Categories
Puikus Gyvenimas

Kaip atsiranda ir kodėl dingsta motyvacija?

Ar tau yra buvę, kai po filmo jauteisi pakylėtas ir motyvuotas? Atrodo galėtum pasiekti ko tik nori savo gyvenime. Bet po dienos viskas išblėso?

O gal esi matęs youtube filmuką, kuris atrodo pakeitė tavo gyvenimą, atsirado energijos veikti. Ir per savaitę visa energija išblėso?

Šiame video įrašę sužinosi:

Kaip atsiranda ir kodėl dingsta motyvacija?

Kaip išlaikyti motyvaciją ir gerą savijautą?

 

Kaip savyje sukurti pasitikėjimo savimi būseną, dėl kurios ir atsiranda motyvaciją, skaityk paspaudęs čia…

Kai nėra motyvacijos eiti į klubą, kad susipažinti su moterimis, pradėk bendrauti internetu. Kaip sudominti moterį per internetines pažintis skaityk paspaudęs čia…

 

Categories
Motyvacija

Motyvacija – Greičiausias būdas tapti motyvuotu 120%.

Ar žinai, kas sužlugdo tavo motyvaciją?
Šiame straipsnyje sužinoti 1 esminę priežastį, kodėl dingsta motyvacija ir kaip akimirksniu motyvaciją pakelti 120%.

Ar tau tai įdomu?

Dalyvaujant „Milijonieriaus Mastymas“ mokymuose, kuriuos asmeniškai labai rekomenduoju, pastebėjau, kad mano motyvacija mokytis tai padidėdavo, tai sumažėdavo…

Įrašiau tau video, kuriame trumpai paaiškinu 1 priežastį, kuri tavo motyvaciją gali sužlugdyti arba pakelti 120%.

Žiūrėk video dabar.

 

Ko klausysi, su kuo susidėsi, toks pats tapsi, nes mes vieni kitiems darome įtaką net nesistengdami to daryti.

Nori laisvai ir nevaržomai bendrauti su moterimis?
Peržiūrėk NEMOKAMĄ video iš mokymų pažinčių ekspertas paspaudęs čia…
Categories
Motyvacija

Pagrindinė priežastis kodėl tau trūksta energijos ir nesinori nieko daryti.

Jeigu tu esi tas žmogus, kuriam nuolat trūksta energijos, kuris po darbo nori žiūrėti tik filmą ir net nekyla jokia mintis apie seksą ar dar kažkokią papildomą veiklą, tai šis straipsnis kaip tik tau.

Tavo kūnas yra protinga biologinė mašina, kurios tikslas išgyventi ir sunaudoti tiek resursų kiek reikia išgyvenimui.

Įsivaizduok, kad nuo gimimo kiekvieną rytą gauti pilną baką degalų. Gali eiti kur nori, gali patirti ką nori, gali gyventi kaip nori, gali pilnai save realizuoti.

Neišnaudojus visų degalų per dieną jie yra anuliuojami. Kitą dieną gauni vėl pilną baką degalų, kad galėtum džiaugtis, bėgti, patirti, mylėti, nekęsti ir t.t.

Laikui einant, tavo kaip žmogaus sistema pastebi, kad tu neišnaudoji visos energijos kurią gauni. Jeigu neišnaudoji, vadinasi tau jos ir nereikia tiek, kiek gauni. Tu pradedi gauti vis mažiau energijos kiekvieną dieną, nes tau tiesiog jos nereikia.

Jeigu tau rytoj REIKĖTU atsikelti 4 val. ryto, kad spėtum į lėktuvą kuris skrenda į Australiją ar turėtum energijos taip anksti keltis? Energijos turėtum tiek, kad visai tavo savaitei užtektu.

Energija atsiranda tik tada kai jos REIKIA. Energija mobilizuojasi, susikoncentruoja į tai ko REIKIA. Nebelieka norėčiau ir noriu, nes atsiranda REIKIA.

