Categories
Sekso patarimai

Moteriškas orgazmas: vadovas vyrams

Orgazmo patyrimo problema – tik moteriška, gamta vyrams suteikė karališką dovaną: didžiojo malonumo nepatiria tik vienas iš dviejų tūkstančių vyrų. Kaip bebūtų, moterys nenori taikytis su tokia padėtimi ir sekdamos paskutinius medicininius ir psichologinius tyrimus, siekia pilnaverčio orgazmo.

Dar senovės daktarai stengėsi išgydyti anorgazmiją. Be to, medikai tuomet manė, kad ši moteriška negalia yra priežastis kitų, dar pavojingesnių organizmui ligų: choleros, tymų, raupų ir kt.

Mūsų laikais gydytojai iš įvairių šalių skiria nemažai dėmesio moteriško orgazmo problemai. Puikių rezultatų yra pasiekusi Elena Kaplan, JAV psichoterapeutė.

Ji paruošė metodą, kurį sudaro treniruočių, psichoanalizės, įtaigos ir terapinės pagalbos elementai. Gydytojos Kaplan klinikoje gydėsi ir gydosi daugiau nei tūkstantis moterų, o sėkmės procentas yra neįtikinamai aukštas. Iš šimto kreipusiųjų į kliniką pacienčių, 90 per 6-7 seansus pradėdavo jausti orgazmą.

Beje, laimingosios gyd. Kaplan pacientės netrukus pagerino savo materialinę ir socialinę padėtį. 80 proc. vienišų damų susitvarkė savo asmeninį gyvenimą ir susirado pastovų partnerį. Gyd. Elena teigia, kad moteris fiksuoja savo emocijas su pastoviu partneriu, priprasdama prie jo. Atsiradęs artumas, harmonija santykiuose, abipusis pasitikėjimas stimuliuoja moterišką orgazmą.

Štai keletas patarimų, kuriuos būtina žinoti vyrams, norintiems palengvinti partnerės kelią link dieviško pasitenkinimo:

1. Kiekviena moteris ieško savų kelių į pasitenkinimą. Vienoms tai klitorio, kitoms – vaginalinė stimuliacija, trečioms – kitų erogeninių zonų jautrumas, ketvirtoms – visų išvardintų glamonių kompleksas. Nereikėtų vengti ir mechaninių dirgiklių norint pasiekti šviesųjį tikslą. Platus spektras vibratorių, dirbtinių lytinių organų, įvairiausių seksualinių žaislų leidžia pasiekti moterims palaimos viršūnę.

2. Švelnus ir taktiškas partneris privalo tapti ištikimas sąjungininkas ir pagalbininkas moteriai siekiant iškrovos.Smulkmenos taip pat yra svarbios: ir aplinka, kurioje jūs mylitės, ir apšvietimas, ir muzikinis fonas, ir gera partnerių fizinė forma (jie turi būti pasiruošę maratonui vejantis orgazmą), ir abipusis pasitikėjimas, švelnumas, dvasinė šiluma.

3. Partneris turi aiškintis, kas labiausiai užveda moterį, ir preliudijoje panaudoti visą savo išmonę, norėdamas maksimaliai paruošti moterį artumo aktui, o įėjęs į ją, klausantis partnerės poreikių, stimuliuoti malonias jai zonas.

4. Reikia aiškiai suprasti, kad visi orgazmai yra skirtingi.Juos galima sulyginti su alkoholio poveikiu organizmui. Viena dama lėtai ragauja gėrimą, mėgaujasi juo, o kitai patinka išmaukti viską iš karto. Orgazmas gali būti panašus į ryškų sprogimą su ašaromis, traukuliais, stenėjimais ir šūksniais, o gali priminti ilgai besitęsiantį švytėjimą. Maždaug 10 proc. orgazmą jaučiančių moterų gali pajusti daugkartinį orgazmą (toks dar vadinamas „multikais“). Šis moterų tipas tiktų ištvermingiems vyrams.

