Categories
Ilgalaikiai santykiai Rekomenduoju

Vyrams – ar su ja būsiu laimingas?

Vyro psichika, kalbant apie moteris, turi vieną programėlę, kuri lengvai pakiša jam koją ilgalaikių santykių perspektyvoje. Sutikęs gražią, traukiančią moterį kuri dar ir rodo palankumo signalus, vyras neria su ja į ilgalaikius santykius daug negalvodamas apie ateitį ir pasekmes. Kažkam oponuoja moters išvaizda – puikus būdas pakelti savo autoritetą draugų kompanijoje; kažkam svarbu, kad apskritai kas nors būtų šalia; kažkam aktualus vedusio vyro statusas; kažkas (naiviai) tikisi, kad ši nuostabi būtybė visą gyvenimą bus linksma, žavinga, rodys jam palankumą ir be perstojo tieks tą saldų nektarą, kurį tiekia pažinties pradžioje. Koks tuomet skirtumas, koks jos vidinis pasaulis, koks jos požiūris į gyvenimą, norai, planai, įsitikinimai, nuostatos, kas dar be aistros riša porą ir kokia reali santykių perspektyva nusimato su šia konkrečia moterimi.

Yra keli faktoriai į kuriuos verta atsižvelgti kiekvienam vyrui, besirenkančias savo gyvenimo partnerę. Tai nėra kokios nors visuomenės nustatytos taisyklės kokia moteris turi būti šalia vyro – tai pačio vyro psichikos aspektų pažinimas ir suvokimas, kad tik tokiomis savybėmis pasižyminti moteris galės suinteresuoti vyrą stengtis dėl jos, dėl santykių ir tuo padaryti jį patį laimingu.

Pirmas faktorius ir klausimas sau – ar jaučiuosi jai reikalingas? Vyras, kuris nesijaučia reikalingu moteriai greitai praranda norą ir stimulą būti su ja. Per daug savarankiška ir nepriklausoma moteris gali atrodyti labai patogi bendram gyvenimui, bet iš tikro toks gyvenimas vyro psichikoje taps vis niūresniu ir beprasmiškesniu. Tokia moteris tinkama tiems, kam pirmoje vietoje gyvenime yra verslas, pasiekimai, tikslai, o ne santykiai ir moteris. Santykiai tokioje poroje nebus artimi ir atviri, tačiau netrukdys laisvai siekti savo gyvenimo tikslų. Minusas ir pavojus tame, kad artumas ir ryšys su kitu žmogumi bei noras būti reikalingu yra įsirašęs giliai vyro pasąmonėje. Užteks tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku pasirodyti moteriai, kuri visa tai suteiks ir santykiai su „patogia“ moterimi greitai pasitrauks į dar tolimesnį planą. Yra dviejų rūšių reikalingumas ir vyrai puikiai jaučia kai pas moterį dominuoja tik viena iš jų – reikalingumas dėl pinigų, remonto namie, vaikų, kelionių ir kitų materialinių priežasčių. Taip „reikalingas“ vyras greitai pasijunta darbiniu arkliu. Kitas reikalingumo rūšis – reikalingas kaip žmogus, kaip vyras , kaip asmenybė. Materialinė gerovė svarbi kiekvienai moteriai – ji užtikrina saugumą ir mažina stresą baiminantis dėl ateities. Tačiau jei moteriai daugiau nieko iš vyro nereikia, kad tik parneštų pinigus ir pažaistų su vaikais, šeima vyrui taip pat po truputį tampa vis mažiau reikalinga.

Antras klausimas sau – ar ji kelia mano autoritetą? Ar jaučiatės, kad šalia jos labiau pasitikite savimi, jūsų savivertė kyla, jaučiatės galintis nuversti kalnus? Kai šalia vyro yra moteris, kuri padeda jam taip pasijusti, jam pradeda geriau sektis darbe, pajuda giliai į stalčių nukišti projektai, atsiranda galimybės kilti karjeros laiptais arba viską mesti ir užsiimti veikla, kuria visada norėjote užsiimti, bet tarsi trūko tam jėgų ir pasitikėjimo. Jei moteris nesugeba suteikti vyrui palaikymo, parodyti tikėjimo juo ir jo sugebėjimais, paskatinti ir pagirti jo už tai, ką jis daro ir koks yra, vyras po truputį praranda norą apskritai ką nors daryti ir stengtis, nebent jo darbas ir karjera pati iš savęs jam yra gyvenimo prioritetas.

Trečias faktorius ir klausimas sau – ar jaučiatės prioritetu jos gyvenime? Tai labai subtilus klausimas sau ir santykių pradžioje sunku tai pajusti, tačiau net ir vyrai turi šeštą pojūtį, kuris pakankamai sąmoningam vyrui pradeda duoti signalus, kad kažkas yra ne taip. Stebėkite kas jai svarbiau – jūs ar jos tėvai, draugės, sesuo ar brolis, naminiai gyvūnėliai. Ar su savo katyte ar šuniuku ji kalba meiliau nei su jumis? Ar jaučiate ir matote, kad yra kažkas jos gyvenime, kam ji teikia pirmenybę ir duoda daugiau dėmesio nei jums? Gali prireikti ir metų ar net daugiau kol atslūgs susižavėjimas ir aistra bei du žmonės pradės rodyti savo tikruosius veidus. Jei vyras nėra pirmoje vietoje moters gyvenime, atsiradus vaikams jis bus nustumtas dar toliau, o tai yra viena iš pagrindinių skyrybų priežasčių. Jie kandidatės į gyvenimo partneres gyvenime yra didesnių prioritetų nei jūs – galite ruoštis būsimoms skyryboms arba nelaimingam gyvenimui su nemylima ir nemylinčia moterimi.

Likę faktoriai bus aprašyti visi kartu, nes paprastai retas vyras jų nepastebi savo santykiuose su moterimi:

 • Ar jaučiatės laisvas net būdamas santykiuose? Ar jaučiate, kad moteris gerbia jūsų pasirinkimus bei sprendimus ir nespaudžią jūsų į kampą dėl to ką ir kada turite padaryti? Pakankamai sąmoninga moteris turi puikių sugebėjimų paskatinti vyrą suteikti tai, ko reikia jai ir tuo pat metu leisti jam jaustis laisvu savo sprendimuose bei pasirinkimuose.
 • Ar jaučiatės priimtas toks, koks esate? Paprastai vyrai pakankamai greitai pradeda jausti, jog moteris iš jų daro projektą, o ne myli ir priimą tokį, koks jis yra čia ir dabar. Gyvenimas su tokia moterimi taps bėgimu nuo santykių, užsibuvimu su draugais, priklausomybėmis ar slaptais santykiais su kitomis moterimis.
 • Ar jaučiatės įvertintas už tai, ką darote ir koks esate? Jei moteris neįvertina vyro pastangų, patinkančių charakterio bruožų, neišsako, kad yra dėkinga, kaip jai gera būti su juo, kaip ji vertina vieną ar kitą vyro veiksmą – vyras greitai taps nesuinteresuotas stengtis dėl moters, o moteris, dėl kurios nereikia stengtis, nereikalinga jokiam brandžiam vyrui ilgalaikiams santykiams.
 • Ar moteris užsitarnavo jūsų pagarbą? Ar jums reikėjo pasistengti, kad ją gautumėte? Ar reikėjo pakovoti dėl jos dėmesio, ar nesate iki galo tikras, kad ji visą gyvenimą bus su jumis (net jei ne vieni metai esate vedę)? Moteris, kuri greitai ir lengvai atsiduoda vyrui visam likusiam gyvenimui iš karto tampa neįdomia ir geriausiu atveju patogiu priedu tvarkyti namams ir auginti vaikams. Vyras negali mylėti moters, kurios negerbia.  Viskas, kas jam lieka tai naudotis ja, o tuo tarpu anksčiau ar vėliau atsiranda kitos moterys ir poros gyvenimas tampa labai nemaloniu.

