Categories
Sekso patarimai

Moterų orgazmas

Kai kurioms moterims atrodo neįtikėtinai sunku ar net neįmanoma lytinių santykių metu patirti orgazmą. Dažniausiai taip yra dėl to, kad per mažai pažįsta savo kūną. Prie to prisidėjo visuomenės suformuota idėja, kad masturbacija yra nuodėmingas ir purvinas dalykas. Nepaisant to, visi turi savo nuomonę, ir, be abejonės, yra ne vienas kelias geriau pažinti savo kūną.

Moters neįmanoma priversti patirti orgazmą. Viskas turi vykti iš lėto, naudojant išmoktus įvairius būdus ir eksperimentuojant, kurie audrina partnerę labiausiai. Seksas turi būti linksmas ir malonus, todėl kai tik pradėsite į tai žiūrėti per daug rimtai, jis toks nebebus.

Apie orgazmą

Moterys gali turėti dviejų tipų orgazmą: klitorio ir g-taško (kitaip žinomą makšties orgazmą). Masturbuojantis moterys dažniausiai stimuliuoja klitorių, todėl makšties orgasmo joms pasiekti nepavyksta. Jei norite, kad partnerė sekso metu patirtų orgazmą, reikia ne tik eksperimentuojant naujus metodus skaityti jos kūno kalbą, bet ir nebijoti klausinėti, kas labiausiai patinka ir jaudina.

Vaginalinio sekso metu, nors ir vyrauja erotiška atmosfera bei partnerė smarkiai susijaudinusi, gali būti pakankamai sunku pasiekti tokią klitorio stimuliaciją, kokia būna masturbacijos ar kunilingo metu. Žinoma, galima sekso metu stimuliuoti klitorių ranka, tačiau tai nėra labai svarbu, jei partnerė ir anksčiau yra turėjusi makšties orgazmą bei tau pasirinkus tinkamą sekso pozą pavyks tiksliai stimuliuoti g-tašką.

Daugelis vyrų svajoja apie moterų ejakuliaciją lyg tai būtų mitas. Tačiau tai yra realus orgazmo atvejis, kuris plačiau aprašytas skyrelyje Moterų ejakuliacija.

Keletas patarimų

Kaip ir minėjome anksčiau, svarbiausia yra atsipalaiduoti ir nesudaryti tokios atmosferos, kad orgazmas yra jūsų tikslas, o tiesiog mėgautis sekso teikiamu malonumu.

Klubų sukimas

Jei lytinio akto metu jūs norite daugiau stimuliacijos suteikti partnerės klitoriui, bandykite sukti klubus, lyg tai darytumėte šokių aikštelėje. Įsiskverbkite į partnerę su viskuo, ką turite, prisiglauskite ir judėkite ne tik įdėdami ir ištraukdami, bet ir į šonus.

Nykščio taisyklė

Pasirinkite pozą, kurioje jūsų partnerė būtų viršuje ir atsisukus į jumis. Tuomet jai judant pirmyn ir atgal pridėkite ranką jai žemiau bambos ir stimuliuokite su nykščiu jos klitorių.

Sekso žaisliukai

Sekso žaisliukų įvairovė yra tokia didelė, kad jie gali būti naudojami beveik visose pozose. Jie puikiai padeda, jei reikia stipresnės stimuliacijos (toms moterims, kurios nėra per daug jautrios klitoriaus ir g-taško stimuliacijai). Nuo įvairių lubrikantų, sukeliančių didesnį jautrumą, iki vibracinių žiedų bei įprastų vibratorių, visi jie padės jums priartėti prie partnerės orgazmo. Daugiau apie juos galite sužinoti bei įsigyti visose sekso prekių parduotuvėse.

„Alfa Vyras“ už straipsnį dėkoja VisosPozos.lt

Categories
Sekso patarimai

Svaiginančio orgazmo paslaptys

Orgazmo stiprumą galima padidinti. Kaip?

Į seksualinį gyvenimą visiškai nesudėtingai galima įnešti daugiau kokybės. Tam tereikia prisiminti keletą niuansų:
Atraskite tinkamiausią pozą. Jų yra nesuskaičiuojama gausybė, todėl reikėtų nepagailėti laiko ir negniaužti savo kūrybingumo tam, kad po to būtų galima mėgautis dar nepatirtais malonumais.
Svarbu šnekėtis. Specialistų teigimu, tiek vyrai, tiek moterys nori nurodymų, todėl leiskite savo partneriui žinoti, kas jus jaudina labiausiai.
Jūs negalėsite suteikti nurodymų, jeigu nežinosite, ko iš tikrųjų norite. Dėl šios priežasties svarbu patiems tyrinėti savo kūną, atrasti jautriausius taškus. Geriausias tam būdas – masturbacija.
Rizikuokite. Tyrimai rodo, kad ekstremali veikla, tebūnie tai laipiojimas uolomis ar siaubo filmų žiūrėjimas, veikia dopamino išsiskyrimą smegenyse. Ši medžiaga, atsakinga už nervinių impulsų perdavimą, įtakoja ir orgazmą.
Atidėkite malonumą. Specialistai teigia, kad kuo ilgesnė preliudija, tuo didesnis sprogimas. Priartėkite prie orgazmo, o po to pristabdykite veiksmus. Pakartokite tai keletą kartu ir tik po to pasiekite malonumo viršūnę.
Susikoncentruokite į kvėpavimą. Tantrinis seksas gali skambėti kaip naujųjų laikų prasimanymas, tačiau dėmesio sutelkimas į kvėpavimą iš tikrųjų veikia. Partneriai, kurie kvėpuoja identišku ritmu, patiria kur kas intensyvesnį orgazmą.
Atraskite erotiką. Erotiniai filmai bei knygos gali padidinti susijaudinimą, todėl kuo labiau susijaudinę esate, tuo ir stipresnio orgazmo tikimybė didesnė.
Orgazmą bei jo kokybę įtakoja ir medikamentai, ypatingai tie, kurie skirti depresijai gydyti. Jeigu kyla problemų, dėl to reikėtų pasitarti su savo gydytoju.
Atsipalaiduokite. Lovoje svarbu atsiriboti nuo kasdienio streso, kuris mažina libido. Neatsiribojus, kalba galėtų eiti ne apie stipresnį orgazmą, o apie jo patyrimą apskritai.
Moterys turėtų treniruoti savo tarpvietės raumenis. Nes tik nuo jų stiprumo ir stangrumo priklauso orgazmo kokybė. Jiems stiprinti atliekami vadinamieji Kėgelio pratimai: kartojamas raumens sutraukimas ir atpalaidavimas.
Jeigu esate pasiruošę ilgo sekso sesijai, naudokite pakankamai lubrikanto. Tai ypatingai aktualu moterims, kurių makštis ilgą laiką mylintis išsausėja. Priešingu atveju malonumą pradangins skausmas.

Parengta pagal Living.health.com