5. Dažnai puritoniškas auklėjimas, dorumo taisyklės, įgimtas drovumas tampa pagrindiniu stabdžiu, kuris neleidžia moteriai patirti aukščiausios viršūnės. Vyro užduotis – neutralizuoti bet kokius kvailus apribojimus. Čia pateisinami įvairūs metodai: alkoholis (žinoma, saikingas), muzika (jaudinanti ir seksualumą žadinanti), žodžiai (vedantys iki euforijos), kvapai (pavyzdžiui, indiški smilkalai arba kraują kaitinantys aliejai).

Reikia suprasti, kad seksualinis aktas – tai ne tik mechaninių veiksmų ir kūno judesių rinkinys, bet tam tikras jūsų santykių etapas, kuris pradeda naują abipusio supratimo, pagarbos, pasitikėjimo ir meilės atskaitą.

Tikras vyras priima moterišką orgazmą kaip puikų apdovanojimą ir privalo žinoti, kad norint pasiekti šio saldaus vaisiaus reikia daryti įtaką antrosios pusės tiek psichinei, tiek ir fizinei sveikatai.

Orgazmą patiriančios moterys dažniau šypsosi, mažiau isterikuoja, rečiau naudojasi raminamaisiais ir migdomaisiaisvaistais. Jos labiau pasitiki savimi, yra išmintingesnės, greičiau siekia karjeros ir nelinkusios keisti savo partnerio ar būti neištikimos.

Kaip rodo tyrimai, jų galimybės ištekėti yra 30 proc. didesnės, nei tų, kurios nepasiekia malonumo viršūnės.

Brangieji, padėkite savo moterims tapti laimingomis!

Categories
Sekso patarimai

Moterų orgazmo paslaptys

Dažniausia klaida, kai kalbama apie moterų orgazmą, yra tai, kad per daug dėmesio skiriama vien tik judesių technikai, pamirštant apie tinkamą nusiteikimą/požiūrį bei strategijas kulminacijai pasiekti.

Jūsų abiejų požiūris ir nusiteikimas gali padidinti arba sumažinti galimybes partnerei pasiekti orgazmą. Koks yra tas „tinkamas“ ir „netinkamas“ požiūris?

Netinkamas požiūris

Dauguma vyrų pradeda mylėtis tik su viena mintimi galvoje: „suteikti partnerei orgazmą“. Nors skamba prieštaringai, tačiau toks nusiteikimas nieko gero nežada… Kai tik įeinate į kambarį su vieninteliu tokiu tikslu, jūs „pasėjate“ lūkesčius abiejų galvose. Tokiu atveju jausite spaudimą, kad TAI turi būtinai įvykti. Sekso metu tai neabejotinai pridės neigiamo streso ir nerimo, dėl kurio bus vis sunkiau ir sunkiau partnerei pasiekti orgazmą. Galiausiai abu liksite nusivylę ir, jeigu tai pasikartos keletą kartų, yra tikimybė, jog partnerė šį nerimą jaus kiekvieno užsiėmimo metu.

Tinkamas požiūris

Štai ir paradoksas…

Jeigu norite, kad partnerė pasiektų kulminaciją, – mažiau galvokite apie orgazmą, o vietoje to daugiau dėmesio skirkite proceso malonumui.

Svarbiausia susitelkti į tai, kad partnerei būtų malonu ir patogu…tuomet orgazmas įvyks netikėtai.

Jeigu jau susidorojote su netinkamu požiūriu ir jo sukeltomis emocijomis, tuomet yra dar keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Bendravimas. Kadangi kiekviena moteris yra unikali – ta pati judesių technika visoms netiks. Norėdami sužinoti, kas jūsų partnerei patinka labiausiai, sekso metu turėtumėte pradėti bendrauti. Tai galite padaryti dviem būdais: tiesiog paklausti jos apie tai, kurie judesiai jai maloniausi, arba, jeigu partnerė drovisi kalbėti, – daryti tai neverbaliniu bendravimo metodu, pavyzdžiui suspaudžiant ranką, kai judesiai yra malonūs ir panašiai…

Judesiai. Vyrai labai dažnai pradeda per anksti judėti per greitai. Jiems tai veikia puikiai: užtenka sujaudinti, stimuliuoti ir baigta. Tačiau moteris tam dar gali būti nepasiruošusi. Joms viskas turi vykti palaipsniui. Stebėkite partnerę ir laukite ženklo, kada ji nori didinti tempą!

