Categories
Laimė

Kodėl verta mylėti save ir kaip to pasiekti?

Dažnai žmonės sako, kad svarbu mylėti kitą, svarbu būti geru, paslaugiu ir visus mylinčiu. Kai mes nesugebame kitų mylėti ir priimti, jaučiamės prasti.

Jėzus sakė: „Mylėk artimą, taip, kaip myli save. „
Jis nesako, mylėk save, taip kaip mylį artimą, jis sako MYLĖK SAVE pirmiausia ir pagal tai kaip stipriai myli save, mylėk ir artimą.

Jeigu nemyli savęs, kaip gali mylėti kitą? Jeigu nejauti meilės sau ar gali ją duoti kitam? Jeigu tavo piniginėje dabar yra tik 1 litas ar gali kitam duoti 100 litų? Niekaip. Negali duoti to, ko neturi. Tai tiesiog neįmanoma, tai kodėl mes manome, kad galime mylėti kitą, kai nemylime savęs?

Nelogiška.

Šiame video kalbu apie meilę sau ir jos svarbą tavo gyvenime:

Kai myli save, priimi save, pasitiki savimi, leidi sau džiaugtis. Kai myli save, pradedi save gerbti ir vertinti, pradedi jausti savo vertę ir vietą gyvenime. Pradedi pastebėti ką nori veikti gyvenime, kuo nori užsiimti ir su kokiais žmonėmis nori bendrauti.

Kai myli save, moki pasakyti NE ir Taip, kai to reikia. Tampi stiprus ir laimingas. Kai myli save, tavimi sunku manipuliuoti, sunku tave paveikti ar įtakoti.

Tam, kad pamiltum save reikia  priimti save ir pašalinti visus įsitikinimus, kodėl tu dabar negali savęs mylėti.
Jeigu nori praktiškai išmokti pamilti save, pašalinti visus vidinius įsitikinimus kurie tave riboja, kurie tau neleidžia savęs pamilti, sudalyvauk praktiniuose mokymuose : „Mylėk Save„.

http://www.alfavyras.lt/seminarai/kaip-myleti-save/

 Kai mylėsi save, kiti žmonės negalės tavęs nemylėti.