Kai tavo gyvenime noriu pasikeičia į reikia. Ir tas reikia tampa ne kaip kokia prievolė, bet apsisprendimas, energijos atsiranda tiek, kad turėtum tai ko REIKIA. Tau pradeda nebetūrėti Facebook srautas, 15 min. žinios, tau visiškai vienodai ant delfio straipsnių, nes tavo energija nukreipta į tai ko REIKIA.

Tad klausimas tau, kam tau REIKIA daugiau energijos?

Aš praeitame straipsnyje kalbėjau apie tai, kuo skiriasi NORIU nuo REIKIA. Straipsnį gali perskaityti paspaudęs čia.

Categories
Motyvacija

Kodėl mes negauname to, ko norime?

Turbūt nerasime žmogaus kuris neturėtu norų. Visi turi begalės norų. Visada norisi geresnių santykių, daugiau pinigų, gražesnio kūno, daugiau laimės gyvenime ar kokio šokolado.

Dažnai norai, lieka tik norais todėl, kad tai ko tu nori, dažnai nėra tai, ko tau reikia.

Jeigu tu nori pakeisti darbą, nori geresnių santykių, nori daugiau pinigų ir nieko dėl to nedarai, tai yra ženklas, kad tau to net nereikia. Jeigu tau to reikėtu, tu jau senai būtum pusiaukelėje.

Daugybę vyrų nori susirasti svajonių (pagal įsivaizdavimą) merginą. Kiek iš tų norinčiu jas susiranda?  5 % ? 10 %? Susiranda tik tie, kuriems reikia svajonių merginos kaip oro, o ne kurie nori.

Žmonės pradeda užsiimti verslu ne todėl, kad jie nori, o todėl, kad jiems reikia juo užsiimti. Galbūt jiems reikia geriau gyventi, galbūt jiems reikia išlaikyti šeimą, galbūt jiems reikia save realizuoti versle ir t.t.

Tarkime yra vieniša mama su vaiku. Finansinė padėtis prasta. Ji darys tai ko nori ar tai ką reikia? Jai reikia išgyventi, išmaitinti šeimą, ji ras šimtą būdų kaip tai padaryti, jai nerūpės jos EGO, jai rūpės rezultatas.

Pajusk kaip skiriasi REIKIA ir NORIU. Šiuose žodžiuose visiškai skirtinga galia slypi. Žodis noriu, neturi jokios energijos. Noriu geriau gyventi ir toliau sėdžiu fotelyje prie facebook‘o.

Mes daug norime ir nieko dėl to nedarome, nes tikimės stebuklo kuris viską padės ant lėkštutės.

Kaip noriu, pakeisti į reikia.

Pasikviesk draugą ar draugę pas save į namus. Prisipilk pilną vonią vandens. Panardink galvą į vandenį ir tegul tavo draugas neleidžia tau iškišti galvos iš vonios. Turėtu viskas atrodyti taip, lyg tave skandina. Pradžioje tu norėsi įkvėpti oro, bet po kokių 40s. tau reikės įkvėpti oro. Po 40s. kai tau reikės įkvėpti oro, tu įdėsi maksimalias pastangas, kad išgyventum, nes tau reikia išgyventi, čia jau noriu nebelieka.

Didžiausi REIKIA atsiranda tada, kai mes patenkame už komforto ribų, o kol sėdi savo minkštoje kėdėje, tau kylą tik norai, o ne REIKIA. Noras nemotyvuoja veikti.

Vyrai kurie eina į sporto salę, kuria verslus ar pradedu 90 dienų mokymus yra tie, kuriems reikia sustiprėti, kuriems reikia daugiau uždirbti, kuriems reikia turėti savo svajonių merginą ir tvirtus santykius.

Tu esi tas kuris NORI? Ar tas kuriam REIKIA? 90 dienų mokymai skirti tiems, kuriems reikia, o ne tiems, kurie tik nori save pakeisti. Jeigu tau reikia atgauti pasitikėjimą savimi, susitvarkyti santykius su moterimis spausk čia ir dalyvauk 90 dienų iššūkyje.