Nebūkite nuspėjamas. Nepulkite iš karto partnerei liesti intymiausios vietos, kitaip sakant – eikite tiesiai per aplinkui! Šiek tiek erzinant partnerę, jūs tarsi padedate kauptis jos seksualinei įtampai, kuri orgazmo metu būna išlaisvinama. Pavyzdžiui, kol dar tik keliaujate link intymiausios vietelės, jūs tai galite padaryti liesdami partnerės vidines šlaunų dalis, klubus, pilvuką ar užpakaliuką.

Verta paminėti tai, kad kol jūs erzinsite partnerę ir kursite seksualinę įtampą, jūsų susijaudinimas taip pat didės, todėl tai bus išbandymas jums nenukrypti nuo tikslo ir daryti viską reikiamu tempu.

Relaksacija. Partnerė, kad galėtų patirti orgazmą, turi būti patogiai įsitaisiusi ir atsipalaidavusi. Jeigu ji mintyse galvoja apie savo problemas darbe ar labai jaudinasi dėl savo kūno išvaizdos ir panašiai, tuomet partnerio pareiga yra padėti jai pamiršti viską aplinkui ir visiškai atsipalaiduoti. Vienintelė įtampa, kurią ji turi jausti – seksualinė!

Ir tik po to, kai suteiksite daug malonių pojūčių partnerei, galite tikėtis to paties atgal. Netikite? Palyginkite feliacijos kokybę prieš partnerei patiriant orgazmą ir po jo… Liksite nustebinti!

Tinkamiausios sekso pozos

Nors, kaip jau minėjome, nėra vienos technikos, kuri tiktų sujaudinti visas moteris, vis dėlto yra keletas pozų, kurios tinkamiausios, kad jūsų partnerė patirtų orgazmą.

Pozos, kai partneris viršuje: Kėdė, Atvirkščias žokėjas, Misionierius, Pergalė ir panašios. Jose reikėtų stengtis, kad jūsų ir jūsų partnerės gaktos sritys liestųsi, o judesiai labiau primintų šlifavimą/gludinimą (ne vien tik įkišt-ištraukt). Taip suteiksite daugiau stimuliacijos varputei (klitoriui).

Pozos, kai partnerė viršuje: Atvirkščias misionierius, Didieji Grįžulo Ratai, Kauboja, Pjūklas,Pašėlęs rodeo ir panašios. Viskas tas pats, kaip ir tose, kur partneris viršuje, tik šiose partnerė galės kontroliuoti greitį bei ritmą. Ne gana to, pasirinkus tinkamus kampus bus stimuliuojamas G-taškas.

Pozos iš galo: Varlės šuolis, Buldogas, Šuniuku, Šuniuku stovint, Finišo linija ir panašios.  Šiose pozose skverbimosi metu partnerė gali ranka stimuliuoti sau varputę (klitorių). Tokia stimuliacija pagreitina orgazmo prasiveržimą.

Visospozos.lt

Categories
Sekso patarimai

Galvoji, kad ji patyrė orgazmą? Neapsirik!

Ką turi žinoti:

  • Dažniausiai apsimeta tos, kurios garsiausiai rėkia ir daugiausiai „mušasi“.
  • Kvėpavimo tempas, kūno temperatūra ir raumenų įsitempimai – ši darna rodo moters orgazmą.
  • Dailiosios lyties atstovės „suklastoja“ orgazmą dėl streso, kūno kompleksų, nepasitikėjimo suteikiamu malonumu.