Paprastai atsakomybė už santykius, bent jau didžioji jos dalis, gula ant moterų pečių, kadangi jos geriau ir greičiau pajunta, kas yra ne taip santykiuose ir labiau linkusios jais domėtis. Kita vertus yra pakankamai daug moterų, kurios per daug sužeistos, per daug trokštančios bent kokio dėmesio ir bendravimo, kad sutinka su pirmu daugiau mažiau padoriu vyru gyventi iki grabo lentos. Išeitis – vyrų sąmoningumas savo santykių atžvilgiu, pajutimas, ar ši moteris yra ta, su kuria norite būti ar ta, kuri yra patraukti, patogi, tinkama vedusio vyro statusui, geresnė nei kitos ar tiesiog jau laikas kurti šeimą ir kaip nors susitvarkysite.

Santykiai poroje nėra natūralus reiškinys vykstantis be sąmoningų pastangų. Savaime įvyksta tik susižavėjimas ir visa eilė fantazijų apie tai, kad ji bus ta vienintelė. Deja, tam, kad pamatyti ar ji tikrai gali būti gyvenimo palydove, drauge, partnere ir mylimąja, dėl kurios verta stengtis ir kurią norisi daryti laiminga, gali tekti užduoti sau eilę nepatogių klausimų ir rizikuoti sužinoti, kad siejate savo ateitį su jums netinkama moterimi.

Silvija Mažuolienė

Šaltinis: sarunasmazuolis.lt

Categories
Vyriškas patarimas Vyriškumas

Mes nebūsim kartu, bent jau dabar…

Ar esi girdėjęs iš merginos: „mes nebūsime kartu, bent jau dabar…“?. Jeigu taip, tai turi tai perskaityti.

Kristinai labai patinka Tomas, bet jis yra pridurkas ir nuolat ją skaudina. Kristina turi draugą, vardu Saulius, kuriam labai patinka Kristina. Kristina labai pasitiki Sauliumi ir nuolat jam pasakoją apie Tomą. Saulius mato, kaip Tomas blogai elgiasi su Kristina ir bando jai įkrėsti proto, bet ji jo neklauso, nors logiškai viską suprantą.

Blogiausia tokioje istorija yra tai, kad Saulius nesupranta kokie yra jo santykiai su mergina. Dar blogiau yra tai, kad mergina nuolat jam sako, kad galbūt jie bus kartu, bet ne dabar. Ir ta maža sumauta viltis, Saulių pririša prie jos.

Kas svarbiausia, tokiu pačiu principu, Kristiną yra pririšęs Tomas. Tomas, greičiausiai Kristinai suteikia viltį, kad jie galbūt bus kartu, bet ne dabar. Tai yra atsarginio varianto laikymas, juodai dienai. Moterys taip pririša vyrus, kaip ir vyrai pririša moteris.

Kai pamatai, kad tu esi iš tikro PRIKABINTAS, turi pjauti lauk virves ir eiti savo keliais. Prikabintas – reiškia, kad tau yra suteikiama viltis, nes tau konkrečiai nepasako ne, nors visi loginiai argumentai yra už. Jos elgesys patvirtina, kad jinai su TAVIMI nenori būti ir nebus, nebent nežmoniškai jai nepasisektu su kitu. ATSIKABINK nuo jos, nes jai paranku laikyti šalia savęs prikabintą kitą vyrą, kuris galbūt net leidžia pinigus būnat kartu su ja.

Jeigu mergina kalba apie kitą vyrą labai išsamiai, tu esi super mega turbo draugų zonoje. Vienintelis dalykas, ką tu turi padaryti, tai negaišti laiko. Negi tu turi laiko, kad klausytumeis jos pezalų apie kažkokį kitą vyrą? Jeigu turi, tai susirask ką veikti…

Niekada neklausyk ką mergina sako, žiūrėk kaip jinai elgiasi. Nusiimkit rožinius akinius ir nieko nesitikėk, nes dažniausiai tikitės to, kas gyvenime neįvyks su ta mergina.

Frazės, aš nežinau ar esu pasiruošusi santykiams, aš nežinau ar tu man skirtas, aš nežinau ar man laikas ir t.t. Reiškia, kad mergina nenori santykių būtent su TAVIMI !

Straipsnis parengtas uždavus klausimą „Vyriškas Patarimas“ skiltyje.

Atgauti pasitikėjimą savimi gali sudalyvavęs 90 dienų iššūkyje vyrams.
Daugiau sužinosi paspaudęs čia.

Categories
Pokalbiai

Santykių problemos! Kodėl tiek moterys, tiek vyrai neranda sau antros pusės? Video

 1. Kodėl santykiai yra pagrindinė šių dienų problema?
 2. Iš kur atsiranda santykių problemos?
 3. Apie žmogiškų vertybių devalvaciją.
 4. Kaip pritraukti norimą vyrą ar moterį į savo gyvenimą?
 5. Kaip protas įkinkomas į “pinigų darymo” malūną, kur galiausiai pats žmogus lieka sumaltas.

 

Šią savaitę (02-24, penkt.) pirmasis seminaras KAUNE! Daugiau informacijos:    http://www.alfavyras.lt/seminarai/gintaro-seminarai/…

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=5TxmNUIgbJY“ width=“600″ height=“400″]

Jei turi dar kokių klausimų – atsinešk juos į seminarą šį penktadienį Kaune>>

Categories
Klajūnos labirintai N16

Klajūnos labirintai n16: Dryžuotų trumpikių kolekcija. 3 dalis

Šis rytas buvo keistas. Manęs NIEKS nebeerzino!!! Pamaniau, kad susirgau „morning-anti-fobijum-sulfatum“ liga nuo surakinusio mano stiprią valią „seksum-faktum-vincentum“ hipnozės seanso. Šiandien net veidrodyje šypsojosi man gražios moters atvaizdas;