Categories
Įdomu Saviugda

3 žingsniai, nuo ko pradėti, kad gautum tai, ko nori?

[vc_row el_position=“first last“] [vc_column width=“2/3″] [vc_column_text el_position=“first last“]


Klausimo originalas (netaisytas):

Sveikas, esu 23m. amžiaus vaikinas. Aš pasimetęs. Tikriausiai šiandienos oras mane pribaigė (13:27 24/08/2014), kitaip nerašyčiau. Esmė tame, kad nežinau nuo ko pradėti. Kasdien jaučiu rutiną, mano aplinkos žmonės stiprus realistai. Skaitau knygas, peržiūtejau daugybe vaizdo įrašų apie motyvacija ir pan., tačiau draugai ir artimieji neleidžia atitrūkti nuo tokio gyvenimo kaip jų. Aš jaučiu, man nevieta čia. Stebėjau tavo vaizdo įrašus, bet neradu to ko man reikia, galbūt padėsi sužinoti, už ko man užsikabint ir pradėt gyvent iš tikrųjų.

Jeigu nori pats pirmas gauti panašius video, įvesk žemiau savo el. paštą:[raw][iphorm id=“10″ name=“Video kontaktų rinkimas“][/raw]
[/vc_column_text] [/vc_column] [vc_column width=“1/3″] [vc_column_text el_position=“first“]

 

[/vc_column_text] [vc_column_text el_position=“last“]

Klausimą gali užduoti čia:

http://www.alfavyras.lt/klausk/

[/vc_column_text] [/vc_column] [/vc_row]
Categories
Motyvacija

NUOSTABŪS DALYKAI, KURIUOS PASIEKĖ KITI ŽMONĖS BŪDAMI JŪSŲ AMŽIAUS

1 metas – Būdamas tokio amžiaus Christianas Friedrichas Heineckenas perskaitė bibliją.

2 metai – Bonnie Blair pradėjo užsiiminėti čiuožinėjimu, vėliau ji laimėjo 5 olimpinius aukso medalius.

3 metai – Aktorė Jodie Foster pirmą kartą profesionaliai nusifilmavo įmonės “Coppertone” reklamoje.

4 metai – Dainininkė/dainų rašytoja Tori Amos buvo priimta į “Baltimore’s Peabody” muzikos universitetą, ji tapo jauniausia studentė universiteto istorijoje.

5 metai – Mocartas pradėjo kurti muziką. Vieną kartą, kai pagrindinis smuikininkas neatvyko į kvarteto pasirodymą, Mocartas pakeitė jo vietą, nors prieš tai niekada nėra matęs tos muzikos.

6 metai – Johno Barrymore anūkė Drew Barrymore būdama šešerių buvo žinoma aktorė visame pasaulyje.

7 metai – Filmų vaikams aktorius Jackie Cooganas vaidino filme apie Čarlį Čepliną, aktorius tapo jauniausių milijonieriumi pasaulyje.

8 metai – Trijų olimpinių aukso medalių laimėtoja, bėgikė Wilma Rudolph turėjo kojų problemą ir negalėjo vaikščioti iki 8-erių metų.

9 metai – Daisy Ashfordas parašė savo pirmą ir paskutinę novelę
“Jaunieji lankytojai”, išviso buvo parduota virš 200 tūkst. knygos kopijų.

10 metų – Dainininkas Stevie Wonderis pasirašė kontraktą su įrašų kompanija “Motown”

11 metų – Kantri muzikantė, aktorė Dolly Parton surengė savo pirmą koncertą radijo stotyje.

12 metų – Režisierius Steven Spielberg būdamas 11-ios metų gavo savo pirmą kamerą ir praleido daugybę valandų filmuodamas bei rašydamas scenarijus.

13 metų – Pasaulio čempionas Mario Andretti pradėjo užsiimti lenktynių sportu.

14 metų – Rumunijos gimnastė Nadia Comaneci tapo pirmąja sportininke, kuriai pavyko gauti tobulą dešimtuką.Vėliau ji tai pakartojo dar 6 kartus.

