Categories
Sekso patarimai

Kodėl moterys tampa neištikimos ir eina pas kitus vyrus?

Dažnai tik vyrai yra linksniuojami kaip neištikimi patinai, bet vis sulaukiu vyrų laiškų dėl moterų neištikimybės ir ką daryti, kad tai nepasikartoju šiuose ar kituose santykiuose.

Vienoje radijo laidoje moteris prasitarė, kad ir antrą kartą vyrą išduotų, jeigu jis to nesužinotu.

Trys moterų rūšys santykiuose:

  1. Turi santykius, nėra jais patenkinta, seksualinis gyvenimas katastrofa, pasitaikius aistringam vyrui mielai su juo pasilinksmintu.
  2. Turi santykius, taip pat nėra jais patenkinta, seksualinis gyvenimas su vibratoriumi. Galėtu eini į kairę, bet dėl to jaustų kaltę, todėl dažnai ilgiau „laužosi“ ir pasiduoda.
  3. Turi puikius santykius, greičiausiai alfa vyras pašonėje. Tokia moteris neturi poreikio miegoti su kitais, nes jos poreikiais pasirūpinta.

Ką moteris gauna iš kito vyro, ko negauna iš tavęs?

Su kitu ji jaučiasi seksuali ir geidžiama. Prisimink, kaip tu jos kažkada norėjai. Kaip norėjai su ja pasimylėti, praleisti laisvalaikį ar paišdykauti. Jeigu dabar to nebenori, o ji yra patraukli, tai būtinai atsiras vyrų, kurie parodys jai, kad ji yra karšta ir seksuali moteris. Jeigu ji šalia tavęs nesijaučia geidžiama, o šalia kitų vyrų tas jausmas atsiranda, tai kaip tu manai, prie ko ji norės prisiglausti?

Su kitu vyru, ji jaučiasi ypatinga, galbūt net mylima. Daug dirbi? Neturi jai laiko? Galvoji, kad nereikia dirbti ties santykiais? Nesakai jai komplimentų? Tokiu atveju, visada atsiranda koks nors nusmurgėlis, kuris uždirba už tave mažiau, kuris atrodo už  tave blogiau, bet šalia kurio moteris jaučiasi svarbi, ypatinga ir nuostabi. O jeigu jis dar ir seksualiai aktyvus, tai kodėl jai nepasimėgauti jo draugija? Jeigu tu, neturi jai laiko ir ji prie tavęs jaučiasi kaip pilka pelytė, tai nesistebėk, kai kitas vyras ją paverčia princese. 

Su kitu,  ji jaučiasi moteriška, nes šalia jos yra lyderis. Pastebėk, ar tu esi santykių lyderis, ar tu priimi sprendimus ar tavo moteris? Ar tu nuolat jos klausi, ką ji nori veikti? Ar tu organizuoji pasimatymus, vakarienę, o gal kelionę? Dažnai vyrai santykiuose tampa mazgotėmis ir didžiosios M, todėl moteris praranda seksualinį potraukį tokiam vyrui ir nori iššūkių. Prie stipraus vyro moteris nori glaustis, o iš silpno nori gauti paramą. Atgauk vidinį stabilumą ir būk vedlys, lyderis, o ne piemuo.

Su kitu vyru, ji patiria aistringą seksą. Man pačiam, teko daryti moterų apklausą sekso tema ir jos metu paaiškėjo, kad pusė moterų nėra patenkintos savo seksualiniu gyvenimu. Blogiausia, kad dalis moterų išvis nėra patyrusios orgazmo. Orgazmo metu moteris maksimaliai atsipalaiduoja, paleidžia visą stresą ir jaučia didžiulį pasitenkinimą. Jeigu ji to negauna su tavimi ir jos akiratyje atsiranda vertas dėmesio patinas, ji gali pilnai pasinaudoti proga.

Dauguma vyrų turi greito baigimo problemą, dėl kurios neįmanoma patenkinti moters. Jeigu tu greitai susijaudini ir baigi, knygą „Buliaus Galia“ padės susitvarkyti. Kita dalis vyrų, nepasitiki savo seksualumu, nesugeba atsipalaiduoti ir patenkinti moters dėl psichologinių ir techninių žinių trūkumo. Kaip patenkinti moterį, kad ji norėtų tavęs, sužinok paspaudęs čia.

Mylėk savo moterį, pastebėk jos gerus darbus, seksualius apatinius ir pasakyk komplimentą, buk lyderis santykiuose, skirk jai laiko ir dėmesio (ne per daug ir ne per mažai) ir tapk geriausiu meilužiu kokiu tik gali būti, nes orgazmai, niekada nepakenkė moteriai.

Atsimink, nuo aistringų vyrų, gerų meilužių, moterys nesitraukia 🙂 

 

Categories
Moterys ir seksualumas Straipsniai

Moterų kampu: kas yra neištikimybė?

Kažkada neištikimybė turėjo aiškų apibrėžimą, tačiau šiandien viskas sudėtingėja, randame vis daugiau monogamiškoje partnerystėje nepriimtinų išdavystės rūšių. Galbūt nusistebėsite, nejaugi vyrai ir moterys skirtingai supranta išdavystę? Tikriausiai, taip.

