, ne visoms merginoms būtinai turi patikti. Bet esmė paprasta šioje vietoje. Jeigu kažką darai ir negauni reikiamų rezultatų daryk kitaip, mąstyk kitaip, jauskis kitaip.

Pasidomėk pick up’u. Yra lietuviška bendruomenė Thegame.lt . Pasidomėk kūno kalba, savo emocijomis. Kuo labiau pažinsi save, savo mąstymą, tuo geresnių rezultatų pasieksi.

kur beda?“ – Reziumuojant bėda yra kažkur tavyje, tavo mąstyme, veiksmuose. Bet tu pilnai gali ją sutvarkyti, jeigu daugiau dėmesio skirti ne pačiai problemai, o tos problemos, vadinamos bėdos sprendimui surasti, o tai gali padėti žinių kaupimas, mąstymo keitimas, emocijų valdymas. Ir nenuleisk rankų, niekada. Nes tu nežinai už kurios nesėkmes ateis sėkmė, gal iki sėkmės tau trūksta tik vieno žingsnelio.

Tikiuosi užvedžiau ant kelio.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Pasimatymų patarimai

Alkoholis ir naktiniai klubai

Mūsų skaitytojo atsiųstas straipsnelis.

Žmonės gali pasiekti daug gyvenime, bet kartais jie save apriboja. Šį kartą jie savo galimybes apriboja alkoholiu. Štai vyruko gyvenimo ištrauka iš naktinių klubų gyvenimo.

Apie Petriuką. Mūsų herojus turi tikslą – „pakabinti“ panelę kuri realiai pretenduotu į jo širdį. Petriukas mėgsta merginas, turi supratimą kaip jas kabinti, turi savo stilių, komunikabilus, išvaizdus. Viskas su juo kaip ir gerai. Bet ką aš matau, kai jis būna klube? Įžengus į klubą, jis eina prie baro, nes kitaip negali atsipalaiduoti be alkoholio. Blogiausia tai, kad jis ne kokteilius geria, kurio užtektu vieno, kad pradėtum judėti, o alų. Vis gi pigiau ir daugiau jo gali išgerti, tad ties vienu ar dviem bokalais beveik niekada neapsistojama. O mes gerai žinome kas būna kai išgeri daugiau už leistina norma. Rezultate matau girta vyruką kuris kabina visas paneles kurios tik juda, o jei nejuda, tai pajudina. Nemeluosiu ir nesakysiu, kad jam nesiseka. Vis gi, šiame klube ne jis vienas įkalęs gerai.

Paskutini vakarą pamušė savo rekordą ir pasibučiavo su trimis skirtingomis panelėmis ir iš dar vienos gavo numeriuką. Rezultatas iš ties ganėtinai įspūdingas. Bet čia tik tuo atveju jeigu mes kalbėtume tik apie skaičiukus. O kas liečia posūkį į jo širdį – tuščia… Blogiausia tai, kad nemažai panelių turėjo dėl jo neplanuotai eiti parūkyti ar į tualetą, kad tik atsikratytu priekabaus ir išgėrusio vyruko. Tai yra labai blogai, bet ką tu girtas žmogau suprasi, kai tau nusispjauti ir kai tik vienas galvoje…

Kaip manote? Kiek turi praeiti laiko, kad jo įgūdžiai taptu tokie nušlifuoti, jog galėtu atėjęs į klubą nusikabinti sau šaunia ir dailia panelę, ir tai nebūtu atsitiktinumas, o jo nenugalimas žavėsis? Mėnuo, du, pusmetis?  – Jei tektu man spėti, aš pasakyčiau, kad metai būtu jau labai geras rezultatas. Metai, tai daug ar ne? Man tai velniškai daug. Bet greičiau ir būti negali, nes jis kas vakarą būna padauginęs alkoholio ir matau, kaip jis nė per mažą žingsnelį netobulėja. Ne todėl, kad jis būtu bukas ar visiška nemokša, tiesiog alkoholis ji laiko vietoje. Kai blaivam žmogui pasako ne, jis gali susikrimsti, apgalvoti savo klaidas ir vėl kibti į atlapus, tik šį karta kažko pasimokius. O kai tu esi išgėręs, tau būna ant visko nusispjauti ir tiesiog eini kiaurai per viską ir nieko nesimokai, nes tau ta akimirka yra gerai. Ar mes norim stovėti vietoje ir ar mums to reikia?