15 metų – Išradėjas Tomas Edisonas tapo telegrafo ofiso vadybininkas.

16 metų – Tenisininkas Tracy Austinas tapo jauniausiu sportininku laimėjusiu “U.S. Open” čempionatą.

17 metų – Jauniausias futbolininkas žaidęs pasaulio futbolo čempionato finale, futbolininkas Pele padėjo Brazilijai iškovoti pergalę ir po mačo prarado sąmonę.

18 metų – Elias Howe dirbo laikrodžiu gamykloje, ji turėjo svajonę apie siuvimo mašinų patobulinimą ir ties šia idėja dirbo 5-erius metus.

19 metų – Pavargęs žiūrėti kaip jo draugai degraduoja nuo narkotikų, bei daromų nusikaltimų Matty Rich sukūrė daugybę apdovanojimų iškovojusį filmą “Straight Out of Brooklyn”.

20 metų – Billas Gatesas metė universitetą ir įkūrė “Microsoft” kompaniją.

21 metai – Būdamas tokio amžiaus universitetą metė “Apple” įkūrėjas Steve Jobs.

22 metai – Olimpinis bėgikas Herbertas James Elliottas buvo pripažintas kaip geriausias ilgų nuotolių bėgikas pasaulyje,
sportininkas baigė karjerą būdamas 22 metų ir išliko nenugalėtas.

23 metai – Jack Nicklaus tapo jauniausiu golfo žaidėju laimėjusiu “Masters” turnyrą.

24 metai – Jaunasis verslininkas Tedas Turneris perėmė savo tėčio reklaminių stendų verslą, vėliau jis įkūrė “CNN” televizijos kanalą.

25 metai – Tokio amžiaus Čerlis Čeplinas buvo nusifilmavęs 35 filmuose.

26 metai – Napoleonas Bonapartas būdamas 26-erių laimėjo karą prieš Italiją.

27 metai – Jurijus Gagarinas tapo pirmuoju žmogumi žemėje, kuriam pavyko pakilti į kosmosą.

Jūs niekada nesate per jaunas/senas siekti savo svajonės, jeigu turite tikslą, žingsnis po žingsnio judėkite į priekį ir sėkmė pati pasibels į JŪSŲ duris.

Parengė: Buk Milijonierius

Antra dalis jau greitai!

Categories
Motyvacija

5 MOTYVACIJOS ŽUDIKAI, KURIE TEMPIA TAVE ŽEMYN

✔ APLINKINIAI, KURIE SMUKDO TAVO MOTYVACIJĄ

Kartais net tavo draugai Tau gali daryti neigiamą įtaką. “TU esi penkių žmonių, su kuriais bendrauji, vidurkis’ – Jimas Rohnas. Nebūkite su žmonėmis, kurie neturi tikslų ar svajonių. Jeigu save apsupsite tinkamais draugais, galėsite išplėtoti verslą ar kartu siekti rezultatų sporte. Pasirinkę tinkamus draugus net nepastebėsite kaip Jūsų pasiekimai pradės kilti aukštyn. Tinkamų draugų pasirinkimas padės išlikti maksimaliai motyvuoti. Nešvaistykite laiko su vidutinybėmis! 

✔ BIJOJIMAS PABANDYTI

Aš nesutinku, kai žmonės sako: “Nebandyk, tiesiog padaryk tai”. Tai skamba labai kvailai, kadangi viskas prasideda nuo pabandymo. Nėra nieko blogo jeigu Jūs nepasisekė, svarbiausia yra nenustoti bandyti ir tada nepajusite kaip pildosi Jūsų svajonės. “Jeigu būtų lengva, visi galėtų tai pasiekti.”

✔ GALVOJIMAS APIE PRAEITĮ

Neleiskite savo praeičiai gadinti Jūsų gyvenimo. Kas įvyko praeityje, tas ir liko praeityje. Nustokite galvoti apie tai kas daugiau niekada nepasikartos. Žvelkite į gyvenimą pozityviai, juk visada gali būti ir blogiau. Turite sveikas rankas bei kojas, todėl galite nuveikti tikrai daug. Pamirškite praeitį, koncentruokitės ties dabartimi.