Vyrai, vaikinai… Manote, kad jūsų mergina ar žmona niekada neimituoja orgazmo? Tikite, jog tai nutinka tik kitų žmonių miegamuosiuose? Pagalvokite dar kartą. Seksualinio elgesio apklausos duomenimis, 85 procentai vyrų teigia, jog jų partnerė visada jaučia orgazmą, tuo tarpu tik 64 procentai moterų – jog yra bent kartą jį pajutusios… Išvada viena: daugybė moterų bent kartais apsimeta, jog jaučia orgazmą!

Kodėl moterys „klastoja“ orgazmą

Žinoma, yra daugybė būdų padovanoti moterims orgazmą. Tačiau realybėje, skubančiame pasaulyje, skersai kelio dažnai stoja stresas, depresija, susirūpinimas, nepasitenkinimas savo kūnu, rūpestis dėl seksualinių gabumų, gebėjimo patenkinti partnerį, taip pat blogą įtaką daro skubėjimas (ypač, kai vyras dažniausiai baigia anksčiau) , moterims orgazmas ateina per vidutiniškai 10-30 minučių stimuliacijos. Dėl viso to moterys kartais apsimeta jaučiančios orgazmą.

Atskirkite tikrovę

Geriausias būdas atpažinti, kada moteris klastoja orgazmą – žinoti, kaip atskirti tikrą pasitenkinimą. Susijaudinimo ženklai tampa akivaizdžiai matomi procese, iš partnerės seksualinio atsako, ypač – prieš lytinį aktą.

Taigi, kokie tie ženklai? Kaip galite atskirti, kai artėja didysis O? Šie klausimai vyrus kankina jau daugybę metų, tad vienas seksologas knygoje apie meilę ir seksą daosizme, siūlo remtis daosizmo meistro Wu Hsien pateiktais „indikatoriais, kad moteris – susijaudinusi“:

„Jos rankos – karštos, pilvas – šiltas,  tuo pačiu kalba tampa beveik nebesuprantama. Jos ekspresyvus žvilgsnis – žiūri, tarsi apkerėta, kūnas tampa lengvas ir minkštas, galūnės – kiek nusvirę. Pabučiavę pajausite, jog išdžiuvusi burna – po liežuviu beveik nelikę seilių.“

Na, gerai, šiandieninis vyras gali ir nepastebėti kai kurių faktorių, pavyzdžiui, kad seilės po liežuviu – išdžiuvę… tačiau viską galima apibrėžti dar paprasčiau:

  • Padidėjęs kvėpavimo tempas
  • Padidėjusi kūno temperatūra, širdies plakimas
  • Kūno raumenų įsitempimas
  • Pilvo raumenų suspaudimas
  • Tvinkčiojimas intymioje vietelėje bei apskritai „neramus“ dubuo

Seksualinę įtampą moteris „išleidžia“ orgazmo metu, kuomet jos vagina ir gimda susitraukinėja, vidutiniškai 10 – 15 kartų, kiekvienas įsitempimas trunka 8/10 tūkstantųjų sekundės. Beje, analinio sekso metu būna tik 2-5 susitraukimai. Būtent dėl tokių susitraukimų į orgazmą  reaguoja visas moters kūnas: nejučia kartu įtempiami bei atpalaiduojami ir kiti raumenys: kaklas, kojos, rankos, veidas. Net kojos pirštai palinksta pirmyn ar atgal!

Atpažinkite, kai ji apsimetinėja

Daugelis moterų yra neblogai išmokę imituoti orgazmą, virpesius intymioje vietelėje, kitus ženklus… Tačiau, ko gero, negali suvaidinti 8-10 vaginos ir gimdos susitraukimų per mažiau nei 20 sekundžių, ypač nepamirštant, jog tuo metu juda ir dauguma kitų kūno raumenų.

