Categories
Pažintys

Kodėl TU NEPASITIKI SAVIMI bendraujant su GRAŽIOMIS moterimis ir nepažįstamais žmonėmis?

Šiame straipsnyje sužinosi vieną pagrindinę priežastį, dėl ko tu įsitempi bendraudamas su gražiomis moterimis ar tai norint užmegzti naujus kontaktus.

Gali pastebėti, kad kai įsitempi, tavo kūnasbalsas ir netgi protas sustingsta, tu nežinai ką pasakytikaip elgtis ir  toliau daryti. Kai tu sustingsti, pradedi spinduliuoti nepasitikinčio ir susikausčiusio žmogaus energiją. Susikaustymas užkerta visus kelius į laisvą ir nevaržomą bendravimą.

Bet kodėl atsiranda susikaustymas?

Greičiausiai yra aplinka, kurioje tu jautiesi daug laisvesnis nei įprastai. Galbūt tai draugų būrys ar šeima?  Galbūt darbe, jautiesi atsipalaidavęs, nes tave gerbia? Galbūt atsipalaidavęs ir laisvai bendraujantis tampi išgėręs? Jeigu yra trumpų, tavo gyvenime momentų, kurių metų, jautiesi atsipalaidavęs, tai yra ženklas, kad gali toks būti visur ir visada.

Pagrindinė priežastis, kodėl jau dabar nesi maksimaliai atsipalaidavęs – noras įtikti ir patikti kitiems. Tai yra natūralus noras. Kiekvienas patinas nori patikti patelei, kaip ir patelė nori patikti stipriam patinui. Kiekvienas nori jaustis, esantis gaujoje, o ne būti atstumtuoju. Tik nedaugelis vyrų supranta, kad TIK būdamas atsipalaidavęspasitikintis savimi patiksi moterims.

Kai nori įtikti ir patikti kitiems, tu stengiesi būti visai kitoks, nei iš tikro galbūt esi. Stengiesi būti visada mandagusdraugiškasužjaučiantisnekeliantis balsosantūrusnusileidžiantis ir t.t. Ir gali pastebėti, kad ir kiek stengtumeisi elgtis taip, kaip kiti žmonės tikisi, vis tiek, jiems neįtinki ir nepatinki. Taip yra dėl to, kad jie nesąmoningai jaučia, kad tu esi nenatūralussusikaustęsįsitempęsgalvoji ką pasakytikaip pasakyti, kaip neapsikvailinti ir kaip nesusimauti.

O kas tu toks esi?

Jeigu gorila pradėtu vaidinti, kad yra liūtas ar ji tapti liūtu ir susirastu liūte? Ne. Tad nustok būti kito rolėje, nes tik dėl to, kad stengiesi įtikti, tau nesiseka bendrauti su moterimis, tik dėl to, tau nesiseka užmegzti naujų kontaktų.

Jeigu nori sustiprinti pasitikėjimą savimi, dalyvauk „MAKSIMALUS PASITIKĖJIMAS SAVIMI“ mokymuose, po kurių, atsikratysi noro įtikti ir patikti kitiems, tave pradės žmonės daug labiau gerbtimoterys natūraliai jaus, kad tu esi savo kailyje ir norės su tavimi būti

Daugiau apie mokymus sužinok čia: http://www.alfavyras.lt/maksimalus-pasitikejimas-savimi/

Categories
Pažintys

Moterų apklausa: didžiausios vyrų klaidos užmezgant pažintis

Antrosios pusės internete ieškančios moterys atskleidžia dažniausias priežastis, kodėl nustoja ar net nepradeda bendrauti su vyrais. 52 proc. pažinčių svetainės flirtas.lt organizuotos apklausos dalyvių nurodo nutraukiančios ryšius su vyrais, kai šie pateikia nepadorių pasiūlymų. Antra dažniausia priežastis –  neįdomūs ir primityvūs laiškai, kuriuose gausu rašybos klaidų.

„Vyrams ši apklausa turi būti gera pamoka, jei jie nori sudominti ir užmegzti pažintis su patinkančiomis merginomis. Kad ir kaip pasitikite savimi miegamajame, pažinties nuo to pradėti neverta – merginos net nesivargins susipažinti. Joms seksualumas prasideda galvoje, todėl jei norite santykius perkelti į kitą lygmenį, pirma turite sugundyti jų protus“, – sako pažinčių svetainės flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Viena iš apklausos dalyvių piktinosi, kad vyrai pažinčių svetainėse esą neieško rimtų santykių. „Turiu pripažinti, kad sulaukių įvairių vyrų laiškų, tačiau atrašau tik kai kuriems. Dažniausiai neatrašau „ereliams“, kuriems tik seksas galvoje, nes vienos nakties nuotykiai manęs nedomina. Manau, kad retą merginą tai domina. Dar labai erzina, kurie vaikinai rašo nuvalkiotas ir iš kitų neišskiriančias frazes“, – sako mergina.

Tyrimo metu 25 proc. moterų pažymėjo, kad nebendrauja su vyrais, jei šie nesivargina parašyti orginalaus, nuoširdaus laiško arba rašo su klaidomis. „Banalus „Labas, kaip sekas“ manęs nesudomina.  Atsibodo tą patį visiems rašyti. Dar vyrams labai trūksta nuoširdaus domėjimosi mergina kaip pašnekove. Daug kartų užduoda tuos pačius klausimus ir, atrodo, neskaito atsakymų. Susidaro toks įspūdis, kad susitelkia į savo tikslą ir daugiau nieko nemato“, – teigia apklausos dalyvė.

Fizinio patrauklumo stoką, kaip priežastį netęsti bendravimo, nurodė kas dešimta respondentė. Merginos vyrams pataria daugiau dėmesio skirti nuotraukų kokybei ir kokią žinutę jos perteikia. „Gal paviršutiniška atrodysiu, bet nebendrauju, jei vaikinas yra ne mano skonio arba žemesnis už mane. Juk kiekvienas šalia savęs norime turėti patrauklų žmogų“, – dalinosi viena iš apklausoje dalyvavusių merginų.

Respodentės taip pat pataria kreipti daugiau dėmesio į jų anketose pateikiamą informaciją, kokio vyro  jos ieško. Ypač – kokio amžiaus vaikiną, jos norėtų sutikti pažinčių svetainėje. Apklausos metu merginos atskleidė, kad nebendrauja su daug vyresniais arba daug jaunesniais vaikinais.

