Categories
Galia ir pinigai Lyderystė

Neieškokite žmonėse trūkumų

Gal jums trūksta draugų? Gal jūs jaučiatės vienišas? Jei taip, gal vis dėl to laikas pagalvoti – kodėl taip atsitiko?

Aš seniau buvau įpratęs ieškoti žmonėse trūkumų, tada jiems juos pasakyti, kad jie galėtų šį bei tą pakeisti gyvenime. Vėliau pastebėjau, kad žmonės manęs neklauso, nesikeičia. Dar prie viso to nusisuka nuo manęs ir traukiasi. Pradėjau ieškoti atsakymų. Kadangi savo rate turiu daug žmonių lyderių, pradėjau stebėti, kaip tokiose situacijose elgiasi jie.

O jie elgiasi paprastai, jie nemato jokių trūkumų ir jokių neigiamų dalykų kituose žmonėse. Radę bent menkiausią teigiamą bruožą jie išskiria jį ir pasako žmogui komplimentą. Taip jį pakilėdami ir traukia žmones prie savęs ir aplink save. Jie visada turės į ką atsiremti, ko paprašyti pagalbos kiekvienu klausimu. Ir beabejo turės didesnę sėkmę visur.

Nesakau, kad greitai atsikratysiu šios savybės. Aš juk rasdamas kokį menką trūkumą nenoriu nieko blogo, o atvirkščiai tik gero. Bet šiai dienai jau pradedu norėti atsikratyti šios savybės, nes netrukus kurdamas organizacijas, dalyvaudamas jų veikloje ir krįsdamas žemyn pasieksiu Tomo Edisono išrandant elektros lemputę bandymų kiekį…

Ieškodami trūkumų žmonėse užkertate sau kelią kur kas greičiau susirasti draugų, susirasti antrąją pusę. Geriau galvokite, tai ko norite, su kuo norite bendrauti ir automatiškai pritrauksite tokius žmones į savo ratą.

Toks jau tas pasaulis, ieškokite žmonėse privalumų, pabrėžkite juos, išskirkite juos ir traukite žmones aplink save. Tai daro visi žymūs žmonės – lyderiai, autoritetai ir t.t. Sėkmės.

 

Arnoldas Kubiliūnas