Kaip bebūtų, iš tiesų moterys žino, kaip nukreipti vyro dėmesį į kitus dalykus, o ne į tokius specifinius ženklus. Pornografija – pilna įkvėpimo… pavyzdžiui, dailiosios lyties atstovė užlipa ant viršaus, garsiai rėkia, ekspresyviai juda… Vyrai būna sužavėti vaizdo ir pamiršta kitus ženklus. Tad žinokite, jog dažniausiai apsimetinėja tos, kurios garsiausiai rėkia.

Svarbiausia – nepamirškite, jog orgazmas atsiranda ne iš niekur. Nesusikoncentruokite į ženklus tiek, kad bestebėdami užmiršite moterį pamaloninti… Būkite atidūs vienas kitam ir stenkitės dėl kokybiškesnio sekso!

O jeigu tu esi vienas iš tų vyrų, kuriam tikrai rūpi suteikti moteriai pasitenkinimą ir malonumą, skaityk „kaip patenkinti moterį„, kad jai nereiktu vaidinti orgazmų ir eiti pas kitus vyrus.

Categories
Sekso patarimai

Vyrų klaidos sekso metu (I)

Kai kurios vyrų pastangos lovoje moterims kelia veikiau atgrasumą, nei malonumą. Kur dažniausiai stipriosios lyties atstovai suklysta?

Bučinių vengimas. Jeigu vyras vengs moters lūpų bei nesistengs paklajoti po šios erogenines zonas, tai privers ją jaustis daiktu, kuriam mokama už valandas. Aistringas bučinys prieš seksą yra kone svarbiausia preliudijos dalis.

Jos krūtų spaudimas. Kai kurie vyrai su jomis elgiasi kaip namų šeimininkės, siekiančios išsiaiškinti, ar melionai yra pakankamai sunokę. Tai viena didžiausių klaidų, nes su šiais moters pasididžiavimais reikia elgtis itin švelniai, o ne apėmus nevaldomai aistrai juos gniaužyti kaip papuola.

Spenelių kandžiojimas. Kartais vyrai juos dantimis paima taip, it ketindami atskirti nuo viso kūno. Ši vieta yra viena jautriausių, todėl ir elgtis su ja reikia atsargiai: švelniai laižyti, čiulpti. Žinoma, šelmiškai sugriebti dantimis juos galima, tačiau viskas neturėtų panašėti į šuns žaidimą su kaulais.

Sugriebus pirštais spenelius, juos sukioti. Tai – viena didžiausių klaidų. Komentarai čia nebeegzistuoja, tiesiog reikia imt ir nustot taip elgusis: skausminga ir nė kiek ne malonu.

Kitų kūno vietų ignoravimas. Moteris nėra greitkelis su trimis sustojimais: kairė krūtis, dešinė krūtis ir galiausiai geidulingoji kertelė. Dažniausiai kitos kūno vietos yra ignoruojamos, todėl derėtų pradėti kreipti dėmesį ir į jas.

Mažos dovanėlės palikimas. Prezervatyvo laikymasis ant pasididžiavimo – vyro atsakomybė. Jis šį užsidėjo, jis ir turi pasirūpinti, kad jis netyčia nenusmuktų.

Klitorio atakavimas. Jį stimuliuoti reikia itin švelniai, nes tiesioginis spaudimas yra labai nemalonus ar net skausmingas.

Nerangus moterų nurenginėjimas. Jos nekenčia atrodyti kvailai, todėl ir nurengti negalima jos nuogai, ant galvos palikus tik užstrigusį megztinį. Moters nurengimas turėtų panašėti į elegantišką dovaną, o ne į vaikų žaidimą.

Būti vaginos apsėstam. Nors didžioji dauguma vyrų nesudėtingai randa klitorį, tačiau kai kuriems – jis vis tik neatpažįstamas arba tiesiog ignoruojamas. Nereikia visada koncentruotis tik į pačią vaginą. Prieš tai reikėtų pakankamai dėmesio skirti klitoriui ir tik po to švelniai pirštais įslysti moters vidun.