Graži, vis dėlto aš, a, – mirktelėjau savo atvaizdui, – ir papai visai nemaži, ir klubai kaip pusiau perpjauta kriaušė. Ai, ta mano Barba tik iš pavydo pravardžiuoja mano tobulas formas. Aš juk nekalta, kad jos vien speneliai didesni už manuosius trigubai. Įsivaizduoju, kaip ji cyps smaugiamo viščiuko gerklyte ( Dieeeeve, kaaaaaaip tau geeerai…) sužinojusi, kad ir aš patyriau ORGAZMĄ. O kai papasakosiu, kad Vincentas gavo į snukį už tą moterų orkestro pingvinę-saksofonistę nuo josios naujo gerbėjo-gruzino ir dar, kad gavo 5 tūkstančių eurų premiją-išpirką, ir kad dabar tie pinigai yra mano už atleidimą ir teisę Vincentui grįžti į mano miegamąjį! Barborą ištiks ilgalaikis nagų graužimo priepuolis. ( Ji visada taip daro, kai susijaudina ). Ji vis juokdavosi:

–          Na, ir vyrą gavai! Vinccccentas, Vincccentas, kaip didelis  plonas centas po padu. Pagaliau

atėjo diena, kai galėsiu įrodyti, kad mano centas-Vincentas padarė žygdarbį ir buvo nominuotas mano garbės ordino kavalieriumi, – šios ir kitos, lenktyniaujančios tarpusavyje mintys, sukosi mano galvoje, kol gulėjau sūkurinėje vonioje ir mėgavausi makadamijų aliejaus aromatu.

Saulė jau seniai buvo pakilusi virš mėlynųjų dangoraižių. Mano kavalierius sukosi virtuvėje, bandydamas dar kartą mane nustebinti savo kulinariniais išmastymais. Turiu pripažinti, kad net ir patį prasčiausią patiekalą jis išgelbėdavo priberdamas begale įvairių prieskonių. Prieskoniams jis galėtų išleisti visas savo pajamas. Šiandien man buvo pažadėta itališka makaronų suflė su krevetėmis ir špinatų-graikiškų riešutų padažu. Manęs neerzino netgi tie džeržgiantys garsai, kai jam, vargšeliui, nuolat kažkas krito iš rankų ir netgi tai, kad jis sukiojosi virtuvėje nuogas su mano trumpa prijuostėle. Jaučiausi nuostabiai. Gal tai ir yra laimė? Gal tai ir yra mylimos moters kasdienybė? Aš plačiai nusišypsojau, pamačiusi ateinantį su rožę dantyse savo kulinarą, kairėje rankoje mano pietūs, o dešinėje raudonojo vyno butelis. Jis patyrusio akrobato vikrumu įlindo į mano burbuliukų vonią ir numetęs rožę – pabučiavo.

–          Here you are, my dear lady 1, – švelniai tarstelėjo.

–          Amantes amentes 2, – pabandžiau prikelti kažką protingo iš atminties ir sublizgėti. Vincentas su įstrigusia šypsena veide iššoko, nubėgo atsinešti pietų porciją sau. Visgi neištvėriau nepasakius:

–          Tik būk geras valgant necepsėk kaip bobulės kriuksė Vanda ir žiaumodamas nekalbėk, gerai?

–          Kluaja, braungioji, tuavo švielnios pastaabos gyydo muano ydas. – jau prisikišęs tiek kiek telpa teisinosi mano virėjas.

–          Žinok, kad iki šio momento manęs nieks neerzino, netgi tai, kad tu pripėdavai muilinom pėdom japonišką kiliminę dangą. – mano akys sužiežirbavo.

–          Vaaaalgyk, o po to aš pasirašysiu bet kokią elgesio instrukciją tavo rūmuose, – tai pasakęs, įpylė vyno, pabučiavo ir man atlėgo. Deja neilgam. Vos suspėjau mandagiai susisukti lakštinius aplink šakutę, dingo apetitas, nes kaip sulėtintam filme stebėjau kaip mano džiakuzėje plaukioja tai, kas netilpo į priešais sėdinčio paršo burną. Giliai įkvėpiau daug daug oro, kad rėkimu neišbaidyčiau gerosios šio ryto čakros ir AČIŪ DIEVUI suskambo mano mobilus telefonas!

–          Alio, – atsiliepiau labai greitai, nes ekranėlyje straksėjo nepažįstamas numeris.

–          Klajūnočka, brangute, čia Barbora iš Pranuko telefono. Atsisėsk, nes nugriūsi. Tieeeek turiu tau papasakoti!!

–          Aš guliu, pradėk nuo esmės, – sukalbėjau greitakalbe.

–          Guuuli?? Kur guli? Su kuo guli? Kodėl guli? Tu ne darbeee? – cypsėjo Barba.

–          Šiandien tarptautinė proto išeiginė ir maisto naikinimo diena. Nežinojai?

–          Intrigaaaa! Privalai man viską papasakot, aš privalau viską žinoti, nes antraip pražilsiu iš smalsumoooo, – matyt Barba trypė kojom, nes trūkčiojo jos balso amplitudė.

–          Rodos, tu man ketinai kažką papasakot man prisėdus, – pertraukiau ją, – jei skambini be išankstinio perspėjimo sms žinute, vadinasi tikrai kažkas netikėto tavo daugialypėje biografijoje.

–          O taaaaip! Tu gerai mane pažįsti! Tikiuosi tavo proto išeiginė bus koziris man, – išsidavė draugė.

–          Ką?! – taip surikau, kad šakutė iškrito iš Vincento rankelės, – negi sugadinai mano švarkelį???

–          Ne, neee, –  mekeno Barba paskubom, – nedaryk skubotų išvadų, geriau ateik į svečius ir mes ramiai pasikalbėsime. Pranukas keps ant žarijų ožiuko šonkauliuuuukus…

–          Eh, drauge, kužda man nuojauta….eh, tu išbalansavai mano katarsio būseną, – apkaltinau ją gurkšnodama vyną.

–          Tai pasiimk tą savo katarsį su savimi ir abu atvažiuokite, laukiuuuu – greitakalbe priminė adresą ir paskubomis numetė ragelį.

Akimirkai stojo tyla. Mąsčiau. Nuojauta kuždėjo, kad draugė peržengė visas padorumo ribas ir dabar prašys pinigų ilgalaikei negrąžinamai skolai. Ji niekada negrąžindavo pinigų. Netgi tada kai Pranuko ožkų verslas išsiplėtė iki kaimyninių valstybių rinkos. Kartą konkurentai pabėrė kažkokių miltelių ir visos 100 ožkų su 50-ies ožių banda krito kaip negyvos. Užmigdė. Sukrovė į furgoną ir norėjo išvežti į Kaliningrado pakraštį mėsos perdirbimo smirdančią gamyklėlę. Pamenu atlėkė abu. Man rankas kojas bučiavo, žadėjo bendradarbiavimą ir visas ožkas pavadinti mano vardu! Aš taip įsižeidžiau ir išvariau juos lauk. Bet visgi paskambinau tam tikrais telefonais ir ožkos su ožiais buvo laiku išgelbėtos. Pamenu, Vincentas susilažino su Pranuku, kad vienas ožys išsirenka sau vieną ožką rytiniam apvaisinimui, o antrą ožką – vakarui. Aš su Barborą žagsėjom nuo juoko, klausydamiesi dviejų ožių ginčą apie ožių bandos instinktus. Sakėsi esą, ožys nelipa ant bet kokios ožkos, o išsirenka pagal panašų kvapą. Teko žagsulį karštu vynu gesint, kai tiedu išsiruošė slaptam stebėjimui su palapinėm. Grįžo ryte nusiminę, nes užmigo belaukdami poravimosi ritualo.