✔ NEIGIAMOS NAUJIENOS

Gaila, tačiau šiais laikais žurnalistai vaikosi sensacijų ir dažniausiai pateikia neigiamas naujienas. Dažnai tenka skaityti apie korumpuotus politikus, ar kokią nors vagystę. Populiariausių tinklapių skaitymas yra laiko švaistymas, kadangi tuo metu Jūs pildote galvą “tuščiomis” mintimis. 

✔ GALVOJIMAS APIE ATEITĮ 

Kaip ir praeitis, ateitis gali būti didelis motyvacijos žudikas. Daug žmonių per daug bijo dėl savo ateities ir tai juos atitraukia nuo realių darbų. Turite nebijoti ateities, turite jei pasiruošti. Padarykite geriausią ką galite šiandien ir rytojus Jums už tai padėkos.

★ PRISIMINKITE: PINIGAI NE VISADA ATNEŠA LAIMĘ, TAČIAU LAIMĖ VISADA ATNEŠA PINIGUS. 

Šaltinis: BukMilijonierius.lt

Categories
Motyvacija

Geriausias Laikas… DABAR!

Kada paskutinį kartą darei kažką pirmą kartą? Ar padarei tai impulsyviai, o gal ilgą laiką apie tai galvojai kol pasiryžai?

Geriausias laikas 1Visada lengviausia yra pasilikti ten, kur esi, daryti tai, ką moki geriausiai, laikytis įsikibus saugumo ir nesistengti stumtis į priekį. Tas pats maršrutas į tą patį darbą, pietūs tokie, kokie buvo vakar, užvakar ir kasdien, nuolatinis buvimas su tais pačiais žmonėmis ir dar milijonas tokių pačių smulkmenų. Laikui bėgant, net nebekyla minčių elgtis kitaip, nes tai nusistovėjusi tvarka, patikrinti metodai, garantuotai duodantys tokius rezultatus, kokius davė ir vakar, užvakar ar bet kurį kitą kartą prieš tai. Tik jeigu nesistengiam pasiekti savo ribų, tai kaip sužinosim ko esam verti? Taip dažnai renkamės lengviausią kelią, kad net nebežinom ar tai geriausia ką galim. Tik jei visada šokinėsim per žemiausias kliūtis, tai niekada nesužinosim kaip aukštai iš tikrųjų galim iššokti…

Kodėl nepabandžius dabar kažko pakeisti? Tiesiog DABAR! Nes DABAR yra idealus laikas išbandyti kažką naujo, atrasti naujus miestus, paragauti naujų valgių, nubėgti maratoną, sulieknėti, surengti vakarėlį, pakviesti į jį žmones, su kuriais nedrįsti ir tuo pačiu labai nori pabendrauti ir pabūti kartu, prieiti ir be žodžių pabučiuoti merginą, dėl kurios eini iš proto, pradėti žaisti futbolą, sportuoti… gyventi.

DABAR yra tinkamas laikas peržengti savo ribas ir sužinoti kaip daug gali padaryti, pasiekti, įveikti. Sužinoti kiek daug šiltų emocijų iš to gali gauti ir kiek daug jų gali sukelti kitiems. DABAR yra idealus laikas patirti, kas yra tikras gyvenimas ir tiesiog jį gyventi. Tai ne repeticija ir ne ratu besisukanti karuselė, todėl nereikia visko kartoti dar ir dar kartą kasdien, kol apsivemsim nuo sukimosi ratu.

Nekalbu apie judėjimą tolyn kai jus paskatina kiti. Arba siekimą tikslų, kurių paskatino siekti aplinkiniai. Arba tikslų siekimą rizikuojant savo sveikata ar saugumu. Dabar kalbu apie kiekvieno iš mūsų turimo talento, įgūdžių ir galimybių panaudojimą siekiant savo paties užsibrėžto tikslo. Geriausias laikas 2Nes tik todėl ir gyvenam- tam, kad siektume.