Be to, merginos nurodė, kad nustoja bendrauti su vaikinais, kurie kurie pernelyg kišasi į asmeninį jų gyvenimą. Joms taip pat nepatinka, kai vaikinai pirmąją pažinties dieną pradeda įkyriai prašyti telefono numerio ar kitų kontaktinių duomenų.

Apklausoje dalyvavo 1000 įvairaus amžiaus moterų, antrosios pusės ieškančių bent vienoje lietuviškoje pažinčių svetainėje. Tyrimas atliktas 2014 m. liepos pradžioje.

Knygoje: „Pažintys Internetu“ rasi daugybę patarimų, kaip greitai pakviesti merginą į pasimatymą pažinčių portaluose, kad ji neatsisakytu.

Categories
Vyriškas patarimas

Moteris klausia mūsų. Nežinau ko vyras nori….?

Laba diena,

Situacija truputi komplikuota. Aš nežinau ko vaikinas nori. Pažystu jį panašiai 9 mėnesius, bet santykiai nejuda. Aš turiu vaiką. Vaikinas jo bijo ir nori tik matytis kai vaiko nėra (bet jis turi su vaikais patirties, brolio vaikais). Iš pradžių man tai buvo gerai, nes nenoriu kad mano vaikas susipažintu su kažkuo ir man kartais norisi atsipalaiduoti ir praleisti laiką be vaiko. Mes bendraujame kas dieną per elektroninį paštą ir susitinkame vakarais ar / ir savaitgaliais. Tiesa užsiimame ir kuo nors kitu nei seksu. Jis yra šiaip kuklus. Aš jo pirma mergina, jis nebuvo turėjęs lytinių santykių, nes nedrįsdavo užkalbinti merginų ir bijodavo, kad jos pasakys ne. Man visa tai yra keista. Aš jaučiuosi su juo gerai ir man patinka leisti laiką. Bet jis taip pat slepia nuo tėvų ir brolių, kad su manimi susitikinėja. Tiesa pasakius mane ta nežinią ką jis galvoja ar jaučia ir ar aplamai kažką galvoja nusibodo. Klausti aš nedrįstu. Ką jus apie tokius santykius manote? Ar gali taip būti, kad jis nedrįsta, o gal nori buti viengungiu ir retkarčiais leisti su moterimi laiką, bet be įsipareigojimų. Kas mane dar erzina, kad jis visa tai paslaptimi laiko. Jis gi suaugęs, kodėl negali pasakyti, kad su kuo nors susitikinėją (tai gi nereiškia, kad jis ją vesti turi ir t.t.). Kodėl tai slapta? Nežinau ar tai dar svarbu jis buvo dar nekaltas (gal nežino kaip elgtis), vaikystė susijusi su bažnyčia, tėvai išsiskyrę ir jis nekenčia motinos draugo. Mes bendraujame ir kaip draugai, bet ir užsiimame seksu.

Ačiū už atsakymą.

Atleiskite už klaidas.

 

Laba diena,

Aš iš tiesų nežinau ką jis galvoja ir ko nori. To nežino jo draugai, jo tėvai, jo broliai, niekas. Jis tik pats tai žino, bet greičiausiai jis ir pats nežino ko nori.

Atsakydamas į šį jūsų laišką aš tik samprotauju, pateikiu savo pastebėjimus ir nesakau, jog būtent taip ir yra.

Pirmas dalykas apie ką noriu paminėti tai yra tai, jog jūs jam esate pirma jo moteris. Kaip suprantu jam jau ne aštuoniolika ir jis panašaus amžiau kaip ir jūs. Tai vadinasi jis neišmoko elgtis su moterimis per visus metus. Seksualinis gyvenimas suteikia daug pasitikėjimo, užtikrintumo, laisvumo. Ir kai jūs sakote „Klausti aš nedrįstu paklausti“ tai žinokite, jog tikimybė, kad jis išgrįs yra labai maža. Kad ir kokie tarp jūsų būtu santykiai, jūs turite kalbėtis. Tai būtina. Jeigu tu bijai klausti, o jis net neturi minčių kažką sakyti, tai dar metai praeis ir nieko nebus. Gal tu bijai paklausti, nes viskas gali baigtis taip, jog jis pasakys, kad nieko nejaučia ir t.t. Bet tai jis pasakys tiesa, tiesa visada geriau už užslėpta melą.

Kodėl jūsų santykiai slapti? Tai jūs jam pirma mergina, man gal gėda, nejauku, nedrąsu. Jis gal nenori net to sakyti, nes viduje žino, kad tai visada netruks. Gal jam taip yra nepriimtinas jūsų vaikas, jog jis nenori to afišuoti viešai. Matot, yra daugybė variantų kuriuo gali būti tiesa.

Iš esmės jūs turite būtinai kalbėtis ir jo klausti tai kas jūs domina, o ne laukti kažko iš jo, nes greičiausiai to niekad nebus. Vyrai dažnai nežino ko nori, netgi tie kurie yra drąsus ir aktyvus. Dauguma nė velnio nežino ko nori.

Moteris turi galių vyrui įpusti motyvacija, turi galios jį daug ko išmokyti ir padėti jam. Tik pagalvokite ar jūs norite kažką daryti, kai jis nenori nieko? Jūs galite drąsiai jo paklausti ar tu nori būti viengungis su trumpalaikiais santykiais? Ar tu nieko daugiau nenori? Klauskite, nebijokite. Niekas jūsų nenužudys, nepasmerks, bet tik išlaisvins nuo tos nežinomybės.

Ką jus apie tokius santykius manote? – Nesvarbu ką aš manau, svarbu ar jums tinka tokie santykiai ar ne? Ar jūs norite skirti laiko tokiems santykiams ar ne? Ar jie jūs tenkina? Jeigu ne, tai leiskite sau išsiaiškinti ko jis nori, koks jo tikslas ir pnš.

Tik nespauskite jo klausymais, neatakuoti dabar iškart kai perskaitysite mano atsakymą. Darykite tai grakščiai, nespaudžiant ir neužgaunant vyro. Didžiausios moterų klaidos, tai negerbti vyro, jį įžeidinėti ir jo nepalaikyti.

Taip pat pagalvokite apie savo vaiką, ar jums reikia vyro, kuris bijo vaiko? Tai atsakomybė. Jis ne vaiko bijo, jis bijo atsakomybės kurią reikės prisiimti už vaiką. Atsakomybė ne per dieną išsiugdoma. Tai visada pagalvokite ar jums to reikia, nes per tą laiką galite kažką kitą susirasti.

Ar nežinau ar jus užvedžiau bent jau šiek tiek ant kelio, bet aš tikiu, jog jeigu su juos nuoširdžiai kalbėsitės, klausite jo viskas išsiaiškins.