Įdomu, ar Petriukas žino, kad tą vakarą jis gali būti karščiausias vaikinas? Žinot, jis galėjo pasiekti kur kas daugiau, tą vakarą, tik pats to nežinojo. Negaliu garantuoti šimtu procentu, kad galėjo bent su viena grįžti namo, bet šansai buvo ganėtinai realus žiūrint iš šono. Gerai kai yra bent ką ryte pasipasakoti/pasigirti. Dar geriau, kai kokie šiurpuliukai nuo jos prabėga, prisiminus ją. Bet kalbėti ir girtis koks aš lovelasas esu nėra garbinga, kai nė viena tau iš tų panelių nepatiko. Tu taip ir nepajudėsi iš mirties taško, jeigu nesistengsi „kabinti“ sau patinkančiu panelių blaivas.

Vyrai, neverskime panelių bėgti nuo mūsų į rūkyklas ar tualetus, o traukime jas prie savęs.  Lai merginos dalinasi su draugėmis gerais prisiminimais apie mus. Lai kuria istorijas apie mus kokie mes šaunus esam. Tegu panelės grįžta namo su plačia šypsena, kad galėtu pasigirti, jog Lietuvoje vis dar yra šaunių vyrukų!

Armantas

Categories
Vyriškas patarimas

Išsiskyrus su mergina pasireiškė bendravimo sutrikimai. Ką daryti?

Tema:
Tobulėjimas

Vardas:
Rokas

Klausimas:
Taigi išsiskyriau su mergina po vienerių metų draugystės. Po šito įvykio pradėjau nebemokėti bendrauti su kitom merginom, nebeturiu ką pasakyti nei buvusiai nei kitom merginom. Kartais neberandu bendros kalbos net su draugais. Ir taip jau tęsiasi jau apie 3 mėn. Daznai jauciuosi labai nepatogiai ir nemaloniai, nežinau kodėl. Mano karjeros(šiuo atveju mokslo) ir sporto taurės yra pilnos, nesiskundžiu bloga sveikata ar prastais pažymiais. Gal man reikėtu tiesiog pailsėti nuo visų merginų bei draugų ir praleisti daugiau laiko su savimi?

 

Atsakymas:

Sveikas Rokai,

Mano manymu taip dažnai atsitinka išsiskyrus, ypač žmonėms kurie labai daug tikisi iš santykių ir į juos įdeda daug energijos. Gal net per daug sureikšmina tiek santykius, tiek išsiskyrimą.

Aš visada sakau, jog išsiskyrimas dėl kažkokių priežasčių tai ženklas jog kažkas buvo blogai, jog gal nutolai nuo savęs. Gal per daug susikūrei įvairių iliuzijų ir t.t.

„Gal man reikėtu tiesiog pailsėti nuo visų merginų bei draugų ir praleisti daugiau laiko su savimi?“ – Bendravimas su žmonėmis yra neatsiejamas dalykas, bet kaip ir pats minėjai dažnai mums reikia tiesiog pabūti vieniems. Pajusti ta vidinę ramybę, harmonija kuri kažkaip išsibalansavo per ilgą laiką darant įvairius dalykus.

Atgauk jėgas, ramybę, vidinį balansą ir tikiu, kad viskas susitvarkys. Svarbu judėti pirmyn ir neleisti, jog tavo emocijos imtu viršų.

Kai atgausi jėgas, vidinę ramybę labiau pasitikėsi savimi, norėsis ir pačiam bendrauti, nes po išsiskyrimų žmonės dažnai įvykius ir jausmus suka savo galvoje vėl ir vėl, ir taip gyvena tuo dar labai ilgai.

Tikiuosi kažkiek užvedžiau ant kelio.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškas patarimas

Nebenoriu lakstyti paskui visas. Ką daryti?

Tema:
Santykiai ir Seksas

Vardas:
Tomas

Klausimas:
Labas,

Matyt atsakymas bus toks: aš nesubrendęs rimtiems santykiams. Bet brandos sąvoka aš netikiu ir įdomi tiesiog jūsų nuomonė apie situaciją.

Mano bėda tokia:
merginos man trukdo susikoncentruoti.
Aš myliu jas. Visas.

Net bijau eiti į klubą. Nes ten pametu galvą dėl visų.
Į miestą irgi bijau. Nes kalbinu visas iš eilės. O esmė tai tokia:

gauni vieną – nori kitos.
Netikiu meile. Tikiu, kad žmogų rasi ieškodamas. Ir ieškau nuolat. Vieną randi- užsireikia kitos…

Sunku taip gyventi. Dabar pavasaris-net dirbti sunku darosi… visos tokios gražios ir seksualios, hehe:)

nebenoriu lakstyti pagal jas visas… noriu tiesiog sėdėti ir laukti – ji pati pas mane ateis.
Bet kaip tą padaryti man? Gal čia kažkokie kompleksai?

Atsakymas:

Sveikas Tomai,

„merginos man trukdo susikoncentruoti.“ – Nereiktu kaltinti merginų, kad jos trukdau tau susikoncentruoti. Tu tiesiog pats sau leidi blaškytis.