Per stiprus masažas. Jeigu vyras yra pasiruošęs savo moteriai padovanoti erotinį masažą, turėtų atsiminti, kad ne visada stipriau – vadinasi ir maloniau. Kiekvienas stiprumas ar šiurkštumas, jeigu to trokštama, vis tiek turi proto ribas. Po tokio masažo neturėtų likti mėlynių ar įbrėžimų.

Pirmiausiai nusiimti kelnes. Nes vyras niekada neatrodys gerai, likęs tik su apatiniais ir kojinėmis. Visada prieš nusirengiant visų pirma reikia nusiimti pastarąsias.

Skubėjimas. Kai tik penis galiausiai atsiduria moters vaginoje, vyras neturėtų skubinti paties veiksmo. Net jeigu moteriai ir patinka greitas bei stiprus seksas, iš pradžių viskas vis tiek turėtų prasidėti lėtai, švelniai ir jautriai.

Per stiprus seksas. Jeigu vyro klubo kaulų sąlytis su moters šlaunimis ar pilvu būna per stiprus, tai sukelia skausmą, o šią sekso sesiją dar primena ir po to likusios mėlynės.

Per greitas užbaigimas. Tai – kiekvieno vyro baimė. Tačiau iš tikrųjų nemalonu, jeigu viskas užsibaigia sulig pirmuoju patekimu į karščiausią moters kertelę. Jeigu jau taip atsitinka, vyras tiesiog privalo pasirūpinti, kad ir dama patirtų malonumą.

Per ilgai trunkantis seksas. Kai kurie vyrai, gebantys valandą ar ilgiau be perstojo užsiiminėti seksu neužbaigdami, galvoja kad yra galiūnai. O iš tikrųjų tai didesnio malonumo neteikia. Toks, rodos, niekada nesibaigsiantis seksas, tampa nebeįdomiu, moterys pradeda laukte laukti pabaigos, neskubėdamos apžiūri, kokiais tapetais išklijuotos sienos, kokios rankenos įtaisytos duryse – prarandamas bet koks susidomėjimas intymumu, jaudulys.

Pliaukšėti savo pilvu į moters pilvą. Tai visai ne erotiškas garsas.

Moters neįspėjimas prieš baigiant. Spermos skonį mėgsta ne visos, be to, ne visoms tokia pabaiga apskritai priimtina, todėl užsiiminėjant oraliniu seksu tiesiog būtina informuoti damą apie artėjantį orgazmą.

Siūlyti moteriai mylėtis idiotiškomis pozomis. Kai kurioms joga lovoje yra priimtinas reikalas, tačiau kitų fizinės galimybės to neleidžia, todėl jokio spaudimo čia neturėtų būtų.

Ieškoti moters prostatos. Pasitaiko ir tokių kuriozų. Vyrai amžiams ir paskutinį kartą turėtų atminti, kad moterys prostatos neturi, todėl ir į analinę stimuliaciją reaguoja visiškai kitaip nei pastarieji.

Nesirūpinimas moters orgazmu. Vyras turi pabaigti savo darbą: jam derėtų bandyti įvairiausius metodus, kol suras tinkamiausią.

Moters suspaudimas. Paprastai vyrai sveria daugiau už moteris, todėl reikėtų būti atsargesniems būnant viršuje.

Dėkojimas. Niekada negalima dėkoti moteriai už tai, kad ši su vyrų pasimylėjo.

Sekso metu versti ją ilgą laiką būti viršuje. Paprašyti moters mylėtis tokia poza yra viena, tačiau visą laiką įpareigoti ją būti atsakingai už viską – visai kas kita. Vyras turėtų suteikti jai ir poilsio minutėlių.

Neva atsitiktinis analinis seksas. Tai – tik kvaili pasiteisinimai, jog vyriškas pasididžiavimas netyčiom įslydo į moters analinę angą, ar tai įtakojo alkoholis. Prieš imantis analinio sekso, būtina pasiklausti, ar moteriai tai priimtina.

Parengta pagal Scribd.com