Taip pat žinokite vieną taisyklę. Jeigu yra problema vadinasi jūs kažko nežinote arba kažkas meluoja. Tai sužinokite tai ko nežinote ir viskas susidės į savo vietas.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškas patarimas

Kaip susigrąžinti jos jausmus man?

Gavome laišką – klausymą skyrelyje Vyriškas Patarimas

Laišką ketinu rašyti taip:
 • pirma trumpai nupasakosiu savo charakterį ir trumpą priešistorę,
 • po to pasakosiu tą ilgąją istoriją,
 • ją užbaigsiu savo dabartine situacija ir dabartiniais tikslais-norais,
 • o pačiai pačiai pabaigai parašysiu dar kažką – kažkokias išvadas ar apibendrinimą, kol kas nežinau.
 

Šiais metais pradėjau studijas universitete, pradėjau dirbti pagal savo profesiją, pradėjauNormaliai esu ramus, daug kam neretai galiu pasirodyti rimtas ir tylokas, nors realiai esu toks, kuris imasi iniciatyvos, tik kai niekas kitas to nedaro ir bandau visus išjudinti. Galų gale nestokoju pozityvumo ir panašiai. Toliau toji ilgoji istorija.

Iki šios vasaros merginų dėmesį bandžiau traukti tiesiog būdamas draugiškas, na tai ir tapdavau tiesiog draugas. Kas šią vasarą pasikeitė? Na pradėsiu nuo dar anksčiau, kelis mėnesius prieš vasarą kartas nuo karto pradėjau bendrauti su mergina, kuri mokėsi toje pačioje mokykloje, turėjome kelias bendras pamokas gimnazijoje, netgi gyvenome tame pačiame rajone. Tačiau nepaisant to, kad mūsų rajonas kitam Vilniaus gale nei pati mokykla ir dažnai tekdavo važiuoti kartu, šnekėti pradėjome tik 12 klasės pabaigoje. Taigi baigėsi mokslo metai, išlaikėm egzaminus ir susitvarkėm visus reikalus, maniau, kad tuo ir išsiskirs mūsų keliai.
 
Atėjo mano gimtadienis ir privačia facebook žinute ji mane pasveikino. Aš atrašydamas padėkojau ir iš mandagumo paklausiau kaip sekasi. Mano dideliam nustebimui atsakymas švelniai tariant buvo gerokai ilgesnis nei įprastinis „gerai“. Na iš tos nuostabos į jos klausimą „O kaip tau sekasi?“ atsakiau panašiai. Per dieną aš į facebook’o žinutę neatsakydavau daugiau kaip vieną kartą ir taip susirašinėjome gal kokią gerą savaitę facebook’u. Tada kelis vakarus pašnekėjom per skype, apsikeitėm telefonais ir pirmą kartą sutarėm vakare pasivaikščioti tiesiog šiaip sau, pasivaikščiojimas praėjo šauniai, nebuvo nė minties apie ką toliau reiktų šnekėti. Ji net sakydavo „vargu ar mums kada pritrūks temų“, todėl susitikimai tapo vos ne kiekvieną vakarą, dažniausiai kas antrą. Būtų buvę gal ir kiekvieną, tačiau aš tuo metu padėjau dirbe tėvui, tad grįždavau pavargęs ir kartais pasakydavau, kad šiandien jaučiuosi pavargęs dėl to nenoriu susitikt.
 
Tokie susitikimai truko gal dvi gal pusantros savaitės. Paskui juos nutraukė mano iškeliavimas į Vokietiją turistiniais tikslais. Kada aš supratau, jog ji yra daugiau nei šiaip sau paprastą susižavėjusi manimi? Prieš paskutinę dieną iki mano išvykimo dariau paskutinį mūsų susitikimą. Atsisveikinant apsikabinome ir buvo itin sunku priversti ją mane paleisti. Stovėjome gal penkias minutes taip, aš vis mestelėdavau užuominas, jog man reikia eiti ruoštis kelionei. Bet ji vis žvelgė savo didelėm akim su išsiplėtusiais vyzdžiais, nors buvo ganėtinai šviesu. Galų gale ji mielu šiek tiek drebančiu balsu ištarė ar tikrai negalima ryt susitikt. Na mano širdį paveikė tas jos žvilgsnis ir aš pasakiau, jog pažiūrėsim kaip čia išeis. Ir po to norėjau ją pabučiuoti. Bet kadangi to nebuvau daręs anksčiau, leidau pasiteisinti tuo, kad dar per anksti… Kitą dieną susitikome išsiskyrimas buvo panašus, tik šį kartą paprašė, jog parašyčiau vieną kitą žinutę kol buvau išvykęs.
 
Kelionės metu kasdien parašydavau vieną SMS’ą, ji atrašydavo. Vienoje iš jos žinučių buvo parašyta „aš tavęs pasiilgau“. Aš pats kelionėje dėl jos pamečiau galvą – lauktuvių jai nupirkau sidabrinį pakabuką.
 
Grįžęs įteikiau pakabuką ir pasiūliau būti mano mergina. Tai padariau spontaniškai, tad paskui pasigailėjęs pasakiau, jog ji gali pagalvoti ir pakeičiau pokalbio temą. Nuo tada prasidėjo trys man gana sunkios vasaros savaitės, nes norėjau atsakymo, bet jo negavau. O jos nuotaiką vieną kartą buvo labai gera, kitą visiškai priešinga, tarpais jaučiau tarsi ji kažko iš manęs tikisi ir panašiai. Aš niekaip negalėjau suprast. Jaučiausi savotiškai aklas, nes nesupratau, kodėl vieną dieną ji vienokios nuotaikos kitą visai kitokios. Vis galvodavau kaip ją reiktų pabučiuoti.
 
Pabučiuoti sugebėjau tik rugsėjo pirmomis dienomis, tačiau įžiebti tikrą meilę jau tiesiog to nepakako. Kiek vėliau (po poros savaičių) man ji pasakė, kad mums nieko neišeis, o tada ją šiek tiek sužavėjau savo atsakymu „nu ką, nepavyko man tavęs sužavėti tavęs, tai nepavyko, teks ieškotis kitos“. Tada tą vakarą atsisveikinant pasakė „tu toks šaunus, kad net negerai jaučiuosi, jog tavęs nemyliu“. 
 
Po to mes tarsi tapo „friends with benefits“, nes abu toliau susitikinėdavome, bendraudavom tiek gyvai, tiek žinutėmis, tiek internetu. Keliaudavom po vaizdingas Vilniaus apylinkes – abu esam romantikai. Susitikimai neretai baigdavosi bučiniais. 
 