–          Apie ką mąstai? –  pilvo vergo klausimas grąžino mane į realybę.

–          Cogito ergo sum 3.

–          Nesiginčiju. Kur važiuosi?

–          Šūdvabalių 13-13, – pykau, nes jis suvalgė net ir mano porciją!

–          Nuo kada Lietuvos sostinėje toks gatvės pavadinimas išdygo? Kur žiūri valstybinės kalbos komisija? – piktinosi Vincentas.

–          Jonvabalių! Jonvabalių! – nemitinguok.

–          Tai, kad tavo interpretacijos verčia iš koto, Klajute! Ką veiksi pas Barbą?

–          Sakė, kad ožiuko šonkauliais vaišins. Bet jaučiu teks tą vištą gerokai apipešioti už padarytą žalą mano švarkiukui. Finansinę injekciją į šio mėnesio balansą neabejotinai išsireikalausiu. Ačiū, Vincentai, už kulinarinį šou, kuriame pats buvai ir virėjas ir degustuotojas. Ak… Paduok man rankšluostį ir kviesk taksi. Kol grįšiu sutvarkyk namus ir paskambink mano mamai, kad nusipirktų raminamųjų vaistų. Sakyk „Ei, mamute, žentas grįžta – mobilizuok jėgas naujam karui“.

Klajūna


[1] Mano brangioji ledi, čia Jums.

[2] Įsimylėję – sukvailėję (lot)

[3] Mąstau, vadinasi esu (lot.)

Categories
Moterys ir seksualumas

Moters erogeninės zonos

Moters kūnas nuo galvos iki kojų pilnas erogeninių zonų, tačiau kiekvienai jos skirtingai jautrios. Pateiksime jums pagrindines iš jų.

Galva

Turbūt ne kartą esate pastebėję, kad moterys dažnai žaidžia su savo plaukais. Taip yra dėl to, kad galvoje yra ne mažai erogeninių zonų. Bučiuojant partnerę į lūpas ar kaklo sritį, pabandykite glostyti jai galvą arba tiesiog perbraukti ranka jai per plaukus. Tai joms patiks, tačiau nereikėtų tam skirti perdėtai daug laiko, nes monotonija judesiuose nepatiks nei vienai!

Kaklas ir ausys

Bučiniai kaklo srityje patiks visoms moterims, todėl tai, galima sakyti, viena jautriausių ir seksualiausių vietelių. Nedaug yra tokių, kurios atsispirtų aistringiems kaklo bei ausų bučiniams, todėl tai gali būti puiki įžanga į kitus sekso žaidimus.

Stenkitės tai daryti drėgnomis lūpomis, tačiau per daug neseilėti. Pradėkite švelniais bučiniais kaklo srityje, tada pereikite prie ausų, o jai įsiaudrinus galima ir truputį grubiau. Ausų galiukuose yra išsidėstę ne mažai nervų, todėl beveik visos moterys į jų stimuliaciją reaguoja itin jautriai. Galite pradėti stimuliuoti švelniai liesdami jos ausis savo pirštu (smiliumi), tada aistringai bučiuodami už ausų bei pereiti prie spenelių. Nedaug yra tokių moterų, kurioms patiks, jei lysite į pačią ausį, todėl įsitikinkite, ar ji to norėtų. Nebijokite aistringai kvėpuoti, nes tai jas tik užves!

Lūpos

Viena pagrindinių bėdų tarp vedusių ir ilgalaikius santykius turinčių vyrų yra per mažas dėmesys moters lūpoms. Vyrams tai atrodo smulkmena, tačiau bučiniai į lupas moterims yra būtini ir jos tai labai vertina. Kita problema yra tų bučinių kokybė. Jei norite, kad partnerei tai patiktų, visų pirma neskubėkite, pradėkite labai švelniai (naudokite ilgus ir trumpus bučinius, nebūkite monotoniški), tada vis aistringiau ir grubiau, pareikite prie skruostų, kaklo ir ausų, vėl sugrįžkite prie lūpų. Tuo pat metu rankomis ar viena ranka glamonėkite jos kūną. Bandykite tai daryti keletą minučių, kol ji pati duos ženklą judėti toliau!

Krūtys

Visiems vyrams patinka žaisti su moterų krūtimis, todėl retais atvejais jos būna pamirštos, o net atvirkščiai – dažnai joms skiriama per daug laiko. Visos krūtys turi labai panašų skaičių nervinių galūnėlių, todėl mažesnės krūtys dažnai būna jautresnės. Ypač jautrios ir skausmingos jos būna menstruacinio ciklo metu, todėl reikėtų būti švelniems. Niekada nepulkite iš karto glamonėti spenelių, pradėkite toliau nuo jų, padarykite pertrauką, tada vėl tęskite, kol speneliai sukietės. Tuomet tai ženklas, kad galite švelniai pereiti ir prie jų.

Dažnai, glamonių metu, labai jautri vieta yra praleidžiama, tai – krūtų apatinė dalis. Todėl bučiuoti ir glamonėti pradėkite nuo apačios ir šonų. Įsiaudrinusi partnerė gali stumtelėti tave arčiau spenelių, tačiau nepasiduok jai, ir toliau seksualiai ir lėtai erzink, judėdamas iš lėto link jų.

Nugara

Nustebinkite savo partnerę netikėtu nugaros masažu. Tai nesujaudins jos kaip kitų jautrių vietų stimuliacija, tačiau padės jai atsikratyti streso bei pagyvins kraujotaką, nuo kurios labai daug priklauso net ir orgazmo stiprumas. Daugiausiai dėmesio reikėtų skirti juosmens sričiai, kur yra palyginti nemažai nervinių galūnėlių. Masažą paįvairintų keletas bučinių kaklo srityje bei slinkimas liežuviu per stuburą apačios link. Išbandykite tai, kaip įžangą į kitas jautrių vietelių stimuliacijas.

Klitorius (varputė) ir g-taškas

Klitorius, kitaip dar vadinamas varputė, yra viršuje moters makšties, kur susijungia vidinės lytinės lūpos. Tai rožinės spalvos gumbelis. Moterys skirtingai reaguoja į tiesioginę klitoriaus stimuliaciją: vienoms tai patinka, kitoms būna per daug jautru. Nepaisant to, visoms moterims reikia įžangos, todėl nereikėtų iš karto pulti jos stimuliuoti. Būna ir taip, kad moterys niekaip negali kęsti tiesioginės klitorio stimiacijos, tuomet reiktų tai daryti aplink jį.

Kita labai jautri moters vieta yra g-taškas. Jis randasi apie 3,5-5 cm makštyje prie viršutinės sienelės. Smarkiausi orgazmai patiriami stimuoliuojant būtent šią vietą. Paprastai, ši makšties vieta būna kitokia nei kitos: paviršius gumbuotas, o moteriai susijaudinus pasidaro truputį puresnis.

Tarpvietė

Tai vieta tarp moters išangės ir makšties, kuri yra labai jautri beveik visoms moterims. Šiose vietose odos audinys labai panašus į lytinių lūpų, todėl yra daug nervinių galūnėlių. Kai kurios moterys bijo arba nemėgsta analinio sekso, todėl šiuo atveju galėtum ją nuraminti, kad iki to neprieisite. Kaip ir kitose jautriose vietose reikėtų, jog prieš pradedant stimuliuoti šią, moteris būtų pakankamai susijaudinusi.

Užpakaliukas

Daugeliui moterų patinka, kai yra liečiamas jų užpakaliukas. Tai darydamas tu leidi partnerei suprasti, kad tau jis patinka, todėl jai tai bus malonu. Užpakaliuką galima glamonėti daug gyvybingiau nei krūtinę. Gali jį stipriau suspausti ir masažuoti, kadangi tai nėra tokia jautri vieta kaip speneliai ar varputė.

Rankų ir kojų pirštai

Rankų ir kojų pirštai yra daug jautresnės vietos nei jūs galėjote įsivaizduoti, kadangi iš jų pakankamai daug nervinių impulsų yra siunčiama į smegenis . Pabandykite juos bučiuoti ir švelniai čiulpti prieš arba sekso metu. Pojūčiai tikrai nustebins jūsų partnerę!

Kitos jautrios vietelės

Kiekviena moteris yra unikali ir negalima teigti, jog visų vietų stimuliacija patiks vienodai. Galima drąsiai teigti, kad glamonės ir bučiniai moterims gali būti malonūs visose kūno vietelėse, todėl nebukite niekada monotoniški, tyrinėkite partnerės kūną, analizuokite ir taip kiekvieną kartą suteiksite jai naujų pojūčių.

 
Už straipsnį „AlfaVyras.lt“ dėkoja VisosPozos.lt

Categories
Vyriškas patarimas

Vyras neleidžia dirbti, savęs realizuoti, nuolat po barnių turiu jo atsiprašyti…

Tema:
Santykiai ir Seksas

Vardas:
ALEKSANDRA

Klausimas:
sveiki,nebezinau kur kreiptis su kuo pasitarti,bet turiu toki klausyma,mes gyvename 5 metai ,pas mus gime mazyle pries 2 metus,as jau noreciau eiti i darba,bet vyras nenori jo gimine ir pries,kad nebus kur mazyle palikti,kad neuzdirbsiu daug,bet as noriu jau save realizuoti,nes jauciu kad kompleksu turiu daugiau,po kiekvieno barnio ar as buciau kalta ar ne,as atsiprasau ir vyras taip priprato,kad visada ir laukia mano atsiprasymo,bet si karta nusprendziau kad to nebebus ,tai jis pasake barnio metu ,kad gryzta is darbo ir susideda daiktus ir iseina,bet to nepadare ,ko galiu tiketis is tokiu santykiu jei jau esu zantazuojama?o gal jis jau turi kita?ar tai kvepia skyrybomis?aciu labai uz atsakyma

Atsakymas:

Sveika Aleksandra,

Šioje vietoje galėtu padėti labiau šeimų psichologai. Aš nesijaučiu turinys tiek kompetencijos, kiek galėtu turėti psichologai dirbantys būtent šioje srityje ir jeigu mano atsakymas jūsų netenkintu, galite kreiptis pagalbos į juos.

„po kiekvieno barnio ar as buciau kalta ar ne,as atsiprasau ir vyras taip priprato,kad visada ir laukia mano atsiprasymo“ – Šioje vietoje jūs jį pati pripratinote, jog pirma turite atsiprašyti ir jis to laukia, nes tai kaip ir patvirtina jo teisumą, galia, įsivaizduojama vyriškumo samprata gal net. Dabar galite nuo to atpratinti ir leisti jam suvokti, jog jus LYGIAVERČIAI partneriai. Žinoma, tai padaryti nebus lengva, nes jausis didelis priešiškumas iš jo pusės, nes juk griūna sena tvarka.

„bet si karta nusprendziau kad to nebebus ,tai jis pasake barnio metu ,kad gryzta is darbo ir susideda daiktus ir iseina,bet to nepadare“ – Eilinė manipuliacijos priemonė, kurios tikslas buvo sukelti jums kaltės jausmą. Jis vis tikėjosi, kad sukėlus kaltės jausmą, jog jis išeina jūs atsiprašysite. Jis tikėjosi, kad jūs atsiprašinėsite ir prašysite jo neišeiti ir t.t. Jeigu to nepadarėte, jis turėtu suprasti, kad jūsų taip nebešokdins, kaip šokdino iki šiol.

„ko galiu tiketis is tokiu santykiu jei jau esu zantazuojama“ – Aš netikiu, kad stiprios, pasitikinčios savimi asmenybės šantažuoja kitus žmonės. Galimas daiktas, kad pas jį yra daugiau nepasitikėjimo savimi, nei pas jus, kad jis sau leidžia jus šantažuoti, nes dažniausiai tai daro žmonės, kurie nori save iškelti, taip savo ruoštu smukdydami kito žmogaus savivertę ir tenkindami ego poreikius. Jūs galite tikėti, kad jums išlaikant stiprią savo pozicija jis nusileis ir viskas susitvarkys, o jeigu jūs apsileisite, jis lips ir lips ant galvos, kol jūs nieko nebematysit, o tai savo ruoštu prives prie skyrybų arba nelaimingos santuokos.

Taip pat kokie jūsų santykiai buvo ankščiau? Gal jūs jau visada pykotės dėl įvairių dalykų? Ar pradėjote tada, kai jūs užsinorėjote dirbti. Jeigu tik tada, kai jūs užsinorėjote dirbti, tai dėl kokių priežasčių jis nenori, kad jūs dirbtumėte? Nemanau, kad priežastis yra vaikas, nes jūs galite sugalvoti sprendimą dėl jo, juk yra darželiai. Gal jis jumis nepasitiki, nors jūs dvejodama dėl jo ištikimybės, taip pat jau juo nepasitikite. Iš kur atsirado šis nepasitikėjimas? Užduodant sau tinkamus klausimus galima rasti pagrindines priežastis. Ir jas išspręsti.

o gal jis jau turi kita?ar tai kvepia skyrybomis? – Vėlgi gi, kokiu pagrindu kyla tokie klausymai ir svarstymai? Ar iš nepasitikėjimo savimi? Ar jis leido jums tai suprasti, o gal kažkas kažkuriuo metu pasikeitė, kad pajutote, jog gali būti ir kita moteris? Negaliu nei neigti, nei teigti ar tai kvepia skyrybomis. Tik jeigu jūs dabar jaučiatės nesuprasta, neįvertinta, emociškai žlugdoma, tai iš esmės jūs nepatenkinate savo poreikių, laikui einant viskas susikaups ir išsilies su trenksmu, nebent jūs tikrai labai labai kantri moteris.

Atsiminkite:

Visos problemos, taip pat ir santykių tarp vyro ir moters kyla dėl informacijos trukumo arba klaidingos, pameluotos informacijos.

Kaip šita mintimi naudotis?

Jūsų santykiuose yra problema. Jūs pykstatės, dėl kažko nesutariate.

Reiškiasi. Jeigu vyksta barnis, nesutarimas jūs kažko tiksliai nežinote, arba tai ką žinote yra netiesa. Reikia tai suprasti ir barnio, nesutarimo metu prisiminti. Kitas jūsų uždavinys, išsiaiškinti ko jūs nežinote. Galite tiesiai šviesiai vyro paklausti ko aš nežinau, ką nuo manęs slepi, kad vyksta šis barnis? Gal jis kažką savyje laiko, nenori atsiverti. Gal tikrai turi kitą. Gal kažką slepia. O gal jūs pati nejaučiate jam to, ko ankščiau ir jūsų santykiai atšalo. Daugybė variantų, bet pagrindinė mintis išlieka svarbi ir ją atsiminkite.

Jeigu kalbant ne apie konkrečiai jūsų situacija, o santykius, tai prie jų reikia dirbti. Tiksliau juos puoselėti, tvirtinti, įdėti į juos pastangų truputi. Aišku abipusių. Nes kas dažniausiai atsitinka, kad santuokoje jau niekas nebededa pastangų, nes galvoja, kad viskas čia savaime turi vykti ir pnš. Nors juk žmonės pradėjo bendrą gyvenimą ne savaime, o to norėdami ir siekdami.

Manau, darbas jums išeitu į naudą, nes jaustumėtės saugesnė, mažiau priklausoma nuo jo, savarankiška. Nes jis gal dėl to ir bijo, kad jūs dirbtumėte, nes įgausite nepriklausomybę. Čia tik spėjimai, jūs užduodami sau tinkamus klausymus ir matyti situacija galite rasti tinkamus atsakymus

Linkiu jums susitvarkyti su savo santuoka, savo gyvenimą. Jeigu jūsų netenkina dabartinė situacija, jūsų vyro elgesys, jaučiatės kažkaip terorizuojama, nebetylėkit. Kalbėkitės su juo, jeigu jis jūsų negirdi, tai tiesiog nebesitaikstykite su jums nepriimtina situacija.

Realizuokite save, kad jūsų vaikas galėtu jumis didžiuotis. Vyras turi palaikyti savo moterį ir leist jai augti, tobulėti, o ne ją riboti. Taip ir moteris turi palaikyti savo vyrą.

Tikiuosi nors truputi padėjau.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Moterys ir seksualumas

Ženklai, jog moteris jumis domisi

Moterys dažniausiai – subtilios, paslaptingos būtybės. Nors stipriosios lyties atstovus šios savybės žavi, taip pat dažnai verčia dvejoti ir nerimauti: ar ji iš tiesų susidomėjusi?

Svarbiausia – žinoti keletą paslapčių, tuomet nesunkiai perprasite siunčiamus ženklas ar signalus. Vienas tinkantis teiginys – geras ženklas, o jei tinka daugiau – metas susipažinti artimiau!

Taigi, štai kaip dailiosios lyties atstovės rodo savo susižavėjimą:

1. Kai ji nori su jumis pabendrauti:

 • Stovėdama pėdas atsuka tiesiai link jūsų.
 • Susitikus žvilgsniams ji nusišypso ir droviai nusuka akis.
 • Sėdėdama vieną koją užsikėlusi ant kitos, vieną būtinai judins jūsų kryptimi.
 • Matote, jog moteris stengiasi reguliuoti savo laikyseną – sėdėti tiesiai, įtraukti pilvuką.
 • Jos kūno kalba tampa išraiškingesnė.
 • Praėjusi pro šalį ji nors akies krašteliu į jus žvilgteli dar kartą.
 • Jus pastebėjusi, ji daugiau liečia savo plaukus.

Jei pastebėjote kažkurį šių ženklų, būkite drąsus ir užkalbinkite moterį. Stebėkite ir suprasite, ar ji iš tiesų nori pratęsti pokalbį, kartu ir pažintį. Taigi:

2. Jeigu ji nori pratęsti pažintį:

 • Ji užduoda nemažai klausimų.
 • Į jūsų klausimus atsakinėja gana išsamiai.
 • Ji šypsosi, žiūri į akis ir prisimena jūsų vardą (arba paklausia dar kartą).

Šie paprasti ženklai byloja, jog moteris nori su jumis bendrauti. Verta žinoti, kaip dailiosios lyties atstovės rodo fizinio suartėjimo troškimą…

3. Jeigu esate jai seksualiai patrauklus:

 • Kalbėdama su jumis ji glosto savo kaklą.
 • Ji įdėmiai žiūri į jūsų burną, lūpas.
 • Kalbėdama ji pakreipia galvą į jūsų pusę.
 • Išsiplečia jos vyzdžiai.
 • Ji juokiasi net iš nelabai juokingų jūsų pokštų.
 • Ji džiaugiasi jūsų klausydama net kai šnekate nesąmones.
 • Ji palaiko akių kontaktą, nesidairo po kambarį ar kavinę (Beje, atminkite, jog drovesnės moterys elgiasi priešingai – jaudinasi ir akimis bėgioja aplink).
 • Ji puikiai jaučiasi kai liečiate ją, neprieštarauja, kai būnate arti.
 • Išėjus draugams ji mielai lieka su jumis.
 • Ji juokiasi ir „netyčia“ jus liečia (ypač pečius), kai švelniai erzinate.
 • Į jus moteris žiūri svajingai.
 • Ji domisi, ar esate vienišas.
 • Bendraudama ji dažnai taria jūsų vardą.
 • Ji dažnai palinksta į jus.

Šiuos ženklus žinoti naudinga kiekvienam vyrui – tai ne tik padeda drąsiau prieiti, bet kartais – išvengti nesėkmių. Būkite atidūs ir pasitikėkite savimi!

Categories
Moterys ir seksualumas Pasimatymų patarimai

Dėmesio žaidimas

Ar buvo tau kada nors atsitikę taip, kad tau patinka mergina, tu pradedi skirti jai dėmesį, gražiai su ja bendrauti, tampi mandagus? Iš pradžių mergina tai pastebi ir, atrodo, kad jai tai patinka. Tada tu skiri dar daugiau dėmesio, bet jauti, kad mergina tampa šaltesnė ir kažkaip tolsta nuo tavęs, nors tu, atrodytu, darai viską teisingai. Tu elgiesi, kaip tikras džentelmenas, bet suvilioti merginos tau nepavyksta.

Daugelis gali su manimi nesutikti, bet „džentelmenas“ – tai visuomenės pririšta nuomonė. Nuo pat vaikystės mus mokina, kad reikia būti mandagiam, gražiai elgtis su moterimis, užleisti joms pirmenybę ir t.t. Bet kai ateina laikas, kai tu nori pasiekti tau patikusią merginą ir elgiesi „džentelmeniškai“, nieko nesigauna, ir tau nepavyksta sudominti jos, ir tu galvoji, kas gi ne taip. O esmė yra ta, kad ne visada reikia skirti merginai dėmesio.

Tu gali paklausti, ką aš čia rašau? Žinok, aš pats negalėjau tuo patikėti, bet kai pabandžiau praktiškai, supratau, ką aš dariau neteisingai, ir kur buvo mano klaidos.

Aš manau, kad tu pažinojai, arba, bent jau matei merginą, kuri siekia tokio vaikino, kuris net nežiūri į ją. Atrodytu, visai nelogiška situacija. Bet taip yra. Merginos, kaip ir daugelis žmonių, nevertina to ką turi, ir siekia to ko neturi. Kaip tai suprasti ir kaip tuo pasinaudoti. Taigi, jeigu paprastai pasakyti, tai mergina nevertins jai skiriamo dėmesio, bet sieks to dėmesio, kuris jai neskiriamas.

Jeigu visai neskirti merginai dėmesio, tai irgi nepadarys jokios įtakos jos simpatijoms. Kalbant apie „dėmesio žaidimą“, tai jį pradėti turi vaikinas. Jis turi pirmas padaryti žingsnį, atkreipti į save dėmesį. Būtent tas pirmas žingsnis turi būti išreikštas „džentelmeniškumu“, dėmesio parodimu merginai. Tokiu būdu, tu užkabini merginą ir įtrauki ją į žaidimą.

Kaip žaidimą nukreipti savo linkme? Aš tau parodysiu kelis pavyzdžius, bet tai nereiškia, kad tu turi juos atlikinėti, kaip robotas. Svarbu, kad tu suprastum pačią žaidimo esmę. O esmė yra tame, kad vienam tavo žingsniui, dėmesio žingsniui, tu turi sulaukti du atsakomuosius iš merginos pusės.

Pats geriausias pavyzdys, tai sms žinutės. Bet mergina turi būti iš ankščiau pažįstama. Realiame gyvenime tu padarai pirmą žingsnį ir sudomini merginą, tai gali būti bet kas, gražus ir švelnus bendravimas, komplimentas ir panašiai. Kiti du žingsniai eina iš jos pusės. Tu būtinai turi sulaukti žinutės iš jos, nes jeigu tu parašysi, tai bus dar vienas tavo ėjimas. Kai ji parašo, tu neskubi atrašyti, o atrašai tik sulaukus dvejų žinučių. Tokiu būdu mergina padaro du žingsnius į tavo pusę. Nebūtinai reikia laukti dvejų žinučių, tiesiog gali ilgai neatrašinėti, o pasiteisinti – tu „negirdėjai telefono“. Viso šio žaidimo esme palikti merginą nežinomybės jausme. Ir kai ji laukia atsakymo, tai priartina tave prie jos.

Pavyzdys iš realaus gyvenimo. Jus bendradarbiai. Tu padarai pirmą žingsnį, kreipiesi pas ją su kažkokiu klausimu ar problemėle. Kreipdamasis, tu viską gražiai jai pateiki, maloniai pabendrauji, vienu žodžiu, sudomini. Toliau turi sulaukti kreipimosi iš jos pusės ir t.t.

Tu turi suprasti, kad per didelis dėmėsis atstumia, o nepakankamas, atvirkščiai, traukia. Čia aš rodžiau paprasčiausius pavyzdžius. Esmė tame, kad nebūtinai turi būti eiliškumas, kaip pavyzdžiuose, jeigu merginą gerai sudomini, tai jinai ir eis iš proto dėl tavęs ilgai nesulaukdama atsakymo. Bet ir be atsakomojo žingsnio nieko nepadarysi, net jeigu ir labai sudominai, mergina galiausiai apsiramins.

Categories
Ilgalaikiai santykiai Vyriškumas

Diagnozė – mamytės sūnelis. Ar vis dar esi mamytės sunelis?

Moterims patinka, kai vyrai kalba apie motinas ir jomis rūpinasi. Pagaliau, vyrai, kurie su motinomis išlaiko gerus santykius, geriau supranta ir savo merginas. Tačiau…Vyras, kuris apie savo mamą kalba pernelyg daug, gali susilaukti diagnozės – mamytės sūnelis. O tokių vyrų moterys ypač vengia. Kodėl? Pateikiame keletą priežasčių.

Moterims patinka vyrai

Taip, kaip vyrai fantazuoja apie seseles arba ilgaplaukes blondines, taip moterys – apie gaisrininkus, policininkus ar kitus vyrus, kurie atrodo stiprūs ir visada apginantys savo moterį. Tačiau, jei seksualus gaisrininkas dėl kiekvienos merginos, su kuria permiegojo, tarsis su mama, moterims tai tikrai nepatiks, nes jos mėgsta nepriklausomus vyrus, kurių neįtakoja mamyčių nuomonė. Jau nekalbant apie tai, kad mamyčių sūneliai pildo kiekvieną savo gimdytojų norą ir dažnai be jos pritarimo nedaro jokio rimtesnio žingsnio, ypač tai tinka kalbant apie merginų pasirinkimą. Juk jei merginai yra 12 metų ir mama jos neišleidžia į pasimatymą – viskas gerai, tačiau jei taip pat atsitinka su vaikinu, kuriam virš 20 – visiškai blogai ir kvepia blogais santykiais. Tad vaikinai – jei jums ne 12 metų, elkitės kaip vyrai.

Moterys nori būti Nr.1

Jei moteris dalijasi su vyru viena lova, ji turbūt nenorės būti jam antra…po mamos. Žinoma, normalu, kad vyras savo mamą visada pasveikins gimimo dienos proga, tačiau jei tokie sveikinimai tampa per dažni – mergina jaučiasi nustumiama į šoną. Ir netgi gali būti, kad ji stengsis prilygti mylimojo mamai, gamins tokius pat skanius patiekalus…Tačiau mergina niekada neatstos mamos ir tai vaikinas turi suprasti. O jei mama išsikviečia savo sūnų tuomet, kai jis turi romantišką vakarienę su savo meile, santykių atšalimas tikrai ateis greit, jau nekalbant apie lėkščių daužymus.

Moteris nėra vyro tarnaitė

XXI amžiuje vis daugiau porų buities darbus dalijasi kartu. Ir nors moterys nesitiki, kad vyras taps misteriu švaruoliu ar virėju, jo pagalba būtina. Tačiau kai kurie vaikinai įsigudrina maistą gamintis ir plautis drabužius pas mamas, tad gyvendami su moterimi jie to paties tikisi ir iš jos. Žinoma, kartais padeda grasinimai, kad viską nuveš išskalbti mamai, nes jokia mergina nenori matyti savo apatinių, plaunamų uošvienės skalbimo mašinoje.

Privatumas

Dar vienas aspektas, dėl kurio merginos nemėgsta mamyčių sūnelių, tai privatumo trūkumas, nes mamyčių sūneliai joms dažniausiai papasakoja visas paslaptis. Viena mergina pasakojo istoriją, kaip kartą gavo dovanų kuponą apsipirkti apatinių parduotuvėje, kuri priklauso mylimojo mamai. Viskas buvo puiku iki tol, kol rūpestingoji motinėlė nepasakė: „Tik nepirk medvilninių apatinių, nes Viktoras jų nemėgtsa“. Mergina buvo ne juokais supykusi, kad apie tai, kad jos vaikinas nemėgsta medvilninių apatinių, sužinojo tik iš mylimojo mamos. Žinoma, vyras niekada neturėtų būti priverstas pasirinkti tarp mamos ir merginos, tačiau jis privalo išlaikyti tinkamą atstumą, kad dvi jo gyvenimo moterys nesijaustų nuskriaustos. Ką daryti, norint išlaikyti tinkamus santykius su dailiąja lytimi, netapti mamytės berniuku ir taikiai gyventi tie su mama, tiek su mergina? Keletas patarimų:

Parodyk, kad tu nebe berniukas

Pirmas dalykas, kurį vyras turi išmokyti mamą, tai parodyti, kad jis nebe berniukas ir sukurti naujus santykius, kurie leistų mamai suvokti, kad tu esi suaugęs. Tad jei mama tave vis dar vadina berniuku – tikrai laikas susirūpinti ir išmokyti savo gimdytoją elgtis su tavimi kaip ne su mažu vaiku. Juk mama ir taip žino, kad tu ją myli ir dėl jos padarytum viską…ir tas žinojimas yra didelė problema. Mama suvokia, kad tu nemoki pasakyti Ne. Tad net jei mama ir apsiverks išgirdusi, kad tau nebereikia globos ir nuolatinių skambinėjimų, kai negrįžti naktį, po kiek laiko pripras. Ypač jei papasakosi, kokia svarbi tau yra naujoji mergina. Tokia pat svarbi kaip ir mama. Ir nieko baisaus pasakyti savo mamai, kad planuoji romantišką išvyką su mergina ir kad jai nereikia paruošti sumuštinių kelionei.

Nepamiršk merginos

Kiekvieną kartą, kai dėl mamos tu atšauki susitikimą su mergina, įsitikink, kad vėliau su savo mylimąja praleisti daugiau laiko. Niekada neleisk merginai pasijusti antrai po mamos ir neparodyk, kad mamos žodis visada bus aukščiau už jos.

Nebūk mamos berniukas

Jei esi mamos sūnelis, visada išlieka galimybė, kad mama manys, jog nėra tinkamesnės moters už ją. Ir jei ji pasakys, kad motina niekada nesudaužys savo sūnui širdies, o mergina lengvai tai padarys – pats metas susimąstyti, ar norite visą gyvenimą likti senbernis, nes labai reta mergina apsikęs gyventi su vaikinu, valdomu mamos. Sėkmės! Parengta pagal Askmen.com

Categories
Moterys ir seksualumas Vyriškumas

Gyvenimas, liepsnojantis meile ir aistra (II dalis)

vyras
Vyriškumas

Praeitoje dalyje pabrėžėme, jog poros dažnai skiriasi ir kaip pagrindinę to priežastį įvardijome aistros išblėsimą. Nutarėme, jog mūsų tėvų laikais aistra nebuvo svarbiausias santykių aspektas, tad jie dėl to nesigrauždavo. Taip pat patvirtinome, kad skirtybės traukia, ir reikia jas pabrėžti.

Šioje dalyje pažersime aibę patarimų  vyrams, kaip ugdyti vyriškąjį pradą, o užklydusioms moterims moterims, kaip ugdyti moteriškąją pusę.  Išmokus ugdyti savo pradą, vyrai ir moterys dar ilgai liepsnos meile ir aistra.

Kaip vyrui ugdyti savo vyriškąją pusę

Daugelis vyriškių dažnai teiraujasi, ką reikia daryti, norint ugdyti savo vyriškąją pusę, ypač tuo atveju, kai šalia nėra palaikančios moters. Ir vienišius, ir vedęs vyras išliks vyriškas, jeigu perskaitęs būtiniausių veiksmų sąrašą ims juos taikyti. Viskas tik per praktiką.

1. Bendraukite su vyrais, žaisdamas vienoje sporto komandoje ar prisėsdamas prie įsitaisiusio ant žolės draugo. Pomėgis atitrauks jus nuo minčių apie sunkumus darbe. Taip jūs automatiškai nustosite vertinti save tik tokį, koks esate darbovietėje.

2. Žiūrėkite geros meninės kokybės kovinius filmus. Ypač tuos, kurie žiūrovą skatina ginti skriaudžiamąjį. Tokie filmai kaip „Rokis“, „Terminatorius“, „Universalus karys“ leis jums pajusti savo polinkį muštis, žudyti ir kartu jį mukreipti į ekrane matomą erdvę, bet ne į namų aplinką.

3. Jeigu norite išlikti vyriškas ir neturite žmonos ar sugulovės, kontroliuokite savo veiksmus ir nesimasturbuokite. Nemanykite, kad taip sakydamas trokštu atimti iš jūsų laimę. Masturbacija nėra nusikaltimas, tačiau ji ugdo moteriškąją, o ne vyriškąją žmogaus pusę. Toks žaidimas vyrą pavers „moteriške“.

4. Lavinkite savo kūną fiziškai, stiprindami rankų ir kojų raumenis. Meskite svorį, sportuokite, vairuokite motociklą, daug vaikščiokite, plaukiokite ir t. t. Patikėkite, vieną dieną jūsų raumenys ims panašėti į milžiniškus kalnus. Tačiau nepamirškite, kad kiekvienas veiksmas turi turėti ribas.

5. Nemanykite, kad gyventi bus lengva – lyg pūkeliui skraidyti padebesiais. Kas dieną stenkitės nugalėti savo vidinį pasipriešinimą ir daryti net tai, kas jums regisi nepriimtina. Kartais atsikelkite ankstėliau, nei esate įpratę, kad pabaigtumėte pradėtą darbą. Arba vėliau eikite gulti, kad įgyvendintumėte užsibręžtą tikslą. Jūs privalote ugdyti savo vyrišką jėgą.

6. Pratinkitės suvaldyti savo pyktį. Galite jo atsikratyti dirbdamas sunkų fizinį darbą arba slapta išreikšdamas savo jausmus dienoraštyje. Ieškokite jausmų, kurie užgožtų pyktį. Bandykite tvardytis, visas neigiamas emocijas išreikškite be aiškiai pakelto tono, kiek galėdami švelniau, koncentruotai ir neįkyrėdami šalia esančiam žmogui.

Vedęs vyras, besivadovaujantis šiomis taisyklėmis, tikrai nesumoteriškės. Lygiai taip pat ir viengungis dar labiau ugdys savo vyriškąją pusę ir žavės moteris sugebėjimu būti jautriam ir kartu tvirtam kaip ąžuolas.

Kitame puslapyje moterys galės paskaityti kaip vystyti moteriškąją pusę