Išdavystę suprantame skirtingai

Visada sakydavau savo draugams vaikinams, jog norėdami suprasti, kada peržengia ribą su kita mergina, tegu pagalvoja, ar nenusimintų tokioje situacijoje pamatę savo antrąją pusę. Deja, tai, ką moterys laiko neištikimybe – dažnai gerokai nutolę nuo seksualinių santykių su kitu žmogumi. Kaip jaustumėtės, jei mergina patikliai diskutuotų su kitu vyriškos lyties atstovu apie savo seksualinius pomėgius? O jei šoktų su kitu vaikinu klube? Ar priimtumėte tai kaip išdavystę? Dauguma moterų – taip. Atliktos apklausos duomenimis, 74% vaikinų mano, jog neištikimybė prasideda nuo bučinio su kitu. Kitais žodžiais, tik seksualinis kontaktas konstatuoja neištikimybę. Moterims, žinoma, net nekyla klausimo, ar gali būti bučinys traktuojamas ne kaip išdavystė.

Apklausus 100 moterų paaiškėjo, ką jos supranta kaip neištikimybę:

Pasitikėjimas kita moterimi

Akivaizdžiai, emocinė neištikimybė blogiau nei fizinė. „Jei vyras pernelyg atvirai bendrauja su kita moterimi, jei nesirūpindamas kalba apie dalykus, kuriuos dalintis  turėtume mes poroje, jei būna labai mielas bendraudamas, tai daug labiau skaudina nei atsitiktinis vienos nakties nuotykis su nepažįstamąja.“, – teigia viena iš apklaustųjų. Kiek moterų mano, jog tai neištikimybė: 36%.

Šokis susiglaudus

Jei esate naktiniame klube ir pradedate šokdami trintis su kita moterimi, jūsų mergina gali suprasti tai kaip neištikimybės ženklą. „Man artimas šokis su vaikinu yra tarsi virtualus seksas, – teigia respondentė, – tad jeigu vyras  taip šoktų su kita, tikriausiai trokštų jos kaip trokšta manęs ir man tai būtų nepriimtina“. Kiek moterų mano, jog tai neištikimybė: 41%.

Provokuojantis flirtas

Jei šmaikštaujate su administratore ofise, tai vienas dalykas, tačiau jei seksualiai plepate su kavinės padavėja apie tai, ką galėtumėte nuveikti dviese, jūsų antroji pusė priims tai kaip išdavystę. „Neturiu nieko prieš nekaltą flirtą, pati tai dažnai darau, tačiau jei vyras flirtuoja su intencija veiksmui, tuomet viskas baigta“, – nuomone pasidalino kita apklaustoji. Kiek moterų mano, jog tai neištikimybė: 35%.

Privatus striptizo šokis

Yra keletas moterų, kurios ėjimą į striptizo klubus prilygina neištikimybei, tačiau dauguma tai supranta. Problemos, tikriausiai, prasideda tuomet, kai vaikinas moka pinigus už šokėjos prisilietimus. „Logiškai mąstant, jei vaikinas leidžia pinigus, kad galėtų pačiupinėti kažkieno krūtis, santykiuose yra problemų. Tai išdavystė, be abejonės“, – teigė apklausos dalyvė. Kiek moterų mano, jog tai neištikimybė: 79%.

Virtualus seksas

Seksualūs pokalbiai su kitomis moterimis internetu užima aukštą vietą „neištikimybės“ skalėje tarp moterų. Masturbacija pokalbio metu – dar blogiau. „Jeigu sužinočiau, kad mano vaikinas užsiiminėjo virtualiu seksu su kita moterimi, būčiau labai įskaudinta. Stengiuosi, kad mano vyras būtų seksualiai patenkintas, tad visų pirma pasiteiraučiau to priežasties. Jei atsakymas būtų nieko vertas, palikčiau jį.“, – mintimis dalinosi tyrimo dalyvė. Kiek moterų mano, jog tai neištikimybė: 80%.

Bet koks seksualinis kontaktas su kita

Tikriausiai, tikėjotės straipsnyje rasti ir šį punktą. Jeigu bučiuojatės, glamonėjatės ar mylitės su kita moterimi – esate neištikimas. „Vaikinas kartą bandė mane įtikinti, kad oralinis seksas nėra išdavystė. Pasakiau, jog džiaugiuosi jo požiūriu, nes praeitą savaitę su kolega leidausi į oralinio sekso teikiamų malonumų liūną. Sakykime, jo veido išraiška bei nuomonė šiuo klausimu greitai pasikeitė,“ – pasakojo respondentė. Kiek moterų mano, jog tai neištikimybė: 100%.

Apgaudinėti ar neapgaudinėti

Žinoma, visi žmonės skirtingi, ir jūsų merginos požiūris į neištikimybę gali šiek tiek skirtis. Turėtumėte tai išsiaiškinti. Ir jei esate nepatenkintas savo seksualiniu gyvenimu, verčiau prieš ieškodamas naujos partnerės, pasistenkite pataisyti padėtį su esamąja. Jei negalite su ja sutarti – tikriausiai verta atsisveikinti ir ieškoti moters, su kuria jusite abipusę pilnatvę. Esminis dalykas yra tai, kad santykiuose visi norime jaustis saugūs, o nuolatinės mintys apie tai, ar partneris ištikimas, neįeina į saugumo sąvoką. Ir kita vertus, jei moteris mano, jog draugiški santykiai su kita dailiosios lyties atstove jau yra neištikimybė, ar gali vyras jaustis saugus?