Kad įrodyti jai, jog aš galiu susirasti ir kitų merginų aš per mokslų metų pradžią pradėjau daugybę naujos veiklos: susiradau darbą, pradėjau lankyti turistų klubą, pradėjau šokti lindyhop’ą, univere tapau savo grupės seniūnu, ėmiausi cementų ir panašių dalykų organizavime. Žodžiu užsiverčiau darbais, reikalais ir t.t. Taip mūsų susitikimai gerokai praretėjo, o jau kai susitikdavome jie tapo trumpesni. Kažkaip tapo vėl pasidarė sunku ją pabučiuoti, nes tarsi nutolo. Nors kai pagalvoju apie tai, kad noriu susirasti merginą iš karto vien tik jos vardas ir veidas mano akyse ir mintyse. Bet esu įsitikinęs, kad per sekantį susitikimą pavyks viską sudėlioti taip, kad galėčiau ją pabučiuot.
 
Kadangi aš jaučiu norą susigrąžint jos jausmus, svarstau, ką galėčiau padaryti po to, nes vienoks ar kitoks susidomėjimas manimi iš jos pusės vis dar juntamas. Tik ką daryt, tiesiog dingt iš jos gyvenimo staiga? Kad sukelt praradimo jausmą ir panašiai?
 
Žodžiu norėčiau tokio „spyrio į šikną“ reikiama kryptimi.
Stengiausi parašyt viską glaustai, bet plačiai, ir išlaikyti aiškumą. Bet jei kas neaišku galėsiu patikslint.
 
O taip pat mane vis vien domins paskaitos, ypač, tos kurios vyks Vilniuje.
 
Dėkui už atsakymą.
 
Atsakymas:

Sveikas,

Mano manymu tikrai išsamus laiškas, kuriame galima įžvelgti standartines klaidas. Prieš atsakant žinok, jog aš niekad nepretenduoju į absoliučią tiesą. Aš galiu klysti, bet, kad žinotum, jog aš klystu turi išbandyti tai ką pasakysiu. Ir šiaip netikėk tais kurie tariamai žino tiesą 100%.
Bent jau atrodo, jog esi labai geras, nuoširdus, šiek tiek nedrąsus intymume, veiklus ir siekiantis tikslų.
Tavo pagrindinės klaidos.
Vyras visada daro pirmą žingsnį. Ir nieko nelaukia. Kai nori pabučiuoti, bučiuok. Nebučiuoji, nes bijai suklysti, pasirodyti apgailėtinai ir t.t. Tai parodo didelį norą gauti pritarimo iš jos. O mes norime gauti pritarimo iš tų žmonių kuriuos mes padarome labai svarbiais. Jeigu tau ji būtu mažiau svarbi, tu nebijotum jos bučiuoti, nes tu nebijotum susimauti. Dabar ją truputi išaukštini ir bijai susimauti, suklysti, kažką blogai padaryti. Tu kažkada ją bučiavai, tai realiai tu tai moki daryti, skiriasi tik jausmas tavo viduje nuo to kas buvo ankščiau iki dabar. Kas blogiausia gali atsitikti ją pabučiavus? Tave atstums. Bet to tikimybė labai maža, nes jūs jau tai darėt, jūs leidžiat kartu laiką ir ji to trokšta, bet tu kažko lauki. Moteris neturi dėti pirmo žingsnio, vyras yra lyderis ir jis žengia pirmus žingsnius. Jis liečia merginos veidą ir ją pabučiuoja.
 
Turi žinoti, jog nuo tavęs priklauso viskas, tu arba darai arba ne. Pagal tai ką darai, gauni ir rezultatus. 
 
Tada kai važiavai į Vokietiją galėjai ją pabučiuoti ir ji ten būtu nualpus kaip ji norėjo tavęs. Bet tu pabijojai. Dovanos, gėlės ir t.t. Be intymumo, aistros, jaudulio nieko vertos. Jai faina ir pnš, bei jai reikia iniciatyvaus vyro. Kodėl išblėso kažkiek viskas? Tai labai elementaru. Tu nesiėmei jokių veiksmų, o tik laukei kažkokio atsakymo ir tai net nebuvo tvirtas ir konkretus klausymas. Tu jai siūlai draugauti, kai jos nesi bučiavęs? 🙂 
 
Vyras turi vesti moterį. Moteris nori būti VYRO gyvenimo dalis, moteriai nereikia berniuko kuris ateina į jos gyvenimą ir gyveną pagal ją. Ji nedavė atsakymo, nes tavo klausymas nebuvo tvirtas ir ji nežino tavo ketinimu. Išvis geriausia net neklausti ar nori draugaut, būti pora. Tai vyksta tiesiog savaime. Kažkuriuo metu ją pabučiuoji, praleidi daug laiko ir tai įvyksta savaime, be jokių ceremonijų ir klausymų. 
 
Kad sukurtum intymumą turi ją liesti, kad būtu fizinis kontaktas. Mažai praleisti laiko nėra blogai, svarbu, kad tas praleistas laikas butu linksmas, įdomus, efektyvus. Kad ji norėtu vėl susitikti, kai TU busi laisvas. 
 
Labai gerai suvok, moteris negali būti vyrui tikslas. Moteriai vyras gali būti tikslas, nes moteriai lavai svarbu šeima ir santykiai.
 
„Kadangi aš jaučiu norą susigrąžint jos jausmus, svarstau, ką galėčiau padaryti po to, nes vienoks ar kitoks susidomėjimas manimi iš jos pusės vis dar juntamas. Tik ką daryt, tiesiog dingt iš jos gyvenimo staiga? Kad sukelt praradimo jausmą ir panašiai?“

Nežaisk tokiom manipuliacijom, tai daro berniukai, paaugliai. Tu jau vyras. Turi suvokti, kad jausmai ateina ir praeina. Nesusigrąžinsi to kas buvo, niekada šiandiena nebus kaip vakar, niekada. Viskas kinta mano mielas drauge. Ir kas per noras susigrąžinti jos jausmus?  Kas tada? Ką toliau darysi? Koks toliau bus tavo noras?
 