„gauni vieną – nori kitos.“ – Iš pateiktos informacijos manau, kad esi ganėtinai pasitikintis savimi, tikriausiai dauguma moterų mano, kad esi gražus, kas tau dar labiau leidžia savimi gėrėtis ir didžiuotis. Kita vertus. Galimas daiktas, kad jauti nepilnavertiškumo kompleksą. Ir kad jo nejausti tau iš esmės reikalingas perdėtas dėmesys, todėl gaudamas vieną merginą ir pasotindamas savo savimeilę, bei savo vyriškumo sampratą tu nori kitos, kad vėl galėtum jaustis tikrai pasitikinčiu ir pilnaverčiu vyru. Yra tokia galimybė.

Taip pat, sugebėjimas turėti vis kitą merginą tau suteikia daugiau vertės kitų vyrų atžvilgiu kurie to nesugeba, kas savo ruoštu tau leidžia jaustis dar geriau, nes juk esi pranašesnis.

„Tikiu, kad žmogų rasi ieškodamas“ – „noriu tiesiog sėdėti ir laukti – ji pati pas mane ateis.“ – Tu tiki, kad žmogų rasi ieškodamas, bet nori sėdėti ir laukti. Kuo tiki, tuo ir gyveni. Tavo mąstymo modelis yra, kad reikia ieškoti, tu juo tiki. Nors tavo noras yra visai kitoks. Tai reiktu keisti mąstymo, tikėjimo modeli arba norą. Kaip mąstysi, į ką labiausiai koncentruosiesi taip ir gyvensi.

Aš tavo mąstymo modeli keisčiau į tokį: „Aš puikiai leidžiu laiką su merginomis ir tikiu, kad susipažinsiu su puikia mergina su kuria norėsiu ilgalaikių santykių“. Ar kažkas panašaus.

Dalykų iš esmės negalime skirstyti į blogus ar gerus. Tiesiog yra kaip yra, o visa kita tik mūsų vertinimas.

Kita vertus kokios tu merginos ieškai? Jeigu nežinai kokios nori, tai ir suradęs tą savo išrinktąją nepastebėsi, kad tai ji. Svarbu žinoti ko nori ir eiti link to nieko nesureikšminant.

Tikiuosi kažkiek padėjau

Categories
Ilgalaikiai santykiai

Ko iš tiesų nori moterys…

Gyvenant kartu daugelis porų galutinai įsitikina, kad vyrai kilę iš Marso, o moterys – iš Veneros.

Lyčių psichologijos skirtumai tampa pagrindine šeimos konfliktų priežastimi. Petras niekaip nesupranta, kaip jo Angelė sugeba šitiek laiko su drauge pliurpti telefonu, o pastaroji savo ruožtu skundžiasi pašnekovei, kad jos antroji pusė visiškai neįsiklauso į tai, ką šioji kalba.

Na, o Laikas.lt pateikia Jums keletą specialistų pastebėjimų, padėsiančių perprasti dailiosios lyties psichologiją ir taip pagerinti šeimyninio gyvenimo kokybę.
1. Moterys visuomet trokšta būti svarbiausiu dalyku vyro gyvenime

Paslaptis tame, kad vyrai ir moterys pavydi skirtingų dalyku. Stiprioji lytis nerimauja dėl potencialių seksualinių partnerių, konkurentų, kai tuo tarpu dailioji – dėl laiko, kurį vyras praleidžia ne su ja. Ir nesvarbu, ką pastarasis veikia: sėdi su draugais bare ar žaidžia golfą. Daugelis vyrų teisintųsi: „bet juk ji žino, kad už ją svarbesnių nėra!“. Ne, tol kol iki vėlumos sėdėsite darbe, o pakeliui užsuksite į sporto klubą – nežinos.
2. Moterys nori, kad vyras imtųsi namų ruošos darbų neprašomas

Niekas taip nesiutina moterų, kaip vyrai, kurie plaudami indus demonstratyviai parodo darą joms paslaugą. Santuokoje gyvenančiai moteriai kaip oras reikalingas žinojimas, kad jos vedybinis gyvenimas paremtas bendradarbiavimu, t.y. konfliktų šioje srityje nekiltų, jei žmonai plaunant indus, vyras imtųsi grindų. Beje, moksliškai įrodyta, kad vyrai, savanoriškai besiimantys buities darbų, patiria didesnį vedybinį ir seksualinį pasitenkinimą.
3. Tam, kad moteris seksualiai susijaudintų, reikalingas emocinis artumas

Įsivaizduokitę porą, kuri visą dieną iki nukritimo dirba atskirai ir susitinka tik naktį. Lovoje vyras imasi iniciatyvos, tačiau lieka atstumtas. Kodėl? Todėl, kad prieš suartėjant fiziškai, moteriai būtina užsitikrinti emocinį, mentalinį ryšį. Tą sunku padaryti visą dieną praleidžiant atskirai. Skambtelkite jai nors minutei – Jūsų balsas užtikrins taip reikalingą artumo poreikį.