Kai galiausiai pradedam eiti savo keliu, pamatom milijoną priežasčių džiaugtis gyvenimu. Atrandam šimtus naujų galimybių. Pradedam suprasti koks akinamai gražus yra gyvenimas. Esam jauni tol, kol dar galim kažką padaryti pirmą kartą.

Siek to, ko tikrai nori. Aistra yra neįtikėtinai galingas gyvenimo variklis. Tik ji priverčia visu šimtu procentų susikoncentruoti ir atkakliai siekti to, ko tikrai trokštam. Tereikia tik išdrįsti ir pradėti judėti. Ir geriausia tai pradėti daryti DABAR.

Taigi, kokio tikslo sieksi DABAR? Sieksi jo ar tik sėdėsi ir galvosi kaip gerai būtų jį pasiekti? NAGI, STOKIS IR EIK! DABAR!

 

Categories
Laimė Tadas rašo

Kaip būti energingu ir motyvuotu?

Ar esi pagalvojęs, kodėl vienus darbus darai pilnas energijos ir motyvacijos, o kitus tuščias ir bejėgis?

Prieš keturis metus man buvo sunku rasti noro kuo nors užsiimti – buvau silpnas.                                                                                                              

Ir tada susimąsčiau kodėl taip gyvenu, kas už to slepiasi ir kaip pakeisti situaciją?

Rastu atsakymu naudojuosi jau keletą metų: vietoje klausymosi tik savo proto, pradėjau klausytis širdies balso – išmokau pajusti ką noriu veikti.

Pastebėjau, jeigu darau darbus sausai pagal planą, tai jaučiuosi tuščias, neįdomus, silpnas ir norisi pabėgti. Bet kai darau darbus iš širdies, tai man atneša džiaugsmo, produktyvumo, kūrybingumo, entuziazmo ir meilės.

Darydamas darbus iš širdies jausi vidinę pilnatvę, t.y. motyvaciją ir energiją.

Kyla baimė, kad klausantis širdies nepasieksi tikslų ar atsidursi nežinia kur. Bet turint tikslą – širdis žino greičiausią kelią link jo.

Protas save išaukština galvodamas, kad viską žino, o širdis eina su gyvenimu, kuris yra nenuspėjamas ir dosnus. Ir tik nuo Tavęs priklauso, kiek iš jo pasiimsi.

Energingas ir motyvuotas būsi darydamas, tai kas Tau patinka, o rasti kas Tau patinka gali tik klausydamas širdies balso.

Tokiu būdu radau ką noriu veikti gyvenime, pasikeitė vertybės, pradėjau skaityti įdomias knygas (nors ankščiau niekada to nedariau), nustojau klausytis baimių, susipažinau su įdomiais žmonėmis, mane aplankė laimė ir pilnatvė…

Ženk širdies keliu, pajusk motyvaciją ir būk energingas.

Tadas Rakauskas

Meditacijų įrašai internetu

Categories
Motyvaciniai

Neimanoma – tai ne faktas, tai tik nuomone: Andrius Tapinas at TEDxISM – Video

Andrius Tapinas – vienas tų žmonių, kurių vienu sakiniu neapibūdinsi net ir norėdamas. Pagal išsilavinimą — ekonomistas. Pagal profesiją — žurnalistas ir laidų vedėjas (visi žinom „Pinigų kartą“). Dargi — rašytojas, vertėjas, pokerio žaidėjas. Ko gero, nedaug kas žino, kad tai jis išvertė taip skaitomą „Žiedų valdovą“. O visai neseniai ir pats knygą parašė — pirmąją Lietuvoje steampunk`o žanro. Pats Andrius save apibūdina kaip „pats sau kelionių agentūra“ (labai mėgsta keliauti, o minėtų įstaigų paslaugomis nesinaudoja), „knygų rijiką“ (dar stebina?) ir „geimerį“ (tiesa, ne tik Xbox, o stalo ir vaidmenų žaidimų). Ir tai dar ne viskas. Įdomu, kaip tiek suspėti? Mums irgi.