Jinai tavimi domisi, jeigu jinai su tavimi išvis kur nors eina, vadinasi viskas gerai, tik nesiimi iniciatyvos. Ir neklausyk ką jos šneka, žiūrėk kaip elgiasi. Kaip yra vienas posakis. Jeigu ji su tavimi eina į pasimatymą, tai vadinasi tu jai patinki ir ji to nori, tavo vienintelis darbas nesusimauti 🙂
 
Labai svarbu žinoti, ko tu nori iš jos? Santykių? Sekso? Tik atgaivinti jausmų dėl sportinio intereso, kad savo savivertę pasikeltum?  Ko tu nori iš jos? Kai nežinai ko nori iš jos, tai nieko ir negausi, nes jei ir kažką gausi, nežinosi ar būtent to norėjai. Žinok ko tu nori iš jos, kur tu nori ją nuvesti. Jeigu vyras blaškosi, tai moteriai išvis katastrofa. Vyras ima ir daro, vyras ima už rankos ir veda, vyras ima ir bučiuoja, vyras ima ir ją pamyli aistringai, kad jai kojos linksta vien būnant šalia vyro. Vyras lyderis.
 
Siek savo tikslų, skirk jai laiko. Bučiuok ją, liesk, tegul būna intymumas. Tik pirma žinok, koks tavo tikslas jos atžvilgiu, ko tu nori iš jos. O, kad ten sukelsi praradimo jausmą, tai po kurio laiko, jai išvis bus dzin ant tavęs, nes taip ar taip nieko nėra tarp jūsų, tai ji nieko ir nepraranda 🙂
 
Užsiimk savo veiklom, nes ten save geriausiai realizuosi, skirk jai dėmesio ir būtinai žinok ko tu nori iš jos. Nes jūs atšalate, nes tu nežinai kur eini, kur nori su ja nueiti, ir ji tai jaučia ir kuo toliau, tuo labiau ji atšala.
 
Nėra stebuklingos piliulės kurią gal siūlo kiti super guru, nėra. Yra tik tavo suvokimas, kad tu esi lyderis, tu turi žinoti ko nori, kur eini. Turi suvokti, kad tu ją pasiimi į savo gyvenimą, į savo gyvenimo kelionę. Jei nori tik sekso, tai nesuteik jai ir vilčių dėl santykių, jeigu matai, kad jai to reikia. Neskaudink moterų, kad ir kiek jos tave įskaudina, nes pats kaltas, kad tokias susirandi 🙂
 
Tiesiog būk vyras, nieko čia daugiau nereikia. Vyras – veiksmas, iniciatyva 🙂
 
Tikiuosi bent jau kažkiek padėjau. Jei kylą klausymų klausk.
 
Gruodžio mėnesį bus šie seminarai:
 
http://www.alfavyras.lt/ai1ec_event/seminaras-vyrams-tobulo-sekso-link-kad-moterims-butu-gera/
 

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškumas

Kuo moterims patrauklūs vyrai?

Kiek egzistuoja žmonija, tiek laiko ir netyla ginčai dėl vyrų pasirinkimo kriterijų.

Kodėl štai tas – ir mielas, ir simpatiškas, ir talentingas, tačiau vienišas? O štai tas – baisu pažiūrėt! – moterų neatsigina. Ką gi tokio randa moterys vienuose vyruose, o kituose – nė iš tolo neužuodžia? Kokie vyriški bruožai patraukliausi moterims?

Daugelis (beje, ne tik vyrų) mano, kad patraukliausi yra seksualiniai gebėjimai. Jei jie aukštumoje – tuomet moterys kaip drugeliai skris į šviesą.Tačiau tai iškreipta nuomonė. Ir netgi vyriško pasididžiavimo dydis nelemia moterų ištikimybės. Dar nei vienam vyrui, netgi tam, kuris nesiskundžia savo seksualiniais gebėjimais, neišeina išlaikyti moterį šalia panaudojant vien tik savo kaip sekso giganto įvaizdį.

Vyrauja ir visiškai kitokia nuomonė: moteris traukia dvasinis pasaulis. Švelnumas, aiškumas, tyrumas… Tik labai keista: dažniausiai būtent šie švelnumo įsikūnijimai lieka viengungiais. Be to, netgi dėl savo kaltės. Nuo jų pabėga sužadėtinės ir žmonos, pažįstamos moterys juos laiko draugėmis, tik su tam tikrais fiziniais ypatumais.

Dar vienas variantas: išoriniai duomenys. Taip, sutikime, tai patrauklu. Bet štai ir vėl problema, kaip ir su seksualiniais gebėjimais: tai išlaikyti moterį šalia nepadeda. Vadinasi, net ir išorė – ne pats patraukliausias vyro bruožas. Ne tai traukia moteris prie vyro. O jei ir pritraukia, tai tik dėl to, kad iš tikro magnetas slypi kažkur kitur. O jei jo nėra – moteris palieka vyrą, nors vyras ir atitinka aukščiausius grožio standartus.

Paskutiniu metu plačiai paplitusi nuomonė, kad patraukliausias vyro bruožas – jo statusas. Kitaip sakant – piniginė. Bonusai pridedami ir už butą, mašinas, sodybą, vilas Kanaruose ar prabangią jachtą. O štai vyrai, kurie ne tik kad jachtos, bet ir pripučiamos valties neturi, griebiasi už galvos ir rėkauja: moterys pragmatikės, joms rūpi tik pinigai! Tačiau ir patys slapčia vaikosi jachtos idėjos, kad tik turėtų tą statusą. Ir pamiršta apie patį svarbiausią dalyką: kad su statusu, žinoma, kailinius nupirksi, tik vat klausimas, ar jie šildys tinkamai.

O baisioji moters paslaptis yra ta, kad patraukliausias ir nuostabiausias vyriškas bruožas moterims visiškai ne piniginė, ir ne jachta, net ne seksualiniai gebėjimai ir ne permatomas dvasinis pasaulis, ir netgi ne grožio etalonai.

Pats gražiausias ir patraukliausias bruožas: Pasirengimas ir Galimybė apginti savo moterį nuo bet kokių gyvenimiškų negandų, gebėjimas nešioti ją ant rankų – ir nebūtinai tiesiogine ta žodžio prasme.

Vos tik radusios šį bruožą bet kokiame vyriškyje, moteris darys viską, kad gautų šį vyrą kaip nuosavybę, ji dėl jo paaukos viską. Ji pati nešios tokį vyrą ant rankų ir šluostys nuo jo dulkes kiekvieną dieną.

Todėl dažniausiai moterys renkasi turtingus vyrus – ir tai sudarė visuomenėje nuomonę, kad vyro statusas yra vienas patraukliausių moterims. Moterys renkasi pinigus? Na taip, nes stora piniginė reiškia Galimybę. O gerai ištreniruotas liežuvis žada Pasirengimą apginti bet kokioje situacijoje.