4. Nedovanokite apatinio trikotažo ir virtuvės įrankių – tai gali ją kaip reikiant suerzinti

Žinoma, šis teiginys galioja ne visoms moterims – yra tokių, kurios tiesiog dievina išpakuotoje dėžutėje rasti prabangius nėriniuotus apatinius. Tačiau tos, kurios mąsto priešingai, priverčia gerokai pavargti savo antrąsias puses. Kodėl? Išvydusi dovaną, moteris visuomet galvoja apie jos reikšmę. Pavyzdžiui, jei vyras įteikė žmonai jos mėgstamiausio autoriaus naujausią knygą – vadinasi, jis įsiklauso į tai, ką ji kalba, jei padovanojo elektrinį plaktuvą – ji jam mažai rūpi ir svarbiausia – jo paties gerovė ir komfortas. Vyrai pasakytų:  kodėl ji tuomet pati nepasako, ko nori? Na, jei ji turi tai sakyti, vadinasi, ji mažai jam terūpi. Taip mąsto moterys.
5. Atsakymas į klausimą „Ar aš atrodau stora?“ egzistuoja!

Daugelis vyrų pripažins, kad tokio tipo klausimai – tikras košmaras. Jei atsakysi teigiamai – tu lavonas, jei neigiamai – būsi apšauktas melagiu. Tad ką daryti? Psichologai teigia, kad tokiais atvejais gelbėja humoras. Tad jei išgirstate „Ar mano figūra tokia pati, kaip mums susipažinus?“, linksmai atšaukite – „Ar tau atrodo, kad aš plinku?“. Akivaizdus faktas, kad Jūsų galvą iš tiesų puošia vis retėjančios garbanos, bus pats iškalbingiausias.
Taigi, lieka palinkėti sėkmės įsiklausant vienam į kitą!
Categories
Vyriškumas

Kodėl moteris imasi iniciatyvos ir prieina pati prie vyro.

Vieni stebisi, kaip čia prie to vyro priejo pati mergina. Kiti sako, kad jis žiauriai gerai atrodo ir tesiog pritraukė savo išvaizda. Treti sako, kad jis tesiog akim fliurtavo ir ji neatsispyrė jo pagundai.

Tiesa sakant visa tai yra dalis tiesos. Neseniai nuėjau su draugu į vieną iš Kauno klubų, kuriame buvau pirmą kartą, bet klubas pačiam labai nepatiko.  Tačiau per 2h. buvimo priėjo trys merginos. Pati pirma buvo laabai jau simpatiška, kūda,  bet formas gražias turi. Gražūs kakavos spalvos ilgi plaukai , aptempta suknelė ir rankoje mažytis rankinukas.  Aš šoku ir ji prieina, pasuku šiek tiek galvą ir šypsosi man.  Pasidarė  viskas aišku, nes buvau vienas dancefloore, mačiau kažkur ten ratelis susibūręs šoko, ir staiga mergina atsirado (beto iš to ratelio išėjusi buvo ji ). Kitos irgi lygiai taip pat bešokant priejo. Kur esmė? Kodėl prie jūsų neprieina? Na aš manau, kad tai priklauso nuo vyro charizmos, jo išvaizdos, atsipalaidavimo ir šypsenos veide. Daugiau nieko nereikia. Ir tesiog merginai tai pamačius jau pasamonė „kala“ į galvą, kad jai jo reik! Jei mergina mato, kad vyras yra pasitikintis savimi, su šypsena, stilingas ir NEĮSITEMPĘS (padidinau, nes 80% vyrų tokie būna klube jei nori užkalbint patinkančią moterį, o kad jūs žinotumėte kaip jos nori, kad jūs jas kalbintumėt, bendrautumėt, galų gale aistrą kurtumėte – net neįsivaizduojate).  Taigi, kur baigėm…. neįsitempęs. Tuomet jau moteris gali laisvai jaustis prie tokio vyro ir atsiduoti jam visapusiškai, nes toks ir apgins ją, kai reikės, ir patars, ir pasikalbės, ir išklausys ir, galų gale, bus vyras santykiuose, o ne berniukas, kuris nežino, ką, kaip ir kur „kišti“.

Taigi atkreipkite dėmesį klube į save ir bandykite persimainyti, tada pamatysite, kad patys jausitės geriau. Gero eksperimentavimo.

 

yYUTh0XBo4Nz