Ir šiame pragmatiškame, vartotojų pasaulyje dažnai pamirštama, kad Galimybės negarantuoja Pasirengimo. Todėl ir šiuo atveju Galimybės ne visuomet yra išsipūtusi piniginė.

Lygiai tas pats galioja ir seksui, ir švelnumui, ir kitiems bruožams. Bet kokiu atveju, bet kokiose situacijose moterys ieško Pasirengimo ir Galimybės, o jei jos neranda, trenkia durimis ir išeina. Tiesa, gali ir pasilikti, tačiau vyrai neturėtų būti dėl to ramūs – tokiose šeimose tikrai nėra idealių santykių.

 

 

 

Categories
Vyriškumas

Vyriškumas. Būk vyriškas vyras.

Santykiuose su moterimis didelį vaidmenį vaidina vyro vyriškumas. Tikriausiai nenorite būti moteriškas vyras, kurio santykiuose, jūsų vaidmenį atlieka jūsų partnerė? Moterys nuolat testuoja vyrus, o šių testų neišlaikius, dailiosios lyties palankumas vyrui išblėsta. Kiekvienas iš mūsų galime tapti vyriškesni. Todėl dalinuosi  A. Guogos knygos “Išdrįskite būti vyriškas“  trumpa reziume, kuri gali jums praversti santykiuose su moterimis:

 • Moteris traukia ne turtai, išsilavinimas ir net ne išvaizda. Jas žavi įdomūs vyrai.
 • Jei nori užsitarnauti moters pasitikėjimą, pirmiausia reikia būti nuoširdžiam.
 • Kokias moteris pritrauki į savo gyvenimą priklauso tik nuo to, kiek gerbi pats save.
 • Moterys žymiai labiau reaguoja į emocinį pokalbį, nei į racionalų.
 • Kuo moteris moteriškesnė, tuo labiau linkusi kalbėti užuolankomis.
 • Moterims ne tiek svarbu, ką sakai, kiek tai, kokius jausmus tie žodžiai sukelia.
 • Moterys nori, kad vyrai kartais parodytų savo charakterį bei pasielgtų griežtai ir vyriškai. Kitaip jos pagarba vyrui greitai išblėsta.
 • Moteris jaučiasi vertinama, kai vyras tai parodo jausmais.
 • Moterims patinka humoro jausmą turintys vyrai.
 • Jei vyras nesugeba pasakyti moteriai “NE”, tuomet jų santykiai neturi jokios ateities.
 • Vyras visuomet turi žinoti, ką daro. Tai vyrų seksualumo esmė.
 • Metodai, kuriais vyrai nesėkmingai bando suvilioti moteris, nepaprastai gerai veikia vėliau – kuriant ir palaikant ilgalaikius santykius.
 • Save vertiname tik tiek, kiek įžvelgiame gero kituose žmonėse.
 • Nuo santykių su antrąja puse kokybės, priklauso sėkmė visose gyvenimo srityse.
Categories
Vyriškas patarimas

Svajonių siekimas ir valia

Tema:
Tobulėjimas

Vardas:
Domas

Klausimas:
Sveiki. Jau gana seniai zinau jusu portala, skaitau straipsnius, domiuosi sekmingu gyvenimu, pu, sportu, verslu..
Tiesiog paskutiniais metais paskui mane slenka problemos kurias keliu as pats.
Pradesiu nuo to, jog lygiai pries metus jauciausi taip pat, susiradau mergina su ja prabendravome 9 men. Isskyreme pries keleta menesiu. Kaip budavau su ja man nieko netrukdavo, viskas budavo nuostabu, grizus namo vel jausdavausi vienas, vaiksciodavau is kampo i kampa. Isskyreme, jauciausi tragiskai, ego buvo sutryptas. Baigiau grauzti save del jos, nes ji buvo tapus mano gyvenimu ir taip praradau savaji. As savo akyse galutinai smukau, nebesportuoju, prasti mokslo rezultatai, nebedirbu, neturiu draugu, nebeturiu pasitikejimo savimi..
Nezinau, kiek kartu meciau rukyti, niekaip nepavygdavo. Nezinau kiek kartu bandziau susiimti moksluose, nepavykdavo. Daug kartu vel bandziau pradeti sportuoti neidavau i treniruotes.. Darbai apleisti visiskai. Tiesiog viska darau atmestinai, tiesiog net nesistengiu. Sedziu komforto zonoje.
Dabar gavau pasiulima keltis gyventi kitur, mokintis, dirbti savo svajoniu darba, gyventi taip kaip visada svajojau. Ir man reikia per 50dienu susitvarkyti mokslus ir savo gyvenima. Atrodo, ka tai reiskia?.. Tiesiog esu nusivyles savimi, nebezinau kaip save suimti i rankas..
Gal ka patartumete. Laukiu jusu atsakymo.

Atsakymas:

Sveikas Domai,

Tavo situacija labai pažįstama vyrų tarpe ir ne tau vienam atsitinkanti. Tu klausi, ką tau daryti? O aš tavęs paklausčiau, ką tu nori daryti?

Kas pasikeitė po išsiskyrimo, kad nebe pasitiki savimi?

Kai vyras neturi tikslo, savo gyvenimo vizijos, o viską sudeda į moterį ir ji tampa jam kaip ir pagrindas po kojomis įvyksta atitolimas nuo savęs. To pasekoje išsiskyrus byra tavo pagrindas, tavo statinys. Iš esmės byra tavo susikurta iliuzinė tikrovė. Dabar tu vėl atradai savo gyvenimą, save, išlindai į dienos šviesa. Vyras neina į moters gyvenimą, o moteris ateina į vyro gyvenimą.

„Kaip budavau su ja man nieko netrukdavo, viskas budavo nuostabu, grizus namo vel jausdavausi vienas, vaiksciodavau is kampo i kampa“. Nes visą pagrindą statei ant jos, bet tu esi savo gyvenimo pagrindas. Mano gyvenimo filosofija teigia, jog visi dalykai kurie sukrečia žmogų atsitinka todėl, kad jis per daug nutolo nuo savęs, savo tikslo, vertybių ir t.t. Sukrėtimas įvyksta, kad žmogus pabustu iš sapno.

Rašydamas „paskui mane slenka problemos kurias keliu as pats“. Tu puikiai supranti, kad už viską kas vyksta tavo gyvenime esi atsakingas tu. Tu gavai pasiūlymą, gali juo pasinaudoti arba ne. Tik žinok, tas laikas praeis bet kuriuo atveju, tik tuo tavęs priklauso ar tu per tą laiką patobulėsi, susitvarkysi viską ar ne. Tiesiog eik ir daryk tai, ką reikia daryti. Neabejok savimi.

Aš tau pateiksiu kelias taisykles kurios tau gali padėti atsistoti ant kojų.

Jeigu kyla problema klausk savęs. Kaip aš ją galiu išspręsti? Ką aš blogai padariau, kad taip atsitiko? Ko aš noriu iš gyvenimo? ir t.t.
Koncentruokis į tuos dalykus kurių nori, o ne į tuos kurių nenori, nes gausi būtent tai į ką daugiausiai kreipi dėmesio.
Turėk savo gyvenimo vizija. Matyt tai mintyse ir judėk link jos. Žmogus be krypties, o ypač vyras, kaip laivas be kapitono.
Judėk visada į priekį, praeities nėra, ateities gali ir nebūti. Yra dabartis kurioje esi tu ir kurioje gali padaryti viską ką tik nori.
Išnaudok visas galimybes kurias tau suteikia gyvenimas.
Atgauk pasitikėjimą sportuodamas, bendraudamas su kitais, ieškodamas darbo ir nenuleisdamas rankų. Tam reikia laiko, bet laikas praeis bet kuriuo atveju, garantuotai, o tobulėjimas priklauso nuo tavęs.

Atsimink. Moteris su vyru būna ir ji pamilsta tokį koks jis yra. Kai vyras pradeda sureikšminti moterį, atsisakyti įvairių dalykų kuriuos iki tol darė, moteris mato, kad jis jau kitoks, ne tas pats kurį jį pamilo.

Įvykiai, dalykai tampa svarbu mums tada kai mes juos sureikšminame.

Aš visada rekomenduoju nuolatos bendrauti su pozityviais žmonėmis, kurie kažko siekia. Skaityti apie sėkmingus žmones. Nes dažnai tenka būti aplinkoje kurioje palaikymo nesulauksi daug.

Tikiuosi aš tave bent jau užvedžiau ant kelio.

Categories
Santykiai ir Seksas Sekso patarimai Top Vietos

10 populiariausių vietų seksui

Kviečiame susipažinti su dešimt populiariausių seksui vietų (neįskaitant įprastos – miegamojo).

Skaitykite ir pasižymėkite, ką dar turite išbandyti!

10. Skalbimo patalpoje (29%)

Norite pabandyti? Rekomenduojame atsisėsti ant skalbimo mašinos. Kai ši pradės gręžti – leiskite vaikinui „įeiti“ ir atsiduokite fantazijoms.

9. Tėvų miegamajame (34%)

Norite pabandyti? Iš anksto paprašykite vaikino susilaikyti nuo tokių frazių kaip „Kas tavo tėvelis?“.

8. Palapinėje (37%)

Norite pabandyti? Kadangi erdvė palapinėje – ribota, jos sienos – plonos, patariame apsiriboti ne ypač sudėtingomis pozomis.

7. Parke (42%)

Norite pabandyti? Kaip, kur ir kaip paliksime spręsti patiems. Tik būkite atsargūs ir pagarbūs – jei „sutepėte“ sūpynes, nepamirškite jų nuvalyti!

6. Ant virtuvės stalo (48%)

Norite pabandyti?Virtuvinė lentelė skirta ne tik maistui vartyti. Seksualiai pliaukštelėkite ja mylimajam per sėdmenis – abu su partneriu nusiteiksite dar žaismingiau.

5. Miške (49%)

Norite pabandyti? Du didžiausi pavojai – vabzdžiai ir nuodingoji gebenė. Iš anksto pasipurkškite specialiomis priemonėmis, apsaugančiomis nuo vabzdžių, tik ne ant kaklo, krūtinės – vietų, kur vienas kitą galite bučiuoti. O dėl nuodingosios gebenės, atminkite: Jei kažkas turi tris lapus, verčiau išvenkite prisilietimų.

4. Baseine ar tiesiog vandens telkinyje (54%)

Norite pabandyti? Kad ir kaip būtų keista, vanduo gali iš tiesų išdžiovinti intymias vieteles. Nepamirškite naudoti silikono pagrindo lubrikantą ir mylėkitės vandenio seksui pritaikytomis pozomis.

3. Vaikystės miegamajame (65%)

Norite pabandyti? Jei jūsų tėvai gretimame kambaryje, netriukšmaukite: pasirinkite tokias sekso pozas, kurios, nors ir yra malonios, bet neprivers jūsų rėkti.

2. Automobilyje (80%)

Norite pabandyti? Daugelis mano, jog seksui automobilyje tinkamiausia yra galinė sėdynė, tačiau iš tiesų tokiu atveju atsipalaiduoti neleidžia vietos kojoms trūkumas. Verčiau atsilenkite priekinę sėdynę ir pabandykite pozą „Mergina viršuje“.

1. Duše ar vonioje (82%)

Norite pabandyti? Išmuilinkite vienas kitą, galite taškytis, masažuoti, glamonėti, jaudinti… Beje, nepamirškite pasirūpinti dideliais šiltais rankšluosčiais (ar vienu), po tokio „šlapio“ sekso iš tiesų norėsite jaustis patogiai ir šiltai.

Categories
Ilgalaikiai santykiai

Ko iš tiesų nori moterys…

Gyvenant kartu daugelis porų galutinai įsitikina, kad vyrai kilę iš Marso, o moterys – iš Veneros.

Lyčių psichologijos skirtumai tampa pagrindine šeimos konfliktų priežastimi. Petras niekaip nesupranta, kaip jo Angelė sugeba šitiek laiko su drauge pliurpti telefonu, o pastaroji savo ruožtu skundžiasi pašnekovei, kad jos antroji pusė visiškai neįsiklauso į tai, ką šioji kalba.

Na, o Laikas.lt pateikia Jums keletą specialistų pastebėjimų, padėsiančių perprasti dailiosios lyties psichologiją ir taip pagerinti šeimyninio gyvenimo kokybę.
1. Moterys visuomet trokšta būti svarbiausiu dalyku vyro gyvenime

Paslaptis tame, kad vyrai ir moterys pavydi skirtingų dalyku. Stiprioji lytis nerimauja dėl potencialių seksualinių partnerių, konkurentų, kai tuo tarpu dailioji – dėl laiko, kurį vyras praleidžia ne su ja. Ir nesvarbu, ką pastarasis veikia: sėdi su draugais bare ar žaidžia golfą. Daugelis vyrų teisintųsi: „bet juk ji žino, kad už ją svarbesnių nėra!“. Ne, tol kol iki vėlumos sėdėsite darbe, o pakeliui užsuksite į sporto klubą – nežinos.
2. Moterys nori, kad vyras imtųsi namų ruošos darbų neprašomas

Niekas taip nesiutina moterų, kaip vyrai, kurie plaudami indus demonstratyviai parodo darą joms paslaugą. Santuokoje gyvenančiai moteriai kaip oras reikalingas žinojimas, kad jos vedybinis gyvenimas paremtas bendradarbiavimu, t.y. konfliktų šioje srityje nekiltų, jei žmonai plaunant indus, vyras imtųsi grindų. Beje, moksliškai įrodyta, kad vyrai, savanoriškai besiimantys buities darbų, patiria didesnį vedybinį ir seksualinį pasitenkinimą.
3. Tam, kad moteris seksualiai susijaudintų, reikalingas emocinis artumas

Įsivaizduokitę porą, kuri visą dieną iki nukritimo dirba atskirai ir susitinka tik naktį. Lovoje vyras imasi iniciatyvos, tačiau lieka atstumtas. Kodėl? Todėl, kad prieš suartėjant fiziškai, moteriai būtina užsitikrinti emocinį, mentalinį ryšį. Tą sunku padaryti visą dieną praleidžiant atskirai. Skambtelkite jai nors minutei – Jūsų balsas užtikrins taip reikalingą artumo poreikį.

4. Nedovanokite apatinio trikotažo ir virtuvės įrankių – tai gali ją kaip reikiant suerzinti

Žinoma, šis teiginys galioja ne visoms moterims – yra tokių, kurios tiesiog dievina išpakuotoje dėžutėje rasti prabangius nėriniuotus apatinius. Tačiau tos, kurios mąsto priešingai, priverčia gerokai pavargti savo antrąsias puses. Kodėl? Išvydusi dovaną, moteris visuomet galvoja apie jos reikšmę. Pavyzdžiui, jei vyras įteikė žmonai jos mėgstamiausio autoriaus naujausią knygą – vadinasi, jis įsiklauso į tai, ką ji kalba, jei padovanojo elektrinį plaktuvą – ji jam mažai rūpi ir svarbiausia – jo paties gerovė ir komfortas. Vyrai pasakytų:  kodėl ji tuomet pati nepasako, ko nori? Na, jei ji turi tai sakyti, vadinasi, ji mažai jam terūpi. Taip mąsto moterys.
5. Atsakymas į klausimą „Ar aš atrodau stora?“ egzistuoja!

Daugelis vyrų pripažins, kad tokio tipo klausimai – tikras košmaras. Jei atsakysi teigiamai – tu lavonas, jei neigiamai – būsi apšauktas melagiu. Tad ką daryti? Psichologai teigia, kad tokiais atvejais gelbėja humoras. Tad jei išgirstate „Ar mano figūra tokia pati, kaip mums susipažinus?“, linksmai atšaukite – „Ar tau atrodo, kad aš plinku?“. Akivaizdus faktas, kad Jūsų galvą iš tiesų puošia vis retėjančios garbanos, bus pats iškalbingiausias.
Taigi, lieka palinkėti sėkmės įsiklausant vienam į kitą!
Categories
Moterys ir seksualumas

Moteris rimtiems santykiams

Kokią moterį vyrai nori matyti šalia savęs? Kaip nustatyti, kad tai būtent ta moteris, su kuria galima sukurti rimtus santykius ir nugyventi visą gyvenimą? Jeigu tu jai gali priskirti 9 punktus, kurie pristatyti žemiau, tada didelė tikimybė, kad tai moteris, kurios tu ieškojai.

Nepriklausomybė. Vyrai renkasi nepriklausomas moteris, nes nenori būti auklės kailyje. Retkarčiais vyrai nieko prieš išklausyti moteriškas problemas, bet ne reguliariai. Moteris, kuri yra nepriklausoma finansiškai bei emocingai, labiausiai traukia vyrus.

Protas. Rimtiems santykiams reikalinga protinga moteris, su kuria nebus liūdna, kuri bet kuriuo metu gali nustebinti. Su tokia moterimi vyrai irgi tobulėja, nes nenori pasirodyti kvailesni. Galiausiai, su protinga moterimi galima pasišnekėti apie įvairius dalykus.

Patrauklumas. Reta dabartinė moteris neprižiūri savęs. Bet moteris turi atrodyti patraukliai visada ir visur, kad jums nebūtu gėda išeiti su tokia moterimi i viešuma. Net kasdieniniame gyvenime moteris turi prižiūrėti save.

Pagarba tau iš jos pusės. Tai reiškia, kad ji moka klausyti tavo nuomonę, net kai ji ir nesutinka su kai kuriais tavo teiginiais. Jokiais būdais ji neturi tavęs žeminti. Jeigu ji tave gerbia, tai ji gebės spręsti visas problemas diplomatiškai, nesukeldama jokių scenų.

Ji duoda tau galimybę būti vyru. Jeigu moteris vyrui sako, ką jam valgyti pusryčiams, pietums bei vakarienei, draudžia jam tiktis su jo draugais, kad pažaisti boulingą ar išgerti alaus, tai su tokia moterimi bus sunku ateityje. Ant tokių moterų vyrai pyksta. Moteris turi suprasti, kad vyrai ir moterys yra skirtingi, ir kad jie turi skirtingus interesus.

Jokių pastabų. Moterims dažnai atrodo, kad jų pastabos privers vyrus veikti, privers juos daryti tai, ką jie privalote daryti. Protinga moteris žino, kaip teisingai pasišnekėti apie vyro pareigas. Bet, vyrai, bukit atsargus, jeigu moteris kelis kartus paprašys jūsų padaryti ką nors, o jus nekreipsite dėmesio, vėliau galėsite kaltinti tik save, kad praradote tokią moterį.

Seksas. Sekse jūsų nuomonės turi sutapti. Nes atvirkštiniu atveju, atsiranda nepasitenkinimas partnere. Taip pat jus turite laisvai dalintis apie savo seksualines fantazijas bei apie savo norus.

Moteris sutaria su jūsų draugais bei giminaičiais. Tai nereiškia, kad ji turi padėdinėti tavo mamai virtuvėje, klausytis tėvo istorijų, važiuoti ilsėtis su tavo draugais, ji turi stengtis padaryti taip, kad tau svarbus žmonės irgi užimtu svarbią vietą jos gyvenime. Tada ir tavo draugai bus nieko prieš, jeigu tu ja imsi su savimi.

Ji nori, kad tu būtum geresnis. Ji visada turi palaikyti tave, tavo interesus ir padėti tau įgyvendinti juos. Taip elgiasi tik